Hledat

Ubytování

Mljet

Na ostrově Mljet (Chorvatsko) máme celkem 271 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Mljet doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Saplunara (43), Sobra (42), Maranovići (40), Babino Polje (37), Goveđari (24), Polače (24), Prožura (16), Pomena (14), Okuklje (13), Kozarica (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Mljet

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Mljet

Apartment Lilly

10

Apartment Lilly

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilly. Apartment Lilly is situated in Babino Polje and offers a terrace. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Lilly se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mljet 4Two - Beach House

9,9

Mljet 4Two - Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Mljet 4Two - Beach House. Located in Sobra, just 7 km from Odysseus Cave, Mljet 4Two - Beach House provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, a terrace... Ubytování Mljet 4Two - Beach House se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nadine

9,9

Apartment Nadine

Ubytování (Apartmán) Apartment Nadine. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Nadine is located in Okuklje. Ubytování Apartment Nadine se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments LeviAna

9,9

Apartments LeviAna

Ubytování (Apartmány) Apartments LeviAna. Situated in Korita in the Mljet Island region, Apartments LeviAna features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments LeviAna se nachází ve městě Korita (Chorvatsko - Mljet).

New studio app for 2

9,9

New studio app for 2

Ubytování (Apartmán) New studio app for 2. Located in Babino Polje in the Mljet Island region, New studio app for 2 features a patio and lake views. Ubytování New studio app for 2 se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments by the sea Kozarica (Mljet) - 4950

9,9

Apartments by the sea Kozarica (Mljet) - 4950

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kozarica (Mljet) - 4950. Apartments by the sea Kozarica (Mljet) - 4950 provides beachfront accommodation in Kozarica. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Apartments by the sea Kozarica (Mljet) - 4950 se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet

9,8

Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet

Ubytování (Apartmán) Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Authentic ap for 2, Babino Polje, Mljet provides accommodation in Babino Polje with free WiFi and... Ubytování Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Korita

9,8

Apartments Korita

Ubytování (Apartmány) Apartments Korita. Set in Maranovići in the Mljet Island region, Apartments Korita offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Korita se nachází ve městě Maranovići (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Lampalo

9,8

Apartments Lampalo

Ubytování (Apartmány) Apartments Lampalo. Apartmány Lampalo se nacházejí v obci Okuklje a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Toto ubytování na pláži má vlastní restauraci, gril, zahradu a zařízenou terasu. Ubytování Apartments Lampalo se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Danijela

9,8

Apartment Danijela

Ubytování (Apartmán) Apartment Danijela. Apartmán Danijela se nachází v obci Okuklje a nabízí klimatizaci i balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Danijela se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

National Park Mljet Apartment

9,8

National Park Mljet Apartment

Ubytování (Apartmán) National Park Mljet Apartment. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, House National Park Mljet offers accommodation in Goveđari with free WiFi and... Ubytování National Park Mljet Apartment se nachází ve městě Goveđari (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Zdenka

9,7

Apartment Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartment Zdenka. Apartment Zdenka is an air-conditioned accommodation located in Prožurska Luka, right on the sea shore. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Zdenka se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Skurla

9,7

Apartments Skurla

Ubytování (Apartmány) Apartments Skurla. Apartments Skurla has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Saplunara. Ubytování Apartments Skurla se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Hana

9,7

Apartments Hana

Ubytování (Apartmány) Apartments Hana. Tento apartmán se nachází v obci Goveđari, 50 metrů od vchodu Pristanište do národního parku Mljet, a nabízí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartments Hana se nachází ve městě Goveđari (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Filipović

9,7

Apartments Filipović

Ubytování (Apartmány) Apartments Filipović. Apartments Filipović se nachází v obci Sobra na ostrově Mljet, 5 km od Odysseovy jeskyně, a nabízí terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Filipović se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Villa Mirosa

9,7

Villa Mirosa

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Mirosa. Penzion Villa Mirosa se nachází na soukromém úseku pláže v letovisku Saplunara a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, sezónní venkovní bazén a slunnou... Ubytování Villa Mirosa se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

STIGA 1 - new ap. 4 two

9,7

STIGA 1 - new ap. 4 two

Ubytování (Apartmán) STIGA 1 - new ap. 4 two. Featuring a garden and a terrace, STIGA 1 - new ap. 4 two provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytování STIGA 1 - new ap. 4 two se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New studio Sea Song

9,7

New studio Sea Song

Ubytování (Apartmán) New studio Sea Song. Set in Maranovići in the Mljet Island region, New studio Sea Song has a patio and sea views. Ubytování New studio Sea Song se nachází ve městě Maranovići (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house in National park

9,7

Holiday house in National park

Ubytování (Apartmán) Holiday house in National park. Situated in Goveđari, Holiday house in National park features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Holiday house in National park se nachází ve městě Goveđari (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Klacina

9,7

Villa Klacina

Ubytování (Vila) Villa Klacina. Boasting a private pool and mountain views, Villa Klacina is located in Goveđari. The property has lake and pool views. Ubytování Villa Klacina se nachází ve městě Goveđari (Chorvatsko - Mljet).

