Hledat

Ubytování

Ubytování město Adelboden

Ve městě Adelboden (Švýcarsko) máme celkem 131 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Adelboden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Adelboden

Laubrinus

9,8

Laubrinus

Ubytování (Apartmán) Laubrinus. Located in Adelboden in the Canton of Bern region, Laubrinus has a balcony and mountain views. Ubytování Laubrinus se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oeystrasse 10a

9,8

Oeystrasse 10a

Ubytování (Apartmán) Oeystrasse 10a. With ski-to-door access in good snow conditions, Oeystrasse 10 is located just 150 metres from the Adelboden Silleren Cable Car. Ubytování Oeystrasse 10a se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wildstrubel Lodge

9,7

Wildstrubel Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Wildstrubel Lodge. Located in Adelboden, near the ski area Adelboden-Lenk and 230 meters away from skilift Chuenisbärgli, Wildstrubel Lodge features a garden. Ubytování Wildstrubel Lodge se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huuswurz

9,7

Huuswurz

Ubytování (Apartmán) Huuswurz. Featuring mountain views, Huuswurz provides accommodation with a balcony and a kettle, around 9 km from Adelboden/​Lenk. Ubytování Huuswurz se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bärgkristall

9,6

Ferienwohnung Bärgkristall

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bärgkristall. Adelboden’s Ferienwohnung Bärgkristall is located at ski slopes and can be reached on skis in good snow conditions. Ubytování Ferienwohnung Bärgkristall se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Gilbach

9,6

Studio Gilbach

Ubytování (Apartmán) Studio Gilbach. Set in Adelboden, 600 metres from the Bergbahnen Ski Lifts, Studio Gilbach offers a self-catering accommodation with free WiFi and free ski storage. Ubytování Studio Gilbach se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern).

Apartment Hari

9,6

Apartment Hari

Ubytování (Apartmán) Apartment Hari. Apartment Hari offers accommodation in Adelboden, 8 km from Adelboden/​Lenk. Ubytování Apartment Hari se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergdohle

9,5

Bergdohle

Ubytování (Apartmán) Bergdohle. Set 500 metres from the centre of Adelboden, Bergdohle offers comfortable apartment accommodation with an iron strove only 30 metres away from a ski bus... Ubytování Bergdohle se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hirzboden

9,5

Hirzboden

Ubytování (Apartmán) Hirzboden. Located in Adelboden, 11 km from Adelboden/​Lenk, Hirzboden provides accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Hirzboden se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Aloa

9,5

Chalet Aloa

Ubytování (Apartmán) Chalet Aloa. Adelboden’s Chalet Aloa offers guests a spacious apartment that has a balcony with mountain views, and a terrace with garden furniture and a gas grill. Ubytování Chalet Aloa se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hari im Schlegeli

9,5

Pension Hari im Schlegeli

Ubytování (Hotel) Pension Hari im Schlegeli. Pension Hari im Schlegeli enjoys a quiet location with panoramic views of the Wildstrubel mountain range, a 10-minute walk from the centre of Adelboden. Ubytování Pension Hari im Schlegeli se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Giisställi

9,5

Chalet Giisställi

Ubytování (Apartmán) Chalet Giisställi. Boasting mountain views, Chalet Giisställi provides accommodation with a terrace and a kettle, around 11 km from Adelboden/​Lenk. Ubytování Chalet Giisställi se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Allmegrat

9,4

Chalet Allmegrat

Ubytování (Apartmán) Chalet Allmegrat. Chalet Allmegrat stojí na klidném místě uprostřed lyžařské a turistické oblasti Adelboden/Lenk s přímým přístupem na sjezdovku Sillerenbühl. Ubytování Chalet Allmegrat se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Butterfly

9,4

Chalet Butterfly

Ubytování (Apartmán) Chalet Butterfly. Nestled in the foothills of the Chuenisbärgl Mountain, 2 km from the centre of Adelboden, Chalet Butterfly is an apartment with a furnished balcony... Ubytování Chalet Butterfly se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abelied

9,4

Abelied

Ubytování (Penzion) Abelied. Situated in Adelboden, 8 km from Adelboden/​Lenk, Abelied features accommodation with a garden, free private parking, ski-to-door access and water sports... Ubytování Abelied se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kurhaus

9,4

Ferienwohnung Kurhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kurhaus. At an altitude of 1350 metre above sea level, Kurhaus enjoys a quiet yet central location, only 100 metres from the main shopping street of Adelboden. Ubytování Ferienwohnung Kurhaus se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schützenrain DG

9,3

Ferienwohnung Schützenrain DG

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schützenrain DG. Situated 200 metres from the Sillerenbühl Ski Lift, Schützenrain DG is an apartment with amenities like a fireplace, free Wi-Fi and a flat-screen TV with a... Ubytování Ferienwohnung Schützenrain DG se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Grüneggli

