Hledat

Ubytování

Ubytování město Vasto

Ve městě Vasto (Itálie) máme celkem 307 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vasto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vasto

holiday home

10

holiday home

Ubytování (Prázdninové domy) holiday home. Tento prázdninový dům se nachází v obci Vasto a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování holiday home se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Sea dream

10

Sea dream

UbytováníSea dream. Sea dream se nachází asi 300 metrů od pláže Vasto Marina a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Sea dream se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Aurora Holiday House

10

Aurora Holiday House

UbytováníAurora Holiday House. Aurora Holiday House se nachází ve městě Vasto, 29 km od opatství San Giovanni in Venere, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování Aurora Holiday House se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

eli 's home

10

eli 's home

Ubytování (Prázdninové domy) eli 's home. Eli 's home se nachází v obci Vasto, 1,1 km od pláže Vasto Marina a 1,7 km od pláže Casarza a útesu, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování eli 's home se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Lo Studio del Pittore

10

Lo Studio del Pittore

UbytováníLo Studio del Pittore. Lo Studio del Pittore se nachází ve městě Vasto, 2,4 km od pláže Vasto Marina a 32 km od opatství San Giovanni in Venere. Ubytování Lo Studio del Pittore se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Seascape Apartment with breath taking view

10

Seascape Apartment with breath taking view

Ubytování (Apartmány) Seascape Apartment with breath taking view. Seascape Apartment with breath taking view se nachází ve městě Vasto v regionu Abruzzo a nabízí balkon. 2,5 km od Spiaggia Libera Nostri Amici Cani. Ubytování Seascape Apartment with breath taking view se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

LaBolla

10

LaBolla

UbytováníLaBolla. LaBolla se nachází ve Vastu a nabízí zahradu a terasu. 28 km od opatství San Giovanni in Venere. Ubytování LaBolla se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Casa mia

10

Casa mia

Ubytování (Apartmány) Casa mia. Casa mia se nachází asi 1,6 km od pláže Vasto Marina a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa mia se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

La casa di Nonna Clo, nel centro di Vasto

10

La casa di Nonna Clo, nel centro di Vasto

Ubytování (Prázdninový dům) La casa di Nonna Clo, nel centro di Vasto. La casa di Nonna Clo, nel centro di Vasto se nachází ve Vastu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování La casa di Nonna Clo, nel centro di Vasto se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Casa Marzzini

10

Casa Marzzini

UbytováníCasa Marzzini. Featuring quiet street views, Casa Marzzini offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.4 km from Canale Beach. Ubytování Casa Marzzini se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Baia Marina - MyHo Casa

10

Appartamento Baia Marina - MyHo Casa

UbytováníAppartamento Baia Marina - MyHo Casa. Hotel Vasto se nachází ve městě Vasto, 200 metrů od pláže Vasto Marina a 1,2 km od pláže Spiaggia Libera Nostri Amici Cani. Ubytování Appartamento Baia Marina - MyHo Casa se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Qube Apartment

10

Qube Apartment

Ubytování (Apartmán) Qube Apartment. Qube Apartment se nachází ve městě Vasto, 2,3 km od pláže Vasto Marina a 2,4 km od pláží Casarza a Cliff. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Qube Apartment se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Residenza Amblingh apartment "Il Portale"

10

Residenza Amblingh apartment "Il Portale"

Ubytování (Apartmán) Residenza Amblingh apartment "Il Portale". Residenza Amblingh apartment se nachází ve městě Vasto, 750 metrů od pláže Vasto Marina a 1,1 km od pláže Casarza a útesu. Ubytování Residenza Amblingh apartment "Il Portale" se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento fronte mare

10

Appartamento fronte mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento fronte mare. Appartamento appena ristrutturato fronte mare se nachází ve městě Vasto, 200 metrů od pláže Vasto Marina a 1,3 km od Spiaggia Libera Nostri Amici Cani, a... Ubytování Appartamento fronte mare se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

La Villetta sul Mare

10

La Villetta sul Mare

UbytováníLa Villetta sul Mare. La Villetta sul Mare se nachází ve Vastu, 300 metrů od pláže Vasto Marina a 1,2 km od Spiaggia Libera Nostri Amici Cani. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování La Villetta sul Mare se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

GIUVRA Panoramic House

9,9

GIUVRA Panoramic House

Ubytování (Apartmán) GIUVRA Panoramic House. GIUVRA Panoramic House se nachází ve Vastu, necelý 1 km od pláže Vasto Marina, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování GIUVRA Panoramic House se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Villa Sami

9,9

Villa Sami

Ubytování (Penzion) Villa Sami. Ubytování se nachází ve městě Vasto, 4 km od přístavu Marina di Vasto.Villa Sami nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Villa Sami se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Maison Luna

9,9

Maison Luna

UbytováníMaison Luna. Maison Luna se nachází v obci Vasto, 2,4 km od pláže Canale a 31 km od opatství San Giovanni in Venere. Ubytování Maison Luna se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Residenze Aimone

