Hledat

Ubytování

Bern

V regionu Bern (Švýcarsko) máme celkem 2256 hotelů a ubytování.

Pro region Bern doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Grindelwald (336), Gstaad (177), Wengen (146), Adelboden (131), Lenk (121), Bern (95), Zweisimmen (68), Brienz (44), Kandersteg (38), Lauterbrunnen (36). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bern

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bern

gemütliche Ferienwohnung

10

gemütliche Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) gemütliche Ferienwohnung. Situated in Uttigen in the Canton of Bern region, gemütliche Ferienwohnung has a balcony and garden views. Ubytování gemütliche Ferienwohnung se nachází ve městě Uttigen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brusu's BnB

10

Brusu's BnB

Ubytování (Bed and breakfast) Brusu's BnB. Brusu's BnB se nachází v Reichenbachu, 45 km od Grindelwaldu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brusu's BnB se nachází ve městě Reichenbach (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vert-Bois

10

Vert-Bois

Ubytování (Hotel) Vert-Bois. Featuring a restaurant, the property also has a garden. Guests can make use of a terrace. Ubytování Vert-Bois se nachází ve městě (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home

10

HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home

Ubytování (Apartmán) HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home. HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home se nachází asi 1,3 km od budovy parlamentu Bern a nabízí... Ubytování HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Bijou BK9 Presidential Suite

10

Le Bijou BK9 Presidential Suite

Ubytování (Apartmán) Le Bijou BK9 Presidential Suite. Le Bijou BK9 Presidential Suite se nachází v Bernu, 100 metrů od katedrály Münster, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Bijou BK9 Presidential Suite se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bärgbächli

9,9

Chalet Bärgbächli

Ubytování (Apartmán) Chalet Bärgbächli. Offering panoramic views of the Eiger Mountain, Chalet Bärgbächli enjoys a quiet location close to Grindelwald and offers a fully equipped kitchen with... Ubytování Chalet Bärgbächli se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernstein

9,9

Bernstein

Ubytování (Apartmán) Bernstein. Situated in Grindelwald, 2.1 km from First, 2.2 km from Grindelwald-First and 2. Ubytování Bernstein se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft4two

9,9

Loft4two

Ubytování (Apartmán) Loft4two. Located just 2.1 km from Aareschlucht, Loft4two provides accommodation in Meiringen with access to free bikes, a terrace, as well as an ATM. Ubytování Loft4two se nachází ve městě Meiringen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Julia

9,9

Chez Julia

Ubytování (Apartmán) Chez Julia. Situated in Tramelan in the Canton of Bern region, Chez Julia features a terrace and garden views. Ubytování Chez Julia se nachází ve městě Tramelan (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Park Apartment

9,9

Chalet Park Apartment

Ubytování (Apartmán) Chalet Park Apartment. Set in Diemtigen, this apartment features free WiFi, a sauna and a terrace. The property is 34 km from Bern and free private parking is featured. Ubytování Chalet Park Apartment se nachází ve městě Diemtigen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Tenn 86

9,9

Chalet Tenn 86

Ubytování (Apartmán) Chalet Tenn 86. Enjoying a very quiet location in Iseltwald right on the shores of Lake Brienz, Chalet Tenn 86 offers you apartments with fully equipped kitchen and a... Ubytování Chalet Tenn 86 se nachází ve městě Iseltwald (Švýcarsko - Bern).

2-Zimmer Ferienwohnung

9,9

2-Zimmer Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) 2-Zimmer Ferienwohnung. 2-Zimmer Ferienwohnung offers accommodation in Grindelwald with views of Eigerordwand and the surrounding mountains. Guests benefit from a large balcony. Ubytování 2-Zimmer Ferienwohnung se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern).

