Hledat

Ubytování

Ubytování město Pescara

Ve městě Pescara (Itálie) máme celkem 317 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pescara

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pescara

Dieci passi dal mare e dal centro

10

Dieci passi dal mare e dal centro

Ubytování (Apartmány) Dieci passi dal mare e dal centro. Dieci passi dal mare e dal centro se nachází v Pescaře, 300 metrů od pláže a 1 km od vlakového nádraží. Ubytování Dieci passi dal mare e dal centro se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Pescara Relax

10

Pescara Relax

Ubytování (Apartmán) Pescara Relax. Pescara Relax se nachází v Pescaře, 2,1 km od pláže Montesilvano a 1 km od autobusového nádraží Pescara. Ubytování Pescara Relax se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

GardenHouse Un Angolo di Paradiso

10

GardenHouse Un Angolo di Paradiso

UbytováníGardenHouse Un Angolo di Paradiso. GardenHouse Un Angolo di Paradiso se nachází v Pescaře, 2,3 km od pláže Pescara a 48 km od opatství San Giovanni in Venere. Ubytování GardenHouse Un Angolo di Paradiso se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Anny's House

10

Anny's House

UbytováníAnny's House. Anny's House se nachází v Rocca Cinquemiglia, 27 km od San Vincenzo al Volturno, 14 km od Roccaraso - Rivisondoli a 41 km od jezera Bomba. Ubytování Anny's House se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Due Passi dal Mare

10

Due Passi dal Mare

Ubytování (Apartmány) Due Passi dal Mare. Due Passi dal Mare se nachází v Pescaře, 60 metrů od pláže Pescara a 1,1 km od vlakového nádraží Pescara. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Due Passi dal Mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Magnifico attico in centro a due passi dal mare

10

Magnifico attico in centro a due passi dal mare

Ubytování (Apartmány) Magnifico attico in centro a due passi dal mare. Magnifico attico in centro nabízí klimatizované ubytování s terasou. a due passi dal mare se nachází ve městě Pescara. K dispozici je také balkon. Ubytování Magnifico attico in centro a due passi dal mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Dimora le Surfinie

10

Dimora le Surfinie

Ubytování (Apartmán) Dimora le Surfinie. Dimora le Surfinie se nachází v Pescaře, 2,4 km od pláže a necelý 1 km od přístavu Pescara, a nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Dimora le Surfinie se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Cesko's House

10

Cesko's House

Ubytování (Prázdninové domy) Cesko's House. Cesko's House se nachází v Pescaře, pouhých 1,8 km od pláže Pescara a 1,2 km od Pineta, a nabízí balkon. Ubytování Cesko's House se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Wood Luxury House

10

Wood Luxury House

Ubytování (Apartmány) Wood Luxury House. Wood Luxury House se nachází v Pescaře, 1,5 km od pláže Pescara a 800 metrů od vlakového nádraží Pescara. Ubytování Wood Luxury House se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Stupendo loft con terrazzo in pieno centro

10

Stupendo loft con terrazzo in pieno centro

Ubytování (Apartmány) Stupendo loft con terrazzo in pieno centro. Stupendo loft con terrazzo in pieno centro se nachází v Pescaře, 1,1 km od domu Gabriela D'Annunzia a 1,5 km od přístavu Pescara. Ubytování Stupendo loft con terrazzo in pieno centro se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Casa Solea

10

Casa Solea

UbytováníCasa Solea. Casa Solea se nachází v Pescaře, 3,2 km od domu Gabriela D'Annunzia a vlakového nádraží Pescara, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Casa Solea se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

All'altezza del mare

10

All'altezza del mare

UbytováníAll'altezza del mare. All'altezza del mare se nachází ve Fossacesii, 48 km od přístavu Pescara a domu Gabriela D'Annunzia, a nabízí klimatizaci. Ubytování All'altezza del mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Domus Delia Pescara Centro

10

Domus Delia Pescara Centro

UbytováníDomus Delia Pescara Centro. Domus Delia Pescara Centro se nachází v Pescaře, 600 metrů od pláže Pescara a necelý 1 km od vlakového nádraží Pescara. Ubytování Domus Delia Pescara Centro se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Novatek Apartment 201 Pescara

