Hledat

Ubytování

Ubytování město Szilvásvárad

Ve městě Szilvásvárad (Maďarsko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szilvásvárad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szilvásvárad

Morzsi Apartman

9,9

Morzsi Apartman

Ubytování (Apartmány) Morzsi Apartman. Situated in Szilvásvárad, 39 km from Demjén, Morzsi Apartman features a garden and free WiFi. Ubytování Morzsi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viki Vendégház

9,8

Viki Vendégház

Ubytování (Penzion) Viki Vendégház. Viki Vendégház is modern guest house located in Szilvásvárad, at the edge of the Bükki National Park. Free WiFi access is available in each room. Ubytování Viki Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabriella Vendégház

9,8

Gabriella Vendégház

Ubytování (Penzion) Gabriella Vendégház. Set in Szilvásvárad, Gabriella Vendégház offers a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Gabriella Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bóbita Apartmanház

9,8

Bóbita Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Bóbita Apartmanház. Situated in Szilvásvárad, Bóbita Apartmanház has well-equipped accommodation featuring free WiFi. Ubytování Bóbita Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tip-Top Lak Vendégház

9,6

Tip-Top Lak Vendégház

Ubytování (Penzion) Tip-Top Lak Vendégház. Tip-Top Lak Vendégház is quietly located in a residential area of Szilvásvárad. Ubytování Tip-Top Lak Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shubu Zen Vendégház

9,5

Shubu Zen Vendégház

Ubytování (Penzion) Shubu Zen Vendégház. Shubu Zen Vendégház in Szilvásvárad provides accommodation with a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Shubu Zen Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zergeboglár Vendégház

9,5

Zergeboglár Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Zergeboglár Vendégház. Set in Szilvásvárad in the Heves region, Zergeboglár Vendégház has a terrace and mountain views. Ubytování Zergeboglár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Páratlan Apartmanház

9,5

Páratlan Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Páratlan Apartmanház. Located 100 metres from the entrance of the Szalajka-valley in the centre of Szilvásvárad, Páratlan Apartmanház is 2-storey wooden building offering... Ubytování Páratlan Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Tanya

9,5

Luxus Tanya

Ubytování (Vily) Luxus Tanya. Set in Szilvásvárad, 40 km from Demjén, Luxus Tanya offers free bikes and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Luxus Tanya se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Vendégház és Apartman

9,4

Napfény Vendégház és Apartman

Ubytování (Apartmány) Napfény Vendégház és Apartman. Napfény Vendégház és Apartman is located in Szilvásvárad at the beginning of the Szalajka-völgy valley in the Bükk Mountains and offers you fully equipped... Ubytování Napfény Vendégház és Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Vendégház Szilvásvárad

9,4

Napsugár Vendégház Szilvásvárad

Ubytování (Apartmány) Napsugár Vendégház Szilvásvárad. Featuring a garden with outdoor dining area, Napsugár Vendégház Szilvásvárad is a self-catering accommodation located in Szilvásvárad. Ubytování Napsugár Vendégház Szilvásvárad se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Magyar Route 66

9,4

Guest house Magyar Route 66

Ubytování (Penzion) Guest house Magyar Route 66. Guest house Magyar Route 66 features a seasonal outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Szilvásvárad. Ubytování Guest house Magyar Route 66 se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyszarvas Vendégház

9,3

Aranyszarvas Vendégház

Ubytování (Penzion) Aranyszarvas Vendégház. Aranyszarvas Vendégház se nachází na okraji Národního parku Bükk a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV, běžným kuchyňským vybavením a bezplatným... Ubytování Aranyszarvas Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sylvas vendégház

9,2

Sylvas vendégház

Ubytování (Penzion) Sylvas vendégház. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Sylvas vendégház is situated in Szilvásvárad. Ubytování Sylvas vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kövirózsa Vendégház

9,2

Kövirózsa Vendégház

Ubytování (Penzion) Kövirózsa Vendégház. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Kövirózsa Vendégház is situated in Szilvásvárad. Ubytování Kövirózsa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipan Haz

9,1

Tulipan Haz

Ubytování (Prázdninový dům) Tulipan Haz. Set in Szilvásvárad in the Heves region, Tulipan Haz features a terrace and garden views. Ubytování Tulipan Haz se nachází ve městě Szilvásvárad (Maďarsko - Heves).

