Hledat

Ubytování

Eigerhome - Chalet am Bühl Apartmány

Am Bühl / Unter Eigerweg 8, 3818 Grindelwald, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Eigerhome - Chalet am Bühl. Built in a classic Swiss chalet style in a quiet location, Chalet Am Bühl Eigerhome offers direct access to the ski slopes, free WiFi, and a small spa area... Ubytování Eigerhome - Chalet am Bühl se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Eigerhome - Chalet am Bühl

Grindelwald, with 3 cable cars, is 4 km away. Grindelwald Train Station is located 3 km from the property. Built in a classic Swiss chalet style in a quiet location, Chalet Am Bühl Eigerhome offers direct access to the ski slopes, free WiFi, and a small spa area with a sauna, outdoor hot tub, and relaxation area. The nearest restaurant can be found 500 metres from the Chalet Am Bühl Eigerhome. A bus stop is 200 metres away. The apartments feature a terrace, a fully equipped kitchen, a seating area with a flat-screen TV and a DVD player, and a private bathroom. Barbecue facilities and a children’s playground are located in the garden.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Lyžování

Vybavení ubytování Eigerhome - Chalet am Bühl

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Přímo u sjezdovky
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Lyžárna
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Bowling Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Pěší turistika Dodatečný poplatek
 • Kulečník Dodatečný poplatek
 • Lyžování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Vířivka/jacuzzi Dodatečný poplatek
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Venkovní dětské hřiště
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Grindelwald

Chalet Bärgbächli

9,9

Chalet Bärgbächli

Ubytování (Apartmán) Chalet Bärgbächli. Offering panoramic views of the Eiger Mountain, Chalet Bärgbächli enjoys a quiet location close to Grindelwald and offers a fully equipped kitchen with... Ubytování Chalet Bärgbächli se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernstein

9,9

Bernstein

Ubytování (Apartmán) Bernstein. Situated in Grindelwald, 2.1 km from First, 2.2 km from Grindelwald-First and 2. Ubytování Bernstein se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2-Zimmer Ferienwohnung

9,9

2-Zimmer Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) 2-Zimmer Ferienwohnung. 2-Zimmer Ferienwohnung offers accommodation in Grindelwald with views of Eigerordwand and the surrounding mountains. Guests benefit from a large balcony. Ubytování 2-Zimmer Ferienwohnung se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern).

Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG

9,8

Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG. Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG se nachází necelý 1 km od obce First a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Mühlegaden - Griwa Rent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern).

Chalet Bärgblick

9,8

Chalet Bärgblick

Ubytování (Apartmán) Chalet Bärgblick. Chalet Bärgblick in Grindelwald is a traditional Swiss house with views of the Eiger Mountain, providing a good starting point for hiking and biking tours. Ubytování Chalet Bärgblick se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8

9,7

Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8. Located in Grindelwald in the Canton of Bern region, Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8 features a balcony. Ubytování Apartment Chalet Abendrot (Utoring).8 se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Herrschaft

9,7

Chalet Herrschaft

Ubytování (Apartmán) Chalet Herrschaft. Surrounded by greenery and offering splendid views at the North Face of Mount Eiger, Chalet Herrschaft is 300 metres away from the Grindelwald Stein ski... Ubytování Chalet Herrschaft se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Bäregg

9,7

Berghaus Bäregg

Ubytování (Penzion – hostinec) Berghaus Bäregg. Penzion Berghaus Bäregg se nachází v poklidném prostředí švýcarských Alp, na východním okraji údolí Grindelwald, a nabízí vlastní restauraci se sluneční... Ubytování Berghaus Bäregg se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern).