10

Novatek Apartment 201 Pescara

UbytováníNovatek Apartment 201 Pescara. Novatek Apartment 201 Pescara se nachází asi 50 km od opatství San Giovanni in Venere a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Novatek Apartment 201 Pescara se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Pescara Piazza Sacro Cuore

10

Appartamento Pescara Piazza Sacro Cuore

Ubytování (Apartmány) Appartamento Pescara Piazza Sacro Cuore. Appartamento Pescara Piazza Sacro Cuore se nachází v Pescaře, 600 metrů od pláže Pescara a 400 metrů od autobusového nádraží Pescara. Ubytování Appartamento Pescara Piazza Sacro Cuore se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

MASSARO APARTMENTS VIA FIRENZE PESCARA Abruzzo

10

MASSARO APARTMENTS VIA FIRENZE PESCARA Abruzzo

Ubytování (Apartmány) MASSARO APARTMENTS VIA FIRENZE PESCARA Abruzzo. MASSARO APARTMENTS se nachází v Pescaře, 500 metrů od pláže a autobusového nádraží. Ubytování MASSARO APARTMENTS VIA FIRENZE PESCARA Abruzzo se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

B&B The Garden

10

B&B The Garden

Ubytování (Bed and breakfast) B&B The Garden. B&B The Garden se nachází 2,8 km od pláže Pescara a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování B&B The Garden se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Lovely and spacious apartment in the city centre

10

Lovely and spacious apartment in the city centre

Ubytování (Apartmán) Lovely and spacious apartment in the city centre. Lovely and spacious apartment in the city centre se nachází v Pescaře a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Lovely and spacious apartment in the city centre se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Torri Camuzzi Exclusive Luxury Apartment

10

Torri Camuzzi Exclusive Luxury Apartment

UbytováníTorri Camuzzi Exclusive Luxury Apartment. Torri Camuzzi Exclusive Luxury Apartment se nachází v Pescaře a nabízí fitness centrum, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Torri Camuzzi Exclusive Luxury Apartment se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Paradise near the Sea (3 suites Heart of Pescara)

10

Paradise near the Sea (3 suites Heart of Pescara)

UbytováníParadise near the Sea (3 suites Heart of Pescara). Featuring quiet street views, Paradise near the Sea (3 suites Heart of Pescara) provides accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from... Ubytování Paradise near the Sea (3 suites Heart of Pescara) se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Maison Ardesia

10

Maison Ardesia

UbytováníMaison Ardesia. Maison Ardesia se nachází v Pescaře, pouhých 800 metrů od autobusového nádraží a 700 metrů od vlakového nádraží Pescara, a nabízí balkon. Ubytování Maison Ardesia se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Parisina Design Rooms

10

Parisina Design Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Parisina Design Rooms. Parisina Design Rooms se nachází v Pescaře, 550 metrů od pláže a 3,1 km od přístavu. Nabízí bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Parisina Design Rooms se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Casa Nenè

10

Casa Nenè

UbytováníCasa Nenè. Casa Nenè is located in Pescara, 300 metres from Pescara Beach, 1.8 km from Montesilvano beach, and 1.6 km from Pescara Bus Station. Ubytování Casa Nenè se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

Whitehorse Condo: center, ocean and mountain view

10

Whitehorse Condo: center, ocean and mountain view

UbytováníWhitehorse Condo: center, ocean and mountain view. Whitehorse Condo: center, ocean and mountain view nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 11 km od autobusového nádraží Pescara. Ubytování Whitehorse Condo: center, ocean and mountain view se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Villa Fiorentina e la Costa dei Trabocchi

10

Villa Fiorentina e la Costa dei Trabocchi

UbytováníVilla Fiorentina e la Costa dei Trabocchi. Villa Fiorentina e la Marina di San Vito se nachází v Marina di San Vito, 1,6 km od Spiaggia di Calata Cintioni a 2,1 km od Spiaggia di Ripari Bardella. Ubytování Villa Fiorentina e la Costa dei Trabocchi se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Intero Appartamento a Pescara

