Hledat

Ubytování

Ubytování město Verona

Ve městě Verona (Itálie) máme celkem 1859 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Verona

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Verona

Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona

10

Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona

Ubytování (Apartmán) Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona. Appartamento grazioso in palazzina se nachází ve veronské čtvrti Borgo Venezia. del 900: Verona má klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento grazioso in palazzina del 900: Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Agriturismo Caranatura

10

Agriturismo Caranatura

Ubytování (Farma) Agriturismo Caranatura. Caranatura se nachází v Novaglie, v klidné venkovské oblasti na okraji Verony, 12 km od centra města. Ubytování Agriturismo Caranatura se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia

10

Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmány) Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia. Appartamento Opera se nachází v centru Verony, 700 metrů od ulice Via Mazzini a 600 metrů od náměstí Piazza Bra. Ubytování Appartamento Opera 15 - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Chabi suite flat

10

Chabi suite flat

Ubytování (Apartmány) Chabi suite flat. Chabi suite flat se nachází ve veronské čtvrti Borgo Roma, 2,6 km od ulice Via Mazzini, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chabi suite flat se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Pied à terre – Bohémien

10

Pied à terre – Bohémien

Ubytování (Apartmán) Pied à terre – Bohémien. Situated in Verona, 500 metres from Castelvecchio Museum and 700 metres from San Zeno Basilica, Pied à terre – Bohémien provides accommodation with... Ubytování Pied à terre – Bohémien se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

B&B Dai Nonni

10

B&B Dai Nonni

Ubytování (Apartmány) B&B Dai Nonni. B&B Dai Nonni se nachází ve Veroně a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování je vzdálené 700 metrů od Sant'Anastasia a 1,1 km od Ponte Pietra. Ubytování B&B Dai Nonni se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Flats4Rent Delia

10

Flats4Rent Delia

Ubytování (Apartmán) Flats4Rent Delia. Flats4Rent Delia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve Veroně, 1,3 km od mostu Ponte Pietra, 1,4 km od mostu Castelvecchio a 1,5 km od náměstí Piazzale... Ubytování Flats4Rent Delia se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Murari Brà Lounge

10

Murari Brà Lounge

Ubytování (Apartmán) Murari Brà Lounge. Murari Brà Lounge se nachází ve Veroně, 2,9 km od náměstí Piazza Bra a 3,4 km od muzea Castelvecchio. Ubytování Murari Brà Lounge se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

UN PUNTO A VERONA

10

UN PUNTO A VERONA

Ubytování (Penzion) UN PUNTO A VERONA. UN PUNTO A VERONA se nachází ve Veroně, necelý 1 km od baziliky San Zeno, a nabízí klimatizované pokoje a terasu. Ubytování UN PUNTO A VERONA se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Shiny Home Verona

10

Shiny Home Verona

Ubytování (Apartmány) Shiny Home Verona. Shiny Home Verona se nachází ve Veroně, 4,3 km od ulice Via Mazzini a náměstí Piazza Bra, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Shiny Home Verona se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Appartamento Teatro Romano - Affitti Brevi Italia

10

Appartamento Teatro Romano - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmány) Appartamento Teatro Romano - Affitti Brevi Italia. Appartamento Teatro Romano - Affitti Brevi Italia se nachází ve Veroně, necelý 1 km od kostela Sant'Anastasia, 7 minut chůze od mostu Ponte Pietra a necelý... Ubytování Appartamento Teatro Romano - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Corner One

10

Corner One

Ubytování (Apartmány) Corner One. Corner One se nachází ve Veroně, 2,4 km od Sant'Anastasia a Ponte Pietra, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Corner One se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Casa Biancarelli

10

Casa Biancarelli

Ubytování (Apartmán) Casa Biancarelli. Casa Biancarelli se nachází ve Veroně, 600 metrů od mostu Ponte Pietra a 700 metrů od náměstí Piazzale Castel San Pietro. Ubytování Casa Biancarelli se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Aida Apartment - [Piazza delle Erbe]

