Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszaderzs

Ve městě Tiszaderzs (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszaderzs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszaderzs

Tisza Lodge

9,8

Tisza Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Tisza Lodge. Situated in Tiszaderzs, 3 km from Lake Tisza. Tisza Lodge features free WiFi access and free private parking. Abádszalók Beach can be reached in 6.3 km. Ubytování Tisza Lodge se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Van egy ház a Tisza parton

9,7

Van egy ház a Tisza parton

Ubytování (Prázdninový dům) Van egy ház a Tisza parton. Van egy ház a Tisza parton se nachází v Tiszaderzs a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a sdílený lounge. 29 km od Berekfürdő. Ubytování Van egy ház a Tisza parton se nachází ve městě Tiszaderzs (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TiSZa-Lake Guesthouse

TiSZa-Lake Guesthouse

Ubytování (Prázdninový dům) TiSZa-Lake Guesthouse. TiSZa-Lake Guesthouse is located in Tiszaderzs. Situated on the beachfront, this property has a terrace. Ubytování TiSZa-Lake Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TiSZaTô Vendêghâz

TiSZaTô Vendêghâz

Ubytování (Prázdninový dům) TiSZaTô Vendêghâz. Situated in Tiszaderzs, TiSZaTô Vendêghâz offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování TiSZaTô Vendêghâz se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tiszaderzs

Město Tiszaderzs se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Tiszaderzs.