Hledat

Ubytování

Ubytování město Malcesine

Ve městě Malcesine (Itálie) máme celkem 324 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malcesine

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malcesine

Residence La Pergola monolocale uno

10

Residence La Pergola monolocale uno

Ubytování (Apartmán) Residence La Pergola monolocale uno. Residence La Pergola monolocale uno se nachází asi 400 metrů od autobusového nádraží v Malcesine a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Residence La Pergola monolocale uno se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

3 - Zimmer Wohnung in Malcesine Val di Sogno - Gardasee

10

3 - Zimmer Wohnung in Malcesine Val di Sogno - Gardasee

Ubytování (Apartmány) 3 - Zimmer Wohnung in Malcesine Val di Sogno - Gardasee. 3 - Zimmer Wohnung in Malcesine Val di Sogno - Gardasee se nachází v Malcesine, 38 km od zábavního parku Gardaland a 47 km od hradu Castello di Avio, a... Ubytování 3 - Zimmer Wohnung in Malcesine Val di Sogno - Gardasee se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Stunning apartment in Malcesine with WiFi and 2 Bedrooms

10

Stunning apartment in Malcesine with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmány) Stunning apartment in Malcesine with WiFi and 2 Bedrooms. Apartmán Stunning apartment in Malcesine se nachází v Malcesine, 44 km od zábavního parku Gardaland, a nabízí Wi-Fi, 2 ložnice a terasu. Ubytování Stunning apartment in Malcesine with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Blue Sky Garda - Sunset

9,9

Blue Sky Garda - Sunset

Ubytování (Apartmán) Blue Sky Garda - Sunset. Blue Sky Garda - Sunset se nachází v Malcesine, 43 km od zábavního parku Gardaland a 44 km od hradu Castello di Avio. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Blue Sky Garda - Sunset se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Blue Sky Garda - Zaffiro

9,8

Blue Sky Garda - Zaffiro

Ubytování (Apartmán) Blue Sky Garda - Zaffiro. Blue Sky Garda - Zaffiro se nachází v Malcesine, 44 km od hradu Castello di Avio. 43 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Blue Sky Garda - Zaffiro se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Blue Sky Green

9,8

Blue Sky Green

Ubytování (Apartmán) Blue Sky Green. Blue Sky Green se nachází v Malcesine, 300 metrů od lanovky Malcesine - Monte Baldo, 300 metrů od hradu Castello Scaligero a 200 metrů od autobusového... Ubytování Blue Sky Green se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Harbor View - Malcesine

9,7

Harbor View - Malcesine

Ubytování (Apartmán) Harbor View - Malcesine. Harbor View - Malcesine se nachází v centru Malcesine, pouhých 43 km od zábavního parku Gardaland a 45 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Harbor View - Malcesine se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Picalof Apartments

9,7

Picalof Apartments

Ubytování (Apartmány) Picalof Apartments. Picalof Apartments se nachází v Malcesine, 300 metrů od autobusového nádraží. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Picalof Apartments se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

"Villa Giulia Nicole" Apartaments- Country House

9,7

"Villa Giulia Nicole" Apartaments- Country House

Ubytování (Apartmány) "Villa Giulia Nicole" Apartaments- Country House. "Villa Giulia Nicole" Apartaments- Country House se nachází v Malcesine, 42 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování "Villa Giulia Nicole" Apartaments- Country House se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Giacomazzi House BRI

9,7

Giacomazzi House BRI

Ubytování (Apartmán) Giacomazzi House BRI. Giacomazzi House BRI se nachází asi 2,3 km od lanovky Malcesine - Monte Baldo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Giacomazzi House BRI se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Marilla

9,7

Casa Marilla

Ubytování (Apartmán) Casa Marilla. Casa Marilla se nachází v centru Malcesine a nabízí sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Marilla se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Titi

9,7

Casa Titi

Ubytování (Vila) Casa Titi. Casa Titi se nachází asi 300 metrů od lanovky Malcesine - Monte Baldo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Casa Titi se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

La Serena - Apartment in Malcesine

9,7

La Serena - Apartment in Malcesine

Ubytování (Apartmán) La Serena - Apartment in Malcesine. La Serena - Apartment in Malcesine se nachází v Malcesine, 44 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování La Serena - Apartment in Malcesine se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Villa Paier Relais & Pool

9,7

Villa Paier Relais & Pool

Ubytování (Vila) Villa Paier Relais & Pool. Ubytování se nachází v Malcesine, necelý 1 km od autobusového nádraží a 7 minut chůze od lanovky. Ubytování Villa Paier Relais & Pool se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

