Hledat

Ubytování

Ubytování město Noszvaj

Ve městě Noszvaj (Maďarsko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Noszvaj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Noszvaj

Négy Évszak Vendégház

10

Négy Évszak Vendégház

Ubytování (Apartmán) Négy Évszak Vendégház. Located just 2.4 km from De la Motte Castle Noszvaj, Négy Évszak Vendégház provides accommodation in Noszvaj with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Négy Évszak Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mustármag Vendégház

10

Mustármag Vendégház

Ubytování (Apartmán) Mustármag Vendégház. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Mustármag Vendégház offers accommodation in Noszvaj with free WiFi and mountain views. Ubytování Mustármag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domboldal Vendégház

10

Domboldal Vendégház

Ubytování (Apartmán) Domboldal Vendégház. Offering a terrace and a garden with barbecue facilities, as well as free private parking on site, Domboldal Vendégház is lovated in Noszvaj. Ubytování Domboldal Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hűs Udvar

9,8

Hűs Udvar

Ubytování (Prázdninový dům) Hűs Udvar. Hűs Udvar offers accommodation in Noszvaj, 1.1 km from De la Motte Castle Noszvaj. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. Ubytování Hűs Udvar se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csendülő Vendégház

9,7

Csendülő Vendégház

Ubytování (Apartmán) Csendülő Vendégház. Featuring free bikes, a bar, and a garden, Csendülő Vendégház offers accommodation in Noszvaj with free WiFi and mountain views. Ubytování Csendülő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virágos Vendégház

9,6

Virágos Vendégház

Ubytování (Penzion) Virágos Vendégház. Situated in Noszvaj, 2.3 km from De la Motte Castle Noszvaj, Virágos Vendégház features accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytování Virágos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kékablak Vendégház

9,5

Kékablak Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kékablak Vendégház. Boasting garden views, Kékablak Vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 600 metres from De la Motte Castle Noszvaj. Ubytování Kékablak Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farkaskő Vendégház

9,5

Farkaskő Vendégház

Ubytování (Penzion) Farkaskő Vendégház. Located in Noszvaj, less than 1 km from De la Motte Castle Noszvaj, Farkaskő Vendégház provides accommodation with a garden, free private parking, barbecue... Ubytování Farkaskő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nomad Hotel

9,4

Nomad Hotel

Ubytování (Hotel) Nomad Hotel. Okouzlující hotel Nomad & Camping s venkovními bazény a krytou vířivkou se nachází na jižních svazích Bukových hor, 10 km od proslulého barokního města... Ubytování Nomad Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdei Kisház Noszvaj

9,4

Erdei Kisház Noszvaj

Ubytování (Prázdninové domy) Erdei Kisház Noszvaj. 2 km from De la Motte Castle Noszvaj in Noszvaj, Erdei Kisház Noszvaj provides accommodation with access to a sauna. Complimentary WiFi is available. Ubytování Erdei Kisház Noszvaj se nachází ve městě Noszvaj (Maďarsko - Heves).

Eperfa Vendégház

9,3

Eperfa Vendégház

Ubytování (Apartmány) Eperfa Vendégház. Eperfa Vendégház is a self-catering accommodation located in Noszvaj and offers a garden with barbecue facilities as well as free WiFi and free on-site... Ubytování Eperfa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kétfaház üdülő

9,3

Kétfaház üdülő

Ubytování (Prázdninový dům) Kétfaház üdülő. Kétfaház üdülő, a property with a terrace, is located in Noszvaj, 2.4 km from De la Motte Castle Noszvaj. Ubytování Kétfaház üdülő se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Panorama Hotel Noszvaj

9,3

Panorama Hotel Noszvaj

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel Noszvaj. Panorama Hotel Noszvaj se nachází ve městě Noszvaj, jen pár kroků od zámku De la Motte Noszvaj. Nabízí wellness centrum, zahradu a terasu. Ubytování Panorama Hotel Noszvaj se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bükk Vendeghaz

9,3

Bükk Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Bükk Vendeghaz. Located in Noszvaj, a 2-minute drive from the De la Motte Castle, Bükk Vendeghaz offers accommodation with free WiFi, a garden with free barbecue... Ubytování Bükk Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rákóczi vendégház

9,3

Rákóczi vendégház

Ubytování (Apartmány) Rákóczi vendégház. Set in Noszvaj, Rákóczi vendégház offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Rákóczi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TreeHouses Noszvaj

9,1

TreeHouses Noszvaj

Ubytování (Apartmány) TreeHouses Noszvaj. Situated 2.1 km from De la Motte Castle Noszvaj, TreeHouses Noszvaj offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování TreeHouses Noszvaj se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Síkfőkút

8,8

Hotel Síkfőkút

Ubytování (Hotel) Hotel Síkfőkút. Hotel Síkfökút is located at a small lake in Noszvaj, on the border of Bükk National Park. Ubytování Hotel Síkfőkút se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emese Vendégház Noszvaj

