Hledat

Ubytování

Ubytování město Martinsicuro

Ve městě Martinsicuro (Itálie) máme celkem 104 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Martinsicuro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Martinsicuro

LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA

10

LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA

Ubytování (Apartmán) LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA. LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA se nachází v Martinsicuru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má terasu. Ubytování LA SPLENDIDA TERRAZZA PANORAMICA se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Casa Giulietta

10

Casa Giulietta

UbytováníCasa Giulietta. Casa Giulietta se nachází v Martinsicuru, 2,3 km od Spiaggia di Martinsicuro, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Casa Giulietta se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Vistamare

10

Vistamare

UbytováníVistamare. Vistamare se nachází na pláži v Martinsicuru, nedaleko Spiaggia Libera, a nabízí soukromou pláž. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vistamare se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Villa Tigli Luxury B&B

9,8

Villa Tigli Luxury B&B

UbytováníVilla Tigli Luxury B&B. Villa Tigli Luxury B&B se nachází v Martinsicuru, nedaleko Spiaggia di Martinsicuro, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým... Ubytování Villa Tigli Luxury B&B se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

STELLA - Luxury by the Sea - Boutique Apartment

9,7

STELLA - Luxury by the Sea - Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) STELLA - Luxury by the Sea - Boutique Apartment. STELLA - Luxury by the Sea - Boutique Apartment se nachází v Martinsicuru, 2,3 km od pláže San Benedetto, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování STELLA - Luxury by the Sea - Boutique Apartment se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Alga 5-Star Boutique Apartment Steps from the Sea

9,7

Alga 5-Star Boutique Apartment Steps from the Sea

Ubytování (Apartmán) Alga 5-Star Boutique Apartment Steps from the Sea. Alga 5-Star Boutique Apartment Steps from the Sea se nachází v Martinsicuru, 2,3 km od pláže San Benedetto, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Alga 5-Star Boutique Apartment Steps from the Sea se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Casa Rosa Anna

9,7

Casa Rosa Anna

UbytováníCasa Rosa Anna. Casa Rosa Anna se nachází v Martinsicuru, pouhých 500 metrů od Spiaggia di Martinsicuro. Ubytování Casa Rosa Anna se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Appartamento vacanze al mare

9,6

Appartamento vacanze al mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento vacanze al mare. Appartamento vacanze al mare se nachází v Martinsicuru, 200 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartamento vacanze al mare se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Lancette

9,6

Lancette

UbytováníLancette. Lancette se nachází asi 200 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Lancette se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Casa Blanca

9,6

Casa Blanca

UbytováníCasa Blanca. Casa Blanca se nachází v Martinsicuru, necelý 1 km od Spiaggia di Martinsicuro a 10 minut chůze od Spiaggia Libera, a nabízí balkon. Ubytování Casa Blanca se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

APPARTAMENTO MARE RELAx

9,5

APPARTAMENTO MARE RELAx

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO MARE RELAx. APPARTAMENTO MARE RELAx se nachází v Martinsicuru, 2,6 km od pláže San Benedetto, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování APPARTAMENTO MARE RELAx se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

LatoMare - VIBRA

9,5

LatoMare - VIBRA

UbytováníLatoMare - VIBRA. LatoMare - VIBRA se nachází v Martinsicuru, necelý 1 km od Spiaggia Libera a 10 minut chůze od pláže La Villa, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a... Ubytování LatoMare - VIBRA se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

A casa di Anna

9,5

A casa di Anna

UbytováníA casa di Anna. A casa di Anna se nachází v Martinsicuru, 32 km od náměstí Piazza del Popolo a 6,5 km od stadionu Riviera delle Palme. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování A casa di Anna se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Acquamarina B&B

9,4

Acquamarina B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Acquamarina B&B. Acquamarina B&B se nachází v Martinsicuru a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu a soukromou... Ubytování Acquamarina B&B se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Aria di Mare

9,4

Aria di Mare

Ubytování (Bed and breakfast) Aria di Mare. Aria di Mare se nachází 2,8 km od pláže San Benedetto a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Aria di Mare se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Aria di Sale

9,3

Aria di Sale

Ubytování (Bed and breakfast) Aria di Sale. Aria di Sale se nachází v Martinsicuru, 400 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Aria di Sale se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanze MARE BOOM

9,3

Casa Vacanze MARE BOOM

UbytováníCasa Vacanze MARE BOOM. Casa Vacanze MARE BOOM se nachází v Martinsicuru. Ubytování Casa Vacanze MARE BOOM se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Felicita Apartments

