Hledat

Ubytování

Ubytování město Giulianova

Ve městě Giulianova (Itálie) máme celkem 111 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Giulianova

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Giulianova

Residenza 18

10

Residenza 18

UbytováníResidenza 18. Residenza 18 se nachází 800 metrů od pláže Giulianova a 48 km od náměstí Piazza del Popolo a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Tento apartmán má balkon. Ubytování Residenza 18 se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Maestrale - appartamenti vista mare

10

Maestrale - appartamenti vista mare

UbytováníMaestrale - appartamenti vista mare. Maestrale - appartamenti vista mare se nachází v Giulianově, 1,5 km od pláže Giulianova a pláže Tortoreto Lido. Ubytování Maestrale - appartamenti vista mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Bilocale Mapy

10

Bilocale Mapy

Ubytování (Apartmány) Bilocale Mapy. Bilocale Mapy se nachází v Giulianově, nedaleko galerie Vincenzi Bindiho. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Bilocale Mapy se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Villa Ninetta 10&1

10

Villa Ninetta 10&1

Ubytování (Vila) Villa Ninetta 10&1. Villa Ninetta 10&1 se nachází asi 2,8 km od galerie Vincenzi Bindi a nabízí výhled do zahrady a sezónní venkovní bazén. Ubytování Villa Ninetta 10&1 se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Comodo e pratico - Max 4 persone - Vicino al mare - Giulianova

10

Comodo e pratico - Max 4 persone - Vicino al mare - Giulianova

UbytováníComodo e pratico - Max 4 persone - Vicino al mare - Giulianova. Comodo e pratico - Max 4 persone - Vicino al mare - Giulianova se nachází v obci Giulianova v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Ubytování Comodo e pratico - Max 4 persone - Vicino al mare - Giulianova se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

A CASA DI LUCA E GLORIA 2

9,8

A CASA DI LUCA E GLORIA 2

Ubytování (Apartmán) A CASA DI LUCA E GLORIA 2. A CASA DI LUCA E GLORIA 2 se nachází asi 2,2 km od pláže Giulianova a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování A CASA DI LUCA E GLORIA 2 se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Agriturismo BioCore 2 - Colledoro

9,7

Agriturismo BioCore 2 - Colledoro

UbytováníAgriturismo BioCore 2 - Colledoro. Agriturismo BioCore 2 - Colledoro se nachází v Giulianově a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bazénem s... Ubytování Agriturismo BioCore 2 - Colledoro se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Casalmare Giulianova Levante - Ponente

9,6

Casalmare Giulianova Levante - Ponente

UbytováníCasalmare Giulianova Levante - Ponente. Casalmare Giulianova Levante - Ponente nabízí klimatizované ubytování v Giulianově, 1,1 km od pláže Giulianova, 49 km od náměstí Piazza del Popolo a 23 km... Ubytování Casalmare Giulianova Levante - Ponente se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Suite du Parc & Hotel

9,6

Suite du Parc & Hotel

Ubytování (Aparthotel) Suite du Parc & Hotel. Suite du Parc & Hotel se nachází 1,2 km od pláže Tortoreto Lido a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Suite du Parc & Hotel se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Casa Spina

9,5

Casa Spina

Ubytování (Apartmán) Casa Spina. Casa Spina se nachází v San Giovanni Teatino v regionu Abruzzo a nabízí zahradu. Montesilvano je vzdálené 10 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Spina se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Beach e Relax a Giulianova

9,5

Beach e Relax a Giulianova

Ubytování (Apartmán) Beach e Relax a Giulianova. Ubytování se nachází v Giulianově, 2,1 km od pláže Tortoreto Lido a necelý 1 km od galerie Vincenzi Bindi. Ubytování Beach e Relax a Giulianova se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

L'Orso e L'Ape B&B

9,5

L'Orso e L'Ape B&B

Ubytování (Farma) L'Orso e L'Ape B&B. L'Orso e L'Ape B & B najdete uprostřed olivových hájů a zeleně jen 10 minut jízdy od centra Giulianova. Ubytování L'Orso e L'Ape B&B se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