My Lake Apartments

9,7

My Lake Apartments

Ubytování (Apartmány) My Lake Apartments. My Lake Apartments se nachází v Malcesine a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, výhled na jezero a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování My Lake Apartments se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Baceschi

9,6

Casa Baceschi

Ubytování (Apartmán) Casa Baceschi. Casa Baceschi se nachází asi 44 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Casa Baceschi se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

APPARTAMENTO AURORA Val di Sogno

9,6

APPARTAMENTO AURORA Val di Sogno

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO AURORA Val di Sogno. APPARTAMENTO AURORA Val di Sogno nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 46 km od hradu Castello di Avio. Ubytování APPARTAMENTO AURORA Val di Sogno se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

CallaLillyJardin

9,6

CallaLillyJardin

Ubytování (Apartmány) CallaLillyJardin. CallaLillyJardin se nachází v Malcesine, 43 km od zábavního parku Gardaland. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CallaLillyJardin se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Villa Antopolis

9,6

Villa Antopolis

Ubytování (Apartmán) Villa Antopolis. Villa Antopolis se nachází v Malcesine, 2,2 km od Spiaggia Acquafresca a 39 km od Gardalandu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Antopolis se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Appartamento Aurora

9,6

Appartamento Aurora

Ubytování (Apartmán) Appartamento Aurora. Appartamento Aurora se nachází v Malcesine a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Aurora se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Appartamenti Casa San Nicolò

9,6

Appartamenti Casa San Nicolò

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Casa San Nicolò. Appartamenti Casa San Nicolò se nachází v Malcesine, 600 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Appartamenti Casa San Nicolò se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Appartamento Campiano B

9,5

Appartamento Campiano B

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Campiano B. Appartamento Campiano B se nachází v Malcesine, v blízkosti autobusového nádraží Malcesine a lanovky Malcesine - Monte Baldo. Ubytování Appartamento Campiano B se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Vicolo 15

9,5

Vicolo 15

Ubytování (Apartmán) Vicolo 15. Vicolo 15 se nachází v Malcesine, pouhých 300 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Vicolo 15 se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

appartamento casa stefi n1

9,5

appartamento casa stefi n1

Ubytování (Apartmán) appartamento casa stefi n1. appartamento casa stefi n1 se nachází asi 300 metrů od lanovky Malcesine - Monte Baldo a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování appartamento casa stefi n1 se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Appartamento ZIMA

9,5

Appartamento ZIMA

Ubytování (Apartmán) Appartamento ZIMA. Appartamento ZIMA se nachází v centru Malcesine, 44 km od hradu Castello di Avio, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamento ZIMA se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Breathtaking view.

9,5

Breathtaking view.

Ubytování (Apartmán) Breathtaking view.. Breathtaking view se nachází v Malcesine, 43 km od zábavního parku Gardaland a 44 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Breathtaking view. se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Malcesine rooms

9,5

Malcesine rooms

Ubytování (Penzion) Malcesine rooms. Malcesine rooms se nachází v Malcesine, nedaleko autobusového nádraží a lanovky Malcesine - Monte Baldo. Ubytování Malcesine rooms se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Appartamenti My Dream

9,5

Appartamenti My Dream

Ubytování (Apartmány) Appartamenti My Dream. Appartamenti se nachází 600 metrů od břehu Gardského jezera. My Dream nabízí bazén a klimatizované apartmány v Malcesine. Ubytování Appartamenti My Dream se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

CA' ROMEO

9,5

CA' ROMEO

Ubytování (Apartmán) CA' ROMEO. CA' ROMEO se nachází v Malcesine, 43 km od zábavního parku Gardaland a 44 km od hradu Castello di Avio. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CA' ROMEO se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Il Castello Apartment

9,5

Il Castello Apartment

Ubytování (Apartmán) Il Castello Apartment. Il Castello Apartment se nachází v centru Malcesine, asi 43 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Il Castello Apartment se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Ortensia

9,5

Casa Ortensia

Ubytování (Apartmán) Casa Ortensia. Casa Ortensia se nachází asi 400 metrů od lanovky Malcesine - Monte Baldo a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na jezero. Ubytování Casa Ortensia se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Elle Ecoholiday

9,4

Elle Ecoholiday

Ubytování (Bed and breakfast) Elle Ecoholiday. Elle Ecoholiday se nachází v Malcesine a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Elle Ecoholiday se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Meni

9,4

Casa Meni

Ubytování (Apartmán) Casa Meni. Casa Meni se nachází v centru Malcesine, v blízkosti autobusového nádraží Malcesine. Ubytování Casa Meni se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Kaki

