Hledat

Ubytování

Ubytování město Gstaad

Ve městě Gstaad (Švýcarsko) máme celkem 177 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gstaad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gstaad

Giferspitz Gstaad

9,8

Giferspitz Gstaad

Ubytování (Apartmán) Giferspitz Gstaad. Featuring garden views, Giferspitz Gstaad offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 12 km from Gstaad - Saanen -... Ubytování Giferspitz Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Alpina Gstaad

9,7

The Alpina Gstaad

Ubytování (Hotel) The Alpina Gstaad. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel v Gstaadu byl otevřen v prosinci roku 2012 a je postavený v elegantním alpském stylu za použití přírodních materiálů jako... Ubytování The Alpina Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Olden

9,6

Hotel Olden

Ubytování (Hotel) Hotel Olden. The Hotel Olden is a charming, traditional boutique hotel in the centre of Gstaad's traffic-free pedestrian zone, and is a popular meeting point for the... Ubytování Hotel Olden se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Grand Bellevue

9,6

Le Grand Bellevue

Ubytování (Hotel) Le Grand Bellevue. Tento luxusní 5hvězdičkový superior Hotel Le Grand Bellevue se nachází v parku v centru města Gstaad a nabízí stylovou restauraci Lonard's oceněnou 1... Ubytování Le Grand Bellevue se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Nyati

9,6

Chalet Nyati

Ubytování (Apartmán) Chalet Nyati. Chalet Nyati is a rustic chalet offering an apartment with free WiFi and a terrace with mountain views in Gstaad, a 5-minute drive from the closest ski... Ubytování Chalet Nyati se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Aebnetbode

9,6

Chalet Aebnetbode

Ubytování (Apartmán) Chalet Aebnetbode. This spacious, ground-floor apartment with free WiFi is 1.5 km from the centre of Gstaad and the train station. Ubytování Chalet Aebnetbode se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet Weidhaus Ferienwohnung & Zimmer

9,5

Alpenchalet Weidhaus Ferienwohnung & Zimmer

Ubytování (Apartmány) Alpenchalet Weidhaus Ferienwohnung & Zimmer. Alpenchalet Weidhaus Ferienwohnung & Zimmer se nachází na klidném místě ve městě Gstaad, pouhých 5 minut chůze od lyžařského svahu Wispile a 15 minut chůze... Ubytování Alpenchalet Weidhaus Ferienwohnung & Zimmer se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Orion

9,5

Chalet Orion

Ubytování (Apartmán) Chalet Orion. Boasting city views, Chalet Orion features accommodation with a terrace and a balcony, around 5 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Chalet Orion se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern).

Geniesserhotel Le Grand Chalet

9,5

Geniesserhotel Le Grand Chalet

Ubytování (Hotel) Geniesserhotel Le Grand Chalet. Hotel Le Grand Chalet se nachází nad centrem Gstaadu na malém kopci, odkud je panoramatický výhled do údolí. Ubytování Geniesserhotel Le Grand Chalet se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ultima Gstaad

9,5

Ultima Gstaad

Ubytování (Hotel) Ultima Gstaad. Luxusní Ultima Gstaad leží 10 minut chůze od promenády Gstaadse. Ubytování Ultima Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Silberdistel

9,5

Chalet Silberdistel

Ubytování (Apartmán) Chalet Silberdistel. Offering free WiFi and free private parking, Chalet Silberdistel is situated in Lauenen, 7 km from Gstaad, within just 6 km of Ski Lift Rutti - Bodmen and... Ubytování Chalet Silberdistel se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posthotel Rössli

9,4

Posthotel Rössli

Ubytování (Hotel) Posthotel Rössli. Built in 1845, the Posthotel Rössli is the oldest hotel in Gstaad and is situated right in the pedestrianized centre of the village. Ubytování Posthotel Rössli se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arc en Ciel Apartments

9,4

Arc en Ciel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Arc en Ciel Apartments. Located in Gstaad, 200 metres from the Eggli Ski Lift, Arc en Ciel Apartments are set in a chalet offering an outdoor pool, a restaurant, free WiFi access... Ubytování Arc en Ciel Apartments se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Im Wiesengrund

9,4

Apartment Im Wiesengrund

Ubytování (Apartmán) Apartment Im Wiesengrund. Located in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Im Wiesengrund has a balcony. Ubytování Apartment Im Wiesengrund se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Moosfang

9,4

Apartment Moosfang

Ubytování (Apartmán) Apartment Moosfang. Situated in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Moosfang features a balcony. Ubytování Apartment Moosfang se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhotel Gässlihof

