Hledat

Ubytování

Ubytování město Alba Adriatica

Ve městě Alba Adriatica (Itálie) máme celkem 212 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alba Adriatica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alba Adriatica

Appartamento Lia Trilo - MyHo Casa

10

Appartamento Lia Trilo - MyHo Casa

UbytováníAppartamento Lia Trilo - MyHo Casa. Appartamento Lia Trilo - MyHo Casa se nachází ve městě Alba Adriatica v regionu Abruzzo a nabízí balkon. 500 metrů od Spiaggia d'Argento. Ubytování Appartamento Lia Trilo - MyHo Casa se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

E09 - Trilocale Bolzano

10

E09 - Trilocale Bolzano

UbytováníE09 - Trilocale Bolzano. E09 - Trilocale Bolzano se nachází v Alba Adriatica v regionu Abruzzo a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování E09 - Trilocale Bolzano se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Via Regina Margherita Alba Adriatica

10

Via Regina Margherita Alba Adriatica

Ubytování (Apartmány) Via Regina Margherita Alba Adriatica. Via Regina Margherita Alba Adriatica se nachází asi 2,4 km od pláže La Villa a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Via Regina Margherita Alba Adriatica se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

APARTMENT VELA SUITE

10

APARTMENT VELA SUITE

UbytováníAPARTMENT VELA SUITE. APARTMENT VELA SUITE se nachází v letovisku Alba Adriatica, jen pár kroků od pláže Spiaggia d'Argento a 200 metrů od pláže Tortoreto Lido, a nabízí... Ubytování APARTMENT VELA SUITE se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamento Nautilus 2 - MyHo Casa

10

Appartamento Nautilus 2 - MyHo Casa

UbytováníAppartamento Nautilus 2 - MyHo Casa. Appartamento Nautilus 2 - MyHo Casa se nachází v Alba Adriatica, 90 metrů od Spiaggia d'Argento a 1,1 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování Appartamento Nautilus 2 - MyHo Casa se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Gli Ulivi Villetta indipendente

10

Gli Ulivi Villetta indipendente

UbytováníGli Ulivi Villetta indipendente. Gli Ulivi Villetta indipendente se nachází v letovisku Alba Adriatica, 2,9 km od pláže Tortoreto Lido a 39 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí výhled... Ubytování Gli Ulivi Villetta indipendente se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

La casa del mare

10

La casa del mare

UbytováníLa casa del mare. La casa del mare se nachází v letovisku Alba Adriatica, 1,9 km od pláže Tortoreto Lido, 3 km od pláže La Villa a 39 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování La casa del mare se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Le mimose

9,9

Le mimose

UbytováníLe mimose. Le mimose se nachází v letovisku Alba Adriatica, 700 metrů od Spiaggia d'Argento, necelý 1 km od pláže Tortoreto Lido a 40 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Le mimose se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Sophie's Oasis

9,8

Sophie's Oasis

UbytováníSophie's Oasis. Sophie's Oasis se nachází asi 1,5 km od pláže La Villa a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Sophie's Oasis se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

APPARTAMENTO BILOCALE GRAZIOSO ad Alba Adriatica

9,7

APPARTAMENTO BILOCALE GRAZIOSO ad Alba Adriatica

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO BILOCALE GRAZIOSO ad Alba Adriatica. APPARTAMENTO BILOCALE GRAZIOSO ad Alba Adriatica se nachází v Alba Adriatica, 700 metrů od Spiaggia d'Argento, 2,4 km od pláže La Villa a 2,6 km od... Ubytování APPARTAMENTO BILOCALE GRAZIOSO ad Alba Adriatica se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Boca Marina

9,7

Boca Marina

UbytováníBoca Marina. Boca Marina se nachází v Alba Adriatica v regionu Abruzzo, nedaleko Spiaggia d'Argento. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Boca Marina se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamento AL FARO

9,7

Appartamento AL FARO

UbytováníAppartamento AL FARO. Appartamento AL FARO se nachází v letovisku Alba Adriatica, 1,5 km od pláže Tortoreto Lido, 2,9 km od pláže La Villa a 40 km od náměstí Piazza del Popolo,... Ubytování Appartamento AL FARO se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

