Hledat

Ubytování

Ubytování město Bükkszék

Ve městě Bükkszék (Maďarsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bükkszék

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bükkszék

Szarvas Vendégház

9,7

Szarvas Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Szarvas Vendégház. Set in Bükkszék in the Heves region, Szarvas Vendégház has a patio and garden views. Ubytování Szarvas Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Erdőszéli házikó

9,7

Erdőszéli házikó

Ubytování (Apartmán) Erdőszéli házikó. Located in Bükkszék in the Heves region, Erdőszéli házikó has a patio and garden views. Ubytování Erdőszéli házikó se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főnix Vendégház

9,6

Főnix Vendégház

Ubytování (Penzion) Főnix Vendégház. Featuring a restaurant on site, Főnix Vendegház offers accommodation 500 metres from the Thermal Bath of Bükkszék; free computer and wired internet are... Ubytování Főnix Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forrás Fogadó

9,6

Forrás Fogadó

Ubytování (Bed and breakfast) Forrás Fogadó. Located in Bükkszék, Forrás Fogadó offers a garden with a terrace, free WiFi, barbecue facilities. Free parking spaces are available on site. Ubytování Forrás Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vincze Villa Vendégház

9,5

Vincze Villa Vendégház

Ubytování (Penzion) Vincze Villa Vendégház. Situated in Bükkszék, Vincze Villa Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Vincze Villa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Vendégház

9,4

Napfény Vendégház

Ubytování (Penzion) Napfény Vendégház. The peasant-style building of the Napfény Vendégház is located 1 km away from the Thermal Bath and the Open-air beach of Bükkszék and offers en-suite... Ubytování Napfény Vendégház se nachází ve městě Bükkszék (Maďarsko - Heves).

Diófa Vendégház

9,1

Diófa Vendégház

Ubytování (Penzion) Diófa Vendégház. Diófa Vendégház provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Bükkszék. Ubytování Diófa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gesztenyes Vendeghaz

8,6

Gesztenyes Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Gesztenyes Vendeghaz. Gesztenyes Vendeghaz is set in Bükkszék and features a garden and a terrace. The accommodation offers a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytování Gesztenyes Vendeghaz se nachází ve městě Bükkszék (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemencés Ház

8,4

Kemencés Ház

Ubytování (Apartmán) Kemencés Ház. Situated in Bükkszék in the Heves region, Kemencés Ház features a garden. The property is 35 km from Demjén and free private parking is available. Ubytování Kemencés Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Retró Apartman

Retró Apartman

Ubytování (Apartmán) Retró Apartman. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Retró Apartman provides accommodation in Bükkszék with free WiFi and mountain views. Ubytování Retró Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hegyi nyaraló

Hegyi nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Hegyi nyaraló. Hegyi nyaraló is situated in Bükkszék. The accommodation is 35 km from Demjén. Ubytování Hegyi nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdei termálfürdő akár csoportoknak is.

Erdei termálfürdő akár csoportoknak is.

Ubytování (Prázdninový dům) Erdei termálfürdő akár csoportoknak is.. Erdei termálfürdő akár csoportoknak is. Is located in Bükkszék and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Erdei termálfürdő akár csoportoknak is. se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bükkszék

Město Bükkszék se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Bükkszék.