Hledat

Ubytování

Ubytování město Parád

Ve městě Parád (Maďarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Parád

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Parád

Ribizli Vintage Vendégház

9,7

Ribizli Vintage Vendégház

Ubytování (Apartmány) Ribizli Vintage Vendégház. Set in Parád, Ribizli Vintage Vendégház offers accommodation with a terrace. Ubytování Ribizli Vintage Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Parádóhuta

9,6

Holiday home Parádóhuta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Parádóhuta. Featuring a spa bath, Holiday home Parádóhuta is located in Parád. Ubytování Holiday home Parádóhuta se nachází ve městě Parád (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hubertus Vendégház

9,5

Hubertus Vendégház

Ubytování (Penzion) Hubertus Vendégház. Hubertus Vendégház is located in Parádóhuta, a 10-minute drive from the thermal bath in Parádsasvár. Free WiFi is available. Ubytování Hubertus Vendégház se nachází ve městě Parád (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Óhuta Nyaraló

9,2

Óhuta Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Óhuta Nyaraló. Located in Parád in the Heves region, Óhuta Nyaraló features a terrace and mountain views. Ubytování Óhuta Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sára Apartman Parádfürdő

8,9

Sára Apartman Parádfürdő

Ubytování (Apartmán) Sára Apartman Parádfürdő. Located in Parád in the Heves region, Sára Apartman Parádfürdő features a terrace and mountain views. Ubytování Sára Apartman Parádfürdő se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristály Vendégház

8,8

Kristály Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Kristály Vendégház. Located in Parád in the Heves region, Kristály Vendégház features a terrace and mountain views. Ubytování Kristály Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BurgerLand

8,3

BurgerLand

Ubytování (Prázdninový dům) BurgerLand. Set in Parád in the Heves region, BurgerLand features a garden. Ubytování BurgerLand se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

No. 1 Hotel és Vendégház

8,2

No. 1 Hotel és Vendégház

Ubytování (Penzion) No. 1 Hotel és Vendégház. Nestled in lush green surroundings, No. 1 Hotel és Vendégház enjoys a central location in Parád, 200 metres from the Károlyi Castle. Ubytování No. 1 Hotel és Vendégház se nachází ve městě Parád (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lóca Vendégház

Lóca Vendégház

Ubytování (Apartmán) Lóca Vendégház. Lóca Vendégház is located in Parád and offers a restaurant. The property is 24 km from Demjén, and complimentary private parking is provided. Ubytování Lóca Vendégház se nachází ve městě Parád (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muskátli Apartman

Muskátli Apartman

Ubytování (Apartmán) Muskátli Apartman. Muskátli Apartman is situated in Parád and offers a garden and a terrace. The apartment has mountain views and is 23 km from Demjén. Ubytování Muskátli Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Óhuta

Óhuta

Ubytování (Apartmán) Óhuta. Boasting a terrace, Óhuta features accommodation in Parád with free WiFi and mountain views. Ubytování Óhuta se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lóca Vendégház Parádóhuta

Lóca Vendégház Parádóhuta

Ubytování (Apartmán) Lóca Vendégház Parádóhuta. Featuring a terrace, Lóca Vendégház Parádóhuta features accommodation in Parád with free WiFi and garden views. Ubytování Lóca Vendégház Parádóhuta se nachází ve městě Parád (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Parád

Město Parád se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Parád.