Hledat

Ubytování

Ubytování město Berekfürdö

Ve městě Berekfürdö (Maďarsko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Berekfürdö

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Berekfürdö

Vacsacsi vendégház

9,8

Vacsacsi vendégház

Ubytování (Apartmán) Vacsacsi vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Vacsacsi vendégház is set in Berekfürdő. Ubytování Vacsacsi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maxilux Studio

9,7

Maxilux Studio

Ubytování (Apartmán) Maxilux Studio. Maxilux Studio is located in Berekfürdő and offers free bikes and a garden. Ubytování Maxilux Studio se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eszter Vendeghaz

9,6

Eszter Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Eszter Vendeghaz. Eszter Vendeghaz in Berekfürdő has a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Eszter Vendeghaz se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Riverside Vendégház

9,5

Riverside Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Riverside Vendégház. Riverside Vendégház se nachází v Berekfürdő a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Riverside Vendégház se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vida-lak

9,5

Vida-lak

Ubytování (Prázdninový dům) Vida-lak. Vida-lak is a holiday home located in Berekfürdő, offering a garden with a terrace and barbecue facilities, free WiFi access and free private parking on... Ubytování Vida-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abacus Vendégház

9,5

Abacus Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Abacus Vendégház. Abacus Vendégház is a self-catering accommodation located in a quiet area in Berekfürdő. Ubytování Abacus Vendégház se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Minilux Studio

9,3

Minilux Studio

Ubytování (Prázdninový dům) Minilux Studio. Minilux Studio is 800 metres from Berekfürdő Thermal Baths, and offers air-conditioned accommodation with a TV and a DVD player. Ubytování Minilux Studio se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Florianus Vendeghaz

9,1

Florianus Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Florianus Vendeghaz. Located in Berekfürdő, Florianus Vendeghaz offers free WiFi. Every room comes with a patio. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe. Ubytování Florianus Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abád Apartman Berek-Berény

8,9

Abád Apartman Berek-Berény

Ubytování (Apartmán) Abád Apartman Berek-Berény. Abád Apartman Berek-Berény is situated in Berekfürdő and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Abád Apartman Berek-Berény se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puszta Hotel

8,4

Puszta Hotel

Ubytování (Hotel) Puszta Hotel. Puszta Hotel se nachází 500 metrů od termálních lázní v Berekfürdő a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, velkou zahradu s grilem a TV. Ubytování Puszta Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puszta Apartman A

8,3

Puszta Apartman A

Ubytování (Apartmán) Puszta Apartman A. The Berekfürdő Thermal Bath is 500 metres from the Puszta Apartman A, which provides a fully equipped house with a terrace and a garden with barbecue... Ubytování Puszta Apartman A se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Green-island apartmenthouse

8

Green-island apartmenthouse

Ubytování (Venkovský dům) Green-island apartmenthouse. Offering a sizeable garden, Green-island apartmenthouse offers pet-friendly accommodation in Berekfürdő. Free private parking is available on site. Ubytování Green-island apartmenthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bodi Hortobagy

7,6

Apartman Bodi Hortobagy

Ubytování (Apartmány) Apartman Bodi Hortobagy. Apartmán Bodi Hortobagy se nachází přímo u jezera Tisza a nabízí zahradu s grilem a altánem. K dispozici jsou také opalovací lehátka. Ubytování Apartman Bodi Hortobagy se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermál Hotel Szivek

7,4

Thermál Hotel Szivek

Ubytování (Hotel) Thermál Hotel Szivek. Tříhvězdičkový Thermál Hotel Szivek se nachází v Berekfürdő, 350 metrů od městských termálních lázní a má vnitřní a venkovní bazény, wellness centrum a... Ubytování Thermál Hotel Szivek se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöld Orgona Vendégház

6,6

Zöld Orgona Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Zöld Orgona Vendégház. Located in Berekfürdő, 41 km from Kaba, Zöld Orgona Vendégház provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Zöld Orgona Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út

Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út

Ubytování (Apartmán) Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út. Located in Berekfürdő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, A06 has a garden. This apartment also features free WiFi. Ubytování Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***

Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***

Ubytování (Hotel) Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***. Termál Hotel Pávai Gyógyszálló *** has a restaurant, outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Berekfürdő. Ubytování Termál Hotel Pávai Gyógyszálló *** se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ROYAL APARTMAN

ROYAL APARTMAN

Ubytování (Apartmán) ROYAL APARTMAN. Situated in Berekfürdő, ROYAL APARTMAN features accommodation with a private pool and free WiFi. The apartment has garden views and is 42 km from Kaba. Ubytování ROYAL APARTMAN se nachází ve městě Berekfürdö (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Berekfürdö

Město Berekfürdö se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Berekfürdö.