10

Aida Apartment - [Piazza delle Erbe]

Ubytování (Apartmány) Aida Apartment - [Piazza delle Erbe]. Aida Apartment - [Piazza delle Erbe] se nachází v centru Verony, necelý 1 km od mostu Castelvecchio a 9 minut chůze od mostu Ponte Pietra, a nabízí... Ubytování Aida Apartment - [Piazza delle Erbe] se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

VERONA GARDEN

10

VERONA GARDEN

Ubytování (Apartmán) VERONA GARDEN. VERONA GARDEN se nachází ve Veroně, pouhých 400 metrů od baziliky San Zeno, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování VERONA GARDEN se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Porta Nuova Central Studio

10

Porta Nuova Central Studio

Ubytování (Apartmány) Porta Nuova Central Studio. Porta Nuova Central Studio se nachází ve Veroně, necelý 1 km od muzea Castelvecchio, 12 minut chůze od ulice Via Mazzini a méně než 1 km od náměstí Piazza... Ubytování Porta Nuova Central Studio se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Brand new flat in the heart of Verona

10

Brand new flat in the heart of Verona

Ubytování (Apartmány) Brand new flat in the heart of Verona. Brand new flat in the heart of Verona se nachází přímo v centru Verony, kousek od amfiteátru Arena di Verona a ulice Via Mazzini. Ubytování Brand new flat in the heart of Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

La ROMANTICA VERONA

10

La ROMANTICA VERONA

Ubytování (Apartmány) La ROMANTICA VERONA. La ROMANTICA VERONA se nachází v historickém centru Verony, nedaleko amfiteátru Arena di Verona, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování La ROMANTICA VERONA se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Adige beyonds

10

Adige beyonds

Ubytování (Apartmány) Adige beyonds. Adige beyonds se nachází ve Veroně, 1,7 km od muzea Castelvecchio a baziliky San Zeno, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Adige beyonds se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Casa Nerea - Appartamento Apartment

10

Casa Nerea - Appartamento Apartment

Ubytování (Apartmán) Casa Nerea - Appartamento Apartment. Casa Nerea - Appartamento Apartment se nachází ve Veroně, 3,9 km od náměstí Piazzale Castel San Pietro, 4,1 km od náměstí Piazza delle Erbe a 4,1 km od... Ubytování Casa Nerea - Appartamento Apartment se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Il Vicolo Aparthotel Verona

10

Il Vicolo Aparthotel Verona

Ubytování (Aparthotel) Il Vicolo Aparthotel Verona. Il Vicolo Residence sídlí v budově ze 17. století v centru Verony. Nabízí moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Vicolo Aparthotel Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Veroniamo

10

Veroniamo

Ubytování (Apartmány) Veroniamo. Veroniamo se nachází ve Veroně, 1,2 km od mostu Castelvecchio a baziliky San Zeno. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Veroniamo se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Lovely House

10

Lovely House

Ubytování (Apartmán) Lovely House. Lovely House se nachází ve Veroně, 3,3 km od baziliky San Zeno a Ponte Pietra, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Lovely House se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Appartamento Copernico

10

Appartamento Copernico

Ubytování (Apartmány) Appartamento Copernico. Appartamento Copernico se nachází ve Veroně a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má balkon. Ubytování Appartamento Copernico se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Dimora Le Colline

10

Dimora Le Colline

Ubytování (Apartmán) Dimora Le Colline. Dimora Le Colline se nachází ve Veroně, 4 km od mostu Castelvecchio, 4,2 km od baziliky San Zeno a 5 km od náměstí Piazza delle Erbe. Ubytování Dimora Le Colline se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Ca' del Buso

10

Ca' del Buso

Ubytování (Apartmán) Ca' del Buso. Ca' del Buso je obklopen zelení a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmán s vestavěným podlažím a soukromým parkovištěm. Nachází se ve zrekonstruované vile z 15. Ubytování Ca' del Buso se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Le Damigelle

