Hledat

Ubytování

Ubytování město Jászberény

Ve městě Jászberény (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jászberény

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jászberény

Control Motel

9,3

Control Motel

Ubytování (Bed and breakfast) Control Motel. Situated in Jászberény, 38 km from Gyöngyös, Control Motel features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Control Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jászberény Boutique Room

9,3

Jászberény Boutique Room

Ubytování (Penzion) Jászberény Boutique Room. Jászberény Boutique Room provides air-conditioned rooms in Jászberény. Featuring room service, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Jászberény Boutique Room se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

River Apartmanház

8,2

River Apartmanház

Ubytování (Apartmány) River Apartmanház. Situated in Jászberény, 37 km from Gyöngyös, River Apartmanház features a garden and free WiFi. Ubytování River Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lugas Szallas

8,2

Lugas Szallas

Ubytování (Penzion) Lugas Szallas. The Lugas Szallas is 600 metres from the Jászberény Thermal Spa and offers various accommodation types, a gerden with barbecue facilities and free WiFi... Ubytování Lugas Szallas se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manna Aparthotel

Manna Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Manna Aparthotel. Set in Jászberény, Manna Aparthotel offers accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování Manna Aparthotel se nachází ve městě Jászberény (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birs Vendégház

Birs Vendégház

Ubytování (Penzion) Birs Vendégház. Located in Jászberény, Birs Vendégház features a garden and a terrace. Ubytování Birs Vendégház se nachází ve městě Jászberény (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Jászberény

Město Jászberény se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Jászberény.