Hledat

Ubytování

Ubytování město Benátky

Ve městě Benátky (Itálie) máme celkem 3576 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Benátky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Benátky

Ca' del Gaffaro

10

Ca' del Gaffaro

Ubytování (Apartmán) Ca' del Gaffaro. Ca' del Gaffaro se nachází v Benátkách, jen pár kroků od paláce Ca' d'Oro a 200 metrů od Scuola Grande di San Rocco. Ubytování Ca' del Gaffaro se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Appartamento Accademia San Vio

10

Appartamento Accademia San Vio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Accademia San Vio. Appartamento Accademia San Vio se nachází v Benátkách, necelý 1 km od divadla La Fenice a 15 minut chůze od náměstí Piazza San Marco, a nabízí bezplatné... Ubytování Appartamento Accademia San Vio se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Ca' Mainella Grand Canal

10

Ca' Mainella Grand Canal

Ubytování (Apartmán) Ca' Mainella Grand Canal. Ca' Mainella Grand Canal se nachází v Benátkách, 500 metrů od Scuola Grande di San Rocco a baziliky Frari, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Ca' Mainella Grand Canal se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Loft Soleil

10

Loft Soleil

Ubytování (Apartmán) Loft Soleil. Loft Soleil se nachází v Benátkách, 1,2 km od divadla La Fenice a 1,3 km od náměstí sv. Marka. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Loft Soleil se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Palazzo Pisani

10

Palazzo Pisani

UbytováníPalazzo Pisani. Palazzo Pisani se nachází v benátské čtvrti Cannaregio a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na řeku. Nabízí terasu, kulečník a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Palazzo Pisani se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Gran Duca Sforza

10

Gran Duca Sforza

Ubytování (Apartmán) Gran Duca Sforza. Gran Duca Sforza se nachází v centru Benátek, kousek od divadla La Fenice a náměstí sv. Marka. Ubytování Gran Duca Sforza se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

La Casetta

10

La Casetta

Ubytování (Apartmán) La Casetta. La Casetta se nachází v benátské čtvrti San Marco, nedaleko baziliky sv. Marka, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování La Casetta se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casa Betulla

10

Casa Betulla

Ubytování (Apartmány) Casa Betulla. Casa Betulla, featuring a terrace, is set in Cortina dʼAmpezzo, 15 km from Sorapiss Lake and 47 km from Lago di Braies. Ubytování Casa Betulla se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

L'Opera Divina- Dimora Italia Collection -

10

L'Opera Divina- Dimora Italia Collection -

Ubytování (Apartmán) L'Opera Divina- Dimora Italia Collection -. L'Opera Divina- Dimora Italia Collection - se nachází v Benátkách, 500 metrů od divadla La Fenice a 800 metrů od náměstí sv. Ubytování L'Opera Divina- Dimora Italia Collection - se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Angelo Raffaele incantevole casa per 12 persone

10

Angelo Raffaele incantevole casa per 12 persone

Ubytování (Apartmán) Angelo Raffaele incantevole casa per 12 persone. Tento apartmán se nachází v Benátkách, 1 km od divadla La Fenice, a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Angelo Raffaele incantevole casa per 12 persone se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

SAN POLO 2140 IN THE HEART OF VENICE

10

SAN POLO 2140 IN THE HEART OF VENICE

Ubytování (Apartmán) SAN POLO 2140 IN THE HEART OF VENICE. SAN POLO 2140 IN THE HEART OF VENICE se nachází v Benátkách, jen pár kroků od paláce Ca' d'Oro, 500 metrů od baziliky Frari a 600 metrů od Scuola Grande di... Ubytování SAN POLO 2140 IN THE HEART OF VENICE se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Mini Amina

10

Mini Amina

Ubytování (Apartmány) Mini Amina. Mini Amina se nachází ve Feltre v Benátsku a nabízí zahradu. 27 km od San Martino di Castrozza. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mini Amina se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

