Hledat

Ubytování

Ubytování město Pineto

Ve městě Pineto (Itálie) máme celkem 192 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pineto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pineto

Alloggio vista mare con parcheggio gratis

10

Alloggio vista mare con parcheggio gratis

Ubytování (Apartmány) Alloggio vista mare con parcheggio gratis. Alloggio vista mare con parcheggio gratis se nachází u pláže v Pinetu a nabízí soukromý bazén. Ubytování Alloggio vista mare con parcheggio gratis se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Villa Mila

10

Villa Mila

UbytováníVilla Mila. Villa Mila se nachází v Pinetu v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Mila se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea

10

Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea

Ubytování (Penzion) Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea. Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea is located in Pineto. Všechny pokoje mají balkon. Ložní prádlo je v ceně. Ubytování Room in BB - Quadruple room 5 minutes from the sea se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanza MaGia Pineto

10

Casa Vacanza MaGia Pineto

UbytováníCasa Vacanza MaGia Pineto. Casa Vacanza MaGia Pineto se nachází v Pinetu, 200 metrů od pláže Pineto, 1,8 km od pláže Miramare Corfù a 1,9 km od pláže Saint Tropez. Ubytování Casa Vacanza MaGia Pineto se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

casa vacanze l'orchidea

10

casa vacanze l'orchidea

Ubytování (Apartmán) casa vacanze l'orchidea. casa vacanze l'orchidea se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí terasu. 46 km od Grottammare. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa vacanze l'orchidea se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Locazione Turistica Michela - PIT232

10

Locazione Turistica Michela - PIT232

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Michela - PIT232. Locazione Turistica Michela - PIT232 se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí zahradu. Ubytování Locazione Turistica Michela - PIT232 se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Loft Pineto centro 067035CVP0114

10

Loft Pineto centro 067035CVP0114

UbytováníLoft Pineto centro 067035CVP0114. Loft Pineto centro 067035CVP0114 se nachází v Pinetu, 400 metrů od pláže Pineto, 500 metrů od pláže Miramare Corfù a 500 metrů od pláže Saint Tropez. Ubytování Loft Pineto centro 067035CVP0114 se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

B&B A casa Di Lucio E Giuliana

9,8

B&B A casa Di Lucio E Giuliana

UbytováníB&B A casa Di Lucio E Giuliana. Ubytování se nachází v letovisku Pineto, 400 metrů od pláže Pineto a 700 metrů od pláže Miramare Corfù. Ubytování B&B A casa Di Lucio E Giuliana se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Il garusolo

9,7

Il garusolo

UbytováníIl garusolo. Il garusolo se nachází v Pinetu, 300 metrů od pláže Pineto a necelý 1 km od pláže Miramare Corfù. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Il garusolo se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Villa Mare Pineto

9,7

Villa Mare Pineto

UbytováníVilla Mare Pineto. Nachází se v Pinetu v regionu Abruzzo, s pláží Pineto a Miramare Corfù Villa Mare Pineto se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Villa Mare Pineto se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Steffy’s House di Pineto

9,7

Steffy’s House di Pineto

UbytováníSteffy’s House di Pineto. Steffy’s House di Pineto se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí balkon a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Steffy’s House di Pineto se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Room in BB - Quadruple room in Pineto - A stones throw from the sea

9,5

Room in BB - Quadruple room in Pineto - A stones throw from the sea

Ubytování (Penzion) Room in BB - Quadruple room in Pineto - A stones throw from the sea. Room in BB - Quadruple room in Pineto - A stones throw from the sea nabízí ubytování v Pinetu. Všechny pokoje mají balkon. Všechny pokoje mají ložní... Ubytování Room in BB - Quadruple room in Pineto - A stones throw from the sea se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Pizzacalla

9,5

Pizzacalla

Ubytování (Bed and breakfast) Pizzacalla. Pizzacalla se nachází 1 km od pláže Le Caique a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pizzacalla se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Bed&Breakfast Le Valli del Cerrano

9,5

Bed&Breakfast Le Valli del Cerrano

UbytováníBed&Breakfast Le Valli del Cerrano. Bed&Breakfast Le Valli del Cerrano se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo, 2,2 km od pláže Torre del Cerrano. Ubytování Bed&Breakfast Le Valli del Cerrano se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Sogni D'Oro - Guest House

9,4

Sogni D'Oro - Guest House

UbytováníSogni D'Oro - Guest House. Sogni D'Oro - Guest House se nachází jen 5 minut chůze od písečné pláže Pineto. Ubytování Sogni D'Oro - Guest House se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Domus Maris Pineto

9,4

Domus Maris Pineto

Ubytování (Apartmány) Domus Maris Pineto. Domus Maris Pineto se nachází v Pinetu a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Domus Maris Pineto se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

La farfalla rosa

9,4

La farfalla rosa

Ubytování (Apartmán) La farfalla rosa. La farfalla rosa se nachází v Pinetu a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování La farfalla rosa se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Residenza Caravelle

