Hledat

Ubytování

Abruzzo

V regionu Abruzzo (Itálie) máme celkem 4745 hotelů a ubytování.

Pro region Abruzzo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pescara (317), Vasto (307), Alba Adriatica (212), Pineto (192), Tortoreto Lido (149), Giulianova (111), Francavilla al Mare (104), Martinsicuro (104), Ortona (101), LʼAquila (101). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Abruzzo

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Abruzzo

Alloggio vista mare con parcheggio gratis

10

Alloggio vista mare con parcheggio gratis

Ubytování (Apartmány) Alloggio vista mare con parcheggio gratis. Alloggio vista mare con parcheggio gratis se nachází u pláže v Pinetu a nabízí soukromý bazén. Ubytování Alloggio vista mare con parcheggio gratis se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Casa Sergio

10

Casa Sergio

Ubytování (Apartmán) Casa Sergio. Casa Sergio se nachází v obci Colonnella a nabízí zahradu, gril a terasu. 43 km od přístavu Silvi. Ubytování Casa Sergio se nachází ve městě Colonnella (Itálie - Abruzzo).

B&B COLLE TARIGNI

10

B&B COLLE TARIGNI

Ubytování (Apartmány) B&B COLLE TARIGNI. B&B COLLE TARIGNI se nachází v Manoppellu, 33 km od národního parku Majella a 32 km od domu Gabriela D'Annunzia. Ubytování B&B COLLE TARIGNI se nachází ve městě Manoppello (Itálie - Abruzzo).

Casa Fara

10

Casa Fara

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Fara. Casa Fara se nachází v Fara San Martino, 41 km od opatství San Giovanni in Venere a 42 km od Roccaraso - Rivisondoli. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Fara se nachází ve městě Fara San Martino (Itálie - Abruzzo).

Chalet di montagna

10

Chalet di montagna

Ubytování (Horské chaty) Chalet di montagna. Chalet di montagna nabízí ubytování s výhledem na hory v Trasaccu, 47 km od Campo Felice-Rocca di Cambio a 2,2 km od Trasacca. Ubytování Chalet di montagna se nachází ve městě Trasacco (Itálie - Abruzzo).

La Casa Dei Ricordi

10

La Casa Dei Ricordi

Ubytování (Apartmány) La Casa Dei Ricordi. La Casa Dei Ricordi nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Lancianu, 40 km od La Pineta a 42 km od přístavu Pescara. Ubytování La Casa Dei Ricordi se nachází ve městě Lanciano (Itálie - Abruzzo).

La Dimora Cappucci

10

La Dimora Cappucci

Ubytování (Apartmány) La Dimora Cappucci. La Dimora Cappucci se nachází v Lancianu, jen 1,8 km od Lanciana. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Dimora Cappucci se nachází ve městě Lanciano (Itálie - Abruzzo).

holiday home

10

holiday home

Ubytování (Prázdninové domy) holiday home. Tento prázdninový dům se nachází v obci Vasto a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování holiday home se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

La casa di mezzo

10

La casa di mezzo

Ubytování (Prázdninové domy) La casa di mezzo. La casa di mezzo se nachází v Calasciu v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Ubytování La casa di mezzo se nachází ve městě Calascio (Itálie - Abruzzo).

Dieci passi dal mare e dal centro

10

Dieci passi dal mare e dal centro

Ubytování (Apartmány) Dieci passi dal mare e dal centro. Dieci passi dal mare e dal centro se nachází v Pescaře, 300 metrů od pláže a 1 km od vlakového nádraží. Ubytování Dieci passi dal mare e dal centro se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Pescara Relax

10

Pescara Relax

Ubytování (Apartmán) Pescara Relax. Pescara Relax se nachází v Pescaře, 2,1 km od pláže Montesilvano a 1 km od autobusového nádraží Pescara. Ubytování Pescara Relax se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Mini Suite Patini, nel cuore della città

10

Mini Suite Patini, nel cuore della città

Ubytování (Prázdninové domy) Mini Suite Patini, nel cuore della città. Mini Suite Patini, nel cuore della città, a property with a terrace, is situated in LʼAquila, 32 km from Campo Felice-Rocca di Cambio, 38 km from Rocca... Ubytování Mini Suite Patini, nel cuore della città se nachází ve městě LʼAquila (Itálie - Abruzzo).

Nico & Bea B&B

10

Nico & Bea B&B

Ubytování (Apartmány) Nico & Bea B&B. Nico & Bea B&B se nachází v Pinetu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a terasu. 41 km od Grottammare. Ubytování Nico & Bea B&B se nachází ve městě Scerne (Itálie - Abruzzo).