8,6

Emese Vendégház Noszvaj

Ubytování (Penzion) Emese Vendégház Noszvaj. A charming guest house, the Emese Vendégház is located in the village of Noszvaj, 10 km away from Eger. Each apartment has a private bathroom and kitchen. Ubytování Emese Vendégház Noszvaj se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oxigén Hotel Superior Family & Spa

8,4

Oxigén Hotel Superior Family & Spa

Ubytování (Hotel) Oxigén Hotel Superior Family & Spa. Oxigén Hotel Superior Family & Spa je situován v malebné krajině, pouhých 11 km od města Eger, a nabízí stylové ubytování, wellness centrum, restauraci a... Ubytování Oxigén Hotel Superior Family & Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csalavér-Vendégvadászház

8,4

Csalavér-Vendégvadászház

Ubytování (Apartmány) Csalavér-Vendégvadászház. Situated in Noszvaj in the Heves region, Csalavér-Vendégvadászház features accommodation with free private parking. Ubytování Csalavér-Vendégvadászház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont

8,1

Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont

Ubytování (Hotel) Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont. Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Noszvaj. Ubytování Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma Vendégház

Emma Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Emma Vendégház. Set in Noszvaj in the Heves region, Emma Vendégház features a patio and garden views. Situated 1. Ubytování Emma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noszvaj Elite Apartman

Noszvaj Elite Apartman

Ubytování (Apartmán) Noszvaj Elite Apartman. Noszvaj Elite Apartman in Noszvaj provides accommodation with free WiFi, 1.7 km from De la Motte Castle Noszvaj. The property features garden views. Ubytování Noszvaj Elite Apartman se nachází ve městě Noszvaj (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kakukkfu Barlang-Vendeghaz

Kakukkfu Barlang-Vendeghaz

Ubytování (Chata) Kakukkfu Barlang-Vendeghaz. Set less than 1 km from De la Motte Castle Noszvaj, Kakukkfu Barlang-Vendeghaz offers accommodation with a patio, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Kakukkfu Barlang-Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napkert Apartman

Napkert Apartman

Ubytování (Penzion) Napkert Apartman. Situated in Noszvaj, 1.6 km from De la Motte Castle Noszvaj, Napkert Apartman features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Napkert Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noszvaj Cabin

Noszvaj Cabin

Ubytování (Chata) Noszvaj Cabin. Noszvaj Cabin is situated in Noszvaj, 2.7 km from De la Motte Castle Noszvaj, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Noszvaj Cabin se nachází ve městě Noszvaj (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadkörte Vendégház Noszvaj

Vadkörte Vendégház Noszvaj

Ubytování (Prázdninový dům) Vadkörte Vendégház Noszvaj. Vadkörte Vendégház Noszvaj se nachází 400 metrů od hradu De la Motte Noszvaj a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Vadkörte Vendégház Noszvaj se nachází ve městě Noszvaj (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várkúti Turistaház

Várkúti Turistaház

Ubytování (Bed and breakfast) Várkúti Turistaház. With De la Motte Castle Noszvaj reachable in 3.2 km, Várkúti Turistaház features accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Várkúti Turistaház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tornácos Vendégház

Tornácos Vendégház

Ubytování (Aparthotel) Tornácos Vendégház. Tornácos Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, set in Noszvaj, 400 metres from De la Motte Castle Noszvaj. Ubytování Tornácos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vidéki Idill Vendégház

Vidéki Idill Vendégház

Ubytování (Penzion) Vidéki Idill Vendégház. Located in Noszvaj, 500 metres from De la Motte Castle Noszvaj, Vidéki Idill Vendégház provides accommodation with free bikes, free private parking, a... Ubytování Vidéki Idill Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vidéki Hangulat Vendégház

Vidéki Hangulat Vendégház

Ubytování (Penzion) Vidéki Hangulat Vendégház. Set in Noszvaj, 2.1 km from De la Motte Castle Noszvaj, Vidéki Hangulat Vendégház offers accommodation with a shared lounge, free private parking and a... Ubytování Vidéki Hangulat Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csipkebogyó apartman

Csipkebogyó apartman

Ubytování (Apartmán) Csipkebogyó apartman. Csipkebogyó apartman is a property located in Noszvaj near De la Motte Castle Noszvaj. Guests have a private terrace. Ubytování Csipkebogyó apartman se nachází ve městě Noszvaj (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kandallós Pihenőlak

Kandallós Pihenőlak

Ubytování (Prázdninový dům) Kandallós Pihenőlak. Situated in Noszvaj in the Heves region, Kandallós Pihenőlak has a balcony and city views. Ubytování Kandallós Pihenőlak se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Ubytování ve městě Noszvaj

Město Noszvaj se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Noszvaj.