Hledat

Ubytování

Benátsko

V regionu Benátsko (Itálie) máme celkem 18693 hotelů a ubytování.

Pro region Benátsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Benátky (3576), Verona (1859), Bibione (1188), Lido di Jesolo (794), Rosolina Mare (415), Lazise (404), Peschiera del Garda (402), Bardolino (349), Malcesine (324), Treviso (240). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Benátsko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Benátsko

Appartamento Miralago 700 mt from lake

10

Appartamento Miralago 700 mt from lake

Ubytování (Apartmán) Appartamento Miralago 700 mt from lake. Appartamento Miralago 700 mt from lake se nachází v Peschiera del Garda v Benátsku a nabízí zahradu. Ubytování Appartamento Miralago 700 mt from lake se nachází ve městě Peschiera del Garda (Itálie - Benátsko).

Attico CB Camona - Gallio

10

Attico CB Camona - Gallio

Ubytování (Apartmány) Attico CB Camona - Gallio. Attico CB Camona - Gallio se nachází v Galliu v Benátsku a nabízí balkon a výhled do zahrady. San Martino di Castrozza je vzdálené 46 km. Ubytování Attico CB Camona - Gallio se nachází ve městě Gallio (Itálie - Benátsko).

Alle porte del Lago e di Verona in rosa

10

Alle porte del Lago e di Verona in rosa

Ubytování (Apartmány) Alle porte del Lago e di Verona in rosa. Alle porte del Lago e di Verona in rosa se nachází v Bussolengu, 12 km od baziliky San Zeno a 13 km od mostu Castelvecchio. Ubytování Alle porte del Lago e di Verona in rosa se nachází ve městě Bussolengo (Itálie - Benátsko).

Appartamento Gennaker

10

Appartamento Gennaker

Ubytování (Apartmán) Appartamento Gennaker. Appartamento Gennaker se nachází asi 1,7 km od Spiaggia Acquafresca a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování Appartamento Gennaker se nachází ve městě Assenza di Brenzone (Itálie - Benátsko).

Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona

10

Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona

Ubytování (Apartmán) Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona. Appartamento grazioso in palazzina se nachází ve veronské čtvrti Borgo Venezia. del 900: Verona má klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Agriturismo Caranatura

10

Agriturismo Caranatura

Ubytování (Farma) Agriturismo Caranatura. Caranatura se nachází v Novaglie, v klidné venkovské oblasti na okraji Verony, 12 km od centra města. Ubytování Agriturismo Caranatura se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Casa San Polo

10

Casa San Polo

Ubytování (Apartmán) Casa San Polo. Casa San Polo se nachází v Benátkách, jen pár kroků od paláce Ca' d'Oro a 400 metrů od mostu Rialto. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa San Polo se nachází ve městě San Polo di Piave (Itálie - Benátsko).

Ca' del Gaffaro

10

Ca' del Gaffaro

Ubytování (Apartmán) Ca' del Gaffaro. Ca' del Gaffaro se nachází v Benátkách, jen pár kroků od paláce Ca' d'Oro a 200 metrů od Scuola Grande di San Rocco. Ubytování Ca' del Gaffaro se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Ca' Pantalon Terrace

10

Ca' Pantalon Terrace

Ubytování (Apartmán) Ca' Pantalon Terrace. Ca' Pantalon Terrace se nachází v Benátkách, jen pár kroků od baziliky sv. Marka a mostu Rialto, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Ca' Pantalon Terrace se nachází ve městě Marina di Santa Croce (Itálie - Benátsko).

Cà del Glicine - charming apartment on the canal

10

Cà del Glicine - charming apartment on the canal

Ubytování (Apartmány) Cà del Glicine - charming apartment on the canal. Cà del Glicine - charming apartment on the canal se nachází v Benátkách, 1,1 km od divadla La Fenice a 1,4 km od náměstí sv. Marka, a nabízí klimatizaci. Ubytování Cà del Glicine - charming apartment on the canal se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia

10

Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmány) Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia. Appartamento Opera se nachází v centru Verony, 700 metrů od ulice Via Mazzini a 600 metrů od náměstí Piazza Bra. Ubytování Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Bardo House

10

Bardo House

Ubytování (Apartmány) Bardo House. Bardo House se nachází 11 km od zábavního parku Gardaland a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Bardo House se nachází ve městě Bardolino (Itálie - Benátsko).