Locazione Turistica Rosario - GSP100

10

Locazione Turistica Rosario - GSP100

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Rosario - GSP100. Locazione Turistica Rosario - GSP100 se nachází v obci Gessopalena v regionu Abruzzo a nabízí zahradu. 40 km od města Francavilla al Mare. Ubytování Locazione Turistica Rosario - GSP100 se nachází ve městě Gessopalena (Itálie - Abruzzo).

La stalla di nonno Zopito

10

La stalla di nonno Zopito

Ubytování (Venkovský dům) La stalla di nonno Zopito. La stalla di nonno Zopito se nachází ve městě Loreto Aprutino a nabízí zahradu a gril. Montesilvano je vzdálené 17 km. Ubytování La stalla di nonno Zopito se nachází ve městě Loreto Aprutino (Itálie - Abruzzo).

Italymare apartment

10

Italymare apartment

Ubytování (Apartmán) Italymare apartment. Italymare apartment se nachází ve městě Francavilla al Mare, v blízkosti pláže Pescara a 2,1 km od čtvrti La Pineta. Ubytování Italymare apartment se nachází ve městě Francavilla al Mare (Itálie - Abruzzo).

Lavish Holiday Home in Scanno near Lago di Scanno

10

Lavish Holiday Home in Scanno near Lago di Scanno

Ubytování (Prázdninový dům) Lavish Holiday Home in Scanno near Lago di Scanno. Lavish Holiday Home in Scanno near Lago di Scanno se nachází ve městě Scanno v regionu Abruzzo a nabízí terasu. Ubytování Lavish Holiday Home in Scanno near Lago di Scanno se nachází ve městě Scanno (Itálie - Abruzzo).

VILLINO IL GIGLIO

10

VILLINO IL GIGLIO

Ubytování (Prázdninové domy) VILLINO IL GIGLIO. VILLINO IL GIGLIO se nachází v letovisku Silvi Marina, necelý 1 km od pláže Torre del Cerrano, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol,... Ubytování VILLINO IL GIGLIO se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Alloggio Agrituristico Abruzzomio Goriano Valli

10

Alloggio Agrituristico Abruzzomio Goriano Valli

Ubytování (Apartmán) Alloggio Agrituristico Abruzzomio Goriano Valli. Alloggio Agrituristico Abruzzomio Somarello se nachází v Beffi, 38 km od Campo Felice-Rocca di Cambio, 41 km od pevnosti Rocca Calascio a 49 km od kopce... Ubytování Alloggio Agrituristico Abruzzomio Goriano Valli se nachází ve městě Goriano Valli (Itálie - Abruzzo).

Bed and Breakfast Grace

10

Bed and Breakfast Grace

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Grace. Located in LʼAquila, Bed and Breakfast Grace provides city views and free WiFi, 31 km from Campo Felice-Rocca di Cambio and 39 km from Rocca Calascio... Ubytování Bed and Breakfast Grace se nachází ve městě LʼAquila (Itálie - Abruzzo).

Bilo 2

10

Bilo 2

Ubytování (Apartmán) Bilo 2. Bilo 2 se nachází v Alba Adriatica, jen 2,4 km od Spiaggia d'Argento. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bilo 2 se nachází ve městě Villarosa (Itálie - Abruzzo).

Casa Isabella B&B

10

Casa Isabella B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Isabella B&B. Prázdninový dům Casa Isabella se nachází ve zrekonstruované budově z 19. století v obci Rocca San Giovanni, 9 km od města Lanciano. 37 km od Vasta. Ubytování Casa Isabella B&B se nachází ve městě Rocca San Giovanni (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanza Greta

10

Casa Vacanza Greta

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanza Greta. Casa Vacanza Greta se nachází v obci Colonnella v regionu Abruzzo a nabízí balkon. 43 km od Silvi Marina. Ubytování Casa Vacanza Greta se nachází ve městě Colonnella (Itálie - Abruzzo).

Coccinella San Marco

10

Coccinella San Marco

Ubytování (Apartmány) Coccinella San Marco. Coccinella San Marco se nachází v Pacentru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Město Francavilla al Mare je vzdálené 48 km. Ubytování Coccinella San Marco se nachází ve městě Pacentro (Itálie - Abruzzo).

CASINA DAMÍ

10

CASINA DAMÍ

Ubytování (Apartmány) CASINA DAMÍ. CASINA DAMÍ se nachází v Canosa Sannita a nabízí zahradu, gril a terasu. 31 km od přístavu Silvi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASINA DAMÍ se nachází ve městě Canosa Sannita (Itálie - Abruzzo).

