Hledat

Ubytování

Ubytování město Ortona

Ve městě Ortona (Itálie) máme celkem 101 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ortona

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ortona

La Casa di Maria

10

La Casa di Maria

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa di Maria. La Casa di Maria se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere, 19 km od La Pineta a 22 km od přístavu Pescara. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování La Casa di Maria se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La casa degli aranci

10

La casa degli aranci

Ubytování (Prázdninové domy) La casa degli aranci. La casa degli aranci se nachází v obci Marina di San Vito v regionu Abruzzo a nabízí zahradu. Ubytování La casa degli aranci se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Villa Acquabella

10

Villa Acquabella

UbytováníVilla Acquabella. Villa Acquabella se nachází 2,5 km od Spiaggia di Ripari Bardella a 15 km od opatství San Giovanni in Venere. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Villa Acquabella se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Guest House Nora

10

Guest House Nora

UbytováníGuest House Nora. Guest House Nora se nachází v Ortoně, 30 km od opatství San Giovanni in Venere, 20 km od La Pineta a 23 km od přístavu Pescara. Ubytování Guest House Nora se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Appartamento sulla spiaggia!

10

Appartamento sulla spiaggia!

UbytováníAppartamento sulla spiaggia!. Appartamento sulla spiaggia se nachází v Ortoně, necelý 1 km od pláže Ghiomera a 2,7 km od Spiaggia dei Ripari di Giobbe. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento sulla spiaggia! se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Residenza Punta Acquabella

10

Residenza Punta Acquabella

Ubytování (Prázdninový dům) Residenza Punta Acquabella. Residenza Punta Acquabella se nachází v Ortoně, 1,2 km od Spiaggia di Ripari Bardella, 2,2 km od Spiaggia di Calata Cintioni a 14 km od opatství San... Ubytování Residenza Punta Acquabella se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Suite Dream

10

Suite Dream

Ubytování (Apartmány) Suite Dream. Suite Dream se nachází v Ortoně a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Klimatizované ubytování je vzdálené 30 km od přístavu Silvi. Ubytování Suite Dream se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

RESIDENCE LE MAGNOLIE

10

RESIDENCE LE MAGNOLIE

Ubytování (Apartmány) RESIDENCE LE MAGNOLIE. RESIDENCE LE MAGNOLIE se nachází v Ortoně, 22 km od opatství San Giovanni in Venere, 14 km od La Pineta a 17 km od přístavu Pescara. Ubytování RESIDENCE LE MAGNOLIE se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La Libellula

10

La Libellula

UbytováníLa Libellula. Offering inner courtyard views, La Libellula is an accommodation situated in Ortona, 19 km from San Giovanni in Venere Abbey and 20 km from La Pineta. Ubytování La Libellula se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Villa dei Trabocchi - Accogliente casale per famiglie che affaccia sul mare

10

Villa dei Trabocchi - Accogliente casale per famiglie che affaccia sul mare

UbytováníVilla dei Trabocchi - Accogliente casale per famiglie che affaccia sul mare. Villa dei Trabocchi - Accogliente casale per famiglie che affaccia sul mare se nachází v Ortoně, necelý 1 km od Spiaggia di Calata Cintioni a 13 minut... Ubytování Villa dei Trabocchi - Accogliente casale per famiglie che affaccia sul mare se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

B&B Il Mare In Una Stanza

9,8

B&B Il Mare In Una Stanza

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Mare In Una Stanza. B&B Il Mare se nachází v Ortoně v regionu Abruzzo, nedaleko pláže Ghiomera. Ubytování B&B Il Mare In Una Stanza se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Home Corso Matteotti 55

9,8

Home Corso Matteotti 55

Ubytování (Apartmán) Home Corso Matteotti 55. Home Corso Matteotti 55 se nachází v Ortoně. Do přístavu Silvi je to 30 km. Ubytování Home Corso Matteotti 55 se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanze "La Mansardina"

9,7

Casa Vacanze "La Mansardina"

UbytováníCasa Vacanze "La Mansardina". Casa Vacanze "La Mansardina" se nachází v Ortoně, pouhých 17 km od opatství San Giovanni in Venere, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Casa Vacanze "La Mansardina" se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Terrazza sulla Maiella - Dimora dei Portici

9,7

Terrazza sulla Maiella - Dimora dei Portici

UbytováníTerrazza sulla Maiella - Dimora dei Portici. Terrazza sulla Maiella - Dimora dei Portici se nachází v Ortoně, 25 km od La Pineta a 28 km od přístavu Pescara. Ubytování Terrazza sulla Maiella - Dimora dei Portici se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Casa Berardi Residenza Storica

9,7

Casa Berardi Residenza Storica

Ubytování (Chata) Casa Berardi Residenza Storica. Casa Berardi Residenza Storica se nachází v Ortoně, 32 km od přístavu Silvi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Berardi Residenza Storica se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Dimora dei Portici