9,3

Chalet Grüneggli

Ubytování (Apartmán) Chalet Grüneggli. Set just 9 km from Adelboden/​Lenk, Chalet Grüneggli offers accommodation in Adelboden with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Chalet Grüneggli se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anno Domini

9,3

Apartment Anno Domini

Ubytování (Apartmán) Apartment Anno Domini. Situated in Adelboden in the Canton of Bern region, Apartment Anno Domini has a balcony. The apartment is 10 km from Adelboden/​Lenk. Ubytování Apartment Anno Domini se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hami

9,3

Hami

Ubytování (Prázdninový dům) Hami. Hami se nachází na svahu s panoramatickým výhledem na okolní krajinu ve městě Adelboden a nabízí terasu, gril a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hami se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Crystal 2

9,3

Ferienwohnung Crystal 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Crystal 2. This spacious apartment in the centre of Adelboden has 2 balconies offering panoramic views of the Swiss Alps. Ubytování Ferienwohnung Crystal 2 se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bunderbach

9,3

Chalet Bunderbach

Ubytování (Chata) Chalet Bunderbach. Chalet Bunderbach enjoys a quiet location on the edge of Adelboden. Ubytování Chalet Bunderbach se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Helios

9,3

Ferienwohnung Helios

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Helios. Chalet Helios offers guests an apartment that has a terrace with a seating area and views of the surrounding mountains, a waterfall and the Ski World Cup... Ubytování Ferienwohnung Helios se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Wildbach

9,2

Chalet Wildbach

Ubytování (Apartmán) Chalet Wildbach. Boasting mountain views, Chalet Wildbach offers accommodation with a terrace and a kettle, around 8 km from Adelboden/​Lenk. Ubytování Chalet Wildbach se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Alive

9,2

Guesthouse Alive

Ubytování (Bed and breakfast) Guesthouse Alive. Guesthouse Alive features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Adelboden, 9 km from Adelboden/​Lenk. Ubytování Guesthouse Alive se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hotel Alpina

9,2

Ferienwohnungen Hotel Alpina

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Hotel Alpina. Located in Adelboden, 10 km from Adelboden/​Lenk, Ferienwohnungen Hotel Alpina provides accommodation with a garden, free WiFi, room service, and a tour... Ubytování Ferienwohnungen Hotel Alpina se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Zentrum EG

9,1

Studio Zentrum EG

Ubytování (Apartmán) Studio Zentrum EG. Located 100 metres from Ski Lift Adelboden - Tschentenalp, Studio Zentrum EG offers accommodation in Adelboden. Ubytování Studio Zentrum EG se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Hotel Schermtanne

9,1

Restaurant Hotel Schermtanne

Ubytování (Hotel) Restaurant Hotel Schermtanne. Located in Adelboden and with Adelboden/​Lenk reachable within 8 km, Restaurant Hotel Schermtanne provides express check-in and check-out, non-smoking... Ubytování Restaurant Hotel Schermtanne se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gartenweg

9,1

Ferienwohnung Gartenweg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gartenweg. Views of Adelboden and the surrounding mountains can be enjoyed at Gartenweg. Ubytování Ferienwohnung Gartenweg se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Margeli

9,1

Ferienwohnung Margeli

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Margeli. Set 1.1 km from Ski Lift Adelboden - Tschentenalp and 1.3 km from Ski Lift Adelboden - Eselmoos, Ferienwohnung Margeli offers accommodation in Adelboden. Ubytování Ferienwohnung Margeli se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern).

Chalet Mittaghorn

9,1

Chalet Mittaghorn

Ubytování (Apartmán) Chalet Mittaghorn. Featuring mountain views, Chalet Mittaghorn features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1. Ubytování Chalet Mittaghorn se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Riseten

9,1

Studio Riseten

Ubytování (Apartmán) Studio Riseten. Only 50 metres from the Adelboden Cable Car and 1,500 metres from the Engstligen Waterfall, Studio Riseten is a self-catering accommodation located in... Ubytování Studio Riseten se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Gilsbach

9,1

Am Gilsbach

Ubytování (Apartmán) Am Gilsbach. Am Gilsbach is a self-catered apartment in Adelboden, located 600 metres from the cable car and 100 metres from the nearest ski bus stop. Ubytování Am Gilsbach se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adler Adelboden

9,1

Adler Adelboden

Ubytování (Hotel) Adler Adelboden. This chalet-style hotel is located in the centre of Adelboden in the Bernese Oberland region, 100 metres from the gondola ski lifts. Ubytování Adler Adelboden se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bären

9

Hotel Bären

Ubytování (Hotel) Hotel Bären. The Hotel Bären is situated in the centre of Adelboden in the Bernese Oberland, 150 metres from the bus terminal. Ubytování Hotel Bären se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Cambrian

9

The Cambrian

Ubytování (Hotel) The Cambrian. The Cambrian je hotel v centru Adelbodenu, který nabízí panoramatický výhled na švýcarské Alpy, wellness centrum o výměře 700 m² a vyhřívaný venkovní... Ubytování The Cambrian se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bristol Relais du Silence Superior

