Hledat

Ubytování

Ubytování město Lazise

Ve městě Lazise (Itálie) máme celkem 404 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lazise

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lazise

SISSI HOUSE - Regarda Travel

10

SISSI HOUSE - Regarda Travel

UbytováníSISSI HOUSE - Regarda Travel. SISSI HOUSE - Regarda Travel se nachází asi 17 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování SISSI HOUSE - Regarda Travel se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Holiday apartment near the lake shared swimming pool

10

Holiday apartment near the lake shared swimming pool

UbytováníHoliday apartment near the lake shared swimming pool. Holiday apartment near the lake shared pool se nachází v Lazise, 5,8 km od zábavního parku Gardaland a 17 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Holiday apartment near the lake shared swimming pool se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Country Home CA' ISIDORA

10

Country Home CA' ISIDORA

Ubytování (Prázdninové domy) Country Home CA' ISIDORA. Country Home CA' ISIDORA se nachází v Lazise a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Country Home CA' ISIDORA se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Villa Costasanti

10

Villa Costasanti

Ubytování (Vila) Villa Costasanti. Villa Costasanti se nachází v Lazise a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Villa Costasanti se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

San Martino Holiday House

10

San Martino Holiday House

UbytováníSan Martino Holiday House. San Martino Holiday House se nachází v obci Lazise, 7 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování San Martino Holiday House se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

VILLA JULIA - Regarda Travel

10

VILLA JULIA - Regarda Travel

UbytováníVILLA JULIA - Regarda Travel. VILLA JULIA - Regarda Travel se nachází v Lazise, 4,5 km od zábavního parku Gardaland a 16 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování VILLA JULIA - Regarda Travel se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Relais del Garda

9,9

Relais del Garda

Ubytování (Prázdninový dům) Relais del Garda. Relais del Garda se nachází v obci Lazise, 19 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 21 km od věže San Martino della Battaglia. Ubytování Relais del Garda se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Privilegium Lazise

9,9

Privilegium Lazise

Ubytování (Aparthotel) Privilegium Lazise. Privilegium Lazise se nachází 7,9 km od zábavního parku Gardaland a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privilegium Lazise se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Calle Suite Lazise

9,9

Calle Suite Lazise

UbytováníCalle Suite Lazise. Calle Suite Lazise se nachází v centru Lazise, 7,3 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí klimatizaci. Ubytování Calle Suite Lazise se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Frane House

9,9

Frane House

UbytováníFrane House. Frane House se nachází v centru Lazise, pouhých 7 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Frane House se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Lucia Holiday Apartments

9,8

Lucia Holiday Apartments

UbytováníLucia Holiday Apartments. Lucia Holiday Apartments se nachází v centru Lazise, 7,3 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Lucia Holiday Apartments se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Villa Gasco With Pool

9,7

Villa Gasco With Pool

Ubytování (Vila) Villa Gasco With Pool. Villa Gasco With Pool se nachází 10 minut jízdy od Lazise a nabízí venkovní bazén a zařízenou terasu. K břehům Gardského jezera je to 1,5 km. Ubytování Villa Gasco With Pool se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Appartamenti da Mirella

9,7

Appartamenti da Mirella

UbytováníAppartamenti da Mirella. Appartamenti da Mirella se nachází v Lazise a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti da Mirella se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Appartamento Vacanze "HOLIDAYHOMELARTISTA"

9,7

Appartamento Vacanze "HOLIDAYHOMELARTISTA"

Ubytování (Apartmán) Appartamento Vacanze "HOLIDAYHOMELARTISTA". Tento klimatizovaný apartmán s balkonem a zahradou se nachází v Pacengu, 2 km od Ronchi. Verona je vzdálená 27 km a zábavní park Gardaland 5 minut jízdy. Ubytování Appartamento Vacanze "HOLIDAYHOMELARTISTA" se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Appartamento Katia

9,7

Appartamento Katia

UbytováníAppartamento Katia. Appartamento Katia se nachází v Lazise, 7,2 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento Katia se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

APPARTAMENTO HEIDI IN CENTRO STORICO

9,6

APPARTAMENTO HEIDI IN CENTRO STORICO

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO HEIDI IN CENTRO STORICO. APPARTAMENTO HEIDI se nachází v centru Lazise, asi 3,3 km od Movie Studios Park - Canevaworld. Ubytování APPARTAMENTO HEIDI IN CENTRO STORICO se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Villa Greghe-Lusso con piscina

9,6

Villa Greghe-Lusso con piscina

UbytováníVilla Greghe-Lusso con piscina. Villa Greghe-Lusso con piscina se nachází asi 2,6 km od zábavního parku Gardaland a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Villa Greghe-Lusso con piscina se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Casa Beccherie