9,7

Dimora dei Portici

Ubytování (Prázdninový dům) Dimora dei Portici. Dimora dei Portici se nachází v Ortoně v regionu Abruzzo a má zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Dimora dei Portici se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Relais tra gli Ulivi

9,7

Relais tra gli Ulivi

Ubytování (Prázdninové domy) Relais tra gli Ulivi. Relais tra gli Ulivi se nachází ve městě Ortona a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Relais tra gli Ulivi se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La casa di Mario...tra le case Via del Giglio 52

9,7

La casa di Mario...tra le case Via del Giglio 52

Ubytování (Vila) La casa di Mario...tra le case Via del Giglio 52. La casa di Mario se může pochlubit zahradou...tra le case Via del Giglio 52 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Ortoně. Ubytování La casa di Mario...tra le case Via del Giglio 52 se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Tana del Riccio

9,6

Tana del Riccio

Ubytování (Bed and breakfast) Tana del Riccio. Tana del Riccio se nachází v Ortoně, 27 km od přístavu Silvi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tana del Riccio se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

La Mansarda del Sole

9,6

La Mansarda del Sole

UbytováníLa Mansarda del Sole. La Mansarda se nachází v Ortoně v regionu Abruzzo. del Sole má balkon a výhled na město. Ubytování La Mansarda del Sole se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La finestra sul corso

9,6

La finestra sul corso

UbytováníLa finestra sul corso. La finestra sul corso se nachází v Ortoně, 17 km od opatství San Giovanni in Venere a 25 km od La Pineta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La finestra sul corso se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La Rustica mini apartment

9,6

La Rustica mini apartment

UbytováníLa Rustica mini apartment. La Rustica mini apartment se nachází v Ortoně v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Ubytování La Rustica mini apartment se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Tramonti d'estate - Casa Vacanze

9,5

Tramonti d'estate - Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninové domy) Tramonti d'estate - Casa Vacanze. Tramonti d'estate - Casa Vacanze se nachází v Ortoně, 25 km od La Pineta a 27 km od přístavu Pescara, a nabízí klimatizaci. Ubytování Tramonti d'estate - Casa Vacanze se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Sogno di Mare

9,5

Sogno di Mare

UbytováníSogno di Mare. Sogno di Mare se nachází asi 1 km od pláže Ghiomera a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na moře. Ubytování Sogno di Mare se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Appartamento LA SPOLA

9,5

Appartamento LA SPOLA

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento LA SPOLA. Appartamento LA SPOLA se nachází v Ortoně a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento LA SPOLA se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Oasi del Mare…

9,5

Oasi del Mare…

Ubytování (Apartmán) Oasi del Mare…. Oasi del Mare se nachází v Ortoně, 1,1 km od Spiaggia di Francavilla Al Mare a 1,6 km od pláže Ghiomera, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Oasi del Mare… se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La Perla Marina

9,5

La Perla Marina

UbytováníLa Perla Marina. La Perla Marina se nachází v Ortoně, pouhých 17 km od opatství San Giovanni in Venere, a nabízí sdílený lounge, bar a sdílenou kuchyň. Ubytování La Perla Marina se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Le Rose Apartment

9,5

Le Rose Apartment

UbytováníLe Rose Apartment. Le Rose Apartment se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere a 20 km od La Pineta. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Le Rose Apartment se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Casa Campli

9,5

Casa Campli

Ubytování (Apartmán) Casa Campli. Casa Campli se nachází v Ortoně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Campli se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Rifugio dell'Artista

9,5

Rifugio dell'Artista

UbytováníRifugio dell'Artista. Rifugio dell'Artista se nachází v Ortoně, 19 km od opatství San Giovanni in Venere, 19 km od La Pineta a 22 km od přístavu Pescara. Ubytování Rifugio dell'Artista se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

B&b Villa Eden

9,5

B&b Villa Eden

UbytováníB&b Villa Eden. B&b Villa Eden se nachází v Ortoně, 1,1 km od Spiaggia dei Ripari di Giobbe, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&b Villa Eden se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Dimora Fiorella

9,5

Dimora Fiorella

UbytováníDimora Fiorella. Dimora Fiorella se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere, 25 km od La Pineta a 28 km od přístavu Pescara. Ubytování Dimora Fiorella se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

OrtonaAmareAppartamenti

9,5

OrtonaAmareAppartamenti

UbytováníOrtonaAmareAppartamenti. Pokoj s výhledem na moře, OrtonaAmareAppartamenti se nachází v Ortoně a nabízí ubytování se zahradou, terasou a grilem. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování OrtonaAmareAppartamenti se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Amazing apartment in Ortona with WiFi and 1 Bedrooms

