Hledat

Ubytování

Ubytování město Lenk

Ve městě Lenk (Švýcarsko) máme celkem 121 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lenk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lenk

Chalet ELK Lenk

9,5

Chalet ELK Lenk

Ubytování (Apartmán) Chalet ELK Lenk. Situated in Lenk, close to Betelberg, Chalet ELK Lenk features accommodation with restaurant, bike hire, ski storage space, a bar and a terrace. Ubytování Chalet ELK Lenk se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lenk Lodge

9,5

Lenk Lodge

Ubytování (Hotel) Lenk Lodge. Offering a sun terrace and a ski school, Lenk Lodge is set in Lenk in the Canton of Bern Region. Ubytování Lenk Lodge se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luna Elk Home

9,5

Luna Elk Home

Ubytování (Apartmán) Luna Elk Home. Featuring a restaurant, a bar, and a terrace, Luna Elk Home provides accommodation in Lenk with free WiFi and mountain views. Guests have a private... Ubytování Luna Elk Home se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baechlerhus

9,4

Baechlerhus

Ubytování (Apartmán) Baechlerhus. Baechlerhus is located in Lenk. Providing complimentary private parking, the apartment is 2.9 km from Betelberg. Ubytování Baechlerhus se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergheim

9,4

Bergheim

Ubytování (Apartmán) Bergheim. Located in Lenk, this apartment features a balcony with mountain views. The property is 900 metres from Lenk-Stoss and free private parking is available. Ubytování Bergheim se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Alpina

9,3

Hotel Garni Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Alpina. In a quiet location, 400 metres from Betelberg Ski Lift and a 5-minute drive to Metsch Ski Lift, which belongs to Adelboden-Lenk Ski Area, Hotel Garni... Ubytování Hotel Garni Alpina se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lenk

9,3

Ferienwohnung Lenk

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lenk. Situated in Lenk, a 2-minute drive from the Metschbahn Cable Car, Ferienwohnung Lenk offers a self-catering accommodation with a terrace, free ski storage... Ubytování Ferienwohnung Lenk se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienlenk Mountain Village

9,3

Ferienlenk Mountain Village

Ubytování (Apartmány) Ferienlenk Mountain Village. Ferienlenk Mountain Village se nachází na několika místech v Lenku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi a krásné výhledy do... Ubytování Ferienlenk Mountain Village se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Alpenruh

9,1

Hotel Garni Alpenruh

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Alpenruh. Hotel Alpenruh is a traditional hotel in Lenk in the beautiful Simmin Valley. Ubytování Hotel Garni Alpenruh se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Weissenberg

8,9

Chalet Weissenberg

Ubytování (Apartmán) Chalet Weissenberg. Offering free WiFi and mountain views, Chalet Weissenberg is an accommodation located in Lenk. The apartment is 3.4 km from Betelberg. Ubytování Chalet Weissenberg se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birg

8,9

Birg

Ubytování (Apartmán) Birg. Situated in Lenk, Birg features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Birg se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sternen

8,9

Hotel Sternen

Ubytování (Hotel) Hotel Sternen. Hotel Sternen ve městě Lenk se nachází 1 km od hory Betelberg. Ubytování Hotel Sternen se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöpflihuus

8,8

Schöpflihuus

Ubytování (Apartmány) Schöpflihuus. Situated in Lenk in the Canton of Bern region with Betelberg nearby, Schöpflihuus features accommodation with free private parking. Ubytování Schöpflihuus se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast am Bühlberg

8,8

Bed and Breakfast am Bühlberg

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast am Bühlberg. Bed and Breakfast am Bühlberg features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Lenk, 3 km from Betelberg. Ubytování Bed and Breakfast am Bühlberg se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kreuz Lenk

8,7

Hotel Kreuz Lenk

Ubytování (Hotel) Hotel Kreuz Lenk. A 5-minute walk from the train station and cable car, Hotel Kreuz Lenk enjoys a quiet location the centre of Lenk in the Bernese Oberland. Ubytování Hotel Kreuz Lenk se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Waldrand

8,7

Hotel Waldrand

Ubytování (Hotel) Hotel Waldrand. Surrounded by impressive mountain scenery, Hotel Waldrand is located in Lenk in the Simmen Valley. Ubytování Hotel Waldrand se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lenkerhof Gourmet Spa Resort

