Hledat

Ubytování

Eiger Guesthouse Penzion

Aegerten, 3825 Mürren, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Eiger Guesthouse. Cosy and relaxed Eiger Guesthouse is located opposite the BLM train station in Mürren, with a splendid view of the Eiger, Mönch and Jungfrau Mountains. Ubytování Eiger Guesthouse se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Eiger Guesthouse

The Eiger Guesthouse also offers a great restaurant, a bar/pub and a games room. Free Wi-Fi is available in the entire property. The tourist office and the Alpine sports centre are just 200 metres away. All rooms are accessible by a spiral stair and renovated and redecorated with a flat-screen TV, a radio free Wi-Fi and a hairdryer. You have free access to the 25-metre indoor pool (summer and winter) and the ice rink. Cosy and relaxed Eiger Guesthouse is located opposite the BLM train station in Mürren, with a splendid view of the Eiger, Mönch and Jungfrau Mountains.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Eiger Guesthouse

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší turistika
 • Šipky Dodatečný poplatek
 • Kulečník Dodatečný poplatek
 • Herna
 • Lyžování
 • Dětská jídla Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Obědové balíčky
 • Obchod se suvenýry
 • Směnárna
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Trezor
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování ve městě Mürren

Chalet Schönbühl

9,8

Chalet Schönbühl

Ubytování (Apartmán) Chalet Schönbühl. Offers a modern kitchen and ski-to-door access, the apartment of Chalet Schönbühl is located 200 metres from the "Schilthorn" Cable Car Station in Mürren. Ubytování Chalet Schönbühl se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern).

Chalet Bim Chilchli

9,8

Chalet Bim Chilchli

Ubytování (Apartmány) Chalet Bim Chilchli. Offering panoramic mountain views, Chalet Bim Chilchli is 200 metres from the Mürren Cable Car Station to Allmendhubel, and it offers free entrance to the... Ubytování Chalet Bim Chilchli se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eiger Mürren Swiss Quality Hotel

9,5

Eiger Mürren Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Eiger Mürren Swiss Quality Hotel. Hotel Eiger je rodinným podnikem již od roku 1886. Nachází se ve městě Mürren, kde nejezdí auta, přímo naproti vlakovému nádraží Mürren. Ubytování Eiger Mürren Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bellevue

9,5

Hotel Bellevue

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Bellevue. The Bellevue hotel is located in the centre of Mürren next to the funicular. Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Anemone 2

9,5

Chalet Anemone 2

Ubytování (Apartmán) Chalet Anemone 2. Offering panoramic views of the Bernese Alps, this spacious apartment is located in the centre of the car-free village of Mürren. Ubytování Chalet Anemone 2 se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern).

Alte Bäckerei

9,4

Alte Bäckerei

Ubytování (Apartmán) Alte Bäckerei. In a historic building dating from 1925, Alte Bäckerei offers a large apartment furnished in an elegant Alpine style, with mountain views and free WiFi. Ubytování Alte Bäckerei se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenblick Mürren

9,3

Hotel Alpenblick Mürren

Ubytování (Penzion) Hotel Alpenblick Mürren. The Alpenblick hotel is a typical, quiet and small Swiss Chalet hotel in Mürren, offering superb views of the Eiger, Mönch and Jungfrau mountains. Ubytování Hotel Alpenblick Mürren se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

9,1

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Rodinný hotel Alpina se nachází na jedinečném místě přímo v srdci letoviska Mürren, kde platí zákaz vjezdu motorových vozidel, a nabízí nádherný výhled na... Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blumental Hotel

9,1

Blumental Hotel

Ubytování (Hotel) Blumental Hotel. The Blumental is a family-run, chalet-style hotel in the car-free resort of Mürren in the Bernese Oberland and it offers panoramic views of the Eiger,... Ubytování Blumental Hotel se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Edelweiss Superior