9,6

Casa Beccherie

Ubytování (Penzion) Casa Beccherie. Casa Beccherie se nachází v Lazise, 6,8 km od zábavního parku Gardaland, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Beccherie se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Villa Sellemond

9,6

Villa Sellemond

UbytováníVilla Sellemond. Villa Sellemond se nachází v Lazise, 8,2 km od zábavního parku Gardaland, a nabízí saunu. Ubytování Villa Sellemond se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

CasaBiondani Lazise

9,5

CasaBiondani Lazise

Ubytování (Bed and breakfast) CasaBiondani Lazise. CasaBiondani Lazise se nachází v obci Lazise, 6,5 km od zábavního parku Gardaland, a nabízí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování CasaBiondani Lazise se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Villa Minerva

9,5

Villa Minerva

Ubytování (Vila) Villa Minerva. Villa Minerva se nachází v Lazise, pouhých 7 km od aquaparku Acqua Paradise, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Minerva se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Haus Romagnoli Residence

9,5

Haus Romagnoli Residence

UbytováníHaus Romagnoli Residence. Haus Romagnoli Residence se nachází v Lazise, 7,2 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Haus Romagnoli Residence se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

APARTMENT LELEGANCE - Regarda Travel

9,5

APARTMENT LELEGANCE - Regarda Travel

UbytováníAPARTMENT LELEGANCE - Regarda Travel. APARTMENT LEGANCE - Regarda Travel se nachází přibližně 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na bazén. Ubytování APARTMENT LELEGANCE - Regarda Travel se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

B&B Villa Pelèr

9,5

B&B Villa Pelèr

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Pelèr. B&B Villa Pelèr se nachází v Lazise a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Villa Pelèr se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Agriturismo La Rondinella

9,5

Agriturismo La Rondinella

UbytováníAgriturismo La Rondinella. Agriturismo La Rondinella se nachází 5,9 km od zábavního parku Gardaland a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Agriturismo La Rondinella se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Ca' Ottocento

9,5

Ca' Ottocento

UbytováníCa' Ottocento. Ca' Ottocento se nachází v centru Lazise, 7 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Ca' Ottocento se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

CASA ERIKA - Regarda Travel

9,5

CASA ERIKA - Regarda Travel

UbytováníCASA ERIKA - Regarda Travel. CASA ERIKA - Regarda Travel se nachází asi 17 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na bazén. Ubytování CASA ERIKA - Regarda Travel se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Casa blu

9,5

Casa blu

Ubytování (Apartmán) Casa blu. Casa blu se nachází asi 2,5 km od aquaparku Acqua Paradise a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa blu se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Villa Agave

9,5

Villa Agave

Ubytování (Vila) Villa Agave. Villa Agave se nachází v Lazise, 1,6 km od zábavního parku Movie Studios Park - Canevaworld a aquaparku Acqua Paradise. Ubytování Villa Agave se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Appartamento Sofia

9,5

Appartamento Sofia

UbytováníAppartamento Sofia. Appartamento Sofia se nachází asi 5 km od zábavního parku Gardaland a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Appartamento Sofia se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

APARTMENT BAMBOO - Regarda Travel

9,5

APARTMENT BAMBOO - Regarda Travel

UbytováníAPARTMENT BAMBOO - Regarda Travel. APARTMENT BAMBOO - Regarda Travel se nachází v Lazise, 5,6 km od zábavního parku Gardaland, 17 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 19 km od věže San... Ubytování APARTMENT BAMBOO - Regarda Travel se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Bed & Breakfast Le Coste

9,5

Bed & Breakfast Le Coste

UbytováníBed & Breakfast Le Coste. Bed & Breakfast Le Coste se nachází 5 minut jízdy od Gardského jezera a od obce Lazise. Ubytování Bed & Breakfast Le Coste se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Trilocale Torre dell'Orologio

9,5

Trilocale Torre dell'Orologio

UbytováníTrilocale Torre dell'Orologio. Trilocale Torre dell'Orologio se nachází v centru Lazise, pouhých 7 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Trilocale Torre dell'Orologio se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Corte Rocchetti Suite

9,4

Corte Rocchetti Suite

Ubytování (Apartmány) Corte Rocchetti Suite. Corte Rocchetti Suite se nachází v Lazise, 7,2 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Corte Rocchetti Suite se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Agriturismo Ai Prati

9,4

Agriturismo Ai Prati

Ubytování (Farma) Agriturismo Ai Prati. Agriturismo Ai Prati se nachází v Lazise a nabízí zahradu s venkovním bazénem. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Agriturismo Ai Prati se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