Szilvásvárad Camping & Apartman

9,1

Szilvásvárad Camping & Apartman

Ubytování (Kemp) Szilvásvárad Camping & Apartman. Szilvásvárad Camping & Apartman se nachází v obci Szilvásvárad a hosté zde mohou zdarma využívat zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Szilvásvárad Camping & Apartman se nachází ve městě Szilvásvárad (Maďarsko - Heves).

Táltos Vendégház

9,1

Táltos Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Táltos Vendégház. Táltos Vendégház is located in the centre of Szilvávárad, only 50 metres from the entrance to the Szalajka Valley. Ubytování Táltos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szalajka Fogadó és Étterem

9,1

Szalajka Fogadó és Étterem

Ubytování (Hotel) Szalajka Fogadó és Étterem. Featuring a bar, Szalajka Fogadó és Étterem is set in Szilvásvárad and also provides a garden and a terrace. Ubytování Szalajka Fogadó és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak

9

Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak

Ubytování (Hotel) Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak. Tento rozlehlý rezort je obklopen lesem a nabízí wellness s finskou saunou, bazén, squashový kurt, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Szalajka Liget Hotel és Apartmanházak se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akácvirág Vendégház és Apartman

9

Akácvirág Vendégház és Apartman

Ubytování (Penzion) Akácvirág Vendégház és Apartman. The Akácvirág Vendégház guest house is set only 500 metres from the ski slopes in Szilvasvarad, and provides free Wi-Fi and free private parking on site. Ubytování Akácvirág Vendégház és Apartman se nachází ve městě Szilvásvárad (Maďarsko - Heves).

Villa Szilva Vendégház

9

Villa Szilva Vendégház

Ubytování (Penzion) Villa Szilva Vendégház. Villa Szilva Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Szilvásvárad. Ubytování Villa Szilva Vendégház se nachází ve městě Szilvásvárad (Maďarsko - Heves).

La Contessa Castle Hotel

8,9

La Contessa Castle Hotel

Ubytování (Hotel) La Contessa Castle Hotel. Novobarokní zámecký hotel La Contessa se nachází uprostřed botanické zahrady o rozloze 7 hektarů ve městě Szilvásvárad, které se rozkládá na úpatí pohoří... Ubytování La Contessa Castle Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ágnes Pihenőház

8,9

Ágnes Pihenőház

Ubytování (Penzion) Ágnes Pihenőház. Situated in Szilvásvárad, Ágnes Pihenőház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ágnes Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hegyi Panzió

8,9

Hegyi Panzió

Ubytování (Penzion) Hegyi Panzió. Hegyi Panzió, obklopený zelení, se nachází v klidné oblasti u vchodu do údolí Szalajka a 300 metrů od sjezdovky Szilvásvárad. Ubytování Hegyi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oázis Vendégház

8,6

Oázis Vendégház

Ubytování (Penzion) Oázis Vendégház. Enjoying a quiet location in just a 20-minute walk from the Szalajka Cave, Oázis Vendégház is a guest house set 3 km from ski slopes. Ubytování Oázis Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czakó Vendégház és Nyaralóudvar

8,5

Czakó Vendégház és Nyaralóudvar

Ubytování (Penzion) Czakó Vendégház és Nyaralóudvar. In the town of Szilvásvárad, Czakó Vendégház és Nyaralóudvar is a 10-minute walk from the entrance to Szalajka Valley in Bükk National Park; it offers a... Ubytování Czakó Vendégház és Nyaralóudvar se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmónia Wellness Villa

8,4

Harmónia Wellness Villa

Ubytování (Penzion) Harmónia Wellness Villa. Set at the edge of the Bükk National Park, Harmónia Wellness Villa is located in Szilvásvárad and offers a wide garden and a relaxation area. Ubytování Harmónia Wellness Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Park Panzió

