Hledat

Ubytování

Ubytování město Egerszalók

Ve městě Egerszalók (Maďarsko) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Egerszalók

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Egerszalók

Bérc Apartman

9,9

Bérc Apartman

Ubytování (Apartmán) Bérc Apartman. Located in Egerszalók, just 2.9 km from Egerszalók Thermal Spring, Bérc Apartman provides accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Bérc Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy House Apartments

9,8

Happy House Apartments

Ubytování (Apartmány) Happy House Apartments. Happy House Apartments se nachází v Egerszalóku, 1,5 km od termálních pramenů. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady. Ubytování Happy House Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Iris

9,8

Villa Iris

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Iris. Villa Iris is a villa with a terrace, located in Egerszalók. The unit is 2. Ubytování Villa Iris se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves Vendégház

9,8

Fenyves Vendégház

Ubytování (Apartmán) Fenyves Vendégház. Situated just 1.9 km from Egerszalók Thermal Spring, Fenyves Vendégház features accommodation in Egerszalók with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Fenyves Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Zoldbiciklis Haz

9,7

A Zoldbiciklis Haz

Ubytování (Apartmán) A Zoldbiciklis Haz. Located in Egerszalók, 1.2 km from Egerszalók Thermal Spring, A Zoldbiciklis Haz features a living room with a smart flat-screen TV, a garden with a... Ubytování A Zoldbiciklis Haz se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreghegy Vendégház

9,7

Öreghegy Vendégház

Ubytování (Apartmán) Öreghegy Vendégház. Set just 1.2 km from Egerszalók Thermal Spring, Öreghegy Vendégház offers accommodation in Egerszalók with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytování Öreghegy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harmony Vendégház

9,7

Harmony Vendégház

Ubytování (Apartmány) Harmony Vendégház. Harmony Vendégház se nachází ve městě Egerszalók a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Harmony Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szőlőfürt Vendégház Egerszalók

9,7

Szőlőfürt Vendégház Egerszalók

Ubytování (Apartmán) Szőlőfürt Vendégház Egerszalók. Szőlőfürt Vendégház Egerszalók is set in Egerszalók, 3.3 km from Egerszalók Thermal Spring, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Szőlőfürt Vendégház Egerszalók se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cuvée

9,6

Villa Cuvée

Ubytování (Penzion) Villa Cuvée. Set in Egerszalók and with Egerszalók Thermal Spring reachable within 1. Ubytování Villa Cuvée se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fekete Rigó Vendégház

9,6

Fekete Rigó Vendégház

Ubytování (Apartmány) Fekete Rigó Vendégház. Located in Egerszalók, a 16-minute walk from Egerszalók Thermal Spring, Fekete Rigó Vendégház offers accommodation with free WiFi. Ubytování Fekete Rigó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patakpart Vendégház

9,6

Patakpart Vendégház

Ubytování (Apartmány) Patakpart Vendégház. Patakpart Vendégház nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování v obci Egerszalók. Vřídlo Egerszalók je vzdálené 1,5 km. Ubytování Patakpart Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gólyafészek Panzió

9,6

Gólyafészek Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Gólyafészek Panzió. Offering a barbecue and views of the city, Gólyafészek Panzió is set in Egerszalók in the Heves Region, 1.9 km from Egerszalók Thermal Spring. Ubytování Gólyafészek Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ámbitus-ház

9,6

Ámbitus-ház

Ubytování (Apartmány) Ámbitus-ház. The Egerszalók Thermal Bath is a 2-minute drive from the Ámbitus-ház, a rural-style guest house with well-equipped apartments. Ubytování Ámbitus-ház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szonja Apartman

9,5

Szonja Apartman

Ubytování (Apartmán) Szonja Apartman. Located in Egerszalók, just 2.5 km from Egerszalók Thermal Spring, Szonja Apartman provides accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free... Ubytování Szonja Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nimród Pihenőház

9,5

Nimród Pihenőház

Ubytování (Penzion) Nimród Pihenőház. Nimród Guesthouse is located in Egerszalók, 2 km from the famous salt hills and the Egerszalók Medicinal and Wellness Spa. Ubytování Nimród Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerendás Vendégház

9,5

Gerendás Vendégház

Ubytování (Penzion) Gerendás Vendégház. Gerendás Vendégház hostům nabízí velkou zahradu plnou zeleně se zázemím pro grilování a zařízeným altánem, Wi-Fi zdarma, možnost bezplatného půjčení... Ubytování Gerendás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintiamo Apartmanok

9,5

Vintiamo Apartmanok

Ubytování (Aparthotel) Vintiamo Apartmanok. Vintiamo Apartmanok se nachází ve vesnici Egerszalók, 1,8 km od termálních pramenů Egerszalók, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou... Ubytování Vintiamo Apartmanok se nachází ve městě Egerszalók (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

