Hledat

Ubytování

Heves

V regionu Heves (Maďarsko) máme celkem 906 hotelů a ubytování.

Pro region Heves doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Eger (459), Egerszalók (68), Szilvásvárad (51), Poroszló (49), Noszvaj (35), Demjén (30), Mátraszentimre (14), Parád (14), Bükkszék (13), Felsötárkány (11). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Heves

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Heves

Stefi Apartman

10

Stefi Apartman

Ubytování (Apartmán) Stefi Apartman. Within 1.9 km of Eger Castle and 2 km of Egri Planetarium and Camera Obscura, Stefi Apartman features free WiFi and a garden. Ubytování Stefi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kisház Apartman

10

Kisház Apartman

Ubytování (Apartmán) Kisház Apartman. Featuring garden views, Kisház Apartman provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Eger Basilica. Ubytování Kisház Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kiskoma Vendégház

10

Kiskoma Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Kiskoma Vendégház. Situated in Felsőtárkány in the Heves region, Kiskoma Vendégház has a terrace. Ubytování Kiskoma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eger's Flow Apartment

10

Eger's Flow Apartment

Ubytování (Apartmán) Eger's Flow Apartment. Located in Eger, less than 1 km from Eger Castle and a 13-minute walk from Eger Basilica, Eger's Flow Apartment offers air conditioning. Ubytování Eger's Flow Apartment se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pihenj meg Apartman

10

Pihenj meg Apartman

Ubytování (Apartmán) Pihenj meg Apartman. Pihenj meg Apartman is located in Sirok and offers a garden. The apartment features garden views and is 30 km from Demjén. Ubytování Pihenj meg Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ezererdő Vendégház

10

Ezererdő Vendégház

Ubytování (Penzion) Ezererdő Vendégház. Boasting a garden, Ezererdő Vendégház is set in Egerbakta and also provides a private beach area and a terrace. Ubytování Ezererdő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Négy Évszak Vendégház

10

Négy Évszak Vendégház

Ubytování (Apartmán) Négy Évszak Vendégház. Located just 2.4 km from De la Motte Castle Noszvaj, Négy Évszak Vendégház provides accommodation in Noszvaj with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Négy Évszak Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mustármag Vendégház

10

Mustármag Vendégház

Ubytování (Apartmán) Mustármag Vendégház. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Mustármag Vendégház offers accommodation in Noszvaj with free WiFi and mountain views. Ubytování Mustármag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domboldal Vendégház

10

Domboldal Vendégház

Ubytování (Apartmán) Domboldal Vendégház. Offering a terrace and a garden with barbecue facilities, as well as free private parking on site, Domboldal Vendégház is lovated in Noszvaj. Ubytování Domboldal Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peak Apartman

10

Peak Apartman

Ubytování (Apartmán) Peak Apartman. Peak Apartman is located in Eger, 600 metres from Eger Castle, 1.2 km from Egri Planetarium and Camera Obscura, as well as 1.4 km from Eger Basilica. Ubytování Peak Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Vendégház / Guesthouse

10

Panorama Vendégház / Guesthouse

Ubytování (Apartmán) Panorama Vendégház / Guesthouse. Situated in Felsőtárkány in the Heves region, Panorama Vendégház / Guesthouse has a terrace and mountain views. Ubytování Panorama Vendégház / Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edit Villa

10

Edit Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Edit Villa. Edit Villa is located in Matrafured and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Edit Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melody Apartman

10

Melody Apartman

Ubytování (Apartmán) Melody Apartman. Offering free WiFi and city views, Melody Apartman is an accommodation located in Eger, just 1.4 km from Eger Castle and 1.5 km from Eger Basilica. Ubytování Melody Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frank Apartman Deluxe

10

Frank Apartman Deluxe

Ubytování (Prázdninový dům) Frank Apartman Deluxe. Located in Eger and only 1.2 km from Eger Castle, Frank Apartman Deluxe provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Frank Apartman Deluxe se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Hibay Apartman

10

Hibay Apartman

Ubytování (Apartmán) Hibay Apartman. Just a short walking distance from Eger Castle and 500 metres from Eger Minaret Tower, Hibay Apartman features accommodation in Eger, with a garden. Ubytování Hibay Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bouitique apartman I.

10

Bouitique apartman I.

Ubytování (Apartmán) Bouitique apartman I.. Bouitique apartman I. In Eger offers accommodation with free WiFi, a few steps from Egri Planetarium and Camera Obscura and 200 metres from Eger Basilica. Ubytování Bouitique apartman I. se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambrózia Apartman

10

Ambrózia Apartman

Ubytování (Apartmán) Ambrózia Apartman. Ambrózia Apartman se nachází 200 metrů od baziliky v Egeru a 300 metrů od planetária Egri a Camera Obscura. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Ambrózia Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves).

