Hledat

Ubytování

Ubytování město Rosolina Mare

Ve městě Rosolina Mare (Itálie) máme celkem 415 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rosolina Mare

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rosolina Mare

Villa Cortina

10

Villa Cortina

Ubytování (Apartmány) Villa Cortina. Nachází se v Rosolina Mare v regionu Veneto, s pláží Bagno Azzurro a Rosolina Mare Villa Cortina se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Villa Cortina se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Beautiful apartment in Rosolina Mare with 2 Bedrooms, Outdoor swimming pool and WiFi

10

Beautiful apartment in Rosolina Mare with 2 Bedrooms, Outdoor swimming pool and WiFi

UbytováníBeautiful apartment in Rosolina Mare with 2 Bedrooms, Outdoor swimming pool and WiFi. Beautiful apartment in Rosolina Mare se nachází v Rosolina Mare, 1 km od pláže Bagno Serenella a 21 km od závodiště Adria Raceway. Ubytování Beautiful apartment in Rosolina Mare with 2 Bedrooms, Outdoor swimming pool and WiFi se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Apt, Solmare C

10

Apt, Solmare C

UbytováníApt, Solmare C. Apt, Solmare C nabízí ubytování v Rosolina Mare, 1,1 km od pláže Primavera a 22 km od závodiště Adria. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apt, Solmare C se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Villa Veranda

9,4

Villa Veranda

Ubytování (Apartmány) Villa Veranda. Villa Veranda se nachází v Rosolina Mare a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Veranda se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Appartamento Dino

9,4

Appartamento Dino

UbytováníAppartamento Dino. Appartamento Dino je apartmán v Rosolina Mare. Do Benátek je to 90 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Dino se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Sea Side Attic

9,2

Sea Side Attic

UbytováníSea Side Attic. Sea Side Attic se nachází v letovisku Rosolina Mare, 600 metrů od pláže Bagno Serenella, 600 metrů od pláže Primavera a 22 km od závodiště Adria. Ubytování Sea Side Attic se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Al Parco

9,2

Al Parco

UbytováníAl Parco. Al Parco se nachází necelý 1 km od pláže Bagno Al Granso a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným... Ubytování Al Parco se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Principesse

9,2

Principesse

UbytováníPrincipesse. Principesse se nachází v Rosolina Mare a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a soukromou pláží. Ubytování Principesse se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Mobile home in the Rosolina-Mare with a shared pool

9

Mobile home in the Rosolina-Mare with a shared pool

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile home in the Rosolina-Mare with a shared pool. Mobile home in the Rosolina-Mare se nachází v Rosolina Mare, 300 metrů od Bagno Happy Days. Ubytování Mobile home in the Rosolina-Mare with a shared pool se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Villa Ca' Claudia

9

Villa Ca' Claudia

Ubytování (Apartmány) Villa Ca' Claudia. Villa Ca' Claudia se nachází v letovisku Rosolina Mare, 5 minut chůze od pláže, a nabízí apartmán s možností vlastního stravování a zařízenou zahradu s... Ubytování Villa Ca' Claudia se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Villa Bianca

9

Villa Bianca

Ubytování (Apartmány) Villa Bianca. Villa Bianca nabízí apartmány s možností vlastního stravování v Rosolina Mare, 300 metrů od písečné pláže. Ubytování Villa Bianca se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Apartment Casa Wanda-2 by Interhome

9

Apartment Casa Wanda-2 by Interhome

UbytováníApartment Casa Wanda-2 by Interhome. Locazione Turistica Casa se nachází v Rosolina Mare, 300 metrů od Bagno Marina Di Caleri a 800 metrů od pláže Bagno Al Granso. Ubytování Apartment Casa Wanda-2 by Interhome se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Ca' Del Mare

9

Ca' Del Mare

UbytováníCa' Del Mare. Ca' Del Mare se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Primavera a Bagno Bellarosa. Ubytování Ca' Del Mare se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Sabbia & Mare

8,9

Sabbia & Mare

Ubytování (Aparthotel) Sabbia & Mare. Sabbia & Mare se nachází v Rosolina Mare, 700 metrů od pláže Bagno Al Granso a pláže Bagno Belvedere. Ubytování Sabbia & Mare se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Le Primule

8,9

Le Primule

UbytováníLe Primule. Le Primule se nachází necelý 1 km od pláže Bagno Al Granso a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným... Ubytování Le Primule se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

La Casa del mare

8,9

La Casa del mare

UbytováníLa Casa del mare. La Casa del mare se nachází v letovisku Rosolina Mare, 500 metrů od pláže Bagno Bellarosa a pláže Primavera, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování La Casa del mare se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Villa Isotta-3

8,9

Locazione Turistica Villa Isotta-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Villa Isotta-3. Locazione Turistica Villa Isotta-3 se nachází v Rosolina Mare v Benátsku a nabízí terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 10 km od města Sottomarina. Ubytování Locazione Turistica Villa Isotta-3 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Ohana Holiday Rooms