10

Intero Appartamento a Pescara

UbytováníIntero Appartamento a Pescara. Set in Pescara in the Abruzzo region, Intero Appartamento a Pescara has a balcony. Ubytování Intero Appartamento a Pescara se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Apartment La Terrazza Pescara

10

Apartment La Terrazza Pescara

UbytováníApartment La Terrazza Pescara. Apartmán La Terrazza Pescara se nachází ve městě Pescara, 2,8 km od pláže, 1,1 km od domu Gabriela D'Annunzia a 2,2 km od vlakového nádraží Pescara, a... Ubytování Apartment La Terrazza Pescara se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Novatek Apartment 202 Pescara

10

Novatek Apartment 202 Pescara

UbytováníNovatek Apartment 202 Pescara. Novatek Apartment 202 Pescara se nachází asi 50 km od opatství San Giovanni in Venere a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Novatek Apartment 202 Pescara se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

La luna piena in centro

10

La luna piena in centro

UbytováníLa luna piena in centro. La luna piena in centro se nachází v Pescaře, jen 1 km od domu Gabriela D'Annunzia a 1,4 km od vlakového nádraží Pescara, a nabízí balkon. Ubytování La luna piena in centro se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Lodge 99

10

Lodge 99

UbytováníLodge 99. Set in Pescara, 400 metres from Pescara Beach and 600 metres from Pescara Railway Station, Lodge 99 offers air conditioning. It is located 1. Ubytování Lodge 99 se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

La casa di Morgana in centro e vicino al mare

10

La casa di Morgana in centro e vicino al mare

Ubytování (Apartmány) La casa di Morgana in centro e vicino al mare. La casa di Morgana in centro e vicino al mare se nachází v Pescaře, 2,1 km od pláže Montesilvano a méně než 1 km od autobusového nádraží Pescara, a nabízí... Ubytování La casa di Morgana in centro e vicino al mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Casa Pascoli nel cuore di Pescara

10

Casa Pascoli nel cuore di Pescara

Ubytování (Apartmán) Casa Pascoli nel cuore di Pescara. Casa Pascoli nel cuore di Pescara se nachází v Pescaře, 600 metrů od autobusového nádraží a 1,1 km od domu Gabriela D'Annunzia. Nabízí terasu a... Ubytování Casa Pascoli nel cuore di Pescara se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Casa San Martino

10

Casa San Martino

Ubytování (Venkovský dům) Casa San Martino. Casa San Martino se nachází v Atri v regionu Abruzzo a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa San Martino se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Solemare

10

Solemare

Ubytování (Bed and breakfast) Solemare. Solemare se nachází jen pár kroků od pláže Pescara a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a kávovarem. K dispozici je také balkon. Ubytování Solemare se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

DIMORA LEVANTE

10

DIMORA LEVANTE

UbytováníDIMORA LEVANTE. DIMORA LEVANTE se nachází v Pescaře, jen pár kroků od pláže Pescara a 2,1 km od pláže Montesilvano. Nabízí terasu a výhled do vnitřního dvora. Ubytování DIMORA LEVANTE se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

La Dimora del Coach

10

La Dimora del Coach

UbytováníLa Dimora del Coach. Offering inner courtyard views, La Dimora del Coach is an accommodation set in LʼAquila, 32 km from Campo Felice-Rocca di Cambio and 37 km from Rocca... Ubytování La Dimora del Coach se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

La Casa sul Mare

10

La Casa sul Mare

UbytováníLa Casa sul Mare. La Casa sul Mare se nachází v Pescaře. Ubytování La Casa sul Mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Suite Carolina

10

Suite Carolina

UbytováníSuite Carolina. Suite Carolina se nachází přibližně 500 metrů od pláže Pescara a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Suite Carolina se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Il Giglio di Mare, la spiaggia a un passo da te