Chalet Schwendiboden

9,7

Chalet Schwendiboden

Ubytování (Apartmány) Chalet Schwendiboden. Chalet Schwendiboden se nachází v obci Grindelwald, 3,1 km od hory First, a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Schwendiboden se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alpenblume

9,7

Chalet Alpenblume

Ubytování (Apartmán) Chalet Alpenblume. This mountain-view apartment is located in Grindelwald, just a 6-minute walk from the train station and the center. Ubytování Chalet Alpenblume se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Abendrot (Utoring).25

9,7

Apartment Chalet Abendrot (Utoring).25

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Abendrot (Utoring).25. Apartment Chalet Abendrot (Utoring).25 is situated in Grindelwald, 200 metres from Grindelwald-First and 2. Ubytování Apartment Chalet Abendrot (Utoring).25 se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Endweg

9,7

Endweg

Ubytování (Apartmán) Endweg. Situated in a typical Alpine-style building and located in Grindelwald, Endweg offers an apartment with panoramic views of the Eiger Mountain. Ubytování Endweg se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenblume 4.5 - GriwaRent AG

9,6

Apartment Alpenblume 4.5 - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenblume 4.5 - GriwaRent AG. Apartment Alpenblume 4.5 - GriwaRent AG is a self-catering accommodation located in Grindelwald. FreeWiFi access is available. The property is 1. Ubytování Apartment Alpenblume 4.5 - GriwaRent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Isch - GriwaRent AG

9,6

Chalet Isch - GriwaRent AG

Ubytování (Chata) Chalet Isch - GriwaRent AG. Chalet Isch - GriwaRent AG is a self-catering property set in Grindelwald near First. Guests staying at this chalet have access to a balcony. Ubytování Chalet Isch - GriwaRent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 29 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Aiiny

9,6

Chalet Aiiny

Ubytování (Apartmán) Chalet Aiiny. Situated in Grindelwald, Chalet Aiiny is a rustic Alpine-style chalet offering a modern apartment, just 300 metres from the Männlichen Cable Car. Ubytování Chalet Aiiny se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antara 4.5 - GriwaRent AG

9,6

Apartment Antara 4.5 - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Antara 4.5 - GriwaRent AG. Apartment Antara 4.5 - GriwaRent AG offers accommodation in Grindelwald, 2 km from First and 100 metres from Ski Lift Grindelwald Grund - Männlichen. Ubytování Apartment Antara 4.5 - GriwaRent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spillstatthus

9,6

Spillstatthus

Ubytování (Apartmán) Spillstatthus. Located in Grindelwald, just a 5-minute walk from the train station. Ubytování Spillstatthus se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern).

Eiger, Jungfrau, luxury garden apartment

9,5

Eiger, Jungfrau, luxury garden apartment

Ubytování (Apartmán) Eiger, Jungfrau, luxury garden apartment. Eiger, Jungfrau, luxury garden apartment is a property located in Grindelwald near First. Ubytování Eiger, Jungfrau, luxury garden apartment se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guggerzyt

9,5

Guggerzyt

Ubytování (Apartmány) Guggerzyt. Dating back to 1833, Grindelwald’s Guggerzyt offers a 3-star apartment and a brand new 4- star apartment featuring a terrace and views of the Eiger... Ubytování Guggerzyt se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Casita

9,5

Chalet Casita

Ubytování (Apartmán) Chalet Casita. Grindelwald’s Chalet Casita is within a 5-minute walk of shops, the Grindelwald bus stop and train station, and the local cable car which provides... Ubytování Chalet Casita se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Spillstatt

9,5

Chalet Spillstatt

Ubytování (Apartmány) Chalet Spillstatt. Chalet Spillstatt is a self-catering accommodation with a fireplace, a terrace and mountain views, located in Grindelwald, 700 metres from the Grindelwald... Ubytování Chalet Spillstatt se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Heimat - GriwaRent AG

9,5

Chalet Heimat - GriwaRent AG

Ubytování (Chata) Chalet Heimat - GriwaRent AG. Offering panoramic mountain and glacier views from the terrace, the spacious Chalet Heimat - GriwaRent AG is a 7-minute drive away from the centre of... Ubytování Chalet Heimat - GriwaRent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studen

9,5

Studen

Ubytování (Chata) Studen. Studen, a property with ski-to-door access, is situated in Grindelwald, an 11-minute walk from Ski Lift Grindelwald Grund-Holenstein, as well as 2 km from... Ubytování Studen se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 39 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfaffenstöckli

9,5

Pfaffenstöckli

Ubytování (Apartmán) Pfaffenstöckli. The Pfaffenstöckli is a quietly located, traditional chalet in the centre of Grindelwald, 200 metres from the Firstbahn Cable Car. Ubytování Pfaffenstöckli se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2BR apartment close to ski area and Jungfrau train

9,5

2BR apartment close to ski area and Jungfrau train

Ubytování (Apartmán) 2BR apartment close to ski area and Jungfrau train. Located in Grindelwald, 2.1 km from First, 600 metres from Grindelwald-Wengen and 2. Ubytování 2BR apartment close to ski area and Jungfrau train se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim See

9,5

Beim See

Ubytování (Apartmán) Beim See. Located in Grindelwald, 2.5 km from the Eiger mountain, this apartment features a terrace and a garden with a sun terrace. Ubytování Beim See se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Unter dem Stein

9,4

Chalet Unter dem Stein

Ubytování (Apartmány) Chalet Unter dem Stein. Chalet Unter dem Stein features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Grindelwald, 2 km from First. Ubytování Chalet Unter dem Stein se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment South

9,4

Apartment South

Ubytování (Apartmán) Apartment South. Featuring garden views, Apartment South features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.1 km from First. Ubytování Apartment South se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nagano

9,4

Apartment Nagano

Ubytování (Apartmán) Apartment Nagano. Offering mountain views, Apartment Nagano is an accommodation located in Grindelwald, 1.7 km from First and 1.1 km from Grindelwald-Wengen. Ubytování Apartment Nagano se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Jrene

9,4

Apartment Chalet Jrene

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Jrene. Featuring mountain views, Apartment Chalet Jrene provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.7 km from Grindelwald-First. Ubytování Apartment Chalet Jrene se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gornerhaus

9,4

Gornerhaus

Ubytování (Apartmán) Gornerhaus. Centrally located in Grindelwald, 500 metres from the cable cars, Gornerhaus offers a modern apartment with access to a terrace and view of Wetterhorn... Ubytování Gornerhaus se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern).

Chalet CARVE, Apt. EIGER

9,4

Chalet CARVE, Apt. EIGER

Ubytování (Apartmány) Chalet CARVE, Apt. EIGER. Set in Grindelwald in the Canton of Bern region and First reachable within 1.1 km, Chalet CARVE, Apt. Ubytování Chalet CARVE, Apt. EIGER se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lilalama

9,4

Apartment Lilalama

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilalama. Located 1.6 km from First, Apartment Lilalama offers accommodation with a kitchen in Grindelwald. Ubytování Apartment Lilalama se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Asterix

9,4

Chalet Asterix

Ubytování (Apartmán) Chalet Asterix. Facing the northern side of Mount Eiger, Chalet Asterix in Grindelwald offers ski-to-door access to the Männlichen and Scheidegg Ski Areas, and it features... Ubytování Chalet Asterix se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet- Restaurant Bodenwald

9,4

Chalet- Restaurant Bodenwald

Ubytování (Apartmán) Chalet- Restaurant Bodenwald. Chalet-Restaurant Bodenwald se nachází na úpatí severní strany hory Eiger, přímo u sjezdovek a 10 minut jízdy od centra obce Grindelwald, a nabízí... Ubytování Chalet- Restaurant Bodenwald se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Wyssefluh

9,3

Chalet Wyssefluh

Ubytování (Apartmán) Chalet Wyssefluh. Centrally situated in the village of Grindelwald, 300 metres from the Pfingstegg Cable Car, Chalet Wyssefluh offers a fully furnished apartment with... Ubytování Chalet Wyssefluh se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Amber

9,3

Apartment Amber

Ubytování (Apartmán) Apartment Amber. Set in Grindelwald, 200 metres from First, 300 metres from Grindelwald-First and 2. Ubytování Apartment Amber se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet uf em Stutz 1

9,3

Chalet uf em Stutz 1

Ubytování (Apartmán) Chalet uf em Stutz 1. Chalet uf em Stutz 1 se nachází v obci Grindelwald a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Chalet uf em Stutz 1 se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gletschergarten