MoLo - residenza con accesso diretto al lago

9,4

MoLo - residenza con accesso diretto al lago

Ubytování (Prázdninové domy) MoLo - residenza con accesso diretto al lago. MoLo - residenza con accesso diretto al lago se nachází v Lazise, 1,5 km od zábavního parku Movie Studios Park - Canevaworld a aquaparku Acqua Paradise. Ubytování MoLo - residenza con accesso diretto al lago se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Paradiso Lux

9,4

Paradiso Lux

Ubytování (Apartmán) Paradiso Lux. Paradiso Lux se nachází v Lazise, 5,9 km od zábavního parku Gardaland a 17 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Paradiso Lux se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Marghe Town

9,4

Marghe Town

UbytováníMarghe Town. Marghe Town se nachází v centru Lazise, 6,9 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí klimatizaci. Ubytování Marghe Town se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Quellenhof Luxury Resort Lazise

9,4

Quellenhof Luxury Resort Lazise

Ubytování (Hotel) Quellenhof Luxury Resort Lazise. Quellenhof Luxury Resort Lazise se nachází v Lazise, 2,8 km od zábavního parku Movie Studios Park - Canevaworld a 5 km od Gardalandu. Ubytování Quellenhof Luxury Resort Lazise se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Super Rose

9,4

Super Rose

UbytováníSuper Rose. Super Rose se nachází v Lazise, 7,3 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Super Rose se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Garda Dream

9,4

Garda Dream

UbytováníGarda Dream. Garda Dream je vzdálený pouhých 500 metrů od břehů Gardského jezera. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, klimatizované pokoje a rozmanitou snídani. Ubytování Garda Dream se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Ville Lazise Ada & Rico

9,4

Ville Lazise Ada & Rico

UbytováníVille Lazise Ada & Rico. Ville Lazise Ada & Rico se nachází v Lazise, 7 km od zábavního parku Gardaland a 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Ville Lazise Ada & Rico se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Casa Peppa

9,4

Casa Peppa

UbytováníCasa Peppa. Casa Peppa se nachází v centru Lazise, asi 6,9 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Casa Peppa se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Natiia Relais - Adults Only

9,4

Natiia Relais - Adults Only

UbytováníNatiia Relais - Adults Only. Natiia Relais - Adults Only se nachází v Lazise, 4,9 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Natiia Relais - Adults Only se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Hotel Relais Agli Olivi

9,4

Hotel Relais Agli Olivi

UbytováníHotel Relais Agli Olivi. Rodinný Hotel Relais Agli Olivi se nachází pouhých 5 minut chůze od Gardského jezera a nabízí zahradu s venkovním bazénem a sluneční terasou. Ubytování Hotel Relais Agli Olivi se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

casa Gian

9,3

casa Gian

Ubytování (Prázdninový dům) casa Gian. Casa Gian se nachází v Lazise, 2 km od zábavního parku Movie Studios Park - Canevaworld a 2 km od aquaparku Acqua Paradise, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování casa Gian se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Appartamento Ai Prati

9,3

Appartamento Ai Prati

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ai Prati. Appartamento Ai Prati se nachází na poklidném venkově, 4 km od obce Lazise a Gardského jezera, a nabízí rozlehlou zahradu s bazénem. Ubytování Appartamento Ai Prati se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

APARTAMENTO CON VISTA MOZZAFIATO

9,3

APARTAMENTO CON VISTA MOZZAFIATO

UbytováníAPARTAMENTO CON VISTA MOZZAFIATO. APARTAMENTO CON VISTA MOZZAFIATO má výhodnou polohu v centru Lazise a nabízí výhled na jezero, terasu a restauraci. Ubytování APARTAMENTO CON VISTA MOZZAFIATO se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

La pacheca

9,3

La pacheca

Ubytování (Penzion) La pacheca. La pacheca se nachází v Lazise, 3,3 km od zábavního parku Movie Studios Park - Canevaworld, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým... Ubytování La pacheca se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Appartamenti Alice

9,3

Appartamenti Alice

UbytováníAppartamenti Alice. Appartamenti Alice se nachází 8,4 km od zábavního parku Gardaland a nabízí bazén s výhledem, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným... Ubytování Appartamenti Alice se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Dreaming Lazise

9,3

Dreaming Lazise

Ubytování (Apartmán) Dreaming Lazise. Dreaming Lazise se nachází přímo v centru Lazise, asi 3,5 km od zábavního parku Movie Studios Park - Canevaworld. Ubytování Dreaming Lazise se nachází ve městě Lazise (Itálie - Benátsko).

Ubytování ve městě Lazise

Město Lazise se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 404 hotelů a ubytování ve městě Lazise.