Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszafüred

Ve městě Tiszafüred (Maďarsko) máme celkem 83 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszafüred

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszafüred

Szabó Ház Tiszafüred

9,9

Szabó Ház Tiszafüred

Ubytování (Apartmány) Szabó Ház Tiszafüred. Situated in Tiszafüred, 33 km from Berekfürdő, Szabó Ház Tiszafüred features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Szabó Ház Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várkert Apartman

9,9

Várkert Apartman

Ubytování (Apartmán) Várkert Apartman. Várkert Apartman is located in Tiszafüred and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 33 km from Berekfürdő. Ubytování Várkert Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osho Vendégház

9,9

Osho Vendégház

Ubytování (Apartmán) Osho Vendégház. Osho Vendégház se nachází v Tiszafüredu a nabízí ubytování s grilem, zahradou, terasou, Wi-Fi zdarma, výhledem do zahrady a patiem. Ubytování Osho Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Eszter Vendégház

9,9

Eszter Vendégház

Ubytování (Apartmány) Eszter Vendégház. Offering a garden, Eszter Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. Egerszalók is 42 km from the property. Ubytování Eszter Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lenka

9,8

Villa Lenka

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Lenka. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Villa Lenka features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Villa Lenka se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ludas Vendégházak Tiszafüred

9,8

Ludas Vendégházak Tiszafüred

Ubytování (Apartmán) Ludas Vendégházak Tiszafüred. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Ludas Vendégházak Tiszafüred has a balcony. Ubytování Ludas Vendégházak Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovas Vendégház

9,7

Lovas Vendégház

Ubytování (Apartmán) Lovas Vendégház. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lovas Vendégház features a garden. Ubytování Lovas Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OpusTisza7 Apartman

9,7

OpusTisza7 Apartman

Ubytování (Apartmán) OpusTisza7 Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, OpusTisza7 Apartman is set in Tiszafüred. Ubytování OpusTisza7 Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermál Apartman Tiszafüred

9,7

Thermál Apartman Tiszafüred

Ubytování (Prázdninový dům) Thermál Apartman Tiszafüred. Situated 800 metres from the Lake Tisza, Thermál Apartman Tiszafüred is located in Tiszafüred. It comes with an indoor and an outdoor pool. Ubytování Thermál Apartman Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Fácánkert Apartmanház

9,6

Fácánkert Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Fácánkert Apartmanház. Fácánkert Apartmanház se nachází 15 minut chůze od centra města Tiszafüred a nabízí plně zařízené ubytování se 2 koupelnami, terasou, zahradou se zázemím... Ubytování Fácánkert Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idill Apartmanház

9,6

Idill Apartmanház

Ubytování (Penzion) Idill Apartmanház. Set in Tiszafüred, Idill Apartmanház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Idill Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Boró Apartman

9,6

Boró Apartman

Ubytování (Apartmány) Boró Apartman. Set in Tiszafüred, 43 km from Bogács, Boró Apartman offers a garden and free WiFi. The property offers free tickets to the Thermal Bath. Ubytování Boró Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rókás Szőlő Vendégház

9,5

Rókás Szőlő Vendégház

Ubytování (Penzion) Rókás Szőlő Vendégház. Situated in Tiszafüred, Rókás Szőlő Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Rókás Szőlő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feszty-fészek Vendégház

9,5

Feszty-fészek Vendégház

Ubytování (Apartmán) Feszty-fészek Vendégház. Boasting accommodation with a terrace, Feszty-fészek Vendégház is situated in Tiszafüred. The apartment features garden views and is 32 km from Berekfürdő. Ubytování Feszty-fészek Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Sellő Vendégház

9,5

Holiday home Sellő Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sellő Vendégház. Offering a well-equipped accommodation unit with a covered terrace, Holiday home Sellő Vendégház is situated in Tiszafüred. Ubytování Holiday home Sellő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idill Üdülőház

9,5

Idill Üdülőház

Ubytování (Prázdninový dům) Idill Üdülőház. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Idill Üdülőház features a patio and garden views. Ubytování Idill Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Jánosi Vendégház