9,2

Felicita Apartments

UbytováníFelicita Apartments. Felicita Apartments se nachází 300 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Felicita Apartments se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Elegant Apartment LA CASITA Wi-Fi Netflix e Comfort

9,1

Elegant Apartment LA CASITA Wi-Fi Netflix e Comfort

UbytováníElegant Apartment LA CASITA Wi-Fi Netflix e Comfort. Elegant Apartment LA CASITA Wi-Fi Netflix e Comfort se nachází v Martinsicuru, 33 km od náměstí Piazza del Popolo, 6,8 km od stadionu Riviera delle Palme a... Ubytování Elegant Apartment LA CASITA Wi-Fi Netflix e Comfort se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Il Vigneto Country House

9,1

Il Vigneto Country House

UbytováníIl Vigneto Country House. Il Vigneto Country House se nachází ve Villa Rosa a nabízí ubytování s terasou nebo patiem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a barem. Ubytování Il Vigneto Country House se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Villa Consorti

9,1

Villa Consorti

UbytováníVilla Consorti. Villa Consorti se nachází 4 km od města Martinsicuro a 5 minut jízdy od písečných pláží. Nabízí bezplatnou půjčovnu kol, bezplatné Wi-Fi a dětské hřiště. Ubytování Villa Consorti se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Gemma

9,1

Appartamento Gemma

UbytováníAppartamento Gemma. Appartamento Gemma se nachází v Martinsicuru, 90 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Appartamento Gemma se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Romano

9

Appartamento Romano

Ubytování (Apartmán) Appartamento Romano. Appartamento Romano se nachází v Martinsicuru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento Romano se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Residence Acquasuite

9

Residence Acquasuite

Ubytování (Aparthotel) Residence Acquasuite. Residence Acquasuite se nachází v Martinsicuru, nedaleko Spiaggia di Martinsicuro a Martinsicuro. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Residence Acquasuite se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Giardino13, a pochi passi dal mare

9

Giardino13, a pochi passi dal mare

UbytováníGiardino13, a pochi passi dal mare. Giardino13, a pochi passi dal mare se nachází v Martinsicuru, 300 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 2,2 km od Spiaggia Libera, a nabízí výhled do... Ubytování Giardino13, a pochi passi dal mare se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

APPARTAMENTO MARE DESIGN

9

APPARTAMENTO MARE DESIGN

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO MARE DESIGN. APPARTAMENTO MARE DESIGN se nachází v Martinsicuru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování APPARTAMENTO MARE DESIGN se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Gaia

9

Appartamento Gaia

UbytováníAppartamento Gaia. Appartamento Gaia se nachází u pláže v Martinsicuru, 300 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Appartamento Gaia se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

La Casina di Taty

9

La Casina di Taty

UbytováníLa Casina di Taty. La Casina di Taty se nachází v Martinsicuru, necelý 1 km od Spiaggia di Martinsicuro, 33 km od náměstí Piazza del Popolo a 7 km od stadionu Riviera delle... Ubytování La Casina di Taty se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Casa Rachele

9

Casa Rachele

UbytováníCasa Rachele. Casa Rachele se nachází v Martinsicuru, 500 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Rachele se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

d annunziohouse

8,9

d annunziohouse

Ubytování (Bed and breakfast) d annunziohouse. D annunziohouse se nachází v Martinsicuru, 2,6 km od pláže San Benedetto, a nabízí restauraci, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování d annunziohouse se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanze da Franco

8,9

Casa Vacanze da Franco

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze da Franco. Casa Vacanze da Franco se nachází v Martinsicuru, v blízkosti Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí patio s výhledem do... Ubytování Casa Vacanze da Franco se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Matilde home

8,8

Matilde home

UbytováníMatilde home. Matilde home se nachází jen pár kroků od Spiaggia di Martinsicuro a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Nabízí terasu. Ubytování Matilde home se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

casa martin beach

8,8

casa martin beach

Ubytování (Apartmány) casa martin beach. casa martin beach se nachází asi 600 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování casa martin beach se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Fabi Apartment

8,8

Fabi Apartment

Ubytování (Apartmán) Fabi Apartment. Fabi Apartment se nachází v Martinsicuru, 2,1 km od pláže San Benedetto, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Fabi Apartment se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Hotel Olimpic

8,7

Hotel Olimpic

Ubytování (Hotel) Hotel Olimpic. Tříhvězdičkový Hotel Olimpic se nachází u moře ve městě Martinsicuro a nabízí bezplatnou soukromou pláž a venkovní bazén. Ubytování Hotel Olimpic se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