Swiss Lakeview Apartment

9,9

Swiss Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmán) Swiss Lakeview Apartment. Newly built in 2014, the two-bedroom self-catering Swiss Lakeview Apartment is located in a quiet part of Beatenberg, near the Waldegg bus stop and a... Ubytování Swiss Lakeview Apartment se nachází ve městě Beatenberg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ackaert Ferienwohnung Top of Thun

9,9

Ackaert Ferienwohnung Top of Thun

Ubytování (Apartmán) Ackaert Ferienwohnung Top of Thun. Located in Thun in the Canton of Bern region, Ackaert Ferienwohnung Top of Thun has a patio and lake views. Ubytování Ackaert Ferienwohnung Top of Thun se nachází ve městě Thun (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Acheregg

9,8

Chalet Acheregg

Ubytování (Apartmán) Chalet Acheregg. Surrounded by a garden, Chalet Acheregg is set right in the heart of Wengen. Ubytování Chalet Acheregg se nachází ve městě Wengen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Haussener

9,8

B&B Haussener

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Haussener. A sun terrace with panoramic views of lake Thun and the surrounding mountains is provided at B&B Haussener, which also offers a room with free WiFi and a... Ubytování B&B Haussener se nachází ve městě Krattigen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eggetli

9,8

Eggetli

Ubytování (Apartmán) Eggetli. Set in Zweisimmen, within 10 km of Rinderberg Mountain Peak, Eggetli is an accommodation offering mountain views. Ubytování Eggetli se nachází ve městě Zweisimmen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holidayapartment Sydach

9,8

Holidayapartment Sydach

Ubytování (Apartmán) Holidayapartment Sydach. Set in Wilderswil in the Canton of Bern region, Holidayapartment Sydach features a patio and garden views. Ubytování Holidayapartment Sydach se nachází ve městě Wilderswil (Švýcarsko - Bern).

Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG

9,8

Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG. Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG se nachází necelý 1 km od obce First a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern).

Studio Arn's Ferienwohnung.3

9,8

Studio Arn's Ferienwohnung.3

Ubytování (Apartmán) Studio Arn's Ferienwohnung.3. Studio Arn's Ferienwohnung.3 is set in Wangenried. The accommodation is 47 km from Aarau, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Studio Arn's Ferienwohnung.3 se nachází ve městě Wangenried (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Wildrose

9,8

Bed and Breakfast Wildrose

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Wildrose. With central yet quiet location in the city of Bern, Bed and Breakfast Wildrose offers spacious rooms and a free of charge full English breakfast. Ubytování Bed and Breakfast Wildrose se nachází ve městě Bern (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Müllerhus

9,8

Müllerhus

Ubytování (Apartmán) Müllerhus. Nachází se 10 minut chůze od Centrum Kanderstegu a nejbližší vlakové nádražíMüllerhus nabízí rustikální apartmán s dřevěným obložením, krbem, balkonem a... Ubytování Müllerhus se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern).

Chalet Schönbühl

9,8

Chalet Schönbühl

Ubytování (Apartmán) Chalet Schönbühl. Offers a modern kitchen and ski-to-door access, the apartment of Chalet Schönbühl is located 200 metres from the "Schilthorn" Cable Car Station in Mürren. Ubytování Chalet Schönbühl se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern).

BnB Niederstocken

9,8

BnB Niederstocken

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Niederstocken. Views of the Stockhorn Mountain are provided at the BnB Niederstocken. Ubytování BnB Niederstocken se nachází ve městě Niederstocken (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laubrinus

9,8

Laubrinus

Ubytování (Apartmán) Laubrinus. Located in Adelboden in the Canton of Bern region, Laubrinus has a balcony and mountain views. Ubytování Laubrinus se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuhaus

9,8

Neuhaus

Ubytování (Apartmán) Neuhaus. Featuring a restaurant, free bikes, and a shared lounge, Neuhaus offers accommodation in Emmenmatt with free WiFi and garden views. Ubytování Neuhaus se nachází ve městě Emmenmatt (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oeystrasse 10a

9,8

Oeystrasse 10a

Ubytování (Apartmán) Oeystrasse 10a. With ski-to-door access in good snow conditions, Oeystrasse 10 is located just 150 metres from the Adelboden Silleren Cable Car. Ubytování Oeystrasse 10a se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Living...