9,3

Residenza Caravelle

UbytováníResidenza Caravelle. Residenza Caravelle nabízí klimatizované ubytování v Pinetu, 200 metrů od pláže Pineto, 1,1 km od pláže Miramare Corfù a 1,2 km od pláže Saint Tropez. Ubytování Residenza Caravelle se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

A casa di cinzia

9,3

A casa di cinzia

Ubytování (Privát) A casa di cinzia. A casa di cinzia se nachází 2,9 km od pláže Pineto a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a terasou. Ubytování A casa di cinzia se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Home Sweet Home

9,3

Home Sweet Home

Ubytování (Bed and breakfast) Home Sweet Home. Home Sweet Home se nachází v obci Scerne, 14 km od přístavu Silvi, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Home Sweet Home se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

BordoPineta Centro

9,2

BordoPineta Centro

UbytováníBordoPineta Centro. BordoPineta Centro se nachází ve městě Pineto, 25 km od autobusového nádraží a vlakového nádraží Pescara. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování BordoPineta Centro se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Il Piacere

9

Il Piacere

Ubytování (Apartmán) Il Piacere. Il Piacere se nachází v letovisku Pineto, pouhých 500 metrů od pláže La Nelide, a nabízí ubytování u pláže s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou,... Ubytování Il Piacere se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

BOUGANVILLE casa vacanza

9

BOUGANVILLE casa vacanza

UbytováníBOUGANVILLE casa vacanza. BOUGANVILLE casa vacanza se nachází v Pinetu, nedaleko pláže Pineto a 1,3 km od pláže Miramare Corfù. Nabízí terasu, zahradu a terasu. Ubytování BOUGANVILLE casa vacanza se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Country House La Foggetta

9

Country House La Foggetta

Ubytování (Venkovský dům) Country House La Foggetta. Country House La Foggetta se nachází 3 km od Pineta a nabízí venkovní bazén, panoramatický výhled na okolní krajinu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Country House La Foggetta se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Casa Giardino

9

Casa Giardino

UbytováníCasa Giardino. Casa Giardino se nachází v Pinetu, 2,8 km od pláže Pineto a 23 km od autobusového nádraží Pescara. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Giardino se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento con piscina Green Bay Village

9

Appartamento con piscina Green Bay Village

Ubytování (Apartmány) Appartamento con piscina Green Bay Village. Appartamento con piscina Green Bay Village se nachází v Pinetu, 200 metrů od pláže Torre del Cerrano, 700 metrů od pláže La Nelide a 1,6 km od pláže Saint... Ubytování Appartamento con piscina Green Bay Village se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento D'Annunzio

9

Appartamento D'Annunzio

Ubytování (Apartmán) Appartamento D'Annunzio. Appartamento D'Annunzio se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí balkon. 10 km od přístavu Silvi. Ubytování Appartamento D'Annunzio se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Locazione Turistica Michela - PIT231

9

Locazione Turistica Michela - PIT231

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Michela - PIT231. Locazione Turistica Michela - PIT231 se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí zahradu. Ubytování Locazione Turistica Michela - PIT231 se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento a 300m dal mare

9

Appartamento a 300m dal mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento a 300m dal mare. Appartamento a 300m dal mare se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí balkon. 45 km od Grottammare. Ubytování Appartamento a 300m dal mare se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento da Marco

8,9

Appartamento da Marco

Ubytování (Apartmán) Appartamento da Marco. Appartamento da Marco se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Montesilvano je vzdálené 18 km. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Appartamento da Marco se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Room in BB - Spacious double room a stones throw from the sea

8,8

Room in BB - Spacious double room a stones throw from the sea

Ubytování (Penzion) Room in BB - Spacious double room a stones throw from the sea. Room in BB - Spacious double room a stones throw from the sea se nachází v Pinetu, 80 metrů od pláže Pineto a 2 km od pláže Le Caique. Ubytování Room in BB - Spacious double room a stones throw from the sea se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Lo Spillo

8,8

Lo Spillo

UbytováníLo Spillo. Lo Spillo se nachází v Pinetu, 400 metrů od pláže Pineto a 1,8 km od pláže Miramare Corfù. Ubytování Lo Spillo se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Marco

8,8

Marco

UbytováníMarco. Marco se nachází v Pinetu a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Marco se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Bellavista Pineto Apartment

8,8

Bellavista Pineto Apartment

UbytováníBellavista Pineto Apartment. Bellavista Pineto Apartment se nachází v Pinetu, 2,6 km od pláže Miramare Corfù a 25 km od autobusového nádraží Pescara. Ubytování Bellavista Pineto Apartment se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

casa Ilona

8,7

casa Ilona

Ubytovánícasa Ilona. Casa Ilona se nachází asi 200 metrů od pláže La Nelide a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování casa Ilona se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Hotel Ester Safer

8,6

Hotel Ester Safer

UbytováníHotel Ester Safer. Hotel Ester Safer se nachází v Pinetu, 200 metrů od pláže Pineto, a nabízí ubytování se zahradou, soukromým parkovištěm, terasou a restaurací. Ubytování Hotel Ester Safer se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Mykonos - Cerrano Service