8,7

Ohana Holiday Rooms

UbytováníOhana Holiday Rooms. Ohana Holiday Rooms se nachází v Rosolina Mare a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled na moře. Ubytování Ohana Holiday Rooms se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Cristina

8,7

Cristina

UbytováníCristina. Cristina se nachází v Rosolina Mare, 700 metrů od pláže Bagno Bellarosa a 22 km od závodiště Adria. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Cristina se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Residence La Pigna

8,6

Residence La Pigna

UbytováníResidence La Pigna. Residence La Pigna se nachází v Rosolina Mare a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence La Pigna se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

appartamento Walter in centro

8,6

appartamento Walter in centro

Ubytováníappartamento Walter in centro. Ubytování se nachází v letovisku Rosolina Mare, 800 metrů od pláže Bagno Serenella a 22 km od závodiště Adria. Ubytování appartamento Walter in centro se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Casa Armida-2

8,5

Locazione Turistica Casa Armida-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Armida-2. Locazione Turistica Casa Armida-2 se nachází v Rosolina Mare v Benátsku a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 11 km od města Sottomarina. Ubytování Locazione Turistica Casa Armida-2 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Casa Armida-3

8,5

Locazione Turistica Casa Armida-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Armida-3. Locazione Turistica Casa Armida-3 se nachází v Rosolina Mare v Benátsku a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 11 km od města Sottomarina. Ubytování Locazione Turistica Casa Armida-3 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Milan Residence

8,4

Milan Residence

Ubytování (Aparthotel) Milan Residence. Milan Residence nabízí apartmány s možností vlastního stravování asi 200 metrů od soukromé pláže v letovisku Rosolina Mare. Ubytování Milan Residence se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Green Apartment

8,4

Green Apartment

Ubytování (Apartmán) Green Apartment. Green Apartment se nachází v Rosolina Mare a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Green Apartment se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Residence Corallo

8,2

Residence Corallo

Ubytování (Apartmány) Residence Corallo. Residence Corallo se nachází v Rosolina Mare, nedaleko pláží Bagno Bellarosa a Bagno Serenella. Nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Residence Corallo se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Appartamento Residence Mediterraneo

8,2

Appartamento Residence Mediterraneo

UbytováníAppartamento Residence Mediterraneo. Appartamento Residence Mediterraneo se nachází v letovisku Rosolina Mare, 700 metrů od pláže Bagno Bellarosa, necelý 1 km od pláže Bagno Serenella a 10... Ubytování Appartamento Residence Mediterraneo se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Residence Sole e Mare appartamenti

8,1

Residence Sole e Mare appartamenti

Ubytování (Apartmány) Residence Sole e Mare appartamenti. Residence Sole e Mare appartamenti se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Bagno Bellarosa a Bagno Serenella. Ubytování Residence Sole e Mare appartamenti se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Appartamento con Terrazza in Residence con Piscina per 6 ospiti

8

Appartamento con Terrazza in Residence con Piscina per 6 ospiti

Ubytování (Apartmán) Appartamento con Terrazza in Residence con Piscina per 6 ospiti. Appartamento con Terrazza in Residence con Piscina per 6 ospiti se nachází v letovisku Rosolina Mare, necelý 1 km od pláže Bagno Bellarosa, 11 minut chůze... Ubytování Appartamento con Terrazza in Residence con Piscina per 6 ospiti se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Beautiful villa with private garden and porch by Beahost Rentals

8

Beautiful villa with private garden and porch by Beahost Rentals

UbytováníBeautiful villa with private garden and porch by Beahost Rentals. Beautiful villa with private garden and ganh by Beahost Rentals se nachází v Rosolina Mare, necelý 1 km od pláže Bagno Bellarosa a 11 minut chůze od pláže... Ubytování Beautiful villa with private garden and porch by Beahost Rentals se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Casa Armida-5

8

Locazione Turistica Casa Armida-5

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Armida-5. Locazione Turistica Casa se nachází v Rosolina Mare v Benátsku. Armida-5 má zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 11 km od města Sottomarina. Ubytování Locazione Turistica Casa Armida-5 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Sabrina

8

Sabrina

Ubytování (Prázdninové domy) Sabrina. Sabrina se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Primavera a Bagno Serenella. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Sabrina se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Villa Albarella

8

Villa Albarella

UbytováníVilla Albarella. Villa Albarella se nachází v letovisku Rosolina Mare, necelý 1 km od pláže Mare Vostrum a 24 km od závodiště Adria, a nabízí zahradu. Ubytování Villa Albarella se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Armida 1

8

Armida 1

UbytováníArmida 1. Armida 1 se nachází v letovisku Rosolina Mare, pouhých 700 metrů od pláží Bagno Al Granso a Bagni Dal Moro, a nabízí balkon. Ubytování Armida 1 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Expansive Apartment in Rosolina Mare near Beach

8

Expansive Apartment in Rosolina Mare near Beach

UbytováníExpansive Apartment in Rosolina Mare near Beach. Expansive Apartment in Rosolina Mare near Beach se nachází v letovisku Rosolina Mare, 500 metrů od pláží Bagno Happy Days a Bagno Perla, a nabízí zahradu a... Ubytování Expansive Apartment in Rosolina Mare near Beach se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Baia dei Gabbiani