9,5

Amazing apartment in Ortona with WiFi and 1 Bedrooms

UbytováníAmazing apartment in Ortona with WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Ortona with WiFi and 1 Bedrooms se nachází v Ortoně, jen pár kroků od pláže Riccio a necelý 1 km od pláže Ghiomera, a nabízí balkon. Ubytování Amazing apartment in Ortona with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Maison Charme

9,5

Maison Charme

UbytováníMaison Charme. Maison Charme se nachází v Ortoně, 17 km od opatství San Giovanni in Venere a 25 km od La Pineta. Ubytování Maison Charme se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La casa di Annalisa

9,4

La casa di Annalisa

Ubytování (Apartmány) La casa di Annalisa. La casa di Annalisa se nachází v Ortoně, 18 km od La Pineta a 21 km od přístavu Pescara. Nabízí klimatizaci. Ubytování La casa di Annalisa se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Casa vacanza relax

9,4

Casa vacanza relax

UbytováníCasa vacanza relax. Casa vacanza relax se zahradou a terasou se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere, 19 km od La Pineta a 22 km od přístavu Pescara. Ubytování Casa vacanza relax se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

CasAzzurra

9,4

CasAzzurra

Ubytování (Apartmán) CasAzzurra. CasAzzurra se nachází v Ortoně, 38 km od Punts Aderci, a nabízí bar a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování CasAzzurra se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Suite Vittoria

9,4

Suite Vittoria

UbytováníSuite Vittoria. Suite Vittoria se nachází v Ortoně, 25 km od La Pineta a 28 km od přístavu Pescara. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Suite Vittoria se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

IL Castelletto

9,4

IL Castelletto

UbytováníIL Castelletto. IL Castelletto se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování IL Castelletto se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

DOMORA BEDROOMS

9,4

DOMORA BEDROOMS

UbytováníDOMORA BEDROOMS. DOMORA BEDROOMS se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere a 19 km od La Pineta. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování DOMORA BEDROOMS se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Nautilus Appartamenti a mare

9,4

Nautilus Appartamenti a mare

UbytováníNautilus Appartamenti a mare. Nachází se v Ortoně v regionu Abruzzo, s pláží Riccio a Ghiomera Nautilus Appartamenti v blízkosti a mare nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Nautilus Appartamenti a mare se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

“La Casetta del 1930” Historic unit from early '900

9,4

“La Casetta del 1930” Historic unit from early '900

Ubytování (Apartmány) “La Casetta del 1930” Historic unit from early '900. „La Casetta del 1930” Historic unit from early '900 se nachází v Ortoně, 28 km od přístavu Pescara, 28 km od domu Gabriele D'Annunzio a 29 km od... Ubytování “La Casetta del 1930” Historic unit from early '900 se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanze Angelo

9,4

Casa Vacanze Angelo

UbytováníCasa Vacanze Angelo. Casa Vacanze Angelo se nachází v Ortoně v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Ubytování Casa Vacanze Angelo se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La Rustica House

9,3

La Rustica House

UbytováníLa Rustica House. La Rustica House se nachází 18 km od opatství San Giovanni in Venere a 19 km od La Pineta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. K dispozici je také balkon. Ubytování La Rustica House se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Regina

9,3

Regina

UbytováníRegina. Regina se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere, 19 km od La Pineta a 22 km od přístavu Pescara. Ubytování Regina se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Un tetto dal mare

9,3

Un tetto dal mare

UbytováníUn tetto dal mare. Un tetto dal mare se nachází v Ortoně, 17 km od opatství San Giovanni in Venere a 25 km od La Pineta. Nabízí klimatizaci. Ubytování Un tetto dal mare se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La Collina del Riccio

9,3

La Collina del Riccio

Ubytování (Apartmány) La Collina del Riccio. La Collina del Riccio se nachází v Ortoně, 29 km od Montesilvana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Collina del Riccio se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

La Casa Del Palombaro

9,3

La Casa Del Palombaro

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa Del Palombaro. La Casa Del Palombaro sídlí ve zrekonstruovaných budovách z 19. století v krajině Abruzzo, 6 km od Ortony. Ubytování La Casa Del Palombaro se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Bike and sea - Casa vacanze

9,3

Bike and sea - Casa vacanze

UbytováníBike and sea - Casa vacanze. Bike and sea - Casa vacanze se nachází v Ortoně, 18 km od opatství San Giovanni in Venere, 26 km od La Pineta a 29 km od přístavu Pescara. Ubytování Bike and sea - Casa vacanze se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Bella Vista

9,3

Bella Vista

Ubytování (Apartmán) Bella Vista. Bella Vista se nachází v Ortoně v regionu Abruzzo a nabízí terasu a výhled na moře. Klimatizované ubytování je vzdálené 30 km od přístavu Silvi. Ubytování Bella Vista se nachází ve městě Ortona (Itálie - Abruzzo).

Ubytování ve městě Ortona

Město Ortona se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 101 hotelů a ubytování ve městě Ortona.