9,5

Jánosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Jánosi Vendégház. Jánosi Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Jánosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idill Üdülőház 2

9,4

Idill Üdülőház 2

Ubytování (Apartmán) Idill Üdülőház 2. Idill Üdülőház 2 is set in Tiszafüred and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Idill Üdülőház 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diófa Vendégházak

9,4

Diófa Vendégházak

Ubytování (Penzion) Diófa Vendégházak. Located in Tiszafüred, Diófa Vendégházak features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Diófa Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park7

9,3

Park7

Ubytování (Hotel) Park7. Park7 features a seasonal outdoor swimming pool, fitness centre, a bar and shared lounge in Tiszafüred. Ubytování Park7 se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreg Harcsa

9,3

Öreg Harcsa

Ubytování (Penzion) Öreg Harcsa. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 41 km from Egerszalók, Öreg Harcsa boasts a barbecue and children's playground. Ubytování Öreg Harcsa se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sétány Apartman-és Vendégház

9,3

Sétány Apartman-és Vendégház

Ubytování (Apartmány) Sétány Apartman-és Vendégház. Located in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Sétány Apartman-és Vendégház provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Sétány Apartman-és Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Apartman

9,3

Golden Apartman

Ubytování (Apartmán) Golden Apartman. Located 50 km from Egerszalók, Golden Apartman offers accommodation in Tiszafüred. The unit is 80 km from Miskolctapolca. Ubytování Golden Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Fürjes Apartments

9,2

Fürjes Apartments

Ubytování (Apartmány) Fürjes Apartments. Set in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Fürjes Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Fürjes Apartments se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ladik Vendégház

9,2

Ladik Vendégház

Ubytování (Penzion) Ladik Vendégház. Ladik Vendégház in Tiszafüred provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Ladik Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurum Vendégház

9,1

Aurum Vendégház

Ubytování (Penzion) Aurum Vendégház. Situated in Tiszafüred, Aurum Vendégház offers a shared lounge. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Aurum Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró

9,1

NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró

Ubytování (Apartmány) NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró features a restaurant and free WiFi. Ubytování NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Örvény Vendégház

9,1

Örvény Vendégház

Ubytování (Penzion) Örvény Vendégház. Located on the beachfront in Tiszafüred and featuring a garden, Örvény Vendégház has free WiFi throughout the property. Ubytování Örvény Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza Balneum Hotel

9

Tisza Balneum Hotel

Ubytování (Hotel) Tisza Balneum Hotel. Hotel Tisza Balneum se nachází uprostřed upravené zahrady na krásném poloostrově na břehu jezera Tisza ve městě Tiszafüred. Ubytování Tisza Balneum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napház Apartman

9

Napház Apartman

Ubytování (Apartmány) Napház Apartman. Set in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Napház Apartman offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Napház Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó

9

Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó

Ubytování (Botel) Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó has a balcony and river views. Ubytování Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kitti Vendégház

9

Kitti Vendégház

Ubytování (Penzion) Kitti Vendégház. Set in Tiszaörvény, Kitti Vendégház offers a garden. Free WiFi is available. At Kitti Vendégház, rooms have a terrace. Ubytování Kitti Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Partifecske Vendégház

8,9

Partifecske Vendégház

Ubytování (Penzion) Partifecske Vendégház. Situated on the beachfront in Tiszafüred and boasting a garden, Partifecske Vendégház has free WiFi. Ubytování Partifecske Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádas Panzió

8,9

Nádas Panzió

Ubytování (Penzion) Nádas Panzió. The Lake Tisza is 2 km from the Nádas Panzió in Tiszafüred, and it comes with a lush garden including barbecue facilities, an outdoor pool and... Ubytování Nádas Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gulyás Vendégház

8,9

Gulyás Vendégház

Ubytování (Penzion) Gulyás Vendégház. Gulyás Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Tiszafüred. Ubytování Gulyás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hableány Hotel