9,8

Studio Living...

Ubytování (Bed and breakfast) Studio Living.... Featuring a garden and a terrace, Studio Living... Features accommodation in Langnau with free WiFi and garden views. Ubytování Studio Living... se nachází ve městě Langnau (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dunkel Blaue Maus

9,8

Dunkel Blaue Maus

Ubytování (Bed and breakfast) Dunkel Blaue Maus. Offering panoramic views of the Reichenbach Falls and the Alps, the Dunkel Blaue Maus is located 250 metres from the cable car station to Hasliberg. Ubytování Dunkel Blaue Maus se nachází ve městě Meiringen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Churchstreet appartements

9,8

Churchstreet appartements

Ubytování (Apartmán) Churchstreet appartements. Featuring river views, Churchstreet appartements provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Aareschlucht. Ubytování Churchstreet appartements se nachází ve městě Meiringen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Erika

9,8

Chalet Erika

Ubytování (Apartmán) Chalet Erika. Offering a covered terrace with barbecue facilities, the self-catering Chalet Erika is 200 metres from the ski lift in the Snowpark Eriz, whilst the local... Ubytování Chalet Erika se nachází ve městě Eriz (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bim Chilchli

9,8

Chalet Bim Chilchli

Ubytování (Apartmány) Chalet Bim Chilchli. Offering panoramic mountain views, Chalet Bim Chilchli is 200 metres from the Mürren Cable Car Station to Allmendhubel, and it offers free entrance to the... Ubytování Chalet Bim Chilchli se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Blatti

9,8

Chalet Blatti

Ubytování (Apartmány) Chalet Blatti. Situated in the Hasliberg region, Chalet Blatti offers direct access to the Käserstatt-Twing Ski Slope and is 2 km from the cable car to the... Ubytování Chalet Blatti se nachází ve městě Hasliberg Wasserwendi (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Plein Soleil

9,8

Apartment Plein Soleil

Ubytování (Apartmán) Apartment Plein Soleil. Situated in Wengen, Apartment Plein Soleil features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has mountain views and is 42 km from Thun. Ubytování Apartment Plein Soleil se nachází ve městě Wengen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berner Oberland

9,8

Berner Oberland

Ubytování (Apartmán) Berner Oberland. Berner Oberland is located in Därligen and offers a restaurant, a garden and a casino. The apartment features lake views and is 42 km from Adelboden. Ubytování Berner Oberland se nachází ve městě Därligen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lauber

9,8

Chalet Lauber

Ubytování (Apartmán) Chalet Lauber. Newly built in 2011, this spacious ground-floor apartment is 2 km from the centre of Frutigen in the Bernese Oberland. Ubytování Chalet Lauber se nachází ve městě Frutigen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bärgblick

9,8

Chalet Bärgblick

Ubytování (Apartmán) Chalet Bärgblick. Chalet Bärgblick in Grindelwald is a traditional Swiss house with views of the Eiger Mountain, providing a good starting point for hiking and biking tours. Ubytování Chalet Bärgblick se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mühle Utzigen

9,8

Mühle Utzigen

Ubytování (Apartmán) Mühle Utzigen. Located in Ittigen in the Canton of Bern region, Mühle Utzigen has a patio and garden views. Ubytování Mühle Utzigen se nachází ve městě Ittigen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giferspitz Gstaad

9,8

Giferspitz Gstaad

Ubytování (Apartmán) Giferspitz Gstaad. Featuring garden views, Giferspitz Gstaad offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 12 km from Gstaad - Saanen -... Ubytování Giferspitz Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bergoase

9,8

Chalet Bergoase

Ubytování (Apartmán) Chalet Bergoase. Featuring a modern interior, the energy efficient Chalet Bergoase offers mountain views, a terrace with sun loungers, and a large garden. Ubytování Chalet Bergoase se nachází ve městě Hohfluh (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Messerli

9,8

Haus Messerli

Ubytování (Apartmán) Haus Messerli. Featuring mountain views, Haus Messerli features accommodation with a terrace and a kettle, around 7 km from Harder Kulm. Located 2. Ubytování Haus Messerli se nachází ve městě Unterseen (Švýcarsko - Bern).