Due Passi dal Mare

10

Due Passi dal Mare

Ubytování (Apartmány) Due Passi dal Mare. Due Passi dal Mare se nachází v Pescaře, 60 metrů od pláže Pescara a 1,1 km od vlakového nádraží Pescara. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Due Passi dal Mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

EL VIAJERO Home for Travellers

10

EL VIAJERO Home for Travellers

Ubytování (Apartmán) EL VIAJERO Home for Travellers. EL VIAJERO Home for Travellers se nachází v San Salvu, 44 km od opatství San Giovanni in Venere a 500 metrů od San Salva. Ubytování EL VIAJERO Home for Travellers se nachází ve městě San Salvo (Itálie - Abruzzo).

Fonte vecchia

10

Fonte vecchia

Ubytování (Penzion) Fonte vecchia. Fonte vecchia se nachází v San Salvu, 6,6 km od Stazione di Vasto-San Salvo a 7,5 km od La Coccetta. Ubytování Fonte vecchia se nachází ve městě San Salvo (Itálie - Abruzzo).

LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA

10

LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA

Ubytování (Apartmán) LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA. LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA se nachází v Martinsicuru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má terasu. Ubytování LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

La Teatina

10

La Teatina

Ubytování (Prázdninové domy) La Teatina. La Teatina se nachází v Chieti v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Ubytování La Teatina se nachází ve městě Chieti (Itálie - Abruzzo).

La Tavernetta dei Nonni

10

La Tavernetta dei Nonni

Ubytování (Apartmány) La Tavernetta dei Nonni. La Tavernetta dei Nonni se nachází ve městě San Salvo. 43 km od Ortony. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování La Tavernetta dei Nonni se nachází ve městě San Salvo (Itálie - Abruzzo).

La Morice

10

La Morice

Ubytování (Prázdninové domy) La Morice. La Morice se nachází v Guardiagrele, 37 km od La Pineta a 40 km od přístavu Pescara. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování La Morice se nachází ve městě Guardiagrele (Itálie - Abruzzo).

La Petite Maison

10

La Petite Maison

Ubytování (Apartmány) La Petite Maison. Situated 32 km from Campo Felice-Rocca di Cambio, 38 km from Rocca Calascio Fortress and 41 km from Campo Imperatore, La Petite Maison features... Ubytování La Petite Maison se nachází ve městě LʼAquila (Itálie - Abruzzo).

Incantevole alloggio sulla Costa dei Trabocchi

10

Incantevole alloggio sulla Costa dei Trabocchi

Ubytování (Prázdninové domy) Incantevole alloggio sulla Costa dei Trabocchi. Incantevole alloggio sulla Costa dei Trabocchi se nachází v San Vito Chietino, 1,3 km od pláže Maruccio a 7,7 km od opatství San Giovanni in Venere, a... Ubytování Incantevole alloggio sulla Costa dei Trabocchi se nachází ve městě San Vito Chietino (Itálie - Abruzzo).

Magnifico attico in centro a due passi dal mare

10

Magnifico attico in centro a due passi dal mare

Ubytování (Apartmány) Magnifico attico in centro a due passi dal mare. Magnifico attico in centro nabízí klimatizované ubytování s terasou. a due passi dal mare se nachází ve městě Pescara. K dispozici je také balkon. Ubytování Magnifico attico in centro a due passi dal mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

la Casa sul Corso -- alloggio turistico -- appartamento open space

10

la Casa sul Corso -- alloggio turistico -- appartamento open space

Ubytování (Bed and breakfast) la Casa sul Corso -- alloggio turistico -- appartamento open space. la Casa sul Corso -- alloggio turistico -- appartamento open space se nachází v Torricella Peligna a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování la Casa sul Corso -- alloggio turistico -- appartamento open space se nachází ve městě Torricella Peligna (Itálie - Abruzzo).

Dimora Il Palazzetto

10

Dimora Il Palazzetto

Ubytování (Penzion) Dimora Il Palazzetto. Dimora Il Palazzetto nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled na město v Cugnoli. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Dimora Il Palazzetto se nachází ve městě Cugnoli (Itálie - Abruzzo).

Dimora Villa Agreste

10

Dimora Villa Agreste

Ubytování (Prázdninové domy) Dimora Villa Agreste. Dimora Villa Agreste se nachází v Castilenti v regionu Abruzzo a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Dimora Villa Agreste se nachází ve městě Castilenti (Itálie - Abruzzo).