Villa Evita Apartments

9,7

Villa Evita Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Evita Apartments. Villa Evita Apartments se nachází v centru vesnice Prožurska Luka, 50 metrů od oblázkové pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Villa Evita Apartments se nachází ve městě Maranovići (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments More

9,6

Apartments More

Ubytování (Apartmány) Apartments More. Apartmány More se nachází v obci Sobra, 7 km od jeskyně Odysseus, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Apartments More se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Stone House Biskup

9,6

Stone House Biskup

Ubytování (Apartmán) Stone House Biskup. Set in Babino Polje in the Mljet Island region, Stone House Biskup has a patio and garden views. Ubytování Stone House Biskup se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet).

Sea view apartment for two

9,6

Sea view apartment for two

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment for two. Sea view apartment for two is set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytování Sea view apartment for two se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dora Mljet

9,6

Apartments Dora Mljet

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora Mljet. Apartmány Dora Mljet se nacházejí v obci Kozarica, asi 8 km od národního parku Mljet. Nabízí gril a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Dora Mljet se nachází ve městě Kozarica (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Cumbelic

9,6

Apartments Cumbelic

Ubytování (Apartmán) Apartments Cumbelic. Offering a barbecue and terrace, Apartments Cumbelic is situated in Kozarica in the Mljet Island Region. Ubytování Apartments Cumbelic se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Linda

9,6

Apartments Linda

Ubytování (Apartmány) Apartments Linda. Apartmány Linda se nachází ve městě Polače, 28 km od Korčuly. Do Neumu je to odsud 25 km. Ubytování Apartments Linda se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Mirjana Mljet

9,6

Apartments Mirjana Mljet

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirjana Mljet. Apartments Mirjana Mljet jsou apartmány a apartmá situované v Prožuře, 39 km od Dubrovníku. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Mirjana Mljet se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

Comfortable apartments in the attic of the house

9,6

Comfortable apartments in the attic of the house

Ubytování (Apartmány) Comfortable apartments in the attic of the house. Located in Sobra, 6 km from Odysseus Cave, Comfortable apartments in the attic of the house provides accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Comfortable apartments in the attic of the house se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Anica

9,6

Apartments Anica

Ubytování (Apartmány) Apartments Anica. Apartmány Anica se nacházejí na klidném místě přímo u pláže, 200 metrů od centra obce Sobra a 25 km od Národního parku Mljet. Ubytování Apartments Anica se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Villa Dundo Pero

9,6

Villa Dundo Pero

Ubytování (Vila) Villa Dundo Pero. Featuring a seasonal outdoor pool and pool views, Villa Dundo Pero is set in Babino Polje. Ubytování Villa Dundo Pero se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Hazdovac Ropa

9,6

Apartments Hazdovac Ropa

Ubytování (Apartmány) Apartments Hazdovac Ropa. Apartments Hazdovac Ropa se nachází v Ropě, 35 km od Korčuly. Nabízí zahradu, gril, sluneční terasu a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Apartments Hazdovac Ropa se nachází ve městě Ropa (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Slavica

9,5

Apartments Slavica

Ubytování (Apartmány) Apartments Slavica. Apartments Slavica se nachází v letovisku Pomena a nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Slavica se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Šojka

9,5

Apartments Šojka

Ubytování (Apartmány) Apartments Šojka. Apartmány Šojka se nachází v Sobře a nabízí soukromou pláž. Toto ubytování s možností vlastního stravování poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Šojka se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anita

9,5

Villa Anita

Ubytování (Apartmán) Villa Anita. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Villa Anita provides accommodation in Sobra with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Anita se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Posta

9,5

Apartments Posta

Ubytování (Apartmány) Apartments Posta. Apartments Posta se nachází ve městě Saplunara. Wi-Fi je zdarma. Pokoje mají vlastní koupelnu, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a lednici. Ubytování Apartments Posta se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

House Abatros

9,5

House Abatros

Ubytování (Vila) House Abatros. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, House Abatros is situated in Babino Polje. Ubytování House Abatros se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Culan

9,5

Apartment Culan

Ubytování (Apartmán) Apartment Culan. Set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartment Culan offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Culan se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Pine Tree Boutique Apartments

9,4

Pine Tree Boutique Apartments

Ubytování (Apartmány) Pine Tree Boutique Apartments. Boutique Pine Tree Apartments se nachází ve vesnici Saplunara, 32 km od národního parku Mljet a nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Pine Tree Boutique Apartments se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Pitarević

9,4

Apartments Pitarević

Ubytování (Apartmány) Apartments Pitarević. Apartmány Pitarević s možností vlastního stravování se nacházejí v obci Saplunara. Ubytování Apartments Pitarević se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vojvoda - Pomena

