Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszafüred

Ve městě Tiszafüred (Maďarsko) máme celkem 83 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszafüred

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszafüred

Hanga Apartman

10

Hanga Apartman

Ubytování (Apartmán) Hanga Apartman. Hanga Apartman se nachází v Tiszafüredu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Hanga Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

NaturART Vendégház Tiszafüred

10

NaturART Vendégház Tiszafüred

Ubytování (Prázdninový dům) NaturART Vendégház Tiszafüred. NaturART Vendégház Tiszafüred se nachází v Tiszafüredu. 38 km od Demjénu. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování NaturART Vendégház Tiszafüred se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Várkert Apartman

9,9

Várkert Apartman

Ubytování (Apartmán) Várkert Apartman. Várkert Apartman is located in Tiszafüred and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 33 km from Berekfürdő. Ubytování Várkert Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Szabó Ház Tiszafüred

9,9

Szabó Ház Tiszafüred

Ubytování (Apartmány) Szabó Ház Tiszafüred. Situated in Tiszafüred, 33 km from Berekfürdő, Szabó Ház Tiszafüred features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Szabó Ház Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Chili House Tiszafüred

9,9

Chili House Tiszafüred

Ubytování (Prázdninový dům) Chili House Tiszafüred. Ubytování se nachází v Tiszafüredu, 39 km od Demjénu. Chili House Tiszafüred nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chili House Tiszafüred se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Eszter Vendégház

9,9

Eszter Vendégház

Ubytování (Apartmány) Eszter Vendégház. Offering a garden, Eszter Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. Egerszalók is 42 km from the property. Ubytování Eszter Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Kossuth téri Nopara STUDIO apartman

9,8

Kossuth téri Nopara STUDIO apartman

Ubytování (Apartmán) Kossuth téri Nopara STUDIO apartman. Kossuth téri Nopara STUDIO apartman se nachází v Tiszafüredu a nabízí restauraci. 39 km od Demjénu. Ubytování Kossuth téri Nopara STUDIO apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Villa Lenka

9,8

Villa Lenka

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Lenka. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Villa Lenka features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Villa Lenka se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Ludas Vendégházak Tiszafüred

9,8

Ludas Vendégházak Tiszafüred

Ubytování (Apartmán) Ludas Vendégházak Tiszafüred. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Ludas Vendégházak Tiszafüred has a balcony. Ubytování Ludas Vendégházak Tiszafüred se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Lovas Vendégház

9,7

Lovas Vendégház

Ubytování (Apartmán) Lovas Vendégház. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lovas Vendégház features a garden. Ubytování Lovas Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

OpusTisza7 Apartman

9,7

OpusTisza7 Apartman

Ubytování (Apartmán) OpusTisza7 Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, OpusTisza7 Apartman is set in Tiszafüred. Ubytování OpusTisza7 Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Simon Apartman

9,7

Simon Apartman

Ubytování (Apartmán) Simon Apartman. Simon Apartman se nachází v Tiszafüredu v regionu Jasz-Nagykun-Szolnok a nabízí balkon a výhled do zahrady. 39 km od Demjénu. Ubytování Simon Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Fácánkert Apartmanház

9,6

Fácánkert Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Fácánkert Apartmanház. Fácánkert Apartmanház se nachází 15 minut chůze od centra města Tiszafüred a nabízí plně zařízené ubytování se 2 koupelnami, terasou, zahradou se zázemím... Ubytování Fácánkert Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Boró Apartman

9,6

Boró Apartman

Ubytování (Apartmány) Boró Apartman. Set in Tiszafüred, 43 km from Bogács, Boró Apartman offers a garden and free WiFi. The property offers free tickets to the Thermal Bath. Ubytování Boró Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Estike ZOVIKRAL Apartmanok

9,5

Estike ZOVIKRAL Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Estike ZOVIKRAL Apartmanok. Estike ZOVIKRAL Apartmanok se nachází v Tiszafüredu, 39 km od Demjénu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Estike ZOVIKRAL Apartmanok se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Rókás Szőlő Vendégház

9,5

Rókás Szőlő Vendégház

Ubytování (Penzion) Rókás Szőlő Vendégház. Situated in Tiszafüred, Rókás Szőlő Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Rókás Szőlő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Feszty-fészek Vendégház

9,5

Feszty-fészek Vendégház

Ubytování (Apartmán) Feszty-fészek Vendégház. Boasting accommodation with a terrace, Feszty-fészek Vendégház is situated in Tiszafüred. The apartment features garden views and is 32 km from Berekfürdő. Ubytování Feszty-fészek Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Holiday home Sellő Vendégház

9,5

Holiday home Sellő Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sellő Vendégház. Offering a well-equipped accommodation unit with a covered terrace, Holiday home Sellő Vendégház is situated in Tiszafüred. Ubytování Holiday home Sellő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Jánosi Vendégház

9,5

Jánosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Jánosi Vendégház. Jánosi Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Jánosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Idill Üdülőház 2

9,4

Idill Üdülőház 2

Ubytování (Apartmán) Idill Üdülőház 2. Idill Üdülőház 2 is set in Tiszafüred and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Idill Üdülőház 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Nyulas Apartman

9,4

Nyulas Apartman

Ubytování (Apartmán) Nyulas Apartman. Nyulas Apartman se nachází v Tiszafüredu v regionu Jasz-Nagykun-Szolnok a nabízí zahradu. Ubytování Nyulas Apartman se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Diófa Vendégházak