CASA LILI DOLOMITI, casa vacanze a Dosoledo

10

CASA LILI DOLOMITI, casa vacanze a Dosoledo

Ubytování (Apartmán) CASA LILI DOLOMITI, casa vacanze a Dosoledo. CASA LILI DOLOMITI, casa vacanze a Dosoledo se nachází v obci Dosoledo, 45 km od jezera Sorapiss a 47 km od jezera Lago di Braies. Ubytování CASA LILI DOLOMITI, casa vacanze a Dosoledo se nachází ve městě Dosoledo (Itálie - Benátsko).

Chabi suite flat

10

Chabi suite flat

Ubytování (Apartmány) Chabi suite flat. Chabi suite flat se nachází ve veronské čtvrti Borgo Roma, 2,6 km od ulice Via Mazzini, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chabi suite flat se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Corte Rubbi 5 Deluxe Studio-Apartment

10

Corte Rubbi 5 Deluxe Studio-Apartment

Ubytování (Apartmán) Corte Rubbi 5 Deluxe Studio-Apartment. Corte Rubbi se nachází v Benátkách, 200 metrů od mostu Rialto a 300 metrů od baziliky sv. Marka. Ubytování Corte Rubbi 5 Deluxe Studio-Apartment se nachází ve městě Castello di Godego (Itálie - Benátsko).

Da Nonna Antonia

10

Da Nonna Antonia

Ubytování (Apartmány) Da Nonna Antonia. Da Nonna Antonia se nachází v Martellago a nabízí zahradu a gril. 38 km od Sottomariny. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Da Nonna Antonia se nachází ve městě Martellago (Itálie - Benátsko).

Granchio Blu House - Casa Vacanze Lido di Sottomarina

10

Granchio Blu House - Casa Vacanze Lido di Sottomarina

Ubytování (Apartmán) Granchio Blu House - Casa Vacanze Lido di Sottomarina. Granchio Blu House - Casa Vacanze Lido di Sottomarina se nachází v Chioggii, pouhých 350 metrů od pláže Sottomarina, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Granchio Blu House - Casa Vacanze Lido di Sottomarina se nachází ve městě Chioggia (Itálie - Benátsko).

Dimora De Le Romite

10

Dimora De Le Romite

Ubytování (Apartmány) Dimora De Le Romite. Dimora De Le Romite se nachází v Benátkách, 1,1 km od divadla La Fenice a 1,5 km od náměstí sv. Marka. Ubytování Dimora De Le Romite se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Giallo Limone Apartment

10

Giallo Limone Apartment

Ubytování (Apartmán) Giallo Limone Apartment. Giallo Limone Apartment se nachází v Torri del Benaco a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Giallo Limone Apartment se nachází ve městě Torri del Benaco (Itálie - Benátsko).

Garda view - Nuovo appartamento con solarium vista lago

10

Garda view - Nuovo appartamento con solarium vista lago

Ubytování (Apartmány) Garda view - Nuovo appartamento con solarium vista lago. Garda view - Nuovo appartamento con solarium vista lago se nachází ve městě Garda. 3,1 km od parku Baia delle Sirene. Ubytování Garda view - Nuovo appartamento con solarium vista lago se nachází ve městě Peschiera del Garda (Itálie - Benátsko).

Opera by Bed’s Apartments

10

Opera by Bed’s Apartments

Ubytování (Apartmán) Opera by Bed’s Apartments. Opera by Bed’s Apartments se nachází v Soave. 43 km od Abano Terme. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Opera by Bed’s Apartments se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Ristoro 5 - Splendido 100 mq, nuovo e luminoso

10

Ristoro 5 - Splendido 100 mq, nuovo e luminoso

Ubytování (Apartmán) Ristoro 5 - Splendido 100 mq, nuovo e luminoso. Ubytování v Preganziolu, Ristoro 5 - Splendido 100 m2, nuovo e luminoso nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ristoro 5 - Splendido 100 mq, nuovo e luminoso se nachází ve městě Preganziol (Itálie - Benátsko).