B&B Giulianova

9,5

B&B Giulianova

UbytováníB&B Giulianova. B&B Giulianova se nachází v Giulianově, 2,3 km od pláže Giulianova, a nabízí výhled do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Giulianova se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

La Martina 12

9,5

La Martina 12

Ubytování (Vila) La Martina 12. La Martina 12 se nachází asi 2,4 km od galerie Vincenzi Bindi a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování La Martina 12 se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Casale Ferrantino

9,5

Casale Ferrantino

UbytováníCasale Ferrantino. Casale Ferrantino se nachází 35 km od stadionu Riviera delle Palme a 38 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Casale Ferrantino se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Il Terrazzo 40 metri dal mare

9,5

Il Terrazzo 40 metri dal mare

Ubytování (Apartmán) Il Terrazzo 40 metri dal mare. Il Terrazzo 40 metri dal mare se nachází 1,8 km od pláže Tortoreto Lido. Nabízí výhled na bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Il Terrazzo 40 metri dal mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Villa Lida Apartment in collina con ampio terrazzo vista mare

9,4

Villa Lida Apartment in collina con ampio terrazzo vista mare

UbytováníVilla Lida Apartment in collina con ampio terrazzo vista mare. Villa Lida Apartment in collina con ampio terrazzo vista mare se nachází 2,6 km od pláže Giulianova a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na... Ubytování Villa Lida Apartment in collina con ampio terrazzo vista mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Casa vacanze Giulianova Lido

9,3

Casa vacanze Giulianova Lido

UbytováníCasa vacanze Giulianova Lido. Casa vacanze Giulianova Lido se nachází asi 1,8 km od pláže Giulianova a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Casa vacanze Giulianova Lido se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Holihome_Medium Deluxe i3

9,3

Holihome_Medium Deluxe i3

UbytováníHolihome_Medium Deluxe i3. Holihome_Medium Deluxe i3 se nachází v Giulianově, 1,5 km od pláže Giulianova, 2,6 km od pláže Tortoreto Lido a 46 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Holihome_Medium Deluxe i3 se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

B&B A Casa di Lilla

9,3

B&B A Casa di Lilla

UbytováníB&B A Casa di Lilla. B&B A Casa di Lilla se nachází v Giulianově, 2,9 km od pláže Giulianova a 50 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování B&B A Casa di Lilla se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Otium

9,3

Otium

UbytováníOtium. Otium se nachází v Giulianově, 2,2 km od pláže Tortoreto Lido a 2,6 km od pláže Giulianova. Ubytování Otium se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

YOUMAMI Suite Hotel

9,3

YOUMAMI Suite Hotel

Ubytování (Hotel) YOUMAMI Suite Hotel. YOUMAMI Suite Hotel se nachází v Giulianově a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování YOUMAMI Suite Hotel se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Bellavistarelax

9,3

Bellavistarelax

Ubytování (Hotel) Bellavistarelax. Bellavistarelax se nachází v Giulianově, 2 km od pláže Giulianova. Nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování Bellavistarelax se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

La Collina Sul Mare

9,2

La Collina Sul Mare

UbytováníLa Collina Sul Mare. La Collina Sul Mare se nachází v Giulianově, jen 2,3 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování La Collina Sul Mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

appartamento Aurora

9,1

appartamento Aurora

Ubytování (Prázdninové domy) appartamento Aurora. appartamento Aurora se nachází v Giulianově, 1 km od galerie Vincenzi Bindi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a soukromou pláží. Ubytování appartamento Aurora se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Don Antonio Glamping Village

9,1

Don Antonio Glamping Village

Ubytování (Prázdninový areál) Don Antonio Glamping Village. Don Antonio Glamping Village se nachází v oblasti Lungomare Nord v Giulianově a nabízí soukromou písečnou pláž, velmi velký bazén a řadu aktivit pro děti. Ubytování Don Antonio Glamping Village se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

La Maison à la Mer - Appartamentino a 200 mt dal mare

9

La Maison à la Mer - Appartamentino a 200 mt dal mare

Ubytování (Apartmány) La Maison à la Mer - Appartamentino a 200 mt dal mare. La Maison à la Mer - Appartamentino a 200 mt dal mare se nachází v Giulianově, 1,1 km od pláže Giulianova, 49 km od náměstí Piazza del Popolo a 1,7 km od... Ubytování La Maison à la Mer - Appartamentino a 200 mt dal mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