9,8

Residenze Aimone

Ubytování (Apartmány) Residenze Aimone. Residenze Aimone se nachází ve městě Vasto, 2 km od pláží Casarza a Cliff a Vasto Marina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Residenze Aimone se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Casa vacanze Villa Nino

9,7

Casa vacanze Villa Nino

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze Villa Nino. Casa vacanze Villa Nino se nachází ve městě Vasto, 1,7 km od pláže Vignola a 2,1 km od Spiaggia della Grotta del Saraceno, a nabízí terasu. Ubytování Casa vacanze Villa Nino se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Casa vacanze "il glicine"

9,7

Casa vacanze "il glicine"

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze "il glicine". Casa vacanze "il glicine" se nachází ve Vastu, v blízkosti pláže Canale a 1,7 km od pláží Casarza a Cliff. Ubytování Casa vacanze "il glicine" se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Il Bersó di Porta Catena

9,7

Il Bersó di Porta Catena

UbytováníIl Bersó di Porta Catena. Il Bersó di Porta Catena se nachází ve městě Vasto, 1,9 km od pláže Vasto Marina a pláže Casarza a útesu. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Bersó di Porta Catena se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Rosso di Sera

9,7

Rosso di Sera

UbytováníRosso di Sera. Rosso di Sera se nachází ve Vastu. 31 km od opatství San Giovanni in Venere. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rosso di Sera se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

B&B alla Canale

9,7

B&B alla Canale

Ubytování (Bed and breakfast) B&B alla Canale. B&B alla Canale se nachází ve městě Vasto v regionu Abruzzo a nabízí gril a soukromou pláž. K dispozici je také terasa s výhledem na moře. Ubytování B&B alla Canale se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Villa Rosaria

9,7

Villa Rosaria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rosaria. Prázdninový dům Villa Rosaria se nachází ve městě Vasto, 3 km od přístavu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Rosaria se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Giuvra Garden House

9,7

Giuvra Garden House

UbytováníGiuvra Garden House. Giuvra Garden House se nachází ve Vastu a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Giuvra Garden House se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Residenza Amblingh apartment "Il Campanile"

9,7

Residenza Amblingh apartment "Il Campanile"

Ubytování (Apartmán) Residenza Amblingh apartment "Il Campanile". Hotel Vasto Marina se nachází ve městě Vasto, pouhých 750 metrů od pláže Vasto Marina. Ubytování Residenza Amblingh apartment "Il Campanile" se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

La Bagnante

9,7

La Bagnante

Ubytování (Prázdninové domy) La Bagnante. La Bagnante se nachází ve městě Vasto, jen pár kroků od pláže Vasto Marina a 1,5 km od pláže Casarza a útesu. Nabízí klimatizaci. Ubytování La Bagnante se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

A casa dei nonni B&B

9,7

A casa dei nonni B&B

UbytováníA casa dei nonni B&B. A casa dei nonni B&B se nachází ve Vastu, 30 km od opatství San Giovanni in Venere, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování A casa dei nonni B&B se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanze Marina Azul 15

9,7

Casa Vacanze Marina Azul 15

UbytováníCasa Vacanze Marina Azul 15. Casa Vacanze Marina Azul 15 se nachází ve městě Vasto, v blízkosti pláže Vasto Marina a 2,3 km od pláže San Salvo Marina. Ubytování Casa Vacanze Marina Azul 15 se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Residenza Borgo degli Ulivi

9,7

Residenza Borgo degli Ulivi

Ubytování (Prázdninový dům) Residenza Borgo degli Ulivi. Residenza Borgo degli Ulivi se nachází ve městě Vasto, 2,4 km od pláže Vasto Marina a 2,4 km od pláže Spiaggia Libera Nostri Amici Cani, a nabízí ubytování... Ubytování Residenza Borgo degli Ulivi se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Casa Beachy Vibes

9,7

Casa Beachy Vibes

UbytováníCasa Beachy Vibes. Casa Beachy Vibes se nachází ve městě Vasto v regionu Abruzzo a nabízí balkon a výhled na moře. 800 metrů od pláže Vasto Marina. Ubytování Casa Beachy Vibes se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

La Torre

9,6

La Torre

Ubytování (Prázdninový dům) La Torre. La Torre se nachází ve městě Vasto, necelý 1 km od pláže Vasto Marina a 15 minut chůze od pláže Casarza a útesu. Ubytování La Torre se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Perla marina

9,6

Perla marina

UbytováníPerla marina. Perla marina se nachází ve městě Vasto, 1,1 km od pláže Vasto Marina a 2,1 km od pláže Spiaggia Libera Nostri Amici Cani. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Perla marina se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

La Fabbrica di San Pietro Vasto

9,6

La Fabbrica di San Pietro Vasto

UbytováníLa Fabbrica di San Pietro Vasto. La Fabbrica di San Pietro Vasto features air-conditioned guest accommodation in Vasto, 2 km from Vasto Marina Beach, 2 km from Casarza Beach and Cliff and... Ubytování La Fabbrica di San Pietro Vasto se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

