Hledat

Ubytování

Ubytování město Kandersteg

Ve městě Kandersteg (Švýcarsko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kandersteg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kandersteg

Müllerhus

9,8

Müllerhus

Ubytování (Apartmán) Müllerhus. Nachází se 10 minut chůze od Centrum Kanderstegu a nejbližší vlakové nádražíMüllerhus nabízí rustikální apartmán s dřevěným obložením, krbem, balkonem a... Ubytování Müllerhus se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern).

Ferienwohnung Chalet Bergblume

9,7

Ferienwohnung Chalet Bergblume

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Chalet Bergblume. Set 100 metres from Gondelbahn Kandersteg-Oeschinen in Kandersteg, this apartment features a garden with a sun terrace. Ubytování Ferienwohnung Chalet Bergblume se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet am Irfig

9,5

Chalet am Irfig

Ubytování (Apartmán) Chalet am Irfig. Situated in Kandersteg and only 2.8 km from Gasteretal, Chalet am Irfig features accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Chalet am Irfig se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern).

Haus am Bach

9,5

Haus am Bach

Ubytování (Apartmány) Haus am Bach. Haus am Bach enjoys a quiet but central location in Kandersteg. It offers apartments with rustic furniture, a balcony and a fireplace. Ubytování Haus am Bach se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Chalet Sonnenheim

9,5

Appartment Chalet Sonnenheim

Ubytování (Apartmán) Appartment Chalet Sonnenheim. Boasting garden views, Appartment Chalet Sonnenheim provides accommodation with a garden and a patio, around 3.3 km from Gasteretal. Ubytování Appartment Chalet Sonnenheim se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kanderrausch

9,5

Kanderrausch

Ubytování (Apartmán) Kanderrausch. Boasting river views, Kanderrausch provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.6 km from Gasteretal. Ubytování Kanderrausch se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victoria Alpine Park

9,3

Victoria Alpine Park

Ubytování (Apartmány) Victoria Alpine Park. Located in Kandersteg in the Canton of Bern region and Gasteretal reachable within 3. Ubytování Victoria Alpine Park se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernerhof Swiss Quality Hotel

9,3

Bernerhof Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Bernerhof Swiss Quality Hotel. Bernerhof Swiss Quality Hotel se nachází v centru města Kandersteg v části Berner Oberland. Ubytování Bernerhof Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Büelbad - Relax Holiday Apartment

9,2

Büelbad - Relax Holiday Apartment

Ubytování (Apartmán) Büelbad - Relax Holiday Apartment. Offering free WiFi and garden views, Büelbad - Relax Holiday Apartment is an accommodation situated in Kandersteg. Ubytování Büelbad - Relax Holiday Apartment se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Toni's Alpine Loft

9,1

Toni's Alpine Loft

Ubytování (Apartmán) Toni's Alpine Loft. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Toni's Alpine Loft features accommodation in Kandersteg with free WiFi and garden... Ubytování Toni's Alpine Loft se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhotel Doldenhorn

9,1

Waldhotel Doldenhorn

Ubytování (Hotel) Waldhotel Doldenhorn. Waldhotel Doldenhorn v obci Kandersteg vás přivítá v okouzlující útulné atmosféře, kterou dotváří koutek s krbem, výborná kuchyně a luxusní wellness... Ubytování Waldhotel Doldenhorn se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ermitage

9

Ermitage

Ubytování (Hotel) Ermitage. Make yourself comfortable and discover the stuff of your dreams: the joy of feeling instantly at ease. Ubytování Ermitage se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vis a Vis

9

Ferienwohnung Vis a Vis

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vis a Vis. Boasting a restaurant and a bar, Ferienwohnung Vis a Vis provides accommodation in Kandersteg with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Vis a Vis se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Büelbad Apartments

8,9

Büelbad Apartments

Ubytování (Apartmány) Büelbad Apartments. Büelbad Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kandersteg, 4.2 km from Gasteretal. Ubytování Büelbad Apartments se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Ruedihus

8,9

Landgasthof Ruedihus

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Ruedihus. Landgasthof Ruedihus offers homely alpine-style rooms and free parking. The on-site restaurant serves Swiss delicacies. Ubytování Landgasthof Ruedihus se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belle Epoque Hotel Victoria

8,6

Belle Epoque Hotel Victoria

Ubytování (Hotel) Belle Epoque Hotel Victoria. Hotel se nachází v centru obce Kandersteg, uprostřed velkého parku. Ubytování Belle Epoque Hotel Victoria se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kanderhus

8,5

Chalet Kanderhus

Ubytování (Apartmány) Chalet Kanderhus. Built in traditional Swiss style, Chalet Kanderhus in Kandersteg is surrounded by nature and comprises apartments with mountain views, a kitchen, living... Ubytování Chalet Kanderhus se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blümlisalp