9,4

Apartmani Vojvoda - Pomena

Ubytování (Apartmán) Apartmani Vojvoda - Pomena. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmani Vojvoda - Pomena is situated in Pomena. Ubytování Apartmani Vojvoda - Pomena se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Guesthouse Pavla

9,4

Guesthouse Pavla

Ubytování (Penzion) Guesthouse Pavla. Located in Goveđari, 3.3 km from Mljet National Park, Guesthouse Pavla provides accommodation with a terrace and free private parking. Ubytování Guesthouse Pavla se nachází ve městě Goveđari (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Sobra 7531b

9,4

Apartment Sobra 7531b

Ubytování (Apartmán) Apartment Sobra 7531b. Located in Sobra, just 7 km from Odysseus Cave, Apartment Sobra 7531b provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Sobra 7531b se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Liana

9,4

Apartments Liana

Ubytování (Apartmány) Apartments Liana. Located in Sobra in the Mljet Island region, Apartments Liana provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Liana se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartmani Vojvoda

9,4

Apartmani Vojvoda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vojvoda. Apartmani Vojvoda se nachází v obci Pomena, 27 km od Korčuly, a nabízí zahradu. Do Neumu je to 27 km. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Vojvoda se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Feral

9,3

Apartments Feral

Ubytování (Apartmány) Apartments Feral. Apartmány Feral se nachází v obci Saplunara a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyňský kout, balkon a posezení. Ubytování Apartments Feral se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prozurska Luka (Mljet) - 618

9,3

Apartments by the sea Prozurska Luka (Mljet) - 618

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Prozurska Luka (Mljet) - 618. Apartments by the sea Prozurska Luka (Mljet) - 618 is situated on the beachfront in Okuklje. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Prozurska Luka (Mljet) - 618 se nachází ve městě Maranovići (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stermasi Apartments

9,3

Stermasi Apartments

Ubytování (Apartmány) Stermasi Apartments. Stermasi Apartments nabízí ubytování se soukromou pláží a bezplatným Wi-Fi v obci Saplunara. Ubytování Stermasi Apartments se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Pomeštak

9,3

Apartments Pomeštak

Ubytování (Apartmány) Apartments Pomeštak. Set in Pomena, Apartments Pomeštak offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Pomeštak se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Hansal

9,3

Apartments Villa Hansal

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Hansal. Apartments Villa Hansal se nachází v Saplunaře. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a gril. Ubytování Apartments Villa Hansal se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Anelić

9,3

Apartments Anelić

Ubytování (Apartmány) Apartments Anelić. Apartments Anelić s grilem a terasou se nachází v osadě Sobra na ostrově Mljet, 5 km od Odysseovy jeskyně. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anelić se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na ostrově Mljet - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 271 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Mljet.

Pro ostrov Mljet doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Saplunara (43), Sobra (42), Maranovići (40), Babino Polje (37), Goveđari (24), Polače (24), Prožura (16), Pomena (14), Okuklje (13), Kozarica (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Mljet máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Lilly (10*), Mljet 4Two - Beach House (9,9*), Apartment Nadine (9,9*), Apartments LeviAna (9,9*), New studio app for 2 (9,9*), Apartments by the sea Kozarica (Mljet) - 4950 (9,9*), Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet (9,8*), Apartments Korita (9,8*), Apartments Lampalo (9,8*), Apartment Danijela (9,8*), National Park Mljet Apartment (9,8*), Apartment Zdenka (9,7*), Apartments Skurla (9,7*), Apartments Hana (9,7*), Apartments Filipović (9,7*), Villa Mirosa (9,7*), STIGA 1 - new ap. 4 two (9,7*), New studio Sea Song (9,7*), Holiday house in National park (9,7*), Villa Klacina (9,7*), Villa Evita Apartments (9,7*), Apartments More (9,6*), Stone House Biskup (9,6*), Sea view apartment for two (9,6*), Apartments Dora Mljet (9,6*), Apartments Cumbelic (9,6*), Apartments Linda (9,6*), Apartments Mirjana Mljet (9,6*), Comfortable apartments in the attic of the house (9,6*), Apartments Anica (9,6*), Villa Dundo Pero (9,6*), Apartments Hazdovac Ropa (9,6*), Apartments Slavica (9,5*), Apartments Šojka (9,5*), Villa Anita (9,5*), Apartments Posta (9,5*), House Abatros (9,5*), Apartment Culan (9,5*), Pine Tree Boutique Apartments (9,4*), Apartments Pitarević (9,4*), Apartmani Vojvoda - Pomena (9,4*), Guesthouse Pavla (9,4*), Apartment Sobra 7531b (9,4*), Apartments Liana (9,4*), Apartmani Vojvoda (9,4*), Apartments Feral (9,3*), Apartments by the sea Prozurska Luka (Mljet) - 618 (9,3*), Stermasi Apartments (9,3*), Apartments Pomeštak (9,3*), Apartments Villa Hansal (9,3*), Apartments Anelić (9,3*).

Ostrov Mljet může být skvělým místem pro strávení dovolené.