B&B Fiore

10

B&B Fiore

UbytováníB&B Fiore. Offering a garden and garden view, B&B Fiore is situated in Ganfardine, 14 km from Via Mazzini and 14 km from Piazza Bra. Ubytování B&B Fiore se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casale Bellavita

10

Casale Bellavita

UbytováníCasale Bellavita. Offering barbecue facilities and mountain view, Casale Bellavita is set in San Giovanni Ilarione, 44 km from Via Mazzini and 44 km from Piazza Bra. Ubytování Casale Bellavita se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casa in Venezia 2019

10

Casa in Venezia 2019

UbytováníCasa in Venezia 2019. Casa in Venezia 2019 se nachází v Benátkách, 1,6 km od paláce Ca' d'Oro a 2,2 km od mostu Rialto, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa in Venezia 2019 se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Gondola House

9,9

Gondola House

Ubytování (Prázdninové domy) Gondola House. Gondola House apartment of m2 se nachází ve Favaro Veneto. Ubytování Gondola House se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Cinqueteste Luxury Home

9,9

Cinqueteste Luxury Home

Ubytování (Penzion) Cinqueteste Luxury Home. Cinque Teste Luxury Home se nachází v Benátkách, 25 minut chůze od náměstí sv. Ubytování Cinqueteste Luxury Home se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Particolari del Brenta

9,8

Particolari del Brenta

Ubytování (Apartmány) Particolari del Brenta. Particolari del Brenta se nachází v Oriago di Mira, přímo u řeky, a nabízí zahradu s grilem. Nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Particolari del Brenta se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Venice Luxury Watersdoor

9,8

Venice Luxury Watersdoor

Ubytování (Apartmán) Venice Luxury Watersdoor. Venice Luxury Watersdoor se nachází v Benátkách, 700 metrů od mostu Rialto a necelý 1 km od baziliky sv. Marka. Ubytování Venice Luxury Watersdoor se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

beb - casa vacanze San Gallo

9,8

beb - casa vacanze San Gallo

Ubytování (Prázdninový dům) beb - casa vacanze San Gallo. Beb - casa vacanze San Gallo se nachází ve Farra di Soligo. 46 km od Pordenone. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování beb - casa vacanze San Gallo se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Appartamento al Tabià Pizal

9,8

Appartamento al Tabià Pizal

Ubytování (Apartmány) Appartamento al Tabià Pizal. Appartamento al Tabià Pizal se nachází v Santo Stefano di Cadore, 29 km od 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti, 37 km od jezera Misurina a 45 km od... Ubytování Appartamento al Tabià Pizal se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Leone Marciano Venice Apartment Independent and private entrance

9,8

Leone Marciano Venice Apartment Independent and private entrance

Ubytování (Apartmán) Leone Marciano Venice Apartment Independent and private entrance. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v benátské čtvrti Castello, 700 metrů od baziliky sv. Marka a náměstí sv. Marka. Sídlí v budově ze 17. století. Ubytování Leone Marciano Venice Apartment Independent and private entrance se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Asteria Venetian Suite

9,8

Asteria Venetian Suite

Ubytování (Apartmán) Asteria Venetian Suite. Asteria Venetian Suite se nachází v benátské čtvrti Cannaregio a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na město. Ubytování Asteria Venetian Suite se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Ca' All'Arco

9,8

Ca' All'Arco

Ubytování (Apartmán) Ca' All'Arco. Ca' All'Arco se nachází v Benátkách, 1,6 km od kostela San Giorgio Maggiore a 1,4 km od mostu Rialto, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Ca' All'Arco se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

In the heart of Venice

9,8

In the heart of Venice

Ubytování (Apartmán) In the heart of Venice. Hotel In the heart of Venice nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování In the heart of Venice se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

La Corte dei Cuoridoro 2 Canal View

9,8

La Corte dei Cuoridoro 2 Canal View

UbytováníLa Corte dei Cuoridoro 2 Canal View. Offering free WiFi and city views, La Corte dei Cuoridoro 2 Canal View is an accommodation located in the centre of Venice, just 400 metres from La Fenice... Ubytování La Corte dei Cuoridoro 2 Canal View se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Appartamento Calle dei Preti