9,3

Bauernhotel Gässlihof

Ubytování (Bed and breakfast) Bauernhotel Gässlihof. Located above the village of Feutersoey by Gstaad, at 1160 metres above sea level, Bauernhotel Gässlihof is an organic farm offering rustic rooms with... Ubytování Bauernhotel Gässlihof se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Gstaad

9,3

Park Gstaad

Ubytování (Hotel) Park Gstaad. Park Gstaad se nachází uprostřed švýcarských Alp a poprvé byl otevřen v roce 1910. Ubytování Park Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ma Petite Folie

9,3

Appartement Ma Petite Folie

Ubytování (Apartmán) Appartement Ma Petite Folie. Situated just 14 km from Gstaad - Saanen - Rougemont, Appartement Ma Petite Folie features accommodation in Gstaad with access to free bikes, a garden, as... Ubytování Appartement Ma Petite Folie se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gstaad Palace

9,2

Gstaad Palace

Ubytování (Hotel) Gstaad Palace. Hotel Gstaad Palace stojí na kopci s výhledem na nádherné město Gstaad a dechberoucím výhledem na majestátní Švýcarské Alpy. Ubytování Gstaad Palace se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charly Studio In Gstaad

9,2

Charly Studio In Gstaad

Ubytování (Apartmán) Charly Studio In Gstaad. Located in Gstaad in the Canton of Bern region, Charly Studio In Gstaad features a patio and garden views. Ubytování Charly Studio In Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Chalet

9

The Chalet

Ubytování (Apartmány) The Chalet. Set in Gstaad, The Chalet offers free WiFi, 9 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Guests at the apartment can enjoy a continental breakfast. Ubytování The Chalet se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Christiania Gstaad

9

Hotel Christiania Gstaad

Ubytování (Hotel) Hotel Christiania Gstaad. The Christiania Hotel is centrally located at the entrance to the car-free pedestrianized shopping area of Gstaad. Ubytování Hotel Christiania Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arc En Ciel

9

Arc En Ciel

Ubytování (Hotel) Arc En Ciel. Arc en Ciel hotel, v tradičním stylu horské chaty, je ideální pro cyklisty a nachází se v klidné lokalitě na okraji Gstaadu, vedle stanice lanovky Eggli,... Ubytování Arc En Ciel se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wildhorn

8,8

Hotel Wildhorn

Ubytování (Penzion) Hotel Wildhorn. This old, wooden chalet is in a quiet location surrounded by mountains, a 2-minute walk from the centre of Lauenen bei Gstaad. Ubytování Hotel Wildhorn se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernerhof Swiss Quality Hotel Gstaad

8,7

Bernerhof Swiss Quality Hotel Gstaad

Ubytování (Hotel) Bernerhof Swiss Quality Hotel Gstaad. Located in Gstaad’s pedestrian zone, this 4-star hotel offers 4 restaurants, a spa area with an indoor pool, and free WiFi. Ubytování Bernerhof Swiss Quality Hotel Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenland

8,7

Hotel Alpenland

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenland. Hotel Alpenland se nachází na švýcarském venkově, necelých 10 km od centra obce Gstaad. Ubytování Hotel Alpenland se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Abnaki, Chalet

8,7

Apartment Abnaki, Chalet

Ubytování (Apartmán) Apartment Abnaki, Chalet. Located 6 km from Gstaad - Saanen - Rougemont, Apartment Abnaki, Chalet is situated in Saanen district of Gstaad. Ubytování Apartment Abnaki, Chalet se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Victoria

8,7

Sporthotel Victoria

Ubytování (Hotel) Sporthotel Victoria. Located right on the promenade in the centre of Gstaad, Sporthotel Victoria is next to the tennis centre and just a short walk from the cable cars and ski... Ubytování Sporthotel Victoria se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alphorn

8,6

Hotel Alphorn

Ubytování (Hotel) Hotel Alphorn. Kouzelný Alphorn Hotel ve stylu horské chaty ve městě Gstaad se nachází blízko lanovek do lyžařských středisek Wispile a Eggli. Ubytování Hotel Alphorn se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gstaad Saanenland Youth Hostel

8,6

Gstaad Saanenland Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Gstaad Saanenland Youth Hostel. Nově postavený hostel Gstaad Saanenland se nachází na klidném, vyvýšeném místě na okraji města Saanen. Nabízí zdravou kuchyni a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Gstaad Saanenland Youth Hostel se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment La Sarine 222

8,5

Apartment La Sarine 222

Ubytování (Apartmán) Apartment La Sarine 222. Apartment La Sarine 222 offers accommodation in Gstaad, 8 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment La Sarine 222 se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gstaaderhof Swiss Quality Hotel