F&M Apartman

9,5

F&M Apartman

Ubytování (Apartmán) F&M Apartman. Situated in Egerszalók, 200 metres from the thermal bath, F&M Apartman features a terrace with a view over the bath. Ubytování F&M Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamond Apartman

9,5

Diamond Apartman

Ubytování (Apartmány) Diamond Apartman. Diamond Apartman se nachází v Egerszalóku, 300 metrů od termálních pramenů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Diamond Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borozók Vendégháza

9,5

Borozók Vendégháza

Ubytování (Apartmány) Borozók Vendégháza. Featuring air conditioning, Borozók Vendégháza offers accommodation in Egerszalók. Egerszalók Thermal Spring is 1.8 km away. Ubytování Borozók Vendégháza se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

András Apartmanházak

9,5

András Apartmanházak

Ubytování (Apartmány) András Apartmanházak. With free bicycles András Apartmanházak is 1,200 meters from the thermal bath. Free WiFi, free private parking and a garden. Ubytování András Apartmanházak se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brigitta vendégház

9,4

Brigitta vendégház

Ubytování (Penzion) Brigitta vendégház. Penzion Brigitta Vendégház se nachází v obci Egerszalók, 2 km od léčebných a wellness lázní, a nabízí velkou zahradu s terasou a zázemím pro grilování,... Ubytování Brigitta vendégház se nachází ve městě Egerszalók (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árnyas Vendégház Egerszalók

9,4

Árnyas Vendégház Egerszalók

Ubytování (Penzion) Árnyas Vendégház Egerszalók. Árnyas Vendégház Egerszalók se nachází 3,8 km od termálních pramenů Egerszalók. Ubytování Árnyas Vendégház Egerszalók se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chill Hill

9,4

Chill Hill

Ubytování (Apartmán) Chill Hill. Set in Egerszalók, 400 metres from Egerszalók Thermal Spring, Chill Hill offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chill Hill se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&F Apartman

9,4

M&F Apartman

Ubytování (Apartmán) M&F Apartman. Apartmán M&F se nachází 100 metrů od termálních pramenů Egerszalók a nabízí terasu s výhledem, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování M&F Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pummer Vendégház

9,4

Pummer Vendégház

Ubytování (Penzion) Pummer Vendégház. Egerszalók’s Pummer Vendégház is within 2 km of the Egerszalók Medicinal and Wellness Spa, and within 10 km of Eger and the Eger Thermal Baths. Ubytování Pummer Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

9,3

Napsugár Vendégház

Ubytování (Penzion) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház se nachází 2 minuty jízdy od léčebných a termálních lázní ve městě Egerszalók a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou,... Ubytování Napsugár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szalóki Üdülőház

9,3

Szalóki Üdülőház

Ubytování (Apartmán) Szalóki Üdülőház. Apartmán Szalóki Üdülőház se nachází v Egerszalóku, 1,1 km od termálních lázní a 1,8 km od termálního pramene. Ubytování Szalóki Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Life Wellness Apartments

9,3

Sweet Life Wellness Apartments

Ubytování (Penzion) Sweet Life Wellness Apartments. Sweet Life Wellness Apartments se nachází ve městě Egerszalók, 2 km od městského termálního pramene, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a lázeňské... Ubytování Sweet Life Wellness Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pacsirta Vendégház Egerszalók

9,3

Pacsirta Vendégház Egerszalók

Ubytování (Penzion) Pacsirta Vendégház Egerszalók. Set within 1.2 km of Egerszalók Thermal Spring, Pacsirta Vendégház Egerszalók in Egerszalók has a number of amenities including free bikes and barbecue... Ubytování Pacsirta Vendégház Egerszalók se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

R-Relax Vendégház

9,3

R-Relax Vendégház

Ubytování (Penzion) R-Relax Vendégház. Set 2 km away from Saliris Thermal Bath, R-Relax Vendégház provides free WiFi, free parking and free barbecue facilities. Ubytování R-Relax Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Apartman és Vendégház

9,3

Napfény Apartman és Vendégház

Ubytování (Apartmány) Napfény Apartman és Vendégház. Located in a quiet street of Egerszalók, 2 km from the Medicinal and Wellness Spa, Napfény Apartman és Vendégház offers free private parking on site. Ubytování Napfény Apartman és Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gádoros Vendégház

9,3

Gádoros Vendégház

Ubytování (Penzion) Gádoros Vendégház. Situated in Egerszalók, 3.5 km from Egerszalók Thermal Spring, Gádoros Vendégház features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytování Gádoros Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria

9,2

Villa Maria

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Maria. Villa Mária se nachází 1 km od termálních lázní a obchodů s potravinami v Egerszaloku. Nabízí zahradu s grilem a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kék Lagúna Apartmanok

9,2

Kék Lagúna Apartmanok

Ubytování (Penzion) Kék Lagúna Apartmanok. Kék Lagúna Apartmanok se nachází ve vesnici Egerszalók, 5 km od města Eger, a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, posezením a dětským hřištěm,... Ubytování Kék Lagúna Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bögös Vendégház

9,2

Bögös Vendégház

Ubytování (Penzion – hostinec) Bögös Vendégház. Set in Egerszalók, 3 km from Egerszalók Thermal Spring, Bögös Vendégház offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Bögös Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

István Vendégház

9,2

István Vendégház

Ubytování (Penzion) István Vendégház. István Vendégház se nachází uprostřed zeleně v lázních Egerszalók a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu se zázemím pro grilování a možnost bezplatného půjčení... Ubytování István Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herbárium-Virágos Ház

9,2

Herbárium-Virágos Ház

Ubytování (Apartmány) Herbárium-Virágos Ház. Situated in Egerszalók in the Heves region and Egerszalók Thermal Spring reachable within 1. Ubytování Herbárium-Virágos Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Panzió

9,2

Anna Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Anna Panzió. Anna Panzió se nachází v Egerszalóku, jen 1,5 km od termálních lázní. Ubytování Anna Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mónika Vendégház

9,2

Mónika Vendégház

Ubytování (Penzion) Mónika Vendégház. Hotel Mónika Vendégház se nachází ve městě Egerszalók, 500 metrů od místních termálních a léčebných lázní, a nabízí ubytování s kabelovou TV, rozlehlou... Ubytování Mónika Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Kohári

9,1

Guesthouse Kohári

Ubytování (Penzion) Guesthouse Kohári. Guesthouse Kohári se nachází v Egerszalóku v regionu Heves, 1,8 km od termálních pramenů Egerszalók. Ubytování Guesthouse Kohári se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

9,1

Borostyán Vendégház

Ubytování (Penzion) Borostyán Vendégház. Located in Egerszalók, 2.2 km from Egerszalók Thermal Spring, Borostyán Vendégház provides accommodation with a terrace and free private parking. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kohári Pincészet Üdülőház

9,1

Kohári Pincészet Üdülőház

Ubytování (Aparthotel) Kohári Pincészet Üdülőház. Kohári Pincészet Üdülőház poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v obci Egerszalók, 1,3 km od místního termálního pramene. Ubytování Kohári Pincészet Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Twin Pines Apartment

9,1

Twin Pines Apartment

Ubytování (Penzion) Twin Pines Apartment. Set in Egerszalók, 2.8 km from Egerszalók Thermal Spring, Twin Pines Apartment offers accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytování Twin Pines Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oázis Vendégház

9

Oázis Vendégház

Ubytování (Penzion) Oázis Vendégház. Set 2 km from Egerszalók Medicinal and Thermal Bath and 10 km from Eger, Oázis Vendégház provides WiFi and bicycles free of charge. Ubytování Oázis Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polonia Apartman

9

Polonia Apartman

Ubytování (Apartmán) Polonia Apartman. Polonia Apartman se nachází 2 km od léčebných vodních lázní v Egerszalóku a od míst, kde se dá věnovat rybařenní. Ubytování Polonia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior

9

Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior

Ubytování (Hotel) Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior. Mesés Shiraz Wellness & Tréning Hotel Superior se nachází v malé lázeňské obci Egerszalók. Ubytování Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fanni Apartman

9

Fanni Apartman

Ubytování (Apartmány) Fanni Apartman. Located 2.6 km from Egerszalók Thermal Spring, Fanni Apartman offers free bikes, a garden and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Fanni Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Venezia

9

Villa Venezia

Ubytování (Apartmány) Villa Venezia. Offering a barbecue and views of the garden and the surrounding hills, Villa Venezia is set in Egerszalók in the Heves Region, 1. Ubytování Villa Venezia se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petrény Borpanzió

8,9

Petrény Borpanzió

Ubytování (Penzion) Petrény Borpanzió. Petrényborpanzió se nachází 2 km od léčebných a termálních lázní Egerszalók, má rozlehlou zahradu a pro své hosty pořádá přímo na místě ochutnávky vín. Ubytování Petrény Borpanzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadásztanya Fogadó

8,9

Vadásztanya Fogadó

Ubytování (Apartmány) Vadásztanya Fogadó. Set in Egerszalók, Vadásztanya Fogadó offers a restaurant, city views and free WiFi, 2.1 km from Egerszalók Thermal Spring. Ubytování Vadásztanya Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Egerszalók

Město Egerszalók se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Egerszalók.