MareVasto

9,6

MareVasto

Ubytování (Prázdninové domy) MareVasto. Ubytování se nachází ve městě Vasto v regionu Abruzzo, u pláží Vasto Marina a San Salvo Marina. Ubytování MareVasto se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Scalamurze House

9,6

Scalamurze House

UbytováníScalamurze House. Scalamurze House se nachází ve městě Vasto, 1 km od pláže Vasto Marina a 1,6 km od pláže Casarza a útesu. Nabízí klimatizaci. Ubytování Scalamurze House se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

LE STAGIONI

9,6

LE STAGIONI

UbytováníLE STAGIONI. LE STAGIONI se nachází 2 km od pláže Vasto Marina a pláže Casarza a útesu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Ubytování LE STAGIONI se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Panphilia: Holiday Apartment

9,6

Panphilia: Holiday Apartment

Ubytování (Apartmány) Panphilia: Holiday Apartment. Panphilia: Holiday Apartment se nachází ve městě Vasto, 700 metrů od pláže Vasto Marina a necelý 1 km od pláže Casarza a útesu. Ubytování Panphilia: Holiday Apartment se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

VastoMare - appartamento Vasto Marina

9,6

VastoMare - appartamento Vasto Marina

UbytováníVastoMare - appartamento Vasto Marina. VastoMare - appartamento Vasto Marina se nachází 300 metrů od Spiaggia Libera Nostri Amici Cani a nabízí soukromou pláž a klimatizované ubytování s terasou... Ubytování VastoMare - appartamento Vasto Marina se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

B&B Tra Gli Ulivi

9,6

B&B Tra Gli Ulivi

UbytováníB&B Tra Gli Ulivi. B&B Tra Gli Ulivi se nachází ve Vastu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování B&B Tra Gli Ulivi se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

CASA RELAX MARE Vasto

9,6

CASA RELAX MARE Vasto

UbytováníCASA RELAX MARE Vasto. CASA RELAX MARE Vasto se nachází ve městě Vasto, pouhých 300 metrů od pláže Spiaggia Libera Nostri Amici Cani a 400 metrů od pláže Vasto Marina, a nabízí... Ubytování CASA RELAX MARE Vasto se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Romantico Loft

9,6

Romantico Loft

Ubytování (Apartmán) Romantico Loft. Romantico Loft se nachází ve městě Vasto, necelý 1 km od pláže Vasto Marina a 18 minut chůze od pláže Casarza a útesu, a nabízí klimatizaci. Ubytování Romantico Loft se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Palazzo Florio Boutique Residence

9,6

Palazzo Florio Boutique Residence

Ubytování (Bed and breakfast) Palazzo Florio Boutique Residence. Palazzo Florio Boutique Residence se nachází ve Vastu, necelý 1 km od pláže Vasto Marina a 14 minut chůze od pláže Casarza a útesu. Ubytování Palazzo Florio Boutique Residence se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento nuovo in Corso Garibaldi 21

9,6

Appartamento nuovo in Corso Garibaldi 21

Ubytování (Apartmány) Appartamento nuovo in Corso Garibaldi 21. Appartamento nuovo in Corso Garibaldi 21 se nachází ve městě Vasto, 2,1 km od pláže Vasto Marina a pláže Casarza a útesu. Ubytování Appartamento nuovo in Corso Garibaldi 21 se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

CASA OCRA

9,6

CASA OCRA

UbytováníCASA OCRA. CASA OCRA se nachází ve městě Vasto a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. Ubytování CASA OCRA se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Borgo Incoronata B&B

9,5

Borgo Incoronata B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Borgo Incoronata B&B. Borgo Incoronata B&B se nachází ve městě Vasto a nabízí bezplatné Wi-Fi, jízdní kola zdarma, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Borgo Incoronata B&B se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

SANTA LUCIA HOME

9,5

SANTA LUCIA HOME

UbytováníSANTA LUCIA HOME. SANTA LUCIA HOME se nachází ve městě Vasto, 2,2 km od pláže Vasto Marina a 2,3 km od pláže Casarza a útesu. Ubytování SANTA LUCIA HOME se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Colle Selvotta

9,5

Colle Selvotta

UbytováníColle Selvotta. Colle Selvotta se nachází ve Vastu v regionu Abruzzo a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Colle Selvotta se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Appartamento indipendente con terrazzo e giardino

9,5

Appartamento indipendente con terrazzo e giardino

UbytováníAppartamento indipendente con terrazzo e giardino. Appartamento indipendente con terrazzo e giardino se nachází v obci Vasto v regionu Abruzzo a nabízí zahradu. Ubytování Appartamento indipendente con terrazzo e giardino se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Casa Leo

9,5

Casa Leo

Ubytování (Apartmán) Casa Leo. Casa Leo nabízí ubytování ve městě Vasto, 2 km od pláže Casarza a útesu. Ubytování Casa Leo se nachází ve městě Vasto (Itálie - Abruzzo).

Ubytování ve městě Vasto

Město Vasto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 307 hotelů a ubytování ve městě Vasto.