8

Baia dei Gabbiani

UbytováníBaia dei Gabbiani. Baia dei Gabbiani se nachází u pláže v Rosolina Mare, 300 metrů od Bagno Marina Di Caleri a necelý 1 km od pláže Bagno Al Granso. Ubytování Baia dei Gabbiani se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Appartamento da Simone a Rosolina Mare

8

Appartamento da Simone a Rosolina Mare

UbytováníAppartamento da Simone a Rosolina Mare. Appartamento da Simone a Rosolina Mare se nachází v letovisku Rosolina Mare, 800 metrů od pláže Bagno Al Granso a méně než 1 km od pláže Bagni Dal Moro. Ubytování Appartamento da Simone a Rosolina Mare se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Armida 9

8

Armida 9

UbytováníArmida 9. Armida 9 se nachází v letovisku Rosolina Mare, pouhých 700 metrů od pláží Bagno Al Granso a Bagni Dal Moro, a nabízí balkon. Ubytování Armida 9 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Acquasmeralda appartamento 03

7,9

Acquasmeralda appartamento 03

Ubytování (Prázdninové domy) Acquasmeralda appartamento 03. Acquasmeralda appartamento 03 se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Bagno Bellarosa a Primavera. Ubytování Acquasmeralda appartamento 03 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Hotel Umberto

7,9

Hotel Umberto

Ubytování (Hotel) Hotel Umberto. Hotel Umberto se nachází v letovisku Rosolina Mare, 200 metrů od letoviska Bagno Marina Di Caleri, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar... Ubytování Hotel Umberto se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Villa Martina

7,8

Villa Martina

Ubytování (Apartmány) Villa Martina. Villa Martina se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Bagno Tamerici a Bagno Tamerici Dog. Ubytování Villa Martina se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Appartamento piano terra con posto auto

7,8

Appartamento piano terra con posto auto

Ubytování (Apartmán) Appartamento piano terra con posto auto. Appartamento piano terra con posto auto se nachází v Rosolina Mare a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento piano terra con posto auto se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Villa Roswal

7,8

Villa Roswal

UbytováníVilla Roswal. Villa Roswal se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Bagno Tamerici a Bagno Tamerici Dog. Ubytování Villa Roswal se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

[Riviera Apartments] Near the beach + Parking

7,8

[Riviera Apartments] Near the beach + Parking

Ubytování[Riviera Apartments] Near the beach + Parking. Apartmány Riviera se nacházejí v letovisku Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Bagno Bellarosa a Primavera. Ubytování [Riviera Apartments] Near the beach + Parking se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Locazione Turistica Villa Isotta-1

7,7

Locazione Turistica Villa Isotta-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Villa Isotta-1. Locazione Turistica Villa Isotta-1 se nachází v Rosolina Mare v Benátsku a nabízí terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 10 km od města Sottomarina. Ubytování Locazione Turistica Villa Isotta-1 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Villa Marianna

7,7

Villa Marianna

Ubytování (Apartmány) Villa Marianna. Villa Marianna se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, nedaleko pláží Bagno Happy Days a Bagno Perla. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Marianna se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Apartment Casa Wanda-1 by Interhome

7,7

Apartment Casa Wanda-1 by Interhome

UbytováníApartment Casa Wanda-1 by Interhome. Apartment Casa Wanda-1 by Interhome se nachází v Rosolina Mare, 300 metrů od Bagno Marina Di Caleri a 800 metrů od pláže Bagno Al Granso, a nabízí zahradu... Ubytování Apartment Casa Wanda-1 by Interhome se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Al Parco 2

7,7

Al Parco 2

UbytováníAl Parco 2. Al Parco se nachází v Rosolina Mare v Benátsku, necelý 1 km od pláže Bagno Al Granso. Ubytování Al Parco 2 se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Hotel Milan

7,7

Hotel Milan

UbytováníHotel Milan. Hotel Milan se nachází pouhých 100 metrů od písečné pláže Rosolina Mare a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a restauraci. Ubytování Hotel Milan se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Apartment Near the Beach and the Centre of Rosolina Mare

7,7

Apartment Near the Beach and the Centre of Rosolina Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Near the Beach and the Centre of Rosolina Mare. Apartment Near the Beach and the Centre of Rosolina Mare se nachází v letovisku Rosolina Mare, pouhých 700 metrů od pláže Bagno Belvedere a pláže Bagno Al... Ubytování Apartment Near the Beach and the Centre of Rosolina Mare se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Residence El Patio

7,7

Residence El Patio

UbytováníResidence El Patio. Residence El Patio se nachází v Rosolina Mare, 400 metrů od Bagno Happy Days a 700 metrů od psí pláže Bagno Tamerici. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Residence El Patio se nachází ve městě Rosolina Mare (Itálie - Benátsko).

Ubytování ve městě Rosolina Mare

Město Rosolina Mare se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 415 hotelů a ubytování ve městě Rosolina Mare.