Hledat

Ubytování

Ubytování město Treviso

Ve městě Treviso (Itálie) máme celkem 240 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Treviso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Treviso

Treviso, la Luna e Tu (a gate to Venice)

10

Treviso, la Luna e Tu (a gate to Venice)

UbytováníTreviso, la Luna e Tu (a gate to Venice). Situated in Treviso, 19 km from Mestre Ospedale Train Station and 20 km from M9 Museum, Treviso, la Luna e Tu (a gate to Venice) features air-conditioned... Ubytování Treviso, la Luna e Tu (a gate to Venice) se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

H2 LOFT BY WELC(H)OME

10

H2 LOFT BY WELC(H)OME

UbytováníH2 LOFT BY WELC(H)OME. H2 LOFT s výhledem na řeku BY WELC(H)OME nabízí ubytování s terasou a kávovarem, asi 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale. Ubytování H2 LOFT BY WELC(H)OME se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Golden Home

10

Golden Home

UbytováníGolden Home. Located in Treviso, 21 km from M9 Museum and 29 km from Venice Santa Lucia Train Station, Golden Home offers air conditioning. Ubytování Golden Home se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Treviso Santa Maria

10

Treviso Santa Maria

Ubytování (Apartmány) Treviso Santa Maria. Treviso Santa Maria se nachází v Trevisu, 28 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale, 28 km od muzea M9 a 38 km od vlakového nádraží Venice Santa Lucia. Ubytování Treviso Santa Maria se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Brick House Silea

10

Brick House Silea

Ubytování (Prázdninový dům) Brick House Silea. Brick House Silea se nachází 2 km od centra města Silea a 10 minut jízdy od Trevisa. Má moderní nábytek, odhalené cihlové zdi a dřevěné trámové stropy. Ubytování Brick House Silea se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Casa Trevigiana - Super location, fully equipped & spacious

10

Casa Trevigiana - Super location, fully equipped & spacious

Ubytování (Apartmány) Casa Trevigiana - Super location, fully equipped & spacious. Casa Trevigiana - Super location, fully equipped & spacious se nachází v Trevisu, 19 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a muzea M9. Ubytování Casa Trevigiana - Super location, fully equipped & spacious se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Azapartments

9,8

Azapartments

Ubytování (Apartmán) Azapartments. Azapartments se nachází v Trevisu, 500 metrů od Ca' dei Carraresi a 3,2 km od stadionu Stadio Comunale di Monigo. Ubytování Azapartments se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

La Maison di Laura

9,8

La Maison di Laura

Ubytování (Apartmán) La Maison di Laura. La Maison di Laura se nachází v Trevisu a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled na řeku. Ubytování La Maison di Laura se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

THE FAHOUSE

9,8

THE FAHOUSE

UbytováníTHE FAHOUSE. THE FAHOUSE se nachází asi 22 km od muzea M9 a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování THE FAHOUSE se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

SANTA CATERINA: charming apartment TREVISO

9,8

SANTA CATERINA: charming apartment TREVISO

Ubytování (Apartmán) SANTA CATERINA: charming apartment TREVISO. SANTA CATERINA: charming apartment TREVISO se nachází v Trevisu, 21 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 22 km od muzea M9. Ubytování SANTA CATERINA: charming apartment TREVISO se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Piedaterre sulle Mura

9,8

Piedaterre sulle Mura

Ubytování (Apartmán) Piedaterre sulle Mura. Piedaterre sulle Mura se nachází asi 2,6 km od stadionu Stadio Comunale di Monigo a nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Piedaterre sulle Mura se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Giada uno

9,8

Giada uno

Ubytování (Apartmán) Giada uno. Giada uno se nachází v Trevisu, 22 km od muzea M9, 30 km od benátského vlakového nádraží Santa Lucia a 31 km od baziliky Frari. Ubytování Giada uno se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

La Casa Imperfetta

9,8

La Casa Imperfetta

Ubytování (Apartmán) La Casa Imperfetta. La Casa Imperfetta se nachází v Trevisu, 19 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 19 km od muzea M9. Ubytování La Casa Imperfetta se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Da Lenny: a due passi dal centro storico

9,8

Da Lenny: a due passi dal centro storico

UbytováníDa Lenny: a due passi dal centro storico. Da Lenny s výhledem do zahrady: a due passi dal centro storico nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 21 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale. Ubytování Da Lenny: a due passi dal centro storico se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Portico Oscuro Deluxe Apartment - centro città

9,8

Portico Oscuro Deluxe Apartment - centro città

Ubytování (Apartmán) Portico Oscuro Deluxe Apartment - centro città. Portico Oscuro Deluxe Apartment - centro città se nachází v Trevisu, 21 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 22 km od muzea M9, a nabízí bezplatné... Ubytování Portico Oscuro Deluxe Apartment - centro città se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Leconvertite

9,8

Leconvertite

Ubytování (Bed and breakfast) Leconvertite. Leconvertite se nachází 21 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a nabízí restauraci, sdílený lounge a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným... Ubytování Leconvertite se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Suite Manin