Dimora le Surfinie

10

Dimora le Surfinie

Ubytování (Apartmán) Dimora le Surfinie. Dimora le Surfinie se nachází v Pescaře, 2,4 km od pláže a necelý 1 km od přístavu Pescara, a nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Dimora le Surfinie se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Dèpendance immersa tra gli ulivi

10

Dèpendance immersa tra gli ulivi

Ubytování (Prázdninové domy) Dèpendance immersa tra gli ulivi. Dèpendance immersa tra gli ulivi se nachází v Cologni a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 13 km od galerie Vincenzi Bindi. Ubytování Dèpendance immersa tra gli ulivi se nachází ve městě Cologna (Itálie - Abruzzo).

Cascina La Vigna Country House

10

Cascina La Vigna Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Cascina La Vigna Country House. Cascina La Vigna Country House se nachází v Citta' Sant'Angelo a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Cascina La Vigna Country House se nachází ve městě Citta' Sant'Angelo (Itálie - Abruzzo).

Casetta Tramontana & Wellness

10

Casetta Tramontana & Wellness

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Tramontana & Wellness. Casetta Tramontana se nachází v Castilenti a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Casetta Tramontana & Wellness se nachází ve městě Castilenti (Itálie - Abruzzo).

eli 's home

10

eli 's home

Ubytování (Prázdninové domy) eli 's home. Eli 's home se nachází v obci Vasto, 1,1 km od pláže Vasto Marina a 1,7 km od pláže Casarza a útesu, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování eli 's home se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Cesko's House

10

Cesko's House

Ubytování (Prázdninové domy) Cesko's House. Cesko's House se nachází v Pescaře, pouhých 1,8 km od pláže Pescara a 1,2 km od Pineta, a nabízí balkon. Ubytování Cesko's House se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Lorenzo al Mare

10

Lorenzo al Mare

Ubytování (Apartmány) Lorenzo al Mare. Boasting garden views, Lorenzo al Mare offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 28 km from San Benedetto del Tronto. Ubytování Lorenzo al Mare se nachází ve městě LʼAnnunziata (Itálie - Abruzzo).

Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea

10

Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea

Ubytování (Penzion) Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea. Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea is located in Pineto. Všechny pokoje mají balkon. Ložní prádlo je v ceně. Ubytování Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Wood Luxury House

10

Wood Luxury House

Ubytování (Apartmány) Wood Luxury House. Wood Luxury House se nachází v Pescaře, 1,5 km od pláže Pescara a 800 metrů od vlakového nádraží Pescara. Ubytování Wood Luxury House se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Za Teresa - Intimacy Resort

10

Za Teresa - Intimacy Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Za Teresa - Intimacy Resort. Za Teresa - Intimacy Resort se nachází v Giuliano Teatino a nabízí sdílený lounge, zahradu a tenisový kurt. 27 km od Montesilvana. Ubytování Za Teresa - Intimacy Resort se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Sport & Relax Roccaraso

10

Sport & Relax Roccaraso

Ubytování (Apartmán) Sport & Relax Roccaraso. Sport & Relax Roccaraso se nachází v Roccarasu, 33 km od San Vincenzo al Volturno a 47 km od národního parku Majella, a nabízí výhled na město. Ubytování Sport & Relax Roccaraso se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Stupendo loft con terrazzo in pieno centro

10

Stupendo loft con terrazzo in pieno centro

Ubytování (Apartmány) Stupendo loft con terrazzo in pieno centro. Stupendo loft con terrazzo in pieno centro se nachází v Pescaře, 1,1 km od domu Gabriela D'Annunzia a 1,5 km od přístavu Pescara. Ubytování Stupendo loft con terrazzo in pieno centro se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

B&B Da Bea

10

B&B Da Bea

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Da Bea. B&B Da Bea se nachází v Chieti, 48 km od národního parku Majella a 14 km od domu Gabriela D'Annunzia. Ubytování B&B Da Bea se nachází ve městě Chieti (Itálie - Abruzzo).

Ubytování v městech regionu Abruzzo

Ubytování v městech regionu Abruzzo

Ubytování v regionu Abruzzo - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4745 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Abruzzo.

Pro region Abruzzo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pescara (317), Vasto (307), Alba Adriatica (212), Pineto (192), Tortoreto Lido (149), Giulianova (111), Francavilla al Mare (104), Martinsicuro (104), Ortona (101), LʼAquila (101). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Abruzzo může být skvělým místem pro strávení dovolené.