Hledat

Ubytování

Ubytování město Demjén

Ve městě Demjén (Maďarsko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Demjén

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Demjén

Bodza Vendégház - Apartmanház

9,9

Bodza Vendégház - Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Bodza Vendégház - Apartmanház. Bodza Vendégház - Apartmanház se nachází v Demjénu, 2,5 km od termálních pramenů v Egerszalóku, 5 minut chůze od termálních lázní Demjén, a nabízí... Ubytování Bodza Vendégház - Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Jázmin Apartmanház

9,8

Jázmin Apartmanház

Ubytování (Aparthotel) Jázmin Apartmanház. Ubytování s možností vlastního stravování Halász Vendégház se nachází v obci Demjén, 1 minutu jízdy od místních termálních lázní. Ubytování Jázmin Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Sas-Fészek Vendégház

9,8

Sas-Fészek Vendégház

Ubytování (Apartmán) Sas-Fészek Vendégház. Situated in Demjén in the Heves region, Sas-Fészek Vendégház has a garden. Ubytování Sas-Fészek Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Termálvölgye Vendégház

9,8

Termálvölgye Vendégház

Ubytování (Apartmány) Termálvölgye Vendégház. Located in Demjén, 41 km from Matrafured, Termálvölgye Vendégház provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Termálvölgye Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Szundi Vendégház

9,7

Szundi Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Szundi Vendégház. Szundi Vendégház se nachází v obci Demjén, 2 km od termálních lázní Demjén a nabízí prázdninové domy s možností vlastního stravování, dobře vybavenou... Ubytování Szundi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

VIDOR Vendégház

9,6

VIDOR Vendégház

Ubytování (Penzion) VIDOR Vendégház. VIDOR Vendégház se nachází v Demjénu, 350 metrů od termálních lázní. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování VIDOR Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Ginkgo Apartman

9,6

Ginkgo Apartman

Ubytování (Apartmány) Ginkgo Apartman. Set 800 metres away from Demjén Thermal Valley and Aquapark, Ginkgo Apartman offers apartments with free Wifi and free parking. Ubytování Ginkgo Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Szitakötő Apartman

9,5

Szitakötő Apartman

Ubytování (Apartmán) Szitakötő Apartman. Szitakötő Apartman is located in Demjén and offers a garden and a terrace. The apartment has garden views and is 42 km from Matrafured. Ubytování Szitakötő Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

NATURA Vendégházak

9,5

NATURA Vendégházak

Ubytování (Apartmány) NATURA Vendégházak. NATURA Vendégházak se nachází v Demjénu, 37 km od Lillafüredu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování NATURA Vendégházak se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Vadrózsa vendégház

9,5

Vadrózsa vendégház

Ubytování (Apartmány) Vadrózsa vendégház. Vadrózsa Vendégház se nachází ve městě Demjén, 10 minut chůze od termálních lázní a centra města. Ubytování Vadrózsa vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Marci Vendégház

9,5

Marci Vendégház

Ubytování (Penzion) Marci Vendégház. Marci Vendégház in Demjén has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen, a flat-screen TV with satellite channels, and a private bathroom. Ubytování Marci Vendégház se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Gerendás Vendégház

9,4

Gerendás Vendégház

Ubytování (Penzion) Gerendás Vendégház. Penzion Gerendás Vendégház se nachází v obci Demjén ležící na území Hevešské župy a nabízí sezonní venkovní bazén i gril. Ubytování Gerendás Vendégház se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Tímea Vendégház

9,4

Tímea Vendégház

Ubytování (Penzion) Tímea Vendégház. Tímea Vendégház provides a garden with barbecue facilities and en-suite rooms with terrace, cable TV and free WiFi, 600 metres from the thermal bath in... Ubytování Tímea Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Felsőréti Vendégház

9,4

Felsőréti Vendégház

Ubytování (Penzion) Felsőréti Vendégház. Felsőréti Vendégház nabízí ubytování ve městě Demjén, před Kaskádovou jeskyní a zážitkovými lázněmi. ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Felsőréti Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Szabolcs Apartments

9,3

Szabolcs Apartments

Ubytování (Apartmány) Szabolcs Apartments. Szabolcs Guesthouse se nachází v obci Demjén v župě Heves, 3,7 km od Egerszalóku. Poskytuje gril, sluneční terasu a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Szabolcs Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Megnyugtat-lak Apartmanház

9,1

Megnyugtat-lak Apartmanház

Ubytování (Bed and breakfast) Megnyugtat-lak Apartmanház. Megnyugtat-lak Apartmanház se nachází v Demjénu, 37 km od Lillafüredu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Megnyugtat-lak Apartmanház se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Napraforgó Vendégház