9,8

Suite Manin

Ubytování (Apartmán) Suite Manin. Suite Manin se nachází v Trevisu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Suite Manin se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Trevisohome LA TORRE

9,7

Trevisohome LA TORRE

Ubytování (Apartmány) Trevisohome LA TORRE. Ubytování se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Trevisohome LA TORRE nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Trevisohome LA TORRE se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

BR Treviso Train Station Apartments

9,7

BR Treviso Train Station Apartments

Ubytování (Apartmány) BR Treviso Train Station Apartments. BR Treviso Train Station Apartments se nachází v Trevisu, 19 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 20 km od muzea M9. Ubytování BR Treviso Train Station Apartments se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

LEONI DI COLLALTO PALACE

9,7

LEONI DI COLLALTO PALACE

Ubytování (Apartmány) LEONI DI COLLALTO PALACE. LEONI DI COLLALTO PALACE se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Ubytování LEONI DI COLLALTO PALACE se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Sunset View Treviso

9,7

Sunset View Treviso

Ubytování (Apartmán) Sunset View Treviso. Sunset View Treviso je apartmán se zařízenou terasou v Trevisu. Sídlí v budově z roku 2006 a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunset View Treviso se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

A due passi dal Botteniga

9,7

A due passi dal Botteniga

Ubytování (Penzion) A due passi dal Botteniga. A due passi dal Botteniga se nachází v Trevisu, 23 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol,... Ubytování A due passi dal Botteniga se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

La Loggia Al Duomo - Treviso

9,7

La Loggia Al Duomo - Treviso

Ubytování (Apartmán) La Loggia Al Duomo - Treviso. La Loggia Al Duomo-Treviso se nachází v centru Trevisa na náměstí Piazza Duomo a nabízí ubytování s panoramatickou terasou s výhledem na střechy města a... Ubytování La Loggia Al Duomo - Treviso se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Appartamento l’Orient Express

9,7

Appartamento l’Orient Express

UbytováníAppartamento l’Orient Express. Appartamento l'Orient Express se nachází v Trevisu, 25 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 26 km od muzea M9. Ubytování Appartamento l’Orient Express se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

STUDIO 14 - due biciclette incluse

9,7

STUDIO 14 - due biciclette incluse

UbytováníSTUDIO 14 - due biciclette incluse. STUDIO 14 - due biciclette incluse se nachází v Trevisu, 22 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a muzea M9, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem... Ubytování STUDIO 14 - due biciclette incluse se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Sile Suite: dreaming in Treviso

9,6

Sile Suite: dreaming in Treviso

UbytováníSile Suite: dreaming in Treviso. Sile Suite: dreaming in Treviso se nachází v Trevisu, 26 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a muzea M9, a nabízí klimatizaci. Ubytování Sile Suite: dreaming in Treviso se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

La petite maison

9,6

La petite maison

Ubytování (Apartmán) La petite maison. La petite maison se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Ubytování La petite maison se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

DARIO.HOME Amabile dimora in centro a Treviso

9,6

DARIO.HOME Amabile dimora in centro a Treviso

Ubytování (Apartmány) DARIO.HOME Amabile dimora in centro a Treviso. DARIO.HOME Amabile dimora in centro a Treviso se nachází v Trevisu, 26 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale, 27 km od muzea M9 a 36 km od benátského... Ubytování DARIO.HOME Amabile dimora in centro a Treviso se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Trevisohome FUORI MURA

9,6

Trevisohome FUORI MURA

UbytováníTrevisohome FUORI MURA. Trevisohome FUORI MURA se nachází v Trevisu, 22 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 23 km od muzea M9, a nabízí klimatizaci. Ubytování Trevisohome FUORI MURA se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Treviso City Town 4

9,6

Treviso City Town 4

UbytováníTreviso City Town 4. Treviso City Town 4 se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Ubytování Treviso City Town 4 se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Trevisohome BOTTENIGA

9,6

Trevisohome BOTTENIGA

Ubytování (Apartmán) Trevisohome BOTTENIGA. Trevisohome BOTTENIGA se nachází v Trevisu, 22 km od muzea M9 a 31 km od benátského vlakového nádraží Santa Lucia. Ubytování Trevisohome BOTTENIGA se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Casa per Venezia&Treviso

9,6

Casa per Venezia&Treviso

Ubytování (Apartmán) Casa per Venezia&Treviso. Casa per Venezia&Treviso se nachází v Trevisu, 19 km od muzea M9, 28 km od benátského vlakového nádraží Santa Lucia a 28 km od baziliky Frari. Ubytování Casa per Venezia&Treviso se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Giada Due

9,6

Giada Due

UbytováníGiada Due. Giada Due se nachází v Trevisu v Benátsku a nabízí terasu. Ubytování se nachází 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Giada Due se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Brick House Treviso

9,5

Brick House Treviso

Ubytování (Apartmány) Brick House Treviso. Brick House Treviso se nachází v Trevisu a nabízí zahradu. Ca' dei Carraresi a Duomo jsou vzdálené 600 metrů. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Brick House Treviso se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Attico incantevole con Jacuzzi idromassaggio e sauna

9,5

Attico incantevole con Jacuzzi idromassaggio e sauna

Ubytování (Apartmán) Attico incantevole con Jacuzzi idromassaggio e sauna. Nachází se v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 20 km od muzea M9. Ubytování Attico incantevole con Jacuzzi idromassaggio e sauna se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

L'appartamento Italia B.