Farmhouse Apartman

9,9

Farmhouse Apartman

Ubytování (Apartmán) Farmhouse Apartman. Located in Eger, 1.4 km from Eger Castle and 1.5 km from Egri Planetarium and Camera Obscura, Farmhouse Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Farmhouse Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CSEVI Apartmanház

9,9

CSEVI Apartmanház

Ubytování (Apartmán) CSEVI Apartmanház. CSEVI Apartmanház je apartmán s grilem a výhledem do zahrady situovaný v Mezőkövesdu, 1,2 km od komplexu Zsóry s termálními bazény a wellness centrem. Ubytování CSEVI Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Demizson Apartman

9,9

Demizson Apartman

Ubytování (Apartmán) Demizson Apartman. Located in Eger, within 1.9 km of Egri Planetarium and Camera Obscura and 2 km of Eger Basilica, Demizson Apartman offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Demizson Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasvár Apartman

9,9

Sasvár Apartman

Ubytování (Apartmán) Sasvár Apartman. Located in Eger, 1.5 km from Eger Basilica, Sasvár Apartman provides accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and babysitting... Ubytování Sasvár Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio DT

9,9

Studio DT

Ubytování (Apartmán) Studio DT. Situated in Eger and only less than 1 km from Eger Basilica, Studio DT features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Studio DT se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janicsár Garden Apartman

9,9

Janicsár Garden Apartman

Ubytování (Apartmán) Janicsár Garden Apartman. Janicsár Apartman se nachází v Egeru, 300 metrů od hradu Eger a 1 km od termálních lázní. Ubytování Janicsár Garden Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nobilis Apartman Eger

9,9

Nobilis Apartman Eger

Ubytování (Apartmány) Nobilis Apartman Eger. Situated 400 metres from Eger Castle, Nobilis Apartman Eger offers an accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Nobilis Apartman Eger se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morzsi Apartman

9,9

Morzsi Apartman

Ubytování (Apartmány) Morzsi Apartman. Situated in Szilvásvárad, 39 km from Demjén, Morzsi Apartman features a garden and free WiFi. Ubytování Morzsi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Menedék. A szállás.

9,9

Menedék. A szállás.

Ubytování (Apartmán) Menedék. A szállás.. Menedék. A szállás. Is set in Felsőtárkány and offers a garden. The property has garden views and is 21 km from Demjén. Ubytování Menedék. A szállás. se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bródy Apartman

9,9

Bródy Apartman

Ubytování (Apartmán) Bródy Apartman. Within 600 metres of Eger Basilica and 1 km of Egri Planetarium and Camera Obscura, Bródy Apartman provides free WiFi and a garden. Ubytování Bródy Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barlang Vendégház

9,9

Barlang Vendégház

Ubytování (Apartmán) Barlang Vendégház. Featuring city views, Barlang Vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 3 km from Eger Basilica. Ubytování Barlang Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarjányi Vendégház

9,9

Tarjányi Vendégház

Ubytování (Penzion) Tarjányi Vendégház. Located in Recsk, Tarjányi Vendégház provides a garden. There is a children's playground and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Tarjányi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abbázia Apartman

9,9

Abbázia Apartman

Ubytování (Apartmány) Abbázia Apartman. Abbázia Apartman features a well-maintained flower garden with barbecue facilities. Ubytování Abbázia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DownTown DeLuxe Apartment

9,9

DownTown DeLuxe Apartment

Ubytování (Apartmán) DownTown DeLuxe Apartment. Offering free WiFi and free private parking, DownTown DeLuxe Apartment is set in Eger, just 1.2 km from Eger Castle. Ubytování DownTown DeLuxe Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmónia Vendégház

9,9

Harmónia Vendégház

Ubytování (Apartmán) Harmónia Vendégház. Harmónia Vendégház is located in Poroszló and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Harmónia Vendégház se nachází ve městě Poroszló (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátraballa Jeti Vendégház

9,9

Mátraballa Jeti Vendégház

Ubytování (Penzion) Mátraballa Jeti Vendégház. Mátraballa Jeti Vendégház in Mátraballa provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Mátraballa Jeti Vendégház se nachází ve městě Mátraballa hotely a ubytování (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmatos rét

9,9

Harmatos rét

Ubytování (Prázdninový dům) Harmatos rét. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Harmatos rét offers accommodation in Egerszólát with free WiFi and garden views. Ubytování Harmatos rét se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Apartman Parádsasvár

9,9

Anna Apartman Parádsasvár

Ubytování (Apartmány) Anna Apartman Parádsasvár. Situated in Parádsasvár, 43 km from Demjén, Anna Apartman Parádsasvár features a garden and free WiFi. Ubytování Anna Apartman Parádsasvár se nachází ve městě Parádsasvár (Maďarsko - Heves).