10

Le Damigelle

Ubytování (Apartmány) Le Damigelle. Le Damigelle se nachází přímo v centru Verony, kousek od Ponte Pietra a Sant'Anastasia. Ubytování Le Damigelle se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Manin Grand House

10

Manin Grand House

Ubytování (Apartmán) Manin Grand House. Manin Grand House se nachází v centru Verony, kousek od Via Mazzini a Piazza Bra. Ubytování Manin Grand House se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Madonna Montecchi Luxury Suite in Verona

9,9

Madonna Montecchi Luxury Suite in Verona

Ubytování (Apartmán) Madonna Montecchi Luxury Suite in Verona. Madonna Montecchi Luxury Suite ve Veroně, přímo v srdci Verony, nedaleko Via Mazzini a Piazza Bra Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro... Ubytování Madonna Montecchi Luxury Suite in Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Arena House Sofia

9,9

Arena House Sofia

Ubytování (Apartmán) Arena House Sofia. Arena House Sofia se nachází v centru Verony, kousek od muzea Castelvecchio a ulice Via Mazzini. Ubytování Arena House Sofia se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

B&B PRA' LONGO

9,9

B&B PRA' LONGO

Ubytování (Apartmán) B&B PRA' LONGO. B&B PRA' LONGO se nachází ve Veroně, 3,4 km od baziliky San Zeno, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování B&B PRA' LONGO se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

mirko apartment

9,9

mirko apartment

Ubytování (Prázdninový dům) mirko apartment. Apartmán mirko se nachází ve Veroně, 1,2 km od amfiteátru Arena di Verona a 1,1 km od ulice Via Mazzini, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování mirko apartment se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Le Stagioni dellArena

9,9

Le Stagioni dellArena

Ubytování (Apartmán) Le Stagioni dellArena. Le Stagioni dellArena se nachází ve Veroně, pouhých 400 metrů od mostu Castelvecchio a 500 metrů od náměstí Piazza Bra. Ubytování Le Stagioni dellArena se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Casa Peppino Verona

9,9

Casa Peppino Verona

Ubytování (Apartmán) Casa Peppino Verona. Casa Peppino Verona se nachází asi 2,6 km od mostu Castelvecchio a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa Peppino Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Attico con terrazza Villa Marianna

9,9

Attico con terrazza Villa Marianna

Ubytování (Apartmán) Attico con terrazza Villa Marianna. Attico con terrazza Villa Marianna se nachází ve Veroně, 4,4 km od mostu Castelvecchio a 5,8 km od mostu Ponte Pietra, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Attico con terrazza Villa Marianna se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Welcome Verona Rooms

9,9

Welcome Verona Rooms

Ubytování (Penzion) Welcome Verona Rooms. Welcome Verona Rooms se nachází ve Veroně, necelý 1 km od muzea Castelvecchio, a nabízí bezplatné Wi-Fi, expresní check-in a check-out a služby concierge. Ubytování Welcome Verona Rooms se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Nuova Residenza Porta Nuova winehorse Verona

9,8

Nuova Residenza Porta Nuova winehorse Verona

Ubytování (Apartmán) Nuova Residenza Porta Nuova winehorse Verona. Nachází se ve čtvrti Porta Nuova ve Veroně, Nuova Residenza Porta Nuova vinhorse Verona má klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování Nuova Residenza Porta Nuova winehorse Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Le Betulle

9,8

Le Betulle

Ubytování (Apartmán) Le Betulle. Tento apartmán se nachází 1,1 km od ulice Via Mazzini ve Veroně a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je balkon. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Le Betulle se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Il Nido della Buonanotte 2 bambini gratis

9,8

Il Nido della Buonanotte 2 bambini gratis

Ubytování (Apartmán) Il Nido della Buonanotte 2 bambini gratis. Il Nido della Buonanotte 2 bambini gratis se nachází ve Veroně a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Il Nido della Buonanotte 2 bambini gratis se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