8,7

Lenkerhof Gourmet Spa Resort

Ubytování (Hotel) Lenkerhof Gourmet Spa Resort. Lenkerhof Gourmet Spa Resort Lenk v blízkosti obce Gstaad nabízí širokou škálu up-wellness zařízení včetně krytého a venkovního bazénu, saun, páry a... Ubytování Lenkerhof Gourmet Spa Resort se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Saloma

8,7

Chalet Saloma

Ubytování (Apartmány) Chalet Saloma. Situated 50 metres from the ski lifts to the Lenk-Betelberg Ski Resort, the typical Swiss-style Chalet Saloma offers self-catered apartments with a... Ubytování Chalet Saloma se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Residence

8,5

Alpenhotel Residence

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Residence. The chalet-style, family-run Alpen Hotel Residence is located in quiet surroundings in the Simmental valley, only a 3-minute walk from the centre of Lenk... Ubytování Alpenhotel Residence se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone Lenk

8,4

Hotel Krone Lenk

Ubytování (Hotel) Hotel Krone Lenk. Located in the centre of Lenk in the Simmen Valley, Hotel Krone offers a spa area with an indoor pool and 2 restaurants serving Swiss, Italian and... Ubytování Hotel Krone Lenk se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Lodge Backpackercamp

8,4

Mountain Lodge Backpackercamp

Ubytování (Hostel) Mountain Lodge Backpackercamp. Located a 5-minute walk from the centre of Lenk and 1 km from the Adelboden-Lenk Ski Area, Mountain Lodge Backpackercamp offers free WiFi and a ski storage... Ubytování Mountain Lodge Backpackercamp se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergluft

8,4

Bergluft

Ubytování (Bed and breakfast) Bergluft. Bergluft is situated at 1150 meters on the mountainside of Lenk in Canton Bern Oberland. It offers a terrace and views of the Wildstrubel mountain. Ubytování Bergluft se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant zum Gade

8,3

Hotel-Restaurant zum Gade

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant zum Gade. Located in the heart of the picturesque village of Lenk in the Simmen Valley, the cosy chalet hotel Zum Gade offers rooms in typical Swiss style. Ubytování Hotel-Restaurant zum Gade se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reka-Feriendorf Lenk

8,2

Reka-Feriendorf Lenk

Ubytování (Prázdninový areál) Reka-Feriendorf Lenk. Situated in Lenk in the Canton of Bern region, Reka-Feriendorf Lenk features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Reka-Feriendorf Lenk se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Simmenhof

8,2

Hotel Simmenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Simmenhof. Offering panoramic mountain views, the family-run Hotel Simmenhof is 1 km from the centre of Lenk in the Simmen Valley. Ubytování Hotel Simmenhof se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Leiterli

8,1

Berghotel Leiterli

Ubytování (Hotel) Berghotel Leiterli. Located at 1,943 metres above sea level next to the mountain station of the Betelberg Cable Car, Berghotel Leiterli enjoys a scenic location in Alpine... Ubytování Berghotel Leiterli se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tenne

8

Hotel Tenne

Ubytování (Hotel) Hotel Tenne. Hotel Tenne se nachází 300 metrů od vlakového nádraží Lenk v údolí Simmental, 4 minuty pěšky od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Hotel Tenne se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Wildstrubel

8

Sporthotel Wildstrubel

Ubytování (Hotel) Sporthotel Wildstrubel. The Sporthotel Wildstrubel in Lenk im Simmental offers a wellness area with an indoor pool, a steam bath and a sauna, as well as free WiFi and free parking... Ubytování Sporthotel Wildstrubel se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Snow Beach Lodge Metsch

8

Snow Beach Lodge Metsch

Ubytování (Hostel) Snow Beach Lodge Metsch. Situated next to the Metsch cable car station and the ski slopes at 1,480 metres above sea level, the Snow Beach Lodge is a typical ski hut with a panorama... Ubytování Snow Beach Lodge Metsch se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone Budget

7,8

Hotel Krone Budget

Ubytování (Hotel) Hotel Krone Budget. Hotel Krone Budget features a restaurant, fitness centre, a shared lounge and garden in Lenk. Ubytování Hotel Krone Budget se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bergluft

7,7

Apartment Bergluft

Ubytování (Bed and breakfast) Apartment Bergluft. Set in Lenk, close to Betelberg, Apartment Bergluft offers accommodation with bike hire, a ski pass sales point, a garden and a terrace. Ubytování Apartment Bergluft se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Bellevue

7,7

Parkhotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Parkhotel Bellevue. The Parkhotel Bellevue is located at the foot of the Betelberg and is surrounded by a peaceful park and beautiful gardens. Ubytování Parkhotel Bellevue se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sumpfbödeli

Apartment Sumpfbödeli

Ubytování (Apartmán) Apartment Sumpfbödeli. Apartment Sumpfbödeli offers accommodation in Lenk, 6 km from Betelberg. Ubytování Apartment Sumpfbödeli se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stöckli Studio

Apartment Stöckli Studio

Ubytování (Apartmán) Apartment Stöckli Studio. Situated in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Stöckli Studio has a balcony. Ubytování Apartment Stöckli Studio se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stöckli

Apartment Stöckli

Ubytování (Apartmán) Apartment Stöckli. Located in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Stöckli has a balcony. Ubytování Apartment Stöckli se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern).