Primaluce

10

Primaluce

Ubytování (Bed and breakfast) Primaluce. Primaluce se nachází v Benátkách a nabízí zahradu. Nachází se ve čtvrti Dorsoduro, 180 metrů od baziliky dei Frari a 15 minut chůze od mostu Rialto. Ubytování Primaluce se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Pied à terre – Bohémien

10

Pied à terre – Bohémien

Ubytování (Apartmán) Pied à terre – Bohémien. Situated in Verona, 500 metres from Castelvecchio Museum and 700 metres from San Zeno Basilica, Pied à terre – Bohémien provides accommodation with... Ubytování Pied à terre – Bohémien se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

MONNALISA VENICE APARTMENT

10

MONNALISA VENICE APARTMENT

Ubytování (Apartmány) MONNALISA VENICE APARTMENT. MONNALISA VENICE APARTMENT se nachází v Benátkách, necelý 1 km od vlakového nádraží Santa Lucia a 1,7 km od baziliky Frari. Ubytování MONNALISA VENICE APARTMENT se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Natura

10

Natura

Ubytování (Apartmány) Natura. Natura se nachází v Cavallino-Treporti v Benátsku a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Lido Cavallino Treporti je vzdálené 1,1 km. Ubytování Natura se nachází ve městě Cavallino-Treporti (Itálie - Benátsko).

NEW HOUSE 1K_HOME

10

NEW HOUSE 1K_HOME

Ubytování (Prázdninové domy) NEW HOUSE 1K_HOME. NEW HOUSE 1K_HOME se nachází v Corbiolu v Benátsku a nabízí balkon a výhled do zahrady. K dispozici je také soukromá terasa. Ubytování NEW HOUSE 1K_HOME se nachází ve městě Corbiolo (Itálie - Benátsko).

RESIDENCE ITALIA

10

RESIDENCE ITALIA

Ubytování (Apartmán) RESIDENCE ITALIA. RESIDENCE ITALIA se nachází v Caminu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Padova je vzdálená 6 km. Ubytování RESIDENCE ITALIA se nachází ve městě Camin (Itálie - Benátsko).

Residence La Pergola monolocale uno

10

Residence La Pergola monolocale uno

Ubytování (Apartmán) Residence La Pergola monolocale uno. Residence La Pergola monolocale uno se nachází asi 400 metrů od autobusového nádraží v Malcesine a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Residence La Pergola monolocale uno se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Sabrina

10

Locazione Turistica Sabrina

Ubytování (Apartmány) Locazione Turistica Sabrina. Apartmány Lido del Sole se nacházejí v Bibione, 500 metrů od pláže Lido del Sole. Locazione Turistica Sabrina má obývací pokoj s TV. Ubytování Locazione Turistica Sabrina se nachází ve městě Bibione (Itálie - Benátsko).

Al Canton Agriturismo di Design

10

Al Canton Agriturismo di Design

Ubytování (Farma) Al Canton Agriturismo di Design. Ponořen do přírody, 5 km od Cesarolo, Al Canton Agriturismo di Design je obklopen soukromým 4hektarovým dřevem. Ubytování Al Canton Agriturismo di Design se nachází ve městě Cesarolo (Itálie - Benátsko).

La Fassina

10

La Fassina

Ubytování (Apartmány) La Fassina. La Fassina se nachází ve Valdobbiadene, 33 km od Zoppas Areny a 38 km od hlavního nádraží v Trevisu. Ubytování La Fassina se nachází ve městě Valdobbiadene (Itálie - Benátsko).

La Dimora di San Maurizio 3- Dimora Italia Collection -

10

La Dimora di San Maurizio 3- Dimora Italia Collection -

Ubytování (Apartmán) La Dimora di San Maurizio 3- Dimora Italia Collection -. La Dimora di San Maurizio se nachází v centru Benátek, 400 metrů od divadla La Fenice. Ubytování La Dimora di San Maurizio 3- Dimora Italia Collection - se nachází ve městě Caerano di San Marco (Itálie - Benátsko).

La Casetta

10

La Casetta

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta. La Casetta se nachází ve Valdobbiadene, 31 km od Zoppas Areny, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a... Ubytování La Casetta se nachází ve městě Valdobbiadene (Itálie - Benátsko).

La Terrasse

10

La Terrasse

Ubytování (Vila) La Terrasse. La Terrasse se nachází v Benátkách, necelý 1 km od baziliky Frari a 12 minut chůze od Scuola Grande di San Rocco. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování La Terrasse se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Jody Bibione, poolside apartment with garden

10

Jody Bibione, poolside apartment with garden

Ubytování (Apartmán) Jody Bibione, poolside apartment with garden. Jody Bibione, pool apartment with garden se nachází ve čtvrti Lido del Sole v Bibione, nedaleko pláže Lido del Sole, a nabízí sezónní venkovní bazén,... Ubytování Jody Bibione, poolside apartment with garden se nachází ve městě Bibione (Itálie - Benátsko).

Locanda San Martino

10

Locanda San Martino

Ubytování (Prázdninové domy) Locanda San Martino. Locanda San Martino se nachází v Massacu v Benátsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locanda San Martino se nachází ve městě Massac (Itálie - Benátsko).