8,8

Hableány Hotel

Ubytování (Hotel) Hableány Hotel. Situated in Tiszafüred, in a 1996 building, Hableány Hotel features guestrooms with free WiFi. Ubytování Hableány Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kormorán Vendégház

8,8

Kormorán Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Kormorán Vendégház. Kormorán Vendégház se nachází přímo na břehu jezera Tisa ve městě Tiszafüred-Örvény a nabízí bezplatné Wi-Fi, půjčovnu kol a parkování zdarma. Ubytování Kormorán Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Füredi Apartman

8,8

Füredi Apartman

Ubytování (Apartmány) Füredi Apartman. Füredi Apartman se nachází pouhých 800 metrů od termálních lázní v městečku Tiszafüred a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a sdílenou, plně vybavenou... Ubytování Füredi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Potyka Apartman

8,8

Potyka Apartman

Ubytování (Apartmány) Potyka Apartman. Offering a barbecue and terrace, Potyka Apartman is situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region. Egerszalók is 43 km away. Ubytování Potyka Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csónakos Vendégház

8,8

Csónakos Vendégház

Ubytování (Venkovský dům) Csónakos Vendégház. Csónakos Vendégház is located in Tiszafüred. The property is 34 km from Berekfürdő, and complimentary private parking is provided. Ubytování Csónakos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont

8,8

Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont

Ubytování (Bed and breakfast) Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont. Situated in Tiszafüred, 34 km from Berekfürdő, Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont features a restaurant and free WiFi. Ubytování Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sulyom Vendégház

8,7

Sulyom Vendégház

Ubytování (Apartmány) Sulyom Vendégház. Sulyom Vendégház se nachází 3 km od centra Tiszafüred a má soukromou pláž. Ubytování s možností vlastního stravování nabízí také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sulyom Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pusztahaus

8,7

Pusztahaus

Ubytování (Prázdninové domy) Pusztahaus. Set in a renovated Hungarian farmhouse buildings with thatched roof, in the heart of Tiszafüred, Pusztahaus offers separate villas surrounded by 6000 m²... Ubytování Pusztahaus se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza-Kert Apartmanok

8,6

Tisza-Kert Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Tisza-Kert Apartmanok. Situated in Tiszafüred, 31 km from Berekfürdő, Tisza-Kert Apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytování Tisza-Kert Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Napház Panzió

8,6

Napház Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Napház Panzió. Presenting a sauna and a solarium, Napház Panzió features air-conditioned rooms and free WiFi throughout. Ubytování Napház Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Route 33 Panzió

8,6

Route 33 Panzió

Ubytování (Apartmány) Route 33 Panzió. Offering accommodation with air conditioning, Route 33 Motel is set in Tiszafüred, right next to a thermal bath. Ubytování Route 33 Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza-Kert Vendégház

8,4

Tisza-Kert Vendégház

Ubytování (Penzion) Tisza-Kert Vendégház. Offering a hot tub and a well-groomed garden, Tisza-Kert Vendégház is located in Tiszafüred. Free WiFi access is available. Ubytování Tisza-Kert Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estike Apartmanok

8,3

Estike Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Estike Apartmanok. Estike Apartmanok provides a restaurant, as well as accommodation with a kitchen in Tiszafüred. Ubytování Estike Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patkós Csárda és Motel

8,2

Patkós Csárda és Motel

Ubytování (Motel) Patkós Csárda és Motel. Offering an on-site restaurant and barbecue facilities in the lush garden, Patkós Csárda és Motel is 10 km from the Lake Tisza and 5 km from the Hortobágy... Ubytování Patkós Csárda és Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csuka Vendégház

8,2

Csuka Vendégház

Ubytování (Penzion) Csuka Vendégház. Csuka Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Tiszafüred. Ubytování Csuka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agáta Apartman

8,2

Agáta Apartman

Ubytování (Apartmán) Agáta Apartman. Located in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Agáta Apartman features a terrace. Ubytování Agáta Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tiszafüred

Město Tiszafüred se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 83 hotelů a ubytování ve městě Tiszafüred.