9,4

Casa Kaki

Ubytování (Apartmány) Casa Kaki. Casa Kaki se nachází v centru Malcesine, 41 km od zábavního parku Gardaland a 44 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Casa Kaki se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Gioel Studio

9,4

Gioel Studio

Ubytování (Apartmán) Gioel Studio. Gioel Studio se nachází v Malcesine a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gioel Studio se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

B&B Casa Benamati by Kelly

9,4

B&B Casa Benamati by Kelly

Ubytování (Penzion) B&B Casa Benamati by Kelly. B&B Casa se nachází v Malcesine, 41 km od hradu Castello di Avio. Ubytování B&B Casa Benamati by Kelly se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Hotel Oasi Beach

9,4

Hotel Oasi Beach

Ubytování (Hotel) Hotel Oasi Beach. Hotel Oasi Beach se nachází na břehu Gardského jezera v obci Navene, jen 4 km od centra města Malcesine, a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou. Ubytování Hotel Oasi Beach se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Appartamenti Villa Eden

9,4

Appartamenti Villa Eden

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Villa Eden. Appartamenti Villa Eden se nachází v Malcesine v Benátsku, 44 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Appartamenti Villa Eden se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

La Corte Di Magù

9,4

La Corte Di Magù

Ubytování (Apartmány) La Corte Di Magù. La Corte Di Magù se nachází 41 km od zábavního parku Gardaland a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a nepřetržitě otevřenou... Ubytování La Corte Di Magù se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Residence Malcesine-Active&Family

9,4

Residence Malcesine-Active&Family

Ubytování (Aparthotel) Residence Malcesine-Active&Family. Residence Malcesine-Active&Family se nachází v Malcesine, 42 km od hradu Castello di Avio a 45 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Residence Malcesine-Active&Family se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Erica

9,4

Casa Erica

Ubytování (Apartmány) Casa Erica. Casa Erica se nachází v Malcesine, pouhých 43 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Casa Erica se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Wellness Hotel Casa Barca (Adult Only)

9,4

Wellness Hotel Casa Barca (Adult Only)

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Casa Barca (Adult Only). Wellness Hotel Casa Barca (Adult Only) je přátelský, rodinný hotel, na břehu Gardského jezera s nádherným 360 ° výhledem na hladinu. Ubytování Wellness Hotel Casa Barca (Adult Only) se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Rocchetta

9,3

Locazione Turistica Rocchetta

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Rocchetta. Locazione Turistica Rocchetta se nachází v Malcesine, 3,3 km od hradu Castello Scaligero a 3,4 km od lanovky Malcesine - Monte Baldo. Ubytování Locazione Turistica Rocchetta se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Apartments Manga Rosa

9,3

Apartments Manga Rosa

Ubytování (Apartmány) Apartments Manga Rosa. Apartments Manga Rosa se nachází v Malcesine, 200 metrů od autobusového nádraží a hradu Castello Scaligero, a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Manga Rosa se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Appartamento Dosso Ferri

9,3

Appartamento Dosso Ferri

Ubytování (Apartmán) Appartamento Dosso Ferri. Appartamento Dosso Ferri se nachází asi 40 km od zábavního parku Gardaland a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Dosso Ferri se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

BB Kasa Katia

9,3

BB Kasa Katia

Ubytování (Bed and breakfast) BB Kasa Katia. BB Kasa Katia se nachází v Malcesine, 1,6 km od Spiaggia Acquafresca a 39 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování BB Kasa Katia se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Residence La Cioca

9,3

Residence La Cioca

Ubytování (Aparthotel) Residence La Cioca. Residence La Cioca se nachází 42 km od zábavního parku Gardaland a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a klimatizované ubytování... Ubytování Residence La Cioca se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Hotel Erika

9,3

Hotel Erika

Ubytování (Hotel) Hotel Erika. Hotel Erika se nachází v Malcesine, na úpatí hory Baldo, 400 metrů od Gardského jezera a hradu Scaligero. Ubytování Hotel Erika se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Edda

9,3

Casa Edda

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Edda. Casa Edda se nachází přímo v centru Malcesine, asi 43 km od zábavního parku Gardaland. Ubytování Casa Edda se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Prea Apartments

9,3

Casa Prea Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Prea Apartments. Casa Prea Apartments se nachází v Malcesine v Benátsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Prea Apartments se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Casa Donatella

9,3

Casa Donatella

Ubytování (Apartmán) Casa Donatella. Tento apartmán se nachází v Malcesine, 200 metrů od autobusového nádraží. 200 metrů od hradu Castello Scaligero. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Casa Donatella se nachází ve městě Malcesine (Itálie - Benátsko).

Ubytování ve městě Malcesine

Město Malcesine se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 324 hotelů a ubytování ve městě Malcesine.