La mini Dimora di Lara

10

La mini Dimora di Lara

Ubytování (Apartmán) La mini Dimora di Lara. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Preganziolu a nabízí bezplatné Wi-Fi a balkon. Ubytování La mini Dimora di Lara se nachází ve městě Preganziol (Itálie - Benátsko).

Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro

10

Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro

Ubytování (Apartmán) Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro. Lo Squero se nachází v Benátkách, 600 metrů od divadla La Fenice a necelý 1 km od náměstí sv. Marka. Ubytování Lo Squero 2 Charming Apartment in Dorsoduro se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Italian Apartment with Hot Tub

10

Italian Apartment with Hot Tub

Ubytování (Apartmány) Italian Apartment with Hot Tub. Italian Apartment with Hot tub se nachází v Arabbě, 13 km od průsmyku Pordoi, 27 km od průsmyku Sella a 40 km od Saslong. Ubytování Italian Apartment with Hot Tub se nachází ve městě Arabba (Itálie - Benátsko).

Magnifica Vittorio Veneto

10

Magnifica Vittorio Veneto

Ubytování (Apartmán) Magnifica Vittorio Veneto. Magnifica Vittorio Veneto se nachází ve městě Vittorio Veneto. Belluno leží 17 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Magnifica Vittorio Veneto se nachází ve městě Vittorio Veneto (Itálie - Benátsko).

Magnolia Apartment, easy for family

10

Magnolia Apartment, easy for family

Ubytování (Apartmány) Magnolia Apartment, easy for family. Magnolia Apartment, easy for family se nachází v benátské čtvrti Cannaregio, v blízkosti benátského vlakového nádraží Santa Lucia. Ubytování Magnolia Apartment, easy for family se nachází ve městě La Venezia (Itálie - Benátsko).

Stella Alpina Suite

10

Stella Alpina Suite

Ubytování (Prázdninové domy) Stella Alpina Suite. Stella Alpina Suite se nachází ve Val di Zoldo, 48 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stella Alpina Suite se nachází ve městě Val di Zoldo (Itálie - Benátsko).

Yourbanflat Altinate

10

Yourbanflat Altinate

Ubytování (Apartmán) Yourbanflat Altinate. Přímo v centru Padovy, v krátké vzdálenosti od PadovaFiere a Scrovegniho kaple, Yourbanflat Altinate nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro... Ubytování Yourbanflat Altinate se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Three-Bedroom Apartment in Arsie

10

Three-Bedroom Apartment in Arsie

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Arsie. Three-Bedroom Apartment in Arsie se nachází v obci Arsiè. 19 km od Asiago. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Arsie se nachází ve městě Arsiè (Itálie - Benátsko).

The Orange Flat

10

The Orange Flat

Ubytování (Apartmán) The Orange Flat. The Orange Flat se nachází v Bussolengu v Benátsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 46 km od města Riva del Garda. Ubytování The Orange Flat se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Villa Avesa

10

Villa Avesa

Ubytování (Vila) Villa Avesa. Villa Avesa se nachází asi 3,8 km od Ponte Pietra a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, fitness centrem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Avesa se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

VILLA TUGURIO. La tua casa immersa nel verde

10

VILLA TUGURIO. La tua casa immersa nel verde

Ubytování (Vila) VILLA TUGURIO. La tua casa immersa nel verde. Viola TUGURIO. La tua casa immersa nel verde se nachází v Grumolo Pedemonte. 46 km od Trenta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování VILLA TUGURIO. La tua casa immersa nel verde se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Villa di Charme esclusiva

10

Villa di Charme esclusiva

Ubytování (Vily) Villa di Charme esclusiva. Villa di Charme esclusiva se nachází v Brantě, 31 km od výstaviště PadovaFiere a 34 km od divadla Gran Teatro Geox. Ubytování Villa di Charme esclusiva se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Villa Ines Bilocale 2

10

Villa Ines Bilocale 2

Ubytování (Apartmán) Villa Ines Bilocale 2. Villa Ines Bilocale 2 se nachází v Bibione, 600 metrů od pláže Bibione a 1 km od pláže Lido del Sole, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa Ines Bilocale 2 se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Villa Inessa

10

Villa Inessa

Ubytování (Apartmány) Villa Inessa. Villa Inessa se nachází v Torri del Benaco, 22 km od zábavního parku Gardaland a 32 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Villa Inessa se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Ubytování v městech regionu Benátsko

Ubytování v městech regionu Benátsko