CASA ELEGANTE

8,7

CASA ELEGANTE

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ELEGANTE. CASA ELEGANTE se nachází v Martinsicuru v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Tento prázdninový dům je vzdálený 2,5 km od pláže San Benedetto. Ubytování CASA ELEGANTE se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Casa Elettra

8,7

Appartamento Casa Elettra

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Elettra. Ubytování se nachází v obci Martinsicuro, 1 km od Spiaggia di Martinsicuro a 32 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Appartamento Casa Elettra se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Le Palme Residenza Estiva

8,7

Le Palme Residenza Estiva

UbytováníLe Palme Residenza Estiva. Le Palme Residenza Estiva se nachází v Martinsicuru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Le Palme Residenza Estiva se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Residence Blumare

8,6

Residence Blumare

Ubytování (Aparthotel) Residence Blumare. Residence Blumare nabízí apartmány v obci Martinsicuro, 50 km od Pescary. Rezidence leží 11 km od města San Benedetto del Tronto. Ubytování Residence Blumare se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Accogliente Trilocale Turone a due passi dal mare

8,5

Accogliente Trilocale Turone a due passi dal mare

Ubytování (Apartmán) Accogliente Trilocale Turone a due passi dal mare. Accogliente Trilocale Turone se nachází v Martinsicuru v regionu Abruzzo. a due passi dal mare má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Accogliente Trilocale Turone a due passi dal mare se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Alighieri primissima fila mare

8,4

Appartamento Alighieri primissima fila mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento Alighieri primissima fila mare. Appartamento Alighieri primissima fila mare se nachází v Martinsicuru, 50 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Appartamento Alighieri primissima fila mare se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

APPARTAMENTO MARE STYLE

8,4

APPARTAMENTO MARE STYLE

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO MARE STYLE. APPARTAMENTO MARE STYLE se nachází v Martinsicuru, 1,5 km od Spiaggia di Martinsicuro a 32 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování APPARTAMENTO MARE STYLE se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Hotel Belvedere

8,4

Hotel Belvedere

UbytováníHotel Belvedere. Hotel Belvedere se nachází na nábřeží ve městě Villa Rosa a nabízí bezplatnou půjčovnu kol, bezplatnou soukromou pláž pro hosty a bazén s vířivkou a částí... Ubytování Hotel Belvedere se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Twigha Residence

8,4

Twigha Residence

UbytováníTwigha Residence. Twigha Residence se nachází v Martinsicuru, 50 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Twigha Residence se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Bel appartement 2+1, spacieux, complet, grand balcon, vue dégagée, à 350m de la côte

8,3

Bel appartement 2+1, spacieux, complet, grand balcon, vue dégagée, à 350m de la côte

UbytováníBel appartement 2+1, spacieux, complet, grand balcon, vue dégagée, à 350m de la côte. Bel appartement 2+1, spacieux, complet, grand balcon, vue dégagée, à 350m de la côte se nachází v Martinsicuru, 600 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a 33... Ubytování Bel appartement 2+1, spacieux, complet, grand balcon, vue dégagée, à 350m de la côte se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Il Casale

8,2

Il Casale

UbytováníIl Casale. Il Casale se nachází ve Villa Rosa, 4 km jižně od města Martinsicuro a 5 minut jízdy od soukromé pláže. Ubytování Il Casale se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Happy14

8

Happy14

Ubytování (Apartmány) Happy14. Happy14 se nachází v Martinsicuru v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Ubytování Happy14 se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Hotel Villa Luigi

8

Hotel Villa Luigi

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Luigi. Villa Luigi je obklopena středomořskou vegetací a nabízí prostorné pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a a Wi-Fi. Ubytování Hotel Villa Luigi se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Il Nido del Gabbiano - Riviera Adriatica

8

Il Nido del Gabbiano - Riviera Adriatica

UbytováníIl Nido del Gabbiano - Riviera Adriatica. Il Nido del Gabbiano - Riviera Adriatica se nachází asi 300 metrů od Spiaggia di Martinsicuro a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Il Nido del Gabbiano - Riviera Adriatica se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

La Farfalla

7,9

La Farfalla

UbytováníLa Farfalla. La Farfalla se nachází 1,9 km od Spiaggia d'Argento a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování La Farfalla se nachází ve městě Martinsicuro (Itálie - Abruzzo).

Ubytování ve městě Martinsicuro

Město Martinsicuro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 104 hotelů a ubytování ve městě Martinsicuro.