9,3

Hotel Gletschergarten

Ubytování (Hotel) Hotel Gletschergarten. Over 115 years old, the traditional family-run Hotel Gletschergarten in Grindelwald offers you panoramic mountain views, free WiFi and a free internet... Ubytování Hotel Gletschergarten se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Im Tuftli.1

9,3

Apartment Im Tuftli.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Im Tuftli.1. Apartment Im Tuftli.1 is situated in Grindelwald, 300 metres from First, 400 metres from Grindelwald-First, and 2.4 km from Grindelwald-Wengen. Ubytování Apartment Im Tuftli.1 se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Almis, Grindelwald

9,3

Casa Almis, Grindelwald

Ubytování (Apartmán) Casa Almis, Grindelwald. Casa Almis, Grindelwald is situated in Grindelwald, 300 metres from First and 400 metres from Grindelwald-First, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Casa Almis, Grindelwald se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sapporo

9,3

Haus Sapporo

Ubytování (Apartmán) Haus Sapporo. Situated in Grindelwald, this apartment is 1.5 km from First. Ubytování Haus Sapporo se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bärgrose 5.5 - GriwaRent AG

9,3

Apartment Bärgrose 5.5 - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Bärgrose 5.5 - GriwaRent AG. Apartment Bärgrose is located 1200 metres from the Männlichen Cable Car, in the Turfbach Area of Grindelwald, and features a balcony with mountain view and... Ubytování Apartment Bärgrose 5.5 - GriwaRent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zita 4.5 - GriwaRent AG

9,3

Apartment Zita 4.5 - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Zita 4.5 - GriwaRent AG. Located in the mountains in the town of Grindelwald, the Apartment Zita offers an apartment 2 km from the city centre. Ubytování Apartment Zita 4.5 - GriwaRent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wetterhorn, Eiger, Jungfrau, Amazing!

9,3

Wetterhorn, Eiger, Jungfrau, Amazing!

Ubytování (Apartmán) Wetterhorn, Eiger, Jungfrau, Amazing!. Featuring free bikes, a garden, and ski-to-door access, Wetterhorn, Eiger, Jungfrau, Amazing! Ubytování Wetterhorn, Eiger, Jungfrau, Amazing! se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grindelwald Gletscher

9,3

Apartment Grindelwald Gletscher

Ubytování (Apartmán) Apartment Grindelwald Gletscher. Boasting mountain views, Apartment Grindelwald Gletscher features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from Grindelwald-First. Ubytování Apartment Grindelwald Gletscher se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Fagus

9,3

Apartment Chalet Fagus

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Fagus. Apartmán Chalet Fagus se nachází v Grindelwaldu, 10 minut pěšky od vlakového nádraží a 1 km od lanovky Männlichenbahn. Ubytování Apartment Chalet Fagus se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stotzhalten EG - GriwaRent AG

9,3

Apartment Stotzhalten EG - GriwaRent AG

Ubytování (Apartmán) Apartment Stotzhalten EG - GriwaRent AG. Apartment Stotzhalten EG - GriwaRent AG offers an apartment featuring a balcony with mountain view and free WiFi in Grindelwald, a 5-minute walk from the... Ubytování Apartment Stotzhalten EG - GriwaRent AG se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Wärgistal

9,3

Chalet Wärgistal

Ubytování (Apartmán) Chalet Wärgistal. Chalet Wärgistal is located in Grindelwald, within 500 metres from the Grund- Männlichen Ski Lifts, and offers self-catered accommodation with mountain... Ubytování Chalet Wärgistal se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Locherboden

9,3

Locherboden

Ubytování (Apartmán) Locherboden. Locherboden is a self-catering accommodation with a mountain-view terrace, located in Grindelwald. Free WiFi access is available in public areas. Ubytování Locherboden se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming little chalet for 6 person near Grindelwald

9,2

Charming little chalet for 6 person near Grindelwald

Ubytování (Chata) Charming little chalet for 6 person near Grindelwald. Featuring garden views, Charming little chalet for 6 person near Grindelwald provides accommodation with a terrace and a kettle, around 7 km from First. Ubytování Charming little chalet for 6 person near Grindelwald se nachází ve městě Grindelwald (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)