Tavasz Nyaraló

9,9

Tavasz Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Tavasz Nyaraló. Tavasz Nyaraló is located in Poroszló and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tavasz Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frank Apartman

9,9

Frank Apartman

Ubytování (Apartmán) Frank Apartman. Offering free WiFi and garden views, Frank Apartman is an accommodation situated in Eger, just 1.3 km from Egri Planetarium and Camera Obscura and 1. Ubytování Frank Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Délibáb Vendégház

9,9

Délibáb Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Délibáb Vendégház. Délibáb Vendégház is situated in Poroszló and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Délibáb Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Apartmanok

9,9

Hacienda Apartmanok

Ubytování (Aparthotel) Hacienda Apartmanok. Situated in Eger in the Heves region and Eger Basilica reachable within 1. Ubytování Hacienda Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyszarvas Apartman Mátraballa

9,9

Aranyszarvas Apartman Mátraballa

Ubytování (Apartmán) Aranyszarvas Apartman Mátraballa. Located in Mátraballa, Aranyszarvas Apartman Mátraballa offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Aranyszarvas Apartman Mátraballa se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room Bueno

9,9

Room Bueno

Ubytování (Apartmán) Room Bueno. Situated in Eger, 1.1 km from Eger Basilica and 1.3 km from Egri Planetarium and Camera Obscura, Room Bueno offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Room Bueno se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zora Apartman

9,9

Zora Apartman

Ubytování (Apartmány) Zora Apartman. Located in Eger in the Heves region, with Egri Planetarium and Camera Obscura and Eger Basilica nearby, Zora Apartman provides accommodation with free WiFi... Ubytování Zora Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Apartmanház Zalánki

9,9

Ferienhaus Apartmanház Zalánki

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Apartmanház Zalánki. Ferienhaus Apartmanház Zalánki se nachází v zelené části města Eger. Ubytování Ferienhaus Apartmanház Zalánki se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ONE Luxury Suites Eger

9,9

ONE Luxury Suites Eger

Ubytování (Apartmány) ONE Luxury Suites Eger. Providing city views and a terrace, ONE Luxury Suites Eger provides accommodation well set in Eger, within a short distance of Eger Castle, Egri... Ubytování ONE Luxury Suites Eger se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Loft Apartman

9,9

Mini Loft Apartman

Ubytování (Apartmán) Mini Loft Apartman. Set in Eger, 1.5 km from Eger Castle and 1.6 km from Eger Basilica, Mini Loft Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Mini Loft Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silver Apartman

9,9

Silver Apartman

Ubytování (Apartmány) Silver Apartman. Set within 1.2 km of Eger Basilica and 1.3 km of Egri Planetarium and Camera Obscura in Eger, Silver Apartman provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Silver Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOUBLE VIEW APARTMAN

9,9

DOUBLE VIEW APARTMAN

Ubytování (Apartmán) DOUBLE VIEW APARTMAN. Located in Eger, within 1.8 km of Eger Castle and 3. Ubytování DOUBLE VIEW APARTMAN se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tündérpart Vendégház

9,9

Tündérpart Vendégház

Ubytování (Penzion) Tündérpart Vendégház. Situated in the historical town of Eger and the Eger Castle reachable within 500 metres, Tündérpart Vendégház offers a self-catered accommodation,... Ubytování Tündérpart Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herbstyle-Minihotel

9,9

Herbstyle-Minihotel

Ubytování (Penzion) Herbstyle-Minihotel. Herbstyle-Minihotel is situated in Eger, 200 metres of Eger Castle and 750 metres of Eger Basilica. Ubytování Herbstyle-Minihotel se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bérc Apartman

9,9

Bérc Apartman

Ubytování (Apartmán) Bérc Apartman. Located in Egerszalók, just 2.9 km from Egerszalók Thermal Spring, Bérc Apartman provides accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Bérc Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bodza Vendégház - Apartmanház

9,9

Bodza Vendégház - Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Bodza Vendégház - Apartmanház. Bodza Vendégház - Apartmanház se nachází v Demjénu, 2,5 km od termálních pramenů v Egerszalóku, 5 minut chůze od termálních lázní Demjén, a nabízí... Ubytování Bodza Vendégház - Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Heves

Ubytování v městech regionu Heves

Ubytování v regionu Heves - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 906 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Heves.

Pro region Heves doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Eger (459), Egerszalók (68), Szilvásvárad (51), Poroszló (49), Noszvaj (35), Demjén (30), Mátraszentimre (14), Parád (14), Bükkszék (13), Felsötárkány (11). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Heves máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Stefi Apartman (10*), Kisház Apartman (10*), Kiskoma Vendégház (10*), Eger's Flow Apartment (10*), Pihenj meg Apartman (10*), Ezererdő Vendégház (10*), Négy Évszak Vendégház (10*), Mustármag Vendégház (10*), Domboldal Vendégház (10*), Panorama Vendégház / Guesthouse (10*).

Region Heves může být skvělým místem pro strávení dovolené.