8,9

Hotel Bristol Relais du Silence Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Bristol Relais du Silence Superior. Tříhvězdičkový špičkový Hotel Bristol Relais du Silence se nachází v klidné lokalitě v centru obce Adelboden, 100 metrů od lyžařského vleku Tschentenalp. Ubytování Hotel Bristol Relais du Silence Superior se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hari im Schlegeli

8,9

Hotel Hari im Schlegeli

Ubytování (Penzion) Hotel Hari im Schlegeli. Hotel Hari im Schlegeli can be found 100 metres from the Schlegeli Bus Stop and a 10-minute walk from the centre of Adelboden and the Lenk Cable Car. Ubytování Hotel Hari im Schlegeli se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellevue Parkhotel & Spa

8,9

Bellevue Parkhotel & Spa

Ubytování (Hotel) Bellevue Parkhotel & Spa. Providing views over the mountains, Bellevue Parkhotel & Spa in Adelboden offers a heated outdoor and indoor pool, a modern spa area, and an award-winning... Ubytování Bellevue Parkhotel & Spa se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnige, grosszügige Einzimmerwohnung im Zentrum

8,9

Sonnige, grosszügige Einzimmerwohnung im Zentrum

Ubytování (Apartmán) Sonnige, grosszügige Einzimmerwohnung im Zentrum. Sonnige, grosszügige Einzimmerwohnung im Zentrum is located in Adelboden and offers a bar. Ubytování Sonnige, grosszügige Einzimmerwohnung im Zentrum se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

6FH Liimerweg

8,8

6FH Liimerweg

Ubytování (Apartmán) 6FH Liimerweg. Boasting garden views, 6FH Liimerweg provides accommodation with a garden and a balcony, around 9 km from Adelboden/​Lenk. Ubytování 6FH Liimerweg se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Dayuma

8,8

Chalet Dayuma

Ubytování (Apartmány) Chalet Dayuma. Surrounded by a garden with a sand pit, Chalet Dayuma in Adelboden is 100 metres from the Alpina Bus Station and 800 metres from the Chuenisbärgli Cable... Ubytování Chalet Dayuma se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonne

8,7

Pension Sonne

Ubytování (Penzion) Pension Sonne. Located in Adelboden, 10 km from Adelboden/​Lenk, Pension Sonne provides accommodation with ski-to-door access, free private parking and a terrace. Ubytování Pension Sonne se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sunnegg

8,6

Chalet Sunnegg

Ubytování (Chata) Chalet Sunnegg. Chalet Sunnegg can be reached on skis in good snow conditions. Ubytování Chalet Sunnegg se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien- und Familienhotel Alpina Adelboden

8,6

Ferien- und Familienhotel Alpina Adelboden

Ubytování (Hotel) Ferien- und Familienhotel Alpina Adelboden. Featuring 2 saunas, a petting zoo with goats and a playroom and a playground for children, Hotel Alpina Adelboden can be found only 1 km from the... Ubytování Ferien- und Familienhotel Alpina Adelboden se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Huldi

8,6

Hotel Huldi

Ubytování (Hotel) Hotel Huldi. Family run since 1914, the Hotel Waldhaus & Huldi enjoys a quiet location on a south-facing slope, 3 minutes' walk from the centre of Adelboden and the... Ubytování Hotel Huldi se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Chalet Alpenrose

8,6

Ferienwohnung im Chalet Alpenrose

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Chalet Alpenrose. Situated in Adelboden, a well-known skiing and hiking area. Newly renovated apartment in the middle of the village center. Ubytování Ferienwohnung im Chalet Alpenrose se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nadeschda

8,6

Apartment Nadeschda

Ubytování (Chata) Apartment Nadeschda. Útulná horská chata Apartment Nadeschda se nachází v obci Stiegelschwand, 70 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Apartment Nadeschda se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Senggi

8,5

Ferienwohnung Senggi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Senggi. Quietly situated on the edge of town, 400 metres from the Adelboden Cable Car, the self-serviced apartment Senggi offers a flat-screen cable TV and a DVD... Ubytování Ferienwohnung Senggi se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Michel

8,5

Ferienwohnung Michel

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Michel. Located in Adelboden, 7 km from Adelboden/​Lenk, Ferienwohnung Michel provides free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Michel se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budgethotel Bernahof

8,4

Budgethotel Bernahof

Ubytování (Bed and breakfast) Budgethotel Bernahof. Only 50 metres from the ski lifts to Adelboden-Lenk, the Budgethotel Bernahof offers a rooftop terrace with spectacular mountain views, a trendy bar and a... Ubytování Budgethotel Bernahof se nachází ve městě Adelboden (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Adelboden

Město Adelboden se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 131 hotelů a ubytování ve městě Adelboden.