HomeThirtyFour

9,8

HomeThirtyFour

Ubytování (Apartmány) HomeThirtyFour. HomeThirtyFour se nachází ve Veroně, 100 metrů od baziliky San Zeno a 600 metrů od mostu Castelvecchio, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování HomeThirtyFour se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

City Home

9,8

City Home

Ubytování (Apartmán) City Home. City Home se nachází ve Veroně, 600 metrů od ulice Via Mazzini, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování City Home se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Verona City Arsenale Apartment

9,8

Verona City Arsenale Apartment

Ubytování (Apartmán) Verona City Arsenale Apartment. Verona City Arsenale Apartment nabízí ubytování s výhledem do zahrady ve Veroně, 1,2 km od baziliky San Zeno a 500 metrů od muzea Castelvecchio. Ubytování Verona City Arsenale Apartment se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Casa Lilla

9,8

Casa Lilla

Ubytování (Apartmán) Casa Lilla. Casa Lilla se nachází ve Veroně, 1 km od baziliky San Zeno. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací a klasickým zařízením. Ubytování Casa Lilla se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

HomeThirtyFour

9,8

HomeThirtyFour

Ubytování (Apartmány) HomeThirtyFour. HomeThirtyFour se nachází ve veronské čtvrti San Zeno, nedaleko baziliky San Zeno, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Apartmán má balkon a výhled na město. Ubytování HomeThirtyFour se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

A VERONA DA PAOLO & ELENA

9,8

A VERONA DA PAOLO & ELENA

Ubytování (Apartmán) A VERONA DA PAOLO & ELENA. Ubytování se nachází ve Veroně, 3,1 km od mostu Ponte Pietra a 3,6 km od náměstí Piazza delle Erbe. Ubytování A VERONA DA PAOLO & ELENA se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Vieni & Vai a Verona

9,8

Vieni & Vai a Verona

Ubytování (Apartmán) Vieni & Vai a Verona. Vieni & Vai a Verona se nachází ve veronské čtvrti San Zeno, 800 metrů od muzea Castelvecchio, 1,3 km od mostu Castelvecchio a 1,9 km od náměstí Piazza... Ubytování Vieni & Vai a Verona se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Residenza San Sebastiano Verona

9,8

Residenza San Sebastiano Verona

Ubytování (Apartmány) Residenza San Sebastiano Verona. Residenza San Sebastiano Verona se nachází přímo v centru Verony, kousek od amfiteátru Arena di Verona a ulice Via Mazzini. Ubytování Residenza San Sebastiano Verona se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Dolce Vita Santo Stefano

9,8

Dolce Vita Santo Stefano

Ubytování (Apartmán) Dolce Vita Santo Stefano. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Veroně, pouhých 100 metrů od římského divadla. Ubytování Dolce Vita Santo Stefano se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Susanna Home

9,8

Susanna Home

Ubytování (Apartmány) Susanna Home. Susanna Home se nachází ve Veroně, 1,3 km od kostela Sant'Anastasia, 1,2 km od náměstí Piazzale Castel San Pietro a 2,1 km od mostu Castelvecchio. Ubytování Susanna Home se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

B&B SOFIA

9,8

B&B SOFIA

Ubytování (Bed and breakfast) B&B SOFIA. B&B SOFIA se nachází 200 metrů od Sant'Anastasia a 500 metrů od Ponte Pietra a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Ubytování B&B SOFIA se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Appartamento EmmeRosa, centro città, parcheggio

9,8

Appartamento EmmeRosa, centro città, parcheggio

Ubytování (Apartmán) Appartamento EmmeRosa, centro città, parcheggio. Appartamento EmmeRosa, centro città, parcheggio se nachází ve veronské čtvrti Borgo Trento a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na město. Ubytování Appartamento EmmeRosa, centro città, parcheggio se nachází ve městě Verona (Itálie - Benátsko).

Ubytování ve městě Verona

Město Verona se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1859 hotelů a ubytování ve městě Verona.