9,9

Il Giglio di Mare, la spiaggia a un passo da te

Ubytování (Apartmán) Il Giglio di Mare, la spiaggia a un passo da te. Il Giglio di Mare, la spiaggia se nachází v Pescaře, 400 metrů od pláže a 1,2 km od domu Gabriela D'Annunzia. Ubytování Il Giglio di Mare, la spiaggia a un passo da te se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

IDILLIO YOUR LUXURY ROOMS

9,9

IDILLIO YOUR LUXURY ROOMS

Ubytování (Penzion) IDILLIO YOUR LUXURY ROOMS. IDILLIO YOUR LUXURY ROOMS nabízí sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge a soukromou pláž v Pescaře. Ubytování IDILLIO YOUR LUXURY ROOMS se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Piano Alto Home

9,9

Piano Alto Home

UbytováníPiano Alto Home. Piano Alto Home se nachází v Pescaře a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Piano Alto Home se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Le Farine Del Maestro

9,9

Le Farine Del Maestro

Ubytování (Bed and breakfast) Le Farine Del Maestro. Le Farine Del Maestro se nachází v Barete, 39 km od Campo Felice-Rocca di Cambio a 34 km od Gran Sasso - Campo Imperatore. Ubytování Le Farine Del Maestro se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

A casa di Ada [127]

9,9

A casa di Ada [127]

UbytováníA casa di Ada [127]. A casa di Ada [127] se nachází v Pescaře, 2,7 km od vlakového nádraží a 3 km od autobusového nádraží. Ubytování A casa di Ada [127] se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

appartamento fronte mare

9,9

appartamento fronte mare

Ubytování (Apartmán) appartamento fronte mare. Appartamento fronte mare se nachází v Pescaře, necelý 1 km od domu Gabriela D'Annunzia a 15 minut chůze od autobusového nádraží Pescara, a nabízí balkon. Ubytování appartamento fronte mare se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

novenove

9,9

novenove

Ubytovánínovenove. Apartmán novenove se nachází v Pescaře, 300 metrů od pláže Pescara a 1,8 km od pláže Montesilvano. Ubytování novenove se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Hakuna Matata B&B

9,9

Hakuna Matata B&B

UbytováníHakuna Matata B&B. Hakuna Matata B&B se nachází v Pescaře, 2,2 km od pláže Pescara a 600 metrů od domu Gabriela D'Annunzia. Ubytování Hakuna Matata B&B se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Casa InCentro

9,8

Casa InCentro

UbytováníCasa InCentro. Casa InCentro se nachází v Pescaře, 1,1 km od domu Gabriela D'Annunzia, 1,4 km od vlakového a autobusového nádraží Pescara, a nabízí bar. Ubytování Casa InCentro se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

TraMonti Apartments Pescara

9,8

TraMonti Apartments Pescara

UbytováníTraMonti Apartments Pescara. TraMonti Apartments Pescara se nachází v Pescaře, 300 metrů od pláže Pescara a 2,7 km od Spiaggia di Francavilla Al Mare, a nabízí klimatizaci. Ubytování TraMonti Apartments Pescara se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

B&B il Rione

9,8

B&B il Rione

Ubytování (Apartmán) B&B il Rione. B&B il Rione se nachází ve městě Loreto Aprutino v regionu Abruzzo a nabízí zahradu. Ubytování B&B il Rione se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

CUORE - LUXURY ROOMS

9,8

CUORE - LUXURY ROOMS

UbytováníCUORE - LUXURY ROOMS. CUORE - LUXURY ROOMS se nachází v Pescaře, 400 metrů od pláže Pescara a 2,9 km od pláže Montesilvano. Ubytování CUORE - LUXURY ROOMS se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Attico The View

9,8

Attico The View

UbytováníAttico The View. Attico se nachází v Pescaře, 2,4 km od Spiaggia di Francavilla Al Mare a 47 km od opatství San Giovanni in Venere. The View nabízí klimatizaci. Ubytování Attico The View se nachází ve městě Pescara (Itálie - Abruzzo).

Ubytování ve městě Pescara

Město Pescara se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 317 hotelů a ubytování ve městě Pescara.