B&B Vanessa

9,6

B&B Vanessa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vanessa. B&B Vanessa se nachází v Alba Adriatica, 400 metrů od Spiaggia d'Argento a 2,2 km od pláže La Villa. Ubytování B&B Vanessa se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamento deluxe vista mare Alba Adriatica

9,6

Appartamento deluxe vista mare Alba Adriatica

Ubytování (Apartmán) Appartamento deluxe vista mare Alba Adriatica. Appartamento deluxe vista se nachází v letovisku Alba Adriatica, jen pár kroků od Spiaggia d'Argento a 1,7 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování Appartamento deluxe vista mare Alba Adriatica se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Casamare

9,6

Casamare

Ubytování (Apartmány) Casamare. Casamare se nachází v letovisku Alba Adriatica, 700 metrů od Spiaggia d'Argento a 1,7 km od pláže Tortoreto Lido, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Casamare se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Fronte mare Sun & Sea

9,6

Fronte mare Sun & Sea

UbytováníFronte mare Sun & Sea. Fronte mare Sun & Sea se nachází v letovisku Alba Adriatica, 1,4 km od pláže Tortoreto Lido, 2,7 km od pláže La Villa a 40 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Fronte mare Sun & Sea se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamenti Medusa

9,6

Appartamenti Medusa

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Medusa. Appartamenti Medusa se nachází v letovisku Alba Adriatica, 250 metrů od pláže. Město San Benedetto del Tronto je vzdálené 14 km. Ubytování Appartamenti Medusa se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Casamia - 2 camere da letto

9,6

Casamia - 2 camere da letto

Ubytování (Apartmán) Casamia - 2 camere da letto. Casamia - 2 camere da letto se nachází v Alba Adriatica, 1,5 km od Spiaggia d'Argento a 2,6 km od pláže Tortoreto Lido. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Casamia - 2 camere da letto se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamenti Abruzzo Rabel

9,5

Appartamenti Abruzzo Rabel

UbytováníAppartamenti Abruzzo Rabel. Appartamenti Abruzzo Rabel se nachází 300 metrů od Spiaggia d'Argento a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Abruzzo Rabel se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamento ad Alba Adriatica

9,5

Appartamento ad Alba Adriatica

Ubytování (Apartmán) Appartamento ad Alba Adriatica. Appartamento ad Alba Adriatica se nachází v letovisku Alba Adriatica, 800 metrů od Spiaggia d'Argento, 2,1 km od pláže Tortoreto Lido a 39 km od náměstí... Ubytování Appartamento ad Alba Adriatica se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Marconi House

9,5

Marconi House

Ubytování (Apartmán) Marconi House. Marconi House se nachází v letovisku Alba Adriatica, jen pár kroků od Spiaggia d'Argento a 350 metrů od pláže Tortoreto Lido, a nabízí terasu a výhled na... Ubytování Marconi House se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Casamare Alba Adriatica Frontemare

9,5

Casamare Alba Adriatica Frontemare

Ubytování (Apartmán) Casamare Alba Adriatica Frontemare. Casamare Alba Adriatica Frontemare se nachází v letovisku Alba Adriatica, necelý 1 km od Spiaggia d'Argento, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Casamare Alba Adriatica Frontemare se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Palazzina Romani-Romani Holidays Apartments

9,5

Palazzina Romani-Romani Holidays Apartments

Ubytování (Apartmány) Palazzina Romani-Romani Holidays Apartments. Palazzina Romani-Romani Holidays Apartments nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v letovisku Alba Adriatica, 250 metrů od pláže. Ubytování Palazzina Romani-Romani Holidays Apartments se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamento di design a 30 metri dal mare

9,5

Appartamento di design a 30 metri dal mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento di design a 30 metri dal mare. Appartamento di design a 30 metri dal mare se nachází v letovisku Alba Adriatica, 200 metrů od Spiaggia d'Argento a 2,1 km od pláže Tortoreto Lido, a... Ubytování Appartamento di design a 30 metri dal mare se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Monolocale con terrazza