B&B la Casa Giusotto

9

B&B la Casa Giusotto

Ubytování (Bed and breakfast) B&B la Casa Giusotto. B&B la Casa Giusotto se nachází v obci Giulianova v regionu Abruzzo a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B la Casa Giusotto se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Casa mia

9

Casa mia

UbytováníCasa mia. Casa mia se nachází ve městě Giulianova, jen 2,2 km od pláže, a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa mia se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Casa Mafalda - centralissimo

9

Casa Mafalda - centralissimo

UbytováníCasa Mafalda - centralissimo. Casa Mafalda - centralissimo se nachází v Giulianově, 300 metrů od pláže Giulianova a 48 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí výhled na moře. Ubytování Casa Mafalda - centralissimo se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

House Mastrilli

9

House Mastrilli

Ubytování (Prázdninové domy) House Mastrilli. House Mastrilli se nachází asi 1,3 km od pláže Giulianova a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování House Mastrilli se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Hotel 900

9

Hotel 900

Ubytování (Hotel) Hotel 900. Designový Hotel 900 se nachází pouhých 400 metrů od Jaderského moře a pláže Giulianova oceněné modrou vlajkou. Ubytování Hotel 900 se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Cozy Portside Charm Apartment in Giulianova Beach!

9

Cozy Portside Charm Apartment in Giulianova Beach!

UbytováníCozy Portside Charm Apartment in Giulianova Beach!. Cozy Portside Charm Apartment in Giulianova Beach se může pochlubit výhledem na moře. Nabízí ubytování s balkonem, asi 48 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Cozy Portside Charm Apartment in Giulianova Beach! se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

AQUA RESORT GIULIANOVA - Houseboat Experience

8,9

AQUA RESORT GIULIANOVA - Houseboat Experience

Ubytování (Ubytování na lodi) AQUA RESORT GIULIANOVA - Houseboat Experience. AQUA RESORT GIULIANOVA - Houseboat Experience se nachází asi 400 metrů od pláže Giulianova a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování AQUA RESORT GIULIANOVA - Houseboat Experience se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Hotel Sole

8,8

Hotel Sole

Ubytování (Hotel) Hotel Sole. Hotel Sole nabízí řadu bezplatných služeb, včetně parkování, Wi-Fi, plážových služeb a půjčovny kol. Ubytování Hotel Sole se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Zenit Hotel

8,8

Zenit Hotel

Ubytování (Hotel) Zenit Hotel. Zenit Hotel se nachází pouhých 100 metrů od vlastní písečné pláže a nabízí bezplatné parkování, Wi-Fi zdarma a bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Zenit Hotel se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

FRONTE MARE-CENTRALE-Riviera Palace-Giulianova-Apartment-Prenotazioni solo da Sabato a Sabato nei mesi di Luglio e Agosto

8,8

FRONTE MARE-CENTRALE-Riviera Palace-Giulianova-Apartment-Prenotazioni solo da Sabato a Sabato nei mesi di Luglio e Agosto

UbytováníFRONTE MARE-CENTRALE-Riviera Palace-Giulianova-Apartment-Prenotazioni solo da Sabato a Sabato nei mesi di Luglio e Agosto. FRONTE MARE-CENTRALE-Riviera Palace-Giulianova-Apartment-Prenotazioni solo da Sabato se může pochlubit výhledem na město. Ubytování FRONTE MARE-CENTRALE-Riviera Palace-Giulianova-Apartment-Prenotazioni solo da Sabato a Sabato nei mesi di Luglio e Agosto se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

GAGA relax time 50 metri dal mare

8,8

GAGA relax time 50 metri dal mare

Ubytování (Apartmány) GAGA relax time 50 metri dal mare. GAGA relax time 50 metri dal mare se nachází 1,8 km od pláže Giulianova a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování GAGA relax time 50 metri dal mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Casa vacanze Villa storica a Giulianova vista mare