8,5

Blümlisalp

Ubytování (Hotel) Blümlisalp. Blümlisalp je populární rodinný hotel, který stojí v krásném prostředí na úpatí hory Blümlisalp v městečku Kandersteg, přímo u autobusové zastávky. Ubytování Blümlisalp se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Adler

8,5

Chalets Adler

Ubytování (Apartmány) Chalets Adler. These traditional chalets are located in the centre of Kandersteg in the Bernese Oberland, just 800 metres from the ski slopes. Ubytování Chalets Adler se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alfa Soleil

8,4

Hotel Alfa Soleil

Ubytování (Hotel) Hotel Alfa Soleil. Surrounded by a breathtaking mountain scenery, the Hotel Alfa Soleil enjoys a sunny location in the centre of idyllic Kandersteg in the Bernese Oberland. Ubytování Hotel Alfa Soleil se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Des Alpes

8,4

Hotel Des Alpes

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Des Alpes. The family-run Hotel Des Alpes is located next to the Muggeseeli nature reserve in the centre of Kandersteg. Ubytování Hotel Des Alpes se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Spycher

8,4

Hotel Pension Spycher

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Pension Spycher. This traditional-style hotel is located in central Kandersteg, famous for hiking trails and cross-country skiing. Ubytování Hotel Pension Spycher se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hotel Adler

8,3

Chalet Hotel Adler

Ubytování (Hotel) Chalet Hotel Adler. Family-run for 5 generations, Chalet Hotel Adler in Kandersteg has spa area, and guests can enjoy a meal at the restaurant or a drink at the bar. Ubytování Chalet Hotel Adler se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

8,3

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. The Hotel Alpina is a child- and family-friendly hotel with a big garden in Kandersteg in the Bernese Oberland. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern).

Gemmi-Lodge

8

Gemmi-Lodge

Ubytování (Hostel) Gemmi-Lodge. Set in Kandersteg and with Gasteretal reachable within 1. Ubytování Gemmi-Lodge se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kandersteg International Scout Centre

7,5

Kandersteg International Scout Centre

Ubytování (Hostel) Kandersteg International Scout Centre. The Kandersteg International Scout Centre is located next to the Kander River, 1 km from the Sunnebüel Ski Area and 1,600 metres from the village centre. Ubytování Kandersteg International Scout Centre se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Büelbad Terrasse

Apartment Büelbad Terrasse

Ubytování (Apartmán) Apartment Büelbad Terrasse. Set in Kandersteg, within 5 km of Gasteretal, Apartment Büelbad Terrasse is an accommodation offering mountain views. Guests have a private terrace. Ubytování Apartment Büelbad Terrasse se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern).

Guesthouse Gemmi Lodge

Guesthouse Gemmi Lodge

Ubytování (Prázdninový dům) Guesthouse Gemmi Lodge. Guesthouse Gemmi Lodge is located in Kandersteg, 1.9 km from Gasteretal, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Guesthouse Gemmi Lodge se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien in Kandersteg

Ferien in Kandersteg

Ubytování (Apartmán) Ferien in Kandersteg. Boasting garden views, Ferien in Kandersteg provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.8 km from Gasteretal. Ubytování Ferien in Kandersteg se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Post

Hotel zur Post

Ubytování (Hotel) Hotel zur Post. Set in Kandersteg, within 700 metres of Gondelbahn Kandersteg-Oeschinen, Hotel zur Post offers accommodation with a terrace and free WiFi throughout the... Ubytování Hotel zur Post se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lärchehus

Apartment Lärchehus

Ubytování (Apartmán) Apartment Lärchehus. Boasting mountain views, Apartment Lärchehus offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 5 km from Gasteretal. Ubytování Apartment Lärchehus se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Arvenwald

Apartment Arvenwald

Ubytování (Apartmán) Apartment Arvenwald. Apartment Arvenwald is located in Kandersteg. Providing private parking, the apartment is 4.2 km from Gasteretal. Ubytování Apartment Arvenwald se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Marietta

Chalet Marietta

Ubytování (Chata) Chalet Marietta. Featuring mountain views, Chalet Marietta provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3.9 km from Gasteretal. Ubytování Chalet Marietta se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Momento

Apartment Momento

Ubytování (Apartmán) Apartment Momento. Apartment Momento se nachází v Kanderstegu, asi 5 km od Gasteretalu, a nabízí výhled na hory. Tento apartmán má balkon. Ubytování Apartment Momento se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern).

Ferienwohnung Lindenheim

Ferienwohnung Lindenheim

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lindenheim. Featuring garden views, Ferienwohnung Lindenheim provides accommodation with a terrace and a balcony, around 2.9 km from Gasteretal. Ubytování Ferienwohnung Lindenheim se nachází ve městě Kandersteg (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kandersteg

Město Kandersteg se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Kandersteg.