Hledat

Ubytování

Ubytování město Cserkeszőlő

Ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cserkeszőlő

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cserkeszőlő

Horváth Apartman

9,7

Horváth Apartman

Ubytování (Apartmán) Horváth Apartman. Horváth Apartman offers accommodation in Cserkeszőlő 450 metres from a thermal bath. Kecskemét is 39 km away. Ubytování Horváth Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somodi Vendégház

9,7

Somodi Vendégház

Ubytování (Penzion) Somodi Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Somodi Vendégház offers accommodation in Cserkeszőlő. Free private parking is available on site. Ubytování Somodi Vendégház se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relaxo Apartmanház

9,6

Relaxo Apartmanház

Ubytování (Bed and breakfast) Relaxo Apartmanház. Located in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Relaxo Apartmanház provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Relaxo Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserkeszem Panzió

9,5

Cserkeszem Panzió

Ubytování (Penzion) Cserkeszem Panzió. Located 180 metres from the thermal bath in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, Cserkeszem Panzió boasts a terrace and views of the garden. Ubytování Cserkeszem Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream Horse Apartman Cserkeszőlő

9,5

Dream Horse Apartman Cserkeszőlő

Ubytování (Apartmány) Dream Horse Apartman Cserkeszőlő. Offering free WiFi and a barbecue, Dream Horse Apartman Cserkeszőlő is set in Cserkeszőlő, 38 km from Kecskemét. Szolnok is 40 km from the property. Ubytování Dream Horse Apartman Cserkeszőlő se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Garden

9,4

Apartman Garden

Ubytování (Apartmán) Apartman Garden. Apartman Garden is located in Cserkeszőlő and offers a restaurant. Ubytování Apartman Garden se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solaris Apartman&Resort

9,3

Solaris Apartman&Resort

Ubytování (Apartmány) Solaris Apartman&Resort. Offering free spa access per person per night, Solaris Apartman&Resort is situated right in front of a thermal bath and has thermal water pumped directly... Ubytování Solaris Apartman&Resort se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Semiramis Apartman

9,3

Semiramis Apartman

Ubytování (Apartmány) Semiramis Apartman. Located in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Semiramis Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Semiramis Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserkei Nyaralo

9,3

Cserkei Nyaralo

Ubytování (Apartmány) Cserkei Nyaralo. Located in Cserkeszőlő, 27 km from Martfů, Cserkei Nyaralo provides a garden and free WiFi. Ubytování Cserkei Nyaralo se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csipkeház Apartman

9,2

Csipkeház Apartman

Ubytování (Penzion) Csipkeház Apartman. Located 500 metres from the centre of Cserkeszőlő and a thermal bath, Csipkeház Apartman offers en-suite rooms and studios. Ubytování Csipkeház Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserke Napfény Apartman

9,2

Cserke Napfény Apartman

Ubytování (Apartmány) Cserke Napfény Apartman. Cserke Napfény Apartman is a self-catering accommodation located in Cserkeszőlő, 200 metres from the thermal bath. Free WiFi access is available. Ubytování Cserke Napfény Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vénusz Apartman

9,2

Vénusz Apartman

Ubytování (Apartmán) Vénusz Apartman. Vénusz Apartman is situated in Cserkeszőlő and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Vénusz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszafa Vendégház

9,2

Tiszafa Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Tiszafa Vendégház. Situated in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Tiszafa Vendégház has a garden. Ubytování Tiszafa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margó Vendégház

9,2

Margó Vendégház

Ubytování (Apartmány) Margó Vendégház. Located in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Margó Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytování Margó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszavirág Apartmanház

8,9

Tiszavirág Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Tiszavirág Apartmanház. Set in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Tiszavirág Apartmanház offers accommodation with free private parking. Ubytování Tiszavirág Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kastély apartman

8,9

Kastély apartman

Ubytování (Apartmán) Kastély apartman. Set in Cserkeszőlő, Kastély apartman offers a restaurant, a garden and a barbecue. The air-conditioned accommodation is 26 km from Martfů. Ubytování Kastély apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éva Apartman Cserkeszőlő

8,8

Éva Apartman Cserkeszőlő

Ubytování (Apartmány) Éva Apartman Cserkeszőlő. Situated in Cserkeszőlő, 25 km from Martfů, Éva Apartman Cserkeszőlő features a garden and free WiFi. Ubytování Éva Apartman Cserkeszőlő se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Hotel

8,8

Royal Hotel

Ubytování (Hotel) Royal Hotel. Located in a small village, Cserkeszőlő Royal Hotel offers free Wi-Fi and air-conditioned rooms. Ubytování Royal Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eszti Mama Vendégháza

8,7

Eszti Mama Vendégháza

Ubytování (Apartmány) Eszti Mama Vendégháza. Situated in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Eszti Mama Vendégháza features a garden and free WiFi. Ubytování Eszti Mama Vendégháza se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Apartmanház Cserkeszőlő

8,1

Napfény Apartmanház Cserkeszőlő

Ubytování (Apartmány) Napfény Apartmanház Cserkeszőlő. Situated in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Napfény Apartmanház Cserkeszőlő features a garden and free WiFi. Ubytování Napfény Apartmanház Cserkeszőlő se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Cserkeszőlőszállások-Hőforrásszállások

7,2

Cserkeszőlőszállások-Hőforrásszállások

Ubytování (Apartmány) Cserkeszőlőszállások-Hőforrásszállások. Cserkeszőlőszállások-Hőforrásszállások is quietly located in a green area of Cserkeszőlő, only 150 metres from the Cserkeszőlő Thermal Bath. Ubytování Cserkeszőlőszállások-Hőforrásszállások se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserke Gyöngye Apartman