8,8

Casa vacanze Villa storica a Giulianova vista mare

Ubytování (Apartmány) Casa vacanze Villa storica a Giulianova vista mare. Nachází se v Giulianově v regionu Abruzzo, 2,9 km od pláže Giulianova. Ubytování Casa vacanze Villa storica a Giulianova vista mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

La Dimora del Cont'Orto

8,7

La Dimora del Cont'Orto

Ubytování (Apartmán) La Dimora del Cont'Orto. La Dimora del Cont'Orto se nachází v Giulianově, 800 metrů od galerie Vincenzi Bindi, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí terasu a výhled na město. Ubytování La Dimora del Cont'Orto se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Nuovo HOTEL SETTIBI 20m dalla spiaggia

8,7

Nuovo HOTEL SETTIBI 20m dalla spiaggia

Ubytování (Hotel) Nuovo HOTEL SETTIBI 20m dalla spiaggia. Nuovo HOTEL SETTIBI 20m dalla spiaggia se nachází v Giulianově, 1,1 km od pláže Giulianova, a nabízí ubytování s barem, soukromým parkovištěm, sdíleným... Ubytování Nuovo HOTEL SETTIBI 20m dalla spiaggia se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Pioppeto - bellissimo appartamento a 250 m dal mare

8,7

Pioppeto - bellissimo appartamento a 250 m dal mare

Ubytování (Prázdninový dům) Pioppeto - bellissimo appartamento a 250 m dal mare. Pioppeto - bellissimo appartamento a dal mare se nachází v Giulianově, v blízkosti pláže Giulianova a 2,7 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování Pioppeto - bellissimo appartamento a 250 m dal mare se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Kiara Residence

8,6

Kiara Residence

Ubytování (Aparthotel) Kiara Residence. Tato rezidence stojí se hned vedle pláže Golden Beach v letovisku Giulianova a hosté se sem mohou těšit na pohodlný pobyt v moderní budově. Ubytování Kiara Residence se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Terrazza sul Mare

8,5

Terrazza sul Mare

Ubytování (Bed and breakfast) Terrazza sul Mare. Terrazza sul Mare se nachází v Giulianově, 2,7 km od pláže Giulianova, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Terrazza sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Ai Binari

8,5

Ai Binari

UbytováníAi Binari. Ai Binari se nachází 800 metrů od pláže Giulianova a 48 km od náměstí Piazza del Popolo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou... Ubytování Ai Binari se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Gaia Gabbiani

8,4

Gaia Gabbiani

Ubytování (Apartmán) Gaia Gabbiani. Gaia Gabbiani se nachází v Giulianově, 700 metrů od pláže Giulianova a 48 km od náměstí Piazza del Popolo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Gaia Gabbiani se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Ristorante Hotel Lucia

8,4

Ristorante Hotel Lucia

Ubytování (Hotel) Ristorante Hotel Lucia. Ristorante Hotel Lucia se nachází pouhých 100 metrů od pláže a nabízí moderní ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Ristorante Hotel Lucia se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Hotel Cristallo

8,4

Hotel Cristallo

Ubytování (Hotel) Hotel Cristallo. Hotel Cristallo se nachází na nábřeží ve městě Giulianova Lido. Ubytování Hotel Cristallo se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

B&B Adriatico

8,4

B&B Adriatico

UbytováníB&B Adriatico. B&B Adriatico se nachází ve městě Giulianova, 100 metrů od vlakového nádraží Giulianova, a nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování B&B Adriatico se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Hotel Villa Fiorita

8,3

Hotel Villa Fiorita

UbytováníHotel Villa Fiorita. Villa Fiorita se nachází na zeleném kopci, pouhých 500 metrů od výjezdu Teramo - Giulianova z dálnice A14. Parkování je zdarma a moře je vzdálené jen 3 km. Ubytování Hotel Villa Fiorita se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Appartamento centrale

8,1

Appartamento centrale

Ubytování (Apartmány) Appartamento centrale. Appartamento centrale se nachází v Giulianově, v blízkosti galerie Vincenzi Bindi a 2,8 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování Appartamento centrale se nachází ve městě Giulianova (Itálie - Abruzzo).

Ubytování ve městě Giulianova

Město Giulianova se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 111 hotelů a ubytování ve městě Giulianova.