Holiday Apartment - Les Goupils

9,8

Holiday Apartment - Les Goupils

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment - Les Goupils. Set in Perrefitte in the Canton of Bern region, Holiday Apartment - Les Goupils features a terrace and mountain views. Ubytování Holiday Apartment - Les Goupils se nachází ve městě Perrefitte (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fiori Wengi

9,8

Casa Fiori Wengi

Ubytování (Apartmán) Casa Fiori Wengi. Featuring garden views, Casa Fiori Wengi provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.7 km from Tropic House. Ubytování Casa Fiori Wengi se nachází ve městě Frutigen (Švýcarsko - Bern).

Otium - Chalet with whirlpool

9,7

Otium - Chalet with whirlpool

Ubytování (Chata) Otium - Chalet with whirlpool. Set in Sigriswil in the Canton of Bern region, Otium - Chalet with whirlpool features a patio and lake views. Ubytování Otium - Chalet with whirlpool se nachází ve městě Sigriswil (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

9,7

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Located in Wasen in the Canton of Bern region, Ferienwohnung features a balcony. This apartment provides free private parking, an ATM and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Wasen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gerbera

9,7

Chalet Gerbera

Ubytování (Apartmány) Chalet Gerbera. Chalet Gerbera offers an apartment with balcony and mountain views, 500 metres from the Kleine Scheidegg Männlichen Cable Car in Wengen. Ubytování Chalet Gerbera se nachází ve městě Wengen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Mack

9,7

Chalet Mack

Ubytování (Apartmán) Chalet Mack. Chalet Mack offers a self-catering studio in Brienzwiler, 10 km from Lake Brienz, featuring free WiFi, a terrace with mountain views and a fully equipped... Ubytování Chalet Mack se nachází ve městě Brienzwiler (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Protea

9,7

Chalet Protea

Ubytování (Chata) Chalet Protea. Quietly located in Wengen, Chalet Protea offers panoramic mountain views and free Wi-Fi. Ubytování Chalet Protea se nachází ve městě Wengen (Švýcarsko - Bern).

Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8

9,7

Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8. Located in Grindelwald in the Canton of Bern region, Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8 features a balcony. Ubytování Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8 se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Villa Levanta

9,7

BnB Villa Levanta

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Villa Levanta. Located in Péry in the Canton of Bern region, BnB Villa Levanta features a terrace. Ubytování BnB Villa Levanta se nachází ve městě Péry (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gehrihorn & Studio Elsighorn

9,7

Ferienwohnung Gehrihorn & Studio Elsighorn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Gehrihorn & Studio Elsighorn. Peacefully located in Frutigen and surrounded by a large garden, Ferienwohnung Gehrihorn & Studio Elsighorn offers ground floor apartments with a furnished... Ubytování Ferienwohnung Gehrihorn & Studio Elsighorn se nachází ve městě Frutigen (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Bern

Ubytování v městech regionu Bern

Ubytování v regionu Bern - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2256 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Bern.

Pro region Bern doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Grindelwald (336), Gstaad (177), Wengen (146), Adelboden (131), Lenk (121), Bern (95), Zweisimmen (68), Brienz (44), Kandersteg (38), Lauterbrunnen (36). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Bern máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: gemütliche Ferienwohnung (10*), Brusu's BnB (10*), Vert-Bois (10*), HSH - Serviced Junior Suite - with balcony - Monbijou - Bern City by HSH Hotel Serviced Home (10*), Le Bijou BK9 Presidential Suite (10*), Chalet Bärgbächli (9,9*), Bernstein (9,9*), Loft4two (9,9*), Chez Julia (9,9*), Chalet Park Apartment (9,9*).

Region Bern může být skvělým místem pro strávení dovolené.