Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszaszőlős

Ve městě Tiszaszőlős (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszaszőlős

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszaszőlős

Mézeskuckó

9,8

Mézeskuckó

Ubytování (Kemp) Mézeskuckó. Set in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Mézeskuckó offers a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available every morning at the camping. Ubytování Mézeskuckó se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Búbos Banka Vendégház

9,7

Búbos Banka Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Búbos Banka Vendégház. Set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Búbos Banka Vendégház features a balcony. Ubytování Búbos Banka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Levendula Vendégház

9,7

Levendula Vendégház

Ubytování (Penzion) Levendula Vendégház. Offering a barbecue and children's playground, Levendula Vendégház is set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 45 km from Egerszalók. Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faház

9,6

Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Faház. Offering a garden and barbecue, Faház is located in Tiszaszőlős. Egerszalók is 45 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytování Faház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház

9,1

Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház

Ubytování (Penzion) Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház. Set in a historical building from the 1850s in Tiszaszőlős, a 6-minute drive from Lake Tisza and the town of Tiszafüred, Falusi patika - Tisza-tó Vendégház... Ubytování Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza-Tavirózsa Vendégház

9,1

Tisza-Tavirózsa Vendégház

Ubytování (Apartmány) Tisza-Tavirózsa Vendégház. Located in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Tisza-Tavirózsa Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytování Tisza-Tavirózsa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tiszaszőlős

Město Tiszaszőlős se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Tiszaszőlős.