Hledat

Ubytování

Ubytování město Felsötárkány

Ve městě Felsötárkány (Maďarsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Felsötárkány

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Felsötárkány

Kiskoma Vendégház

10

Kiskoma Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Kiskoma Vendégház. Situated in Felsőtárkány in the Heves region, Kiskoma Vendégház has a terrace. Ubytování Kiskoma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Vendégház / Guesthouse

10

Panorama Vendégház / Guesthouse

Ubytování (Apartmán) Panorama Vendégház / Guesthouse. Situated in Felsőtárkány in the Heves region, Panorama Vendégház / Guesthouse has a terrace and mountain views. Ubytování Panorama Vendégház / Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Menedék. A szállás.

9,9

Menedék. A szállás.

Ubytování (Apartmán) Menedék. A szállás.. Menedék. A szállás. Is set in Felsőtárkány and offers a garden. The property has garden views and is 21 km from Demjén. Ubytování Menedék. A szállás. se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bihari Vendégház

9,8

Bihari Vendégház

Ubytování (Penzion) Bihari Vendégház. Bihari Vendégház has a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Felsőtárkány. Ubytování Bihari Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

9,7

Pitypang Vendégház

Ubytování (Penzion) Pitypang Vendégház. Situated in Felsőtárkány, Pitypang Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Pitypang Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bambara Hotel Premium

9,3

Bambara Hotel Premium

Ubytování (Hotel) Bambara Hotel Premium. Hotel Bambara je obklopen lesy a nabízí design a atmosféru v africkém stylu. Ubytování Bambara Hotel Premium se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nyitott Kapu Vendégház

8,9

Nyitott Kapu Vendégház

Ubytování (Penzion) Nyitott Kapu Vendégház. Set in Felsőtárkány, Nyitott Kapu Vendégház features a garden and terrace. Both free WiFi and private parking are accessible at this property. Ubytování Nyitott Kapu Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Két Diófa Vendégház

8,8

Két Diófa Vendégház

Ubytování (Penzion) Két Diófa Vendégház. Boasting a garden, Két Diófa Vendégház is situated in Felsőtárkány. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Két Diófa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sike Vendégház

8,5

Sike Vendégház

Ubytování (Penzion) Sike Vendégház. The Sike Vendégház is located in Felsőtárkány in a residential area by the foothills of the Bükk mountains, offering a common kitchen, free Wi-Fi and free... Ubytování Sike Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel Táltos

Park Hotel Táltos

Ubytování (Hotel) Park Hotel Táltos. Park Hotel Táltos is located in the Bükk Mountains, outside of Felsőtárkány, and provides a sauna and free WiFi at the reception. Ubytování Park Hotel Táltos se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Ubytování ve městě Felsötárkány

Město Felsötárkány se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Felsötárkány.