9

Hotel Edelweiss Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss Superior. The family-run 3-star superior Hotel Edelweiss in car-free Mürren enjoys a scenic location on the edge of the Mürrenfluh rock face, offering panoramic... Ubytování Hotel Edelweiss Superior se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenruh

8,9

Hotel Alpenruh

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenruh. Hotel Alpenruh se nachází v rezortu Mürren s omezeným automobilovým provozem, v regionu Berner Oberland. Ubytování Hotel Alpenruh se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportchalet Mürren

8,7

Sportchalet Mürren

Ubytování (Hotel) Sportchalet Mürren. In a quiet location in the centre of the car-free village of Mürren, the Sportchalet is just 300 metres from the ski area. Ubytování Sportchalet Mürren se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balmi Apartment

8,5

Balmi Apartment

Ubytování (Apartmán) Balmi Apartment. Offering free WiFi and garden views, Balmi Apartment is an accommodation set in Mürren, just 1.2 km from Schilthorn and 400 metres from Mürren -... Ubytování Balmi Apartment se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jungfrau Mürren

8,4

Hotel Jungfrau Mürren

Ubytování (Hotel) Hotel Jungfrau Mürren. The Hotel Jungfrau is situated next to the ski school with its own exercise area for children and offers direct access to slopes around the car-free... Ubytování Hotel Jungfrau Mürren se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Regina

8,3

Hotel Regina

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Regina. Hotel se nachází na klidném místě ve svahu asi 1 600 metrů nad mořem naproti nádherným vrcholům Eiger, Mönch a Jungfrau. Ubytování Hotel Regina se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pop-up Lodge Mürren

8

Pop-up Lodge Mürren

Ubytování (Chata) Pop-up Lodge Mürren. Located in Mürren, Pop-up Lodge Mürren offers accommodation with access to a garden. Free WiFi is available. Ubytování Pop-up Lodge Mürren se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportlodge Mürren

7,9

Sportlodge Mürren

Ubytování (Chata) Sportlodge Mürren. Providing mountain views, a shared lounge and free WiFi, Sportlodge Mürren provides accommodation conveniently set in Mürren, within a short distance of... Ubytování Sportlodge Mürren se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio bim Chalet bim Chilchli

Studio bim Chalet bim Chilchli

Ubytování (Apartmán) Studio bim Chalet bim Chilchli. Studio bim Chalet bim Chilchli is an accommodation situated in Mürren, 1.1 km from Schilthorn and 400 metres from Mürren - Schilthorn. Ubytování Studio bim Chalet bim Chilchli se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Träumli

Chalet Träumli

Ubytování (Apartmán) Chalet Träumli. Chalet Träumli is set in Mürren, 5 km from Schilthorn, and a garden and a terrace are accessible on-site. Ubytování Chalet Träumli se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Alpenblick

Apartment Chalet Alpenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Chalet Alpenblick. Set less than 1 km from Schilthorn and a 5-minute walk from Mürren - Schilthorn, Apartment Chalet Alpenblick offers accommodation situated in Mürren. Ubytování Apartment Chalet Alpenblick se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant-Hotel Sonnenberg

Restaurant-Hotel Sonnenberg

Ubytování (Hotel) Restaurant-Hotel Sonnenberg. Set in Mürren, 4.1 km from Schilthorn, Restaurant-Hotel Sonnenberg has a restaurant. Ubytování Restaurant-Hotel Sonnenberg se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gloria

Apartment Gloria

Ubytování (Apartmán) Apartment Gloria. Located in Mürren, 1.6 km from Schilthorn and 800 metres from Mürren - Schilthorn, Apartment Gloria offers free WiFi. Ubytování Apartment Gloria se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alpenruh

Chalet Alpenruh

Ubytování (Chata) Chalet Alpenruh. Offering ski-to-door access, Chalet Alpenruh is located in Mürren and 2 minutes’ walk from the cable car to Schilthorn. Ubytování Chalet Alpenruh se nachází ve městě Mürren (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)