9,4

Monolocale con terrazza

Ubytování (Apartmány) Monolocale con terrazza. Monolocale con terrazza nabízí ubytování s výhledem na hory, restaurací, barem a soukromou pláží asi 400 metrů od Spiaggia d'Argento. Ubytování Monolocale con terrazza se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Hotel La Pergola

9,4

Hotel La Pergola

Ubytování (Hotel) Hotel La Pergola. Hotel La Pergola se nachází v letovisku Alba Adriatica, 200 metrů od Spiaggia d'Argento, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bezplatné... Ubytování Hotel La Pergola se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

B&B La Suite Alba Adriatica

9,4

B&B La Suite Alba Adriatica

UbytováníB&B La Suite Alba Adriatica. B&B La Suite Alba Adriatica se nachází v letovisku Alba Adriatica, 1 km od Spiaggia d'Argento a 2,4 km od pláže Tortoreto Lido, a nabízí ubytování s... Ubytování B&B La Suite Alba Adriatica se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Casa Vacanze Le Pinete

9,4

Casa Vacanze Le Pinete

UbytováníCasa Vacanze Le Pinete. Casa Vacanze Le Pinete se nachází 200 metrů od Spiaggia d'Argento a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Le Pinete se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Alba D'Abruzzo Bed and Breakfast

9,4

Alba D'Abruzzo Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Alba D'Abruzzo Bed and Breakfast. Alba D'Abruzzo Bed and Breakfast se nachází v letovisku Alba Adriatica, 150 metrů od Spiaggia d'Argento a 1,1 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování Alba D'Abruzzo Bed and Breakfast se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Casa di Franco

9,3

Casa di Franco

Ubytování (Apartmán) Casa di Franco. Casa di Franco se nachází v Alba Adriatica, 400 metrů od Spiaggia d'Argento. Ubytování Casa di Franco se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Hansel

9,3

Hansel

UbytováníHansel. Hansel nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a kávovarem, asi 200 metrů od Spiaggia d'Argento. Ubytování Hansel se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamento incantevole Alba Adriatica

9,3

Appartamento incantevole Alba Adriatica

UbytováníAppartamento incantevole Alba Adriatica. Appartamento incantevole Alba Adriatica se nachází u pláže v letovisku Alba Adriatica, 200 metrů od Spiaggia d'Argento a 1,7 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování Appartamento incantevole Alba Adriatica se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Bella Alba Apartment on the beach

9,3

Bella Alba Apartment on the beach

Ubytování (Apartmány) Bella Alba Apartment on the beach. Bella Alba Apartment on the beach se nachází v letovisku Alba Adriatica, 2,1 km od pláže Tortoreto Lido a 2,1 km od pláže La Villa. Ubytování Bella Alba Apartment on the beach se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Il Nido di Alba Adriatica

9,2

Il Nido di Alba Adriatica

Ubytování (Apartmán) Il Nido di Alba Adriatica. Il Nido se nachází v letovisku Alba Adriatica, necelý 1 km od Spiaggia d'Argento a 2,8 km od pláže La Villa. di Alba Adriatica nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Il Nido di Alba Adriatica se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Dolce Alba: 2 BR apartment 8min walk from the beach

9,2

Dolce Alba: 2 BR apartment 8min walk from the beach

Ubytování (Apartmány) Dolce Alba: 2 BR apartment 8min walk from the beach. Dolce Alba: 2 BR apartment 8min walk from the beach se nachází asi 600 metrů od Spiaggia d'Argento a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na... Ubytování Dolce Alba: 2 BR apartment 8min walk from the beach se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Hotel Boracay

9,2

Hotel Boracay

Ubytování (Hotel) Hotel Boracay. Hotel Boracay se nachází v letovisku Alba Adriatica, jen 3 minuty chůze od pláže. Ubytování Hotel Boracay se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

La casa al mare di Ale e Dade

9,2

La casa al mare di Ale e Dade

Ubytování (Prázdninové domy) La casa al mare di Ale e Dade. Nachází se 250 metrů od Spiaggia d'Argento, La casa al mare di Ale e Dade nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a... Ubytování La casa al mare di Ale e Dade se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

infinito

9,2

infinito

Ubytování (Apartmán) infinito. Infinito se nachází v letovisku Alba Adriatica a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování infinito se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamenti sul lungomare