9,8

Appartamento Calle dei Preti

Ubytování (Apartmán) Appartamento Calle dei Preti. Appartamento Calle dei Preti nabízí ubytování v Benátkách, 1,3 km od baziliky sv. Marka. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Appartamento Calle dei Preti se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Ca' Dada Appartamento

9,8

Ca' Dada Appartamento

Ubytování (Apartmán) Ca' Dada Appartamento. Ca' Dada Appartamento se nachází v Benátkách, 400 metrů od baziliky Frari a 500 metrů od Scuola Grande di San Rocco. Ubytování Ca' Dada Appartamento se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Un sogno B&B

9,8

Un sogno B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Un sogno B&B. Un sogno B&B se nachází ve městě Marghera a nabízí výhled na město, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge a terasu. Ubytování Un sogno B&B se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Al Ponte Antico

9,7

Al Ponte Antico

Ubytování (Hotel) Al Ponte Antico. Al Ponte Antico nabízí ubytování v paláci ze 14. století s výhledem na Velký kanál a most Rialto v Benátkách. Ubytování Al Ponte Antico se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

La Campagnola - Casa Vacanze

9,7

La Campagnola - Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) La Campagnola - Casa Vacanze. La Campagnola - Casa Vacanze se nachází 34 km od Gran Teatro Geox a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na řeku. Ubytování La Campagnola - Casa Vacanze se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Residenza Ca' Brighella

9,7

Residenza Ca' Brighella

Ubytování (Apartmán) Residenza Ca' Brighella. Residenza Ca' Brighella se nachází v centru Benátek, méně než 5 minut pěšky od náměstí sv. Marka. Nabízí apartmány s klimatizací a Wi-Fi zdarma. Ubytování Residenza Ca' Brighella se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

La Finestra sulle Beccarie

9,7

La Finestra sulle Beccarie

Ubytování (Penzion) La Finestra sulle Beccarie. La Finestra sulle Beccarie se nachází v Benátkách, necelý 1 km od baziliky Frari a 11 minut chůze od Scuola Grande di San Rocco, a nabízí ubytování se... Ubytování La Finestra sulle Beccarie se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Madama Garden Retreat

9,7

Madama Garden Retreat

Ubytování (Hotel) Madama Garden Retreat. Madama Garden Retreat se nachází v Benátkách v Benátsku, jen pár kroků od mostu Rialto a 300 metrů od paláce Ca' d'Oro. Ubytování Madama Garden Retreat se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casa Sulla Laguna

9,7

Casa Sulla Laguna

Ubytování (Penzion) Casa Sulla Laguna. Casa Sulla Laguna se nachází v Benátkách a nabízí sluneční terasu a výhled na moře. Na zastávku vodního autobusu Murano Navagero je to jen pár kroků. Ubytování Casa Sulla Laguna se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casa Fondamente Nuove

9,7

Casa Fondamente Nuove

Ubytování (Apartmány) Casa Fondamente Nuove. Casa Fondamente Nuove se nachází v Benátkách, 500 metrů od paláce Ca' d'Oro, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. 700 metrů od mostu Rialto. Ubytování Casa Fondamente Nuove se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Venicedire

9,7

Venicedire

Ubytování (Apartmán) Venicedire. Venicedire se nachází v Benátkách, 800 metrů od Scuola Grande di San Rocco, 500 metrů od benátského vlakového nádraží Santa Lucia a 5,8 km od divadla La... Ubytování Venicedire se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Venice Mirrors

9,7

Venice Mirrors

Ubytování (Apartmán) Venice Mirrors. Venice Mirrors se nachází přímo v centru Benátek, kousek od paláce Ca' d'Oro a divadla La Fenice. Ubytování Venice Mirrors se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Doge's House

9,7

Doge's House

Ubytování (Apartmán) Doge's House. Doge's House se nachází v centru Benátek, kousek od kostela San Giorgio Maggiore a mostu Rialto. Ubytování Doge's House se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Mezzanino on canal