8,3

Villa Park Panzió

Ubytování (Penzion) Villa Park Panzió. Hotel Villa Park Panzió se nachází 250 metrů od Lippizaner Stud a 500 metrů od národního parku Bükk. Ubytování Villa Park Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipicai Hotel és Étterem

8

Lipicai Hotel és Étterem

Ubytování (Hotel) Lipicai Hotel és Étterem. Lipicai Hotel és Étterem is located in the centre of Szilvasvarad in the Bükk National Park. Ubytování Lipicai Hotel és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bükk Panzió

7,9

Bükk Panzió

Ubytování (Penzion) Bükk Panzió. Surrounded by a large courtyard, this guest house is situated in Szilvásvárad’s town centre, close to the entrance to Bükk National Park. Ubytování Bükk Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kék Panzió

7,8

Kék Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Kék Panzió. Located in Szilvásvárad, 40 km from Demjén, Kék Panzió provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Kék Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hócza Apartmanház

Hócza Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Hócza Apartmanház. Hócza Apartmanház is situated in Szilvásvárad and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. The property has city views and is 41 km from Demjén. Ubytování Hócza Apartmanház se nachází ve městě Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadmacska Apartmann

Vadmacska Apartmann

Ubytování (Apartmán) Vadmacska Apartmann. Located in Szilvásvárad in the Heves region, Vadmacska Apartmann has a patio and garden views. The property features river views and is 40 km from Demjén. Ubytování Vadmacska Apartmann se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bubble House LOVE

Bubble House LOVE

Ubytování (Aparthotel) Bubble House LOVE. Set in Szilvásvárad, 39 km from Demjén, Bubble House LOVE offers a garden and free WiFi. Ubytování Bubble House LOVE se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bubble House - Family apartman

Bubble House - Family apartman

Ubytování (Apartmán) Bubble House - Family apartman. Featuring a garden and a terrace, Bubble House - Family apartman provides accommodation in Szilvásvárad with free WiFi and mountain views. Ubytování Bubble House - Family apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Új Vendégház

Új Vendégház

Ubytování (Apartmán) Új Vendégház. Situated in Szilvásvárad in the Heves region, Új Vendégház features a garden. Ubytování Új Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halász Vendégház

Halász Vendégház

Ubytování (Apartmán) Halász Vendégház. Halász Vendégház is located in Szilvásvárad and offers a garden and barbecue facilities. The apartment features city views and is 40 km from Demjén. Ubytování Halász Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hócza Vendégház

Hócza Vendégház

Ubytování (Penzion) Hócza Vendégház. Set within 1,500 metres from the Szilvásvárad ski slopes, Hócza Vendégház offers free WiFi, free private parking and billiards, darts and table tennis... Ubytování Hócza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bubble House- SWEET

Bubble House- SWEET

Ubytování (Apartmán) Bubble House- SWEET. Bubble House- SWEET is set in Szilvásvárad and offers a garden and a terrace. Ubytování Bubble House- SWEET se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BUBBLE HOUSE - FEELING

BUBBLE HOUSE - FEELING

Ubytování (Chata) BUBBLE HOUSE - FEELING. BUBBLE HOUSE - FEELING is located in Szilvásvárad and offers a terrace. The accommodation is 39 km from Demjén. Ubytování BUBBLE HOUSE - FEELING se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad

Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad. Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad is situated in Szilvásvárad and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Szilvasvarad se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liget Nyaralóház és Apartman Liget

Liget Nyaralóház és Apartman Liget

Ubytování (Apartmány) Liget Nyaralóház és Apartman Liget. Set in Szilvásvárad in the Heves Region, 26 km from Egerszalók, Liget Nyaralóház és Apartman Liget boasts a barbecue and sun terrace. Ubytování Liget Nyaralóház és Apartman Liget se nachází ve městě Szilvásvárad (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Vendégház

Country Vendégház

Ubytování (Penzion) Country Vendégház. Country Vendégház is located in Szilvásvárad and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Country Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Ubytování ve městě Szilvásvárad

Město Szilvásvárad se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Szilvásvárad.