Apartment Träumli

Apartment Träumli

Ubytování (Apartmán) Apartment Träumli. Apartment Träumli offers accommodation in Lenk, 1.3 km from Betelberg. Ubytování Apartment Träumli se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bärtschi

Ferienwohnung Bärtschi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bärtschi. Ferienwohnung Bärtschi is located in Lenk, 4.1 km from Betelberg, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Bärtschi se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christeler

Christeler

Ubytování (Apartmán) Christeler. Boasting garden views, Christeler provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.6 km from Betelberg. Ubytování Christeler se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kronenmatte.4

Apartment Kronenmatte.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Kronenmatte.4. Set in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Kronenmatte.4 has a terrace and mountain views. The accommodation is 1. Ubytování Apartment Kronenmatte.4 se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kronenmatte.2

Apartment Kronenmatte.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kronenmatte.2. Located in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Kronenmatte.2 has a terrace and mountain views. The accommodation is 1. Ubytování Apartment Kronenmatte.2 se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oey-Hus

Apartment Oey-Hus

Ubytování (Apartmán) Apartment Oey-Hus. Apartment Oey-Hus offers accommodation in Lenk, 3.4 km from Betelberg. Ubytování Apartment Oey-Hus se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern).

Apartment Pony 4-Bettwohnung

Apartment Pony 4-Bettwohnung

Ubytování (Apartmán) Apartment Pony 4-Bettwohnung. Situated in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Pony 4-Bettwohnung has a balcony. Ubytování Apartment Pony 4-Bettwohnung se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pony 2-Bettwohnung

Apartment Pony 2-Bettwohnung

Ubytování (Apartmán) Apartment Pony 2-Bettwohnung. Set in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Pony 2-Bettwohnung has a balcony. Ubytování Apartment Pony 2-Bettwohnung se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kronenmatte.3

Apartment Kronenmatte.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Kronenmatte.3. Apartment Kronenmatte.3 is located in Lenk. The accommodation is 1. Ubytování Apartment Kronenmatte.3 se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kronenplatz 6 # 2

Apartment Kronenplatz 6 # 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kronenplatz 6 # 2. Apartment Kronenplatz 6 # 2 offers accommodation in Lenk, 1.2 km from Betelberg. Ubytování Apartment Kronenplatz 6 # 2 se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kronenplatz 2 # 11

Apartment Kronenplatz 2 # 11

Ubytování (Apartmán) Apartment Kronenplatz 2 # 11. Apartment Kronenplatz 2 # 11 offers accommodation in Lenk, 1.2 km from Betelberg. Guests benefit from a balcony and a children's playground. Ubytování Apartment Kronenplatz 2 # 11 se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Möösli

Apartment Möösli

Ubytování (Apartmán) Apartment Möösli. Situated in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Möösli features a balcony. Ubytování Apartment Möösli se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nordica

Apartment Nordica

Ubytování (Apartmán) Apartment Nordica. Apartment Nordica is a property set in Lenk near Betelberg. Ubytování Apartment Nordica se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brüggmatte 1. St. Ost

Apartment Brüggmatte 1. St. Ost

Ubytování (Apartmán) Apartment Brüggmatte 1. St. Ost. Located in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Brüggmatte 1. St. Ost has a balcony. Ubytování Apartment Brüggmatte 1. St. Ost se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern).

Apartment Brandegg 4

Apartment Brandegg 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Brandegg 4. Located in Lenk in the Canton of Bern region, Apartment Brandegg 4 features a balcony. Ubytování Apartment Brandegg 4 se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buggeli II

Apartment Buggeli II

Ubytování (Apartmán) Apartment Buggeli II. Apartment Buggeli II is set in Lenk. The accommodation is 5 km from Betelberg, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment Buggeli II se nachází ve městě Lenk (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lenk

Město Lenk se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 121 hotelů a ubytování ve městě Lenk.