9,7

Mezzanino on canal

Ubytování (Apartmán) Mezzanino on canal. Mezzanino on canal nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v Benátkách, pouhých 500 metrů od baziliky Frari a 400 metrů od Scuola Grande di... Ubytování Mezzanino on canal se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Residence SanMarco

9,7

Residence SanMarco

Ubytování (Apartmán) Residence SanMarco. Residence SanMarco se nachází v Benátkách, 100 metrů od divadla La Fenice, a nabízí výhled na věž sv. Ubytování Residence SanMarco se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Residenza Casanova, appartamento in Giudecca

9,7

Residenza Casanova, appartamento in Giudecca

UbytováníResidenza Casanova, appartamento in Giudecca. Residenza Casanova, appartamento in Giudecca se nachází v benátské čtvrti Giudecca, nedaleko ostrova La Grazia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Residenza Casanova, appartamento in Giudecca se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

La Collina dei Ciliegi

9,7

La Collina dei Ciliegi

UbytováníLa Collina dei Ciliegi. La Collina dei Ciliegi se nachází v San Mauro di Saline a nabízí vířivku. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Collina dei Ciliegi se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casa Le Vivane

9,7

Casa Le Vivane

UbytováníCasa Le Vivane. Casa Le Vivane se nachází ve Vodo Cadore, 31 km od jezera Sorapiss, 17 km od jezera Cadore a 18 km od Cortiny d'Ampezzo. Ubytování Casa Le Vivane se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Ghetto Venezia Apartment

9,7

Ghetto Venezia Apartment

Ubytování (Apartmán) Ghetto Venezia Apartment. Ghetto Venezia Apartment se nachází v budově ze 16. století v Benátkách, 10 minut chůze od náměstí Piazzale Roma, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ghetto Venezia Apartment se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

La Corte dei Cuoridoro 1

9,7

La Corte dei Cuoridoro 1

Ubytování (Apartmán) La Corte dei Cuoridoro 1. La Corte dei Cuoridoro 1 se nachází v centru Benátek, kousek od divadla La Fenice a náměstí sv. Marka. Ubytování La Corte dei Cuoridoro 1 se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Cozy Quiet Venice Guglie Apartment

9,7

Cozy Quiet Venice Guglie Apartment

Ubytování (Apartmán) Cozy Quiet Venice Guglie Apartment. Cozy Quiet Venice Guglie Apartment se nachází v benátské čtvrti Cannaregio, 2 km od náměstí a baziliky sv. Marka a 20 minut chůze od mostu Rialto. Ubytování Cozy Quiet Venice Guglie Apartment se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Campiello Zen B&B

9,7

Campiello Zen B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Campiello Zen B&B. Campiello Zen B&B se nachází v benátské čtvrti Santa Croce, kousek pěšky od Canal Grande. Prostorné pokoje jsou vybavené TV a klimatizací. Ubytování Campiello Zen B&B se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casa Corte dei Rode

9,7

Casa Corte dei Rode

Ubytování (Apartmán) Casa Corte dei Rode. Offering free WiFi and garden views, Casa Corte dei Rode is an accommodation situated in Chies dʼAlpago. Set 1. Ubytování Casa Corte dei Rode se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Appartamento di Charme

9,7

Appartamento di Charme

Ubytování (Apartmán) Appartamento di Charme. Appartamento di Charme se nachází v Benátkách, jen pár kroků od paláce Ca' d'Oro a 400 metrů od baziliky sv. Marka. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Appartamento di Charme se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Casa Contarina

9,7

Casa Contarina

Ubytování (Apartmán) Casa Contarina. Casa Contarina se nachází v centru Benátek, kousek od divadla La Fenice a náměstí sv. Marka. Ubytování Casa Contarina se nachází ve městě Benátky (Itálie - Benátsko).

Ubytování ve městě Benátky

Město Benátky se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3576 hotelů a ubytování ve městě Benátky.