7,2

Cserke Gyöngye Apartman

Ubytování (Apartmány) Cserke Gyöngye Apartman. Cserke Gyöngye Apartman offers a garden and apartments with fully equipped kitchenette, 800 metres from the Cserkeszolo Wellness and Medical Spa centre. Ubytování Cserke Gyöngye Apartman se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 05

Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 05

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 05. Set in Mátévölgye, Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 05 offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 05 se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Apartment in Cserkeszolo/Ostungarn 37908

Apartment in Cserkeszolo/Ostungarn 37908

Ubytování (Apartmán) Apartment in Cserkeszolo/Ostungarn 37908. Apartment in Cserkeszolo/Ostungarn 37908 is located in Cserkeszőlő. The property is 26 km from Martfů, and complimentary private parking is featured. Ubytování Apartment in Cserkeszolo/Ostungarn 37908 se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riadorma Apartman

Riadorma Apartman

Ubytování (Apartmán) Riadorma Apartman. Riadorma Apartman se nachází v obci Cserkeszőlő v regionu Jasz-Nagykun-Szolnok a nabízí zahradu. 25 km od Martfů. Ubytování Riadorma Apartman se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorina apartman

Dorina apartman

Ubytování (Apartmán) Dorina apartman. Situated in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Dorina apartman has a garden. The accommodation is 25 km from Martfů. Ubytování Dorina apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Cserkeszolo/Ostungarn 34460

Apartments in Cserkeszolo/Ostungarn 34460

Ubytování (Apartmány) Apartments in Cserkeszolo/Ostungarn 34460. Situated in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Apartments in Cserkeszolo/Ostungarn 34460 features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments in Cserkeszolo/Ostungarn 34460 se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zarah Tanya with a private lake and forest

Zarah Tanya with a private lake and forest

Ubytování (Prázdninový dům) Zarah Tanya with a private lake and forest. Featuring a bar, a garden, and barbecue facilities, Zarah Tanya with a private lake and forest provides accommodation in Cserkeszőlő with free WiFi and... Ubytování Zarah Tanya with a private lake and forest se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Karneol Apartmanház Cserkeszőlő

Karneol Apartmanház Cserkeszőlő

Ubytování (Apartmán) Karneol Apartmanház Cserkeszőlő. Situated in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Karneol Apartmanház Cserkeszőlő features a garden. Ubytování Karneol Apartmanház Cserkeszőlő se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemencés Vendégház Cserkeszőlő

Kemencés Vendégház Cserkeszőlő

Ubytování (Penzion) Kemencés Vendégház Cserkeszőlő. Situated in Cserkeszőlő, Kemencés Vendégház Cserkeszőlő has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Kemencés Vendégház Cserkeszőlő se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 06

Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 06

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 06. Situated in Cserkeszőlő, Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 06 features accommodation with a private pool. Ubytování Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 06 se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Cserkei Forrás Vendégház

Cserkei Forrás Vendégház

Ubytování (Apartmán) Cserkei Forrás Vendégház. Cserkei Forrás Vendégház is situated in Cserkeszőlő. The air-conditioned accommodation is 24 km from Martfů. Ubytování Cserkei Forrás Vendégház se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melinda Apartman Cserkeszőlő

Melinda Apartman Cserkeszőlő

Ubytování (Apartmán) Melinda Apartman Cserkeszőlő. Melinda Apartman Cserkeszőlő is located in Cserkeszőlő. The accommodation is 26 km from Martfů. Ubytování Melinda Apartman Cserkeszőlő se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUX APARTMAN

LUX APARTMAN

Ubytování (Apartmán) LUX APARTMAN. LUX APARTMAN is situated in Cserkeszőlő and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 26 km from Martfů. Ubytování LUX APARTMAN se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jurtatábor Cserkeszőlő

Jurtatábor Cserkeszőlő

Ubytování (Kemp) Jurtatábor Cserkeszőlő. Set in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Jurtatábor Cserkeszőlő offers a restaurant and free WiFi. Guests at the camping can enjoy a continental breakfast. Ubytování Jurtatábor Cserkeszőlő se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

RETRO VENDÉGHÁZ

RETRO VENDÉGHÁZ

Ubytování (Prázdninový dům) RETRO VENDÉGHÁZ. RETRO VENDÉGHÁZ is set in Cserkeszőlő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování RETRO VENDÉGHÁZ se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserke Apartmanház

Cserke Apartmanház

Ubytování (Aparthotel) Cserke Apartmanház. Set in Cserkeszőlő, 24 km from Martfů, Cserke Apartmanház offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Cserke Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserke Origo Apartman

Cserke Origo Apartman

Ubytování (Apartmán) Cserke Origo Apartman. Cserke Origo Apartman se nachází v obci Cserkeszőlő a nabízí restauraci. 26 km od Martfů. Ubytování Cserke Origo Apartman se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alföldi Levendula Apartmanok

Alföldi Levendula Apartmanok

Ubytování (Prázdninový dům) Alföldi Levendula Apartmanok. Boasting a spa bath, Alföldi Levendula Apartmanok is situated in Cserkeszőlő. Ubytování Alföldi Levendula Apartmanok se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 04

Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 04. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 04 is set in Mátévölgye. Ubytování Holiday Home Cserkeszölö with a Fireplace 04 se nachází ve městě Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Reza apartman

Reza apartman

Ubytování (Apartmán) Reza apartman. Reza apartman is located in Cserkeszőlő. The air-conditioned accommodation is 26 km from Martfů. Ubytování Reza apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cserkeszőlő

Město Cserkeszőlő se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Cserkeszőlő.