8,5

Gstaaderhof Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Gstaaderhof Swiss Quality Hotel. Hotel Gstaaderhof ve stylu horské chaty stojí v centru města Gstaad, v blízkosti vleků. Ubytování Gstaaderhof Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Studio Oehrli

8,4

Apartment Studio Oehrli

Ubytování (Apartmán) Apartment Studio Oehrli. Apartment Studio Oehrli offers accommodation in Gstaad, 7 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Studio Oehrli se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bellerive Gstaad

7,9

Hotel Bellerive Gstaad

Ubytování (Hotel) Hotel Bellerive Gstaad. The Bellerive Gstaad is close to the Eggli-La Videmanette ski area and features a cosy bar with a fireplace. Ubytování Hotel Bellerive Gstaad se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aerneli, Chalet

Apartment Aerneli, Chalet

Ubytování (Apartmán) Apartment Aerneli, Chalet. Situated in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Aerneli, Chalet has a balcony. The apartment is 8 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Aerneli, Chalet se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Steimandli

Apartment Steimandli

Ubytování (Apartmán) Apartment Steimandli. Apartment Steimandli offers accommodation in Gstaad, 7 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Steimandli se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lärchehus

Apartment Lärchehus

Ubytování (Apartmán) Apartment Lärchehus. Located in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Lärchehus has a balcony. Ubytování Apartment Lärchehus se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oberland Nr. 19

Apartment Oberland Nr. 19

Ubytování (Apartmán) Apartment Oberland Nr. 19. Located in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Oberland Nr. 19 features a balcony. Ubytování Apartment Oberland Nr. 19 se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment La Ruche, Chalet

Apartment La Ruche, Chalet

Ubytování (Apartmán) Apartment La Ruche, Chalet. Set in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment La Ruche, Chalet has a balcony. Ubytování Apartment La Ruche, Chalet se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment La Pernette

Apartment La Pernette

Ubytování (Apartmán) Apartment La Pernette. Set in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment La Pernette features a balcony. Ubytování Apartment La Pernette se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Birkenegg

Apartment Birkenegg

Ubytování (Apartmán) Apartment Birkenegg. Set in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Birkenegg has a balcony. Ubytování Apartment Birkenegg se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Baumerhus

Apartment Baumerhus

Ubytování (Apartmán) Apartment Baumerhus. Located in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Baumerhus has a balcony. Ubytování Apartment Baumerhus se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern).

Apartment Drive (Nr. 3)

Apartment Drive (Nr. 3)

Ubytování (Apartmán) Apartment Drive (Nr. 3). Situated in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Drive (Nr. 3) features a balcony. The apartment is 8 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Drive (Nr. 3) se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Drive

Apartment Drive

Ubytování (Apartmán) Apartment Drive. Set in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Drive features a balcony. The apartment is 8 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Drive se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jacqueline 24

Apartment Jacqueline 24

Ubytování (Apartmán) Apartment Jacqueline 24. Apartment Jacqueline 24 offers accommodation in Gstaad, 8 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Jacqueline 24 se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cala Sol

Cala Sol

Ubytování (Chata) Cala Sol. Set in Gstaad, 1.4 km from Ski Lift Rutti, Cala Sol features accommodation with free WiFi, ski-to-door access and a garden. Ubytování Cala Sol se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tüllerhus

Apartment Tüllerhus

Ubytování (Apartmán) Apartment Tüllerhus. Apartment Tüllerhus offers accommodation in Gstaad, 7 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Tüllerhus se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern).

Stupenda Destinazione Montagna EGGLI

Stupenda Destinazione Montagna EGGLI

Ubytování (Chata) Stupenda Destinazione Montagna EGGLI. Stupenda Destinazione Montagna EGGLI is set in Gstaad. The property is 6 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Stupenda Destinazione Montagna EGGLI se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gstaad Beautiful luxury apartment by the river

Gstaad Beautiful luxury apartment by the river

Ubytování (Apartmán) Gstaad Beautiful luxury apartment by the river. Gstaad Beautiful luxury apartment by the river in Gstaad offers accommodation with free WiFi, 5 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Gstaad Beautiful luxury apartment by the river se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 28 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jacqueline 1

Apartment Jacqueline 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Jacqueline 1. Situated in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Jacqueline 1 features a balcony. The apartment is 8 km from Gstaad - Saanen - Rougemont. Ubytování Apartment Jacqueline 1 se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jacqueline 11

Apartment Jacqueline 11

Ubytování (Apartmán) Apartment Jacqueline 11. Set in Gstaad in the Canton of Bern region, Apartment Jacqueline 11 has a balcony. Ubytování Apartment Jacqueline 11 se nachází ve městě Gstaad (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gstaad

Město Gstaad se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 177 hotelů a ubytování ve městě Gstaad.