9,4

Diófa Vendégházak

Ubytování (Penzion) Diófa Vendégházak. Located in Tiszafüred, Diófa Vendégházak features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Diófa Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Egyszervolt Házikó

9,3

Egyszervolt Házikó

Ubytování (Chata) Egyszervolt Házikó. Egyszervolt Házikó se nachází v Tiszafüredu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 39 km od Demjénu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Egyszervolt Házikó se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Park7

9,3

Park7

Ubytování (Hotel) Park7. Park7 features a seasonal outdoor swimming pool, fitness centre, a bar and shared lounge in Tiszafüred. Ubytování Park7 se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Öreg Harcsa

9,3

Öreg Harcsa

Ubytování (Penzion) Öreg Harcsa. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 41 km from Egerszalók, Öreg Harcsa boasts a barbecue and children's playground. Ubytování Öreg Harcsa se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Sétány Apartman-és Vendégház

9,3

Sétány Apartman-és Vendégház

Ubytování (Apartmány) Sétány Apartman-és Vendégház. Located in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Sétány Apartman-és Vendégház provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Sétány Apartman-és Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Fürjes Apartments

9,2

Fürjes Apartments

Ubytování (Apartmány) Fürjes Apartments. Set in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Fürjes Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Fürjes Apartments se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Ladik Vendégház

9,2

Ladik Vendégház

Ubytování (Penzion) Ladik Vendégház. Ladik Vendégház in Tiszafüred provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Ladik Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Aurum Vendégház

9,1

Aurum Vendégház

Ubytování (Penzion) Aurum Vendégház. Situated in Tiszafüred, Aurum Vendégház offers a shared lounge. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Aurum Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tisza-i Apartmanok

9,1

Tisza-i Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Tisza-i Apartmanok. Ubytování se nachází v Tiszafüredu, 38 km od Demjénu. Tisza-i Apartmanok nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tisza-i Apartmanok se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Oppen House

9,1

Oppen House

Ubytování (Apartmán) Oppen House. Oppen House se nachází v Tiszafüredu a nabízí zahradu, gril a terasu. 38 km od Demjénu. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Oppen House se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró

9,1

NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró

Ubytování (Apartmány) NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró features a restaurant and free WiFi. Ubytování NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Örvény Vendégház

9,1

Örvény Vendégház

Ubytování (Penzion) Örvény Vendégház. Located on the beachfront in Tiszafüred and featuring a garden, Örvény Vendégház has free WiFi throughout the property. Ubytování Örvény Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tisza Balneum Hotel

9

Tisza Balneum Hotel

Ubytování (Hotel) Tisza Balneum Hotel. Hotel Tisza Balneum se nachází uprostřed upravené zahrady na krásném poloostrově na břehu jezera Tisza ve městě Tiszafüred. Ubytování Tisza Balneum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó

9

Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó

Ubytování (Botel) Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó has a balcony and river views. Ubytování Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Kitti Vendégház

9

Kitti Vendégház

Ubytování (Penzion) Kitti Vendégház. Set in Tiszaörvény, Kitti Vendégház offers a garden. Free WiFi is available. At Kitti Vendégház, rooms have a terrace. Ubytování Kitti Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Partifecske Vendégház

8,9

Partifecske Vendégház

Ubytování (Penzion) Partifecske Vendégház. Situated on the beachfront in Tiszafüred and boasting a garden, Partifecske Vendégház has free WiFi. Ubytování Partifecske Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

TiszaBike Vendégház

8,9

TiszaBike Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) TiszaBike Vendégház. TiszaBike Vendégház se nachází v Tiszafüredu v regionu Jasz-Nagykun-Szolnok a nabízí zahradu. 38 km od Demjénu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování TiszaBike Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Nádas Panzió

8,9

Nádas Panzió

Ubytování (Penzion) Nádas Panzió. The Lake Tisza is 2 km from the Nádas Panzió in Tiszafüred, and it comes with a lush garden including barbecue facilities, an outdoor pool and... Ubytování Nádas Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Gulyás Vendégház

8,9

Gulyás Vendégház

Ubytování (Penzion) Gulyás Vendégház. Gulyás Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Tiszafüred. Ubytování Gulyás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Hableány Hotel

8,8

Hableány Hotel

Ubytování (Hotel) Hableány Hotel. Situated in Tiszafüred, in a 1996 building, Hableány Hotel features guestrooms with free WiFi. Ubytování Hableány Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Potyka Apartman

8,8

Potyka Apartman

Ubytování (Apartmány) Potyka Apartman. Offering a barbecue and terrace, Potyka Apartman is situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region. Egerszalók is 43 km away. Ubytování Potyka Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Füredi Apartman

8,8

Füredi Apartman

Ubytování (Apartmány) Füredi Apartman. Füredi Apartman se nachází pouhých 800 metrů od termálních lázní v městečku Tiszafüred a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a sdílenou, plně vybavenou... Ubytování Füredi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Kormorán Vendégház

8,8

Kormorán Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Kormorán Vendégház. Kormorán Vendégház se nachází přímo na břehu jezera Tisa ve městě Tiszafüred-Örvény a nabízí bezplatné Wi-Fi, půjčovnu kol a parkování zdarma. Ubytování Kormorán Vendégház se nachází ve městě Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Ubytování ve městě Tiszafüred

Město Tiszafüred se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 83 hotelů a ubytování ve městě Tiszafüred.