9,1

Napraforgó Vendégház

Ubytování (Penzion) Napraforgó Vendégház. Offering a year-round outdoor pool and children's playground, Napraforgó Vendégház is located in Demjén, in front of the Cave Bath. Ubytování Napraforgó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Barrico Thermal Hotel

9

Barrico Thermal Hotel

Ubytování (Hotel) Barrico Thermal Hotel. Barrico Thermal Hotel se nachází v obci Demjén a nabízí zahradu, bar, lázeňské a wellness centrum, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Barrico Thermal Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Győri vendégház

8,9

Győri vendégház

Ubytování (Penzion) Győri vendégház. Győri vendégház in Demjén provides accommodation with a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Győri vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Sókristály Vendégház

8,8

Sókristály Vendégház

Ubytování (Penzion) Sókristály Vendégház. Located in Demjén, Sókristály Vendégház provides a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Sókristály Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark

8,8

Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark

Ubytování (Apartmán) Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark. Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark se nachází v Demjenu a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Demjéni Piramis Fürdő és Üdülőpark se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Rózsapark Vendégház

8,8

Rózsapark Vendégház

Ubytování (Penzion) Rózsapark Vendégház. Rózsapark Vendégház s bezplatným Wi-Fi a grilem nabízí ubytování v Demjénu. Soukromé parkoviště zde můžete využívat zdarma. Ve všech pokojích je TV. Ubytování Rózsapark Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Varázsfa Vendégház

8,8

Varázsfa Vendégház

Ubytování (Penzion) Varázsfa Vendégház. Facing the beachfront in Demjén, Varázsfa Vendégház has a shared lounge and a garden. Ubytování Varázsfa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Hotel Cascade Resort & Spa

8,8

Hotel Cascade Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Cascade Resort & Spa. Hotel Cascade Resort&Spa se nachází vedle termálních lázní a aquaparku Demjén a nabízí saunu a horkou koupel v pramenité vodě. Ubytování Hotel Cascade Resort & Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Egri Korona Borház és Wellness Hotel

8,7

Egri Korona Borház és Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Egri Korona Borház és Wellness Hotel. Egri Korona Borház és Wellness Hotel je obklopen 50 hektary vinic a nabízí gurmánskou restauraci, vlastní vinárnu, venkovní bazén s termální vodou,... Ubytování Egri Korona Borház és Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Vili Vendégház Demjén

8,5

Vili Vendégház Demjén

Ubytování (Penzion) Vili Vendégház Demjén. Situated in Demjén, Vili Vendégház Demjén offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Vili Vendégház Demjén se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Kisközi Vendégház

7,6

Kisközi Vendégház

Ubytování (Penzion) Kisközi Vendégház. Set in Demjén, Kisközi Vendégház has a garden. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Kisközi Vendégház se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

FŰZFA VENDÉGHÁZ

FŰZFA VENDÉGHÁZ

Ubytování (Apartmán) FŰZFA VENDÉGHÁZ. FŰZFA VENDÉGHÁZ se nachází v obci Demjén v regionu Heves a nabízí terasu. Ubytování FŰZFA VENDÉGHÁZ se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Dézsafürdő vendégház

Dézsafürdő vendégház

Ubytování (Penzion) Dézsafürdő vendégház. Set in Demjén, Dézsafürdő vendégház offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Dézsafürdő vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Erdőszéli Vendégház

Erdőszéli Vendégház

Ubytování (Apartmán) Erdőszéli Vendégház. Erdőszéli Vendégház is set in Demjén. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Erdőszéli Vendégház se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Elringat-lak Apartmanház

Elringat-lak Apartmanház

Ubytování (Aparthotel) Elringat-lak Apartmanház. Situated in Demjén in the Heves region, Elringat-lak Apartmanház features accommodation with free private parking. Ubytování Elringat-lak Apartmanház se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Termálkincs Vendégház

Termálkincs Vendégház

Ubytování (Apartmány) Termálkincs Vendégház. Located in Demjén, 40 km from Matrafured, Termálkincs Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytování Termálkincs Vendégház se nachází ve městě Demjén (Maďarsko - Heves).

Patakpart vendégház

Patakpart vendégház

Ubytování (Penzion) Patakpart vendégház. Patakpart vendégház is set in Demjén and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Patakpart vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Zsálya Vendégház

Zsálya Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Zsálya Vendégház. Set in Demjén, 41 km from Matrafured, Zsálya Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytování Zsálya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Ubytování ve městě Demjén

Město Demjén se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Demjén.