8,6

Mykonos - Cerrano Service

UbytováníMykonos - Cerrano Service. Mykonos - Cerrano Service se nachází v Pinetu a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mykonos - Cerrano Service se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Hotel Miramare

8,6

Hotel Miramare

Ubytování (Hotel) Hotel Miramare. Miramare se nachází na pláži v přímořském letovisku Pineto a nabízí bezplatnou půjčovnu kol. Má moderní design a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Miramare se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Suite Pineto Mare Mykonos Residence

8,6

Suite Pineto Mare Mykonos Residence

UbytováníSuite Pineto Mare Mykonos Residence. Suite Pineto Mare Mykonos Residence se nachází přibližně 400 metrů od pláže Saint Tropez a nabízí výhled na moře, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Suite Pineto Mare Mykonos Residence se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento La Bussola

8,5

Appartamento La Bussola

Ubytování (Apartmán) Appartamento La Bussola. Appartamento La Bussola se nachází v Pescaře, asi 28 km od autobusového nádraží, a nabízí výhled na moře, bezplatné půjčení jízdních kol a balkon. Ubytování Appartamento La Bussola se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Residenza D'Annunzio

8,5

Residenza D'Annunzio

UbytováníResidenza D'Annunzio. Residenza D'Annunzio se nachází v Pinetu, 200 metrů od pláže Pineto a 1,2 km od pláže Miramare Corfù. Ubytování Residenza D'Annunzio se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento in centro, a 150 m dal mare

8,5

Appartamento in centro, a 150 m dal mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento in centro, a 150 m dal mare. Appartamento in centro, a 150 m dal mare se nachází v Pinetu, 600 metrů od pláže Pineto a 1,4 km od pláže Miramare Corfù. Ubytování Appartamento in centro, a 150 m dal mare se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Room in BB - Spacious double room beside the sea

8,5

Room in BB - Spacious double room beside the sea

Ubytování (Penzion) Room in BB - Spacious double room beside the sea. Room in BB - Spacious double room next the sea is located in Pineto. Všechny pokoje mají balkon. Nechybí ani ložní prádlo. Ubytování Room in BB - Spacious double room beside the sea se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Tamerici - Attico con terrazzo vista mare

8,5

Tamerici - Attico con terrazzo vista mare

UbytováníTamerici - Attico con terrazzo vista mare. Tamerici - Attico con terrazzo vista mare se nachází v letovisku Pineto, 300 metrů od pláže Torre del Cerrano a 700 metrů od pláže La Nelide, a nabízí... Ubytování Tamerici - Attico con terrazzo vista mare se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Hotel Miramare Dipendenza

8,4

Hotel Miramare Dipendenza

Ubytování (Hotel) Hotel Miramare Dipendenza. Hotel Miramare Dipendenza se nachází v letovisku Pineto, 50 metrů od pláže Saint Tropez. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Miramare Dipendenza se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

20TH Century B&B

8,4

20TH Century B&B

Ubytování (Bed and breakfast) 20TH Century B&B. 20TH Century B&B se nachází v Pinetu, necelý 1 km od pláže Pineto a 2,2 km od pláže Miramare Corfù. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování 20TH Century B&B se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Micaene - Cerrano Services

8,4

Micaene - Cerrano Services

UbytováníMicaene - Cerrano Services. Micaene - Cerrano Services se nachází v Pinetu, 200 metrů od pláže Saint Tropez a 300 metrů od pláže Miramare Corfù. Ubytování Micaene - Cerrano Services se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Residence Horisontis

8,4

Residence Horisontis

UbytováníResidence Horisontis. Residence Horisontis se nachází v Pinetu a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a terasou. K dispozici je také balkon. Ubytování Residence Horisontis se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Room in BB - Quadruple room in Pineto - Relaxing holiday

8,4

Room in BB - Quadruple room in Pineto - Relaxing holiday

Ubytování (Penzion) Room in BB - Quadruple room in Pineto - Relaxing holiday. Room in BB - Quadruple room in Pineto - Relaxing holiday se nachází v Pinetu, 80 metrů od pláže Pineto a 2 km od pláže Le Caique. Ubytování Room in BB - Quadruple room in Pineto - Relaxing holiday se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Pier Delle Vigne B&B

8,4

Pier Delle Vigne B&B

UbytováníPier Delle Vigne B&B. Pier Delle Vigne B&B sídlí v statku z 19. století na kopci v Borgo S. Maria, 2 km od přímořského letoviska Pineto. Ubytování Pier Delle Vigne B&B se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Locazione Turistica Katia - PIT255

8,3

Locazione Turistica Katia - PIT255

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Katia - PIT255. Locazione Turistica Katia - PIT255 se nachází v obci Pineto v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Katia - PIT255 se nachází ve městě Pineto (Itálie - Abruzzo).

Ubytování ve městě Pineto

Město Pineto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 192 hotelů a ubytování ve městě Pineto.