Hledat

Ubytování

Ubytování město Szajol

Ve městě Szajol (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szajol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szajol

Szőke Tisza Vendégház

8,6

Szőke Tisza Vendégház

Ubytování (Apartmány) Szőke Tisza Vendégház. Featuring a terrace and free WiFi, Szőke Tisza Vendégház features accommodation in Szajol. Ubytování Szőke Tisza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Convoy Panzió

6,7

Convoy Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Convoy Panzió. Situated in Szajol, 28 km from Martfů, Convoy Panzió features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Convoy Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Godó Birtok

Godó Birtok

Ubytování (Bed and breakfast) Godó Birtok. Located in Szajol, Godó Birtok provides free WiFi, and guests can enjoy a bar, a garden and a terrace. Ubytování Godó Birtok se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szajol

Město Szajol se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Szajol.