9,5

L'appartamento Italia B.

Ubytování (Apartmány) L'appartamento Italia B.. L'appartamento Italia B. nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 2,4 km od Ca' dei Carraresi. Ubytování L'appartamento Italia B. se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Ai Bastioni Boutique Hotel

9,5

Ai Bastioni Boutique Hotel

Ubytování (Penzion) Ai Bastioni Boutique Hotel. Ai Bastioni Boutique Hotel se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale. Ubytování Ai Bastioni Boutique Hotel se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

B&B Barberia

9,5

B&B Barberia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Barberia. B&B Barberia se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Nabízí výhled na město, sdílený lounge a bezplatné... Ubytování B&B Barberia se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Riviera 34

9,5

Riviera 34

Ubytování (Apartmán) Riviera 34. Riviera 34 se nachází v Trevisu, 500 metrů od Ca' dei Carraresi a 4,4 km od stadionu Stadio Comunale di Monigo. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Riviera 34 se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Ca' Degli Uberti Dimora Storica

9,5

Ca' Degli Uberti Dimora Storica

UbytováníCa' Degli Uberti Dimora Storica. Located in Treviso, 21 km from Mestre Ospedale Train Station and 22 km from M9 Museum, Ca' Degli Uberti Dimora Storica offers air conditioning. Ubytování Ca' Degli Uberti Dimora Storica se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

My Comfort

9,5

My Comfort

UbytováníMy Comfort. My Comfort se nachází v Trevisu v Benátsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování My Comfort se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Treviso Casa Magnolie wi-fi

9,5

Treviso Casa Magnolie wi-fi

Ubytování (Prázdninový dům) Treviso Casa Magnolie wi-fi. Treviso Casa Magnolie wi-fi se nachází v Trevisu, jen 1,8 km od Ca' dei Carraresi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Treviso Casa Magnolie wi-fi se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Al Pio Luxury Nest

9,5

Al Pio Luxury Nest

UbytováníAl Pio Luxury Nest. Al Pio Luxury Nest nabízí klimatizované ubytování v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale, 21 km od muzea M9 a 30 km od benátského vlakového... Ubytování Al Pio Luxury Nest se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Lombardi House by BBTreviso

9,5

Lombardi House by BBTreviso

UbytováníLombardi House by BBTreviso. Lombardi House by BBTreviso se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Nabízí klimatizaci. Ubytování Lombardi House by BBTreviso se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Ca' dei Battuti - CESIM TEAM

9,5

Ca' dei Battuti - CESIM TEAM

Ubytování (Apartmány) Ca' dei Battuti - CESIM TEAM. Ca' dei Battuti - CESIM TEAM se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Ubytování Ca' dei Battuti - CESIM TEAM se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

B&B Castelmenardo39

9,5

B&B Castelmenardo39

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Castelmenardo39. B&B Castelmenardo39 se nachází v Trevisu, 500 metrů od Ca' dei Carraresi a 2,7 km od stadionu Stadio Comunale di Monigo. Ubytování B&B Castelmenardo39 se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Maison Grace, appartamento con ampio portico

9,4

Maison Grace, appartamento con ampio portico

Ubytování (Apartmány) Maison Grace, appartamento con ampio portico. Maison Grace, appartamento con ampio portico se nachází 19 km od muzea M9 a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Maison Grace, appartamento con ampio portico se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Casa del Bagatto

9,4

Casa del Bagatto

Ubytování (Apartmán) Casa del Bagatto. Casa del Bagatto se nachází v Trevisu, 20 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a 21 km od muzea M9. Ubytování Casa del Bagatto se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Villa Trevisi - ROOMS

9,4

Villa Trevisi - ROOMS

Ubytování (Penzion) Villa Trevisi - ROOMS. Villa Trevisi - ROOMS se nachází v Trevisu, 27 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale a muzea M9. Ubytování Villa Trevisi - ROOMS se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

A 3 passi da tutto

9,4

A 3 passi da tutto

UbytováníA 3 passi da tutto. A 3 passi da tutto se nachází v Trevisu, 19 km od vlakového nádraží Mestre Ospedale, 20 km od muzea M9 a 29 km od vlakového nádraží Santa Lucia. Ubytování A 3 passi da tutto se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Da Lenny: Grey, the new apartment

9,4

Da Lenny: Grey, the new apartment

Ubytování (Apartmán) Da Lenny: Grey, the new apartment. Jo. Grey, nový apartmán se nachází v Trevisu, 21 km od muzea M9, 30 km od benátského vlakového nádraží Santa Lucia a 30 km od baziliky Frari. Ubytování Da Lenny: Grey, the new apartment se nachází ve městě Treviso (Itálie - Benátsko).

Ubytování ve městě Treviso

Město Treviso se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 240 hotelů a ubytování ve městě Treviso.