9,2

Appartamenti sul lungomare

Ubytování (Apartmány) Appartamenti sul lungomare. Appartamenti sul lungomare se nachází 100 metrů od Spiaggia d'Argento a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, soukromou pláž a klimatizované ubytování s... Ubytování Appartamenti sul lungomare se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Hotel Flora

9,2

Hotel Flora

Ubytování (Hotel) Hotel Flora. Hotel Flora se nachází v letovisku Alba Adriatica, jen pár kroků od Spiaggia d'Argento a 2,4 km od pláže Tortoreto Lido. Ubytování Hotel Flora se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Villa Sant'Angelo

9,2

Villa Sant'Angelo

Ubytování (Hotel) Villa Sant'Angelo. Villa Sant'Angelo se nachází v letovisku Alba Adriatica, 40 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, sezónní... Ubytování Villa Sant'Angelo se nachází ve městě (Itálie - Abruzzo).

apartmentsIT via Verona 16

9,2

apartmentsIT via Verona 16

UbytováníapartmentsIT via Verona 16. ApartmentsIT via Verona 16 se nachází ve městě Alba Adriatica a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování apartmentsIT via Verona 16 se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Hotel Villa Cesare B&B

9,2

Hotel Villa Cesare B&B

UbytováníHotel Villa Cesare B&B. Vila Cesare se nachází 300 metrů od písečné pláže Alba Adriatica a 16 km od letoviska San Benedetto del Tronto. Ubytování Hotel Villa Cesare B&B se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Il Vecchio Forte

9,1

Il Vecchio Forte

UbytováníIl Vecchio Forte. Il Vecchio Forte se nachází ve městě Alba Adriatica v regionu Abruzzo a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Il Vecchio Forte se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Palazzo Giallo

9,1

Palazzo Giallo

Ubytování (Apartmán) Palazzo Giallo. Palazzo Giallo se nachází v letovisku Alba Adriatica, pouhých 100 metrů od Spiaggia d'Argento, a nabízí ubytování u pláže, restauraci, bezplatné půjčení... Ubytování Palazzo Giallo se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Alloggio Open Space.

9,1

Alloggio Open Space.

UbytováníAlloggio Open Space.. Alloggio Open Space s výhledem do zahrady. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a barem, asi 700 metrů od Spiaggia d'Argento. Ubytování Alloggio Open Space. se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Appartamento MARGHERITA

9,1

Appartamento MARGHERITA

Ubytování (Apartmán) Appartamento MARGHERITA. Appartamento MARGHERITA se nachází v letovisku Alba Adriatica a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento MARGHERITA se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Residenza Le Terrazze

9

Residenza Le Terrazze

Ubytování (Prázdninové domy) Residenza Le Terrazze. Residenza Le Terrazze se nachází 60 metrů od Spiaggia d'Argento a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a... Ubytování Residenza Le Terrazze se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Residence Anchisemare

9

Residence Anchisemare

Ubytování (Aparthotel) Residence Anchisemare. Residence Anchise Mare se nachází v letovisku Alba Adriatica, pouhé 2 minuty chůze od pláže, a nabízí klimatizované apartmány s balkonem a volný vstup na... Ubytování Residence Anchisemare se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

stefy bilo fronte mare

9

stefy bilo fronte mare

Ubytování (Apartmány) stefy bilo fronte mare. stefy bilo fronte mare se nachází v letovisku Alba Adriatica, 50 metrů od Spiaggia d'Argento a 1 km od pláže Tortoreto Lido, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování stefy bilo fronte mare se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Residence Vittoria

9

Residence Vittoria

UbytováníResidence Vittoria. Residence Vittoria se nachází v Alba Adriatica, 500 metrů od Spiaggia d'Argento, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Vittoria se nachází ve městě Alba Adriatica (Itálie - Abruzzo).

Ubytování ve městě Alba Adriatica

Město Alba Adriatica se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 212 hotelů a ubytování ve městě Alba Adriatica.