Hledat

Ubytování

Ubytování město Sobra

Ve městě Sobra (Chorvatsko) máme celkem 42 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sobra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sobra

Apartments Filipović

9,7

Apartments Filipović

Ubytování (Apartmány) Apartments Filipović. Apartments Filipović se nachází v obci Sobra na ostrově Mljet, 5 km od Odysseovy jeskyně, a nabízí terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Filipović se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments More

9,6

Apartments More

Ubytování (Apartmány) Apartments More. Apartmány More se nachází v obci Sobra, 7 km od jeskyně Odysseus, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Apartments More se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Sea view apartment for two

9,6

Sea view apartment for two

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment for two. Sea view apartment for two is set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytování Sea view apartment for two se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable apartments in the attic of the house

9,6

Comfortable apartments in the attic of the house

Ubytování (Apartmány) Comfortable apartments in the attic of the house. Located in Sobra, 6 km from Odysseus Cave, Comfortable apartments in the attic of the house provides accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Comfortable apartments in the attic of the house se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Anica

9,6

Apartments Anica

Ubytování (Apartmány) Apartments Anica. Apartmány Anica se nacházejí na klidném místě přímo u pláže, 200 metrů od centra obce Sobra a 25 km od Národního parku Mljet. Ubytování Apartments Anica se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Šojka

9,5

Apartments Šojka

Ubytování (Apartmány) Apartments Šojka. Apartmány Šojka se nachází v Sobře a nabízí soukromou pláž. Toto ubytování s možností vlastního stravování poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Šojka se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anita

9,5

Villa Anita

Ubytování (Apartmán) Villa Anita. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Villa Anita provides accommodation in Sobra with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Anita se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Culan

9,5

Apartment Culan

Ubytování (Apartmán) Apartment Culan. Set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartment Culan offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Culan se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Liana

9,4

Apartments Liana

Ubytování (Apartmány) Apartments Liana. Located in Sobra in the Mljet Island region, Apartments Liana provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Liana se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Anelić

9,3

Apartments Anelić

Ubytování (Apartmány) Apartments Anelić. Apartments Anelić s grilem a terasou se nachází v osadě Sobra na ostrově Mljet, 5 km od Odysseovy jeskyně. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anelić se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vinko

9,3

Apartments Vinko

Ubytování (Apartmán) Apartments Vinko. Boasting sea views, Apartments Vinko offers accommodation with barbecue facilities, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytování Apartments Vinko se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Yellow wish

9,3

Yellow wish

Ubytování (Apartmány) Yellow wish. Located 6 km from Odysseus Cave, Yellow wish offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Yellow wish se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Adriatic - Apartment with jacuzzi

9,1

Adriatic - Apartment with jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Adriatic - Apartment with jacuzzi. Featuring sea views, Adriatic - Apartment with jacuzzi offers accommodation with a restaurant and a balcony, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytování Adriatic - Apartment with jacuzzi se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

apartment for family

9,1

apartment for family

Ubytování (Apartmán) apartment for family. Apartment for family offers accommodation in Sobra, 7 km from Odysseus Cave. Ubytování apartment for family se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Matana

9

Guest House Matana

Ubytování (Penzion) Guest House Matana. Set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Guest House Matana offers accommodation with a private beach area, free private parking and a terrace. Ubytování Guest House Matana se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Daniela

8,9

Apartman Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartman Daniela. Apartman Daniela se nachází 7 km od jeskyně Odysseus a nabízí zahradu s grilem a klimatizované pokoje s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Daniela se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Vitorin

8,9

Apartments Vitorin

Ubytování (Apartmány) Apartments Vitorin. Apartments Vitorin se nachází v obci Sobra na ostrově Mljet, 5 km od Odysseovy jeskyně, a hostům nabízí ubytování s výhledem na moře, zázemím pro grilování... Ubytování Apartments Vitorin se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Matić House-2 bedroom apartment

8,9

Matić House-2 bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Matić House-2 bedroom apartment. Situated in Sobra, Matić House-2 bedroom apartment features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Matić House-2 bedroom apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Guest House Ruža

8,8

Guest House Ruža

Ubytování (Penzion) Guest House Ruža. Guest House Ruža is located in Sobra, 200 metres from the centre and the beach. Ubytování Guest House Ruža se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Mambo

8,6

Apartment Mambo

Ubytování (Apartmán) Apartment Mambo. Situated in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartment Mambo features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Mambo se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Laura Mljet

8,6

Apartments Laura Mljet

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura Mljet. Apartments Laura - Mljet nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem s výhledem na moře, jen kousek od pláže v letovisku Sobra. Ubytování Apartments Laura Mljet se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Guesthouse Sobra

8,4

Guesthouse Sobra

Ubytování (Penzion) Guesthouse Sobra. Penzion Guesthouse Sobra se nachází 300 metrů od centra obce Sobra, 10 metrů od skalnaté pláže, a nabízí ubytování s klimatizací a zdarma dostupným Wi-Fi i... Ubytování Guesthouse Sobra se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

APARTAMENT FOR TWO

8,3

APARTAMENT FOR TWO

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT FOR TWO. APARTAMENT FOR TWO se nachází asi 5 km od Odysseovy jeskyně a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování APARTAMENT FOR TWO se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tatjana

8,2

Villa Tatjana

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Tatjana. Villa Tatjana se nachází v Sobře a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Tatjana se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Studio apartman za dvoje

8,1

Studio apartman za dvoje

Ubytování (Apartmán) Studio apartman za dvoje. Studio apartman za dvoje se nachází v Sobře na ostrově Mljet a nabízí terasu. 5 km od Odysseovy jeskyně. Ubytování Studio apartman za dvoje se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Anita

8,1

Guesthouse Anita

Ubytování (Penzion) Guesthouse Anita. Guesthouse Anita se nachází na nábřeží ve vesnici Sobra a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Guesthouse Anita se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matić House Sobra

8

Matić House Sobra

Ubytování (Penzion) Matić House Sobra. Set within 7 km of Odysseus Cave, Matić House Sobra in Sobra offers a garden, as well as free WiFi throughout the property. Each room comes with a terrace. Ubytování Matić House Sobra se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Marija

7,8

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Set in Sobra, within 7 km of Odysseus Cave, Apartment Marija offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Villa Mungos

7,7

Apartments Villa Mungos

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Mungos. Apartments Villa Mungos se nachází nad betonovou pláží a pouhých 100 metrů od pláže oblázkové a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi i... Ubytování Apartments Villa Mungos se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

House Mljet

House Mljet

Ubytování (Apartmán) House Mljet. House Mljet is located in Sobra and offers a terrace. Set 6 km from Odysseus Cave, the property offers a garden and free private parking. Ubytování House Mljet se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic-house & seaview pool

Adriatic-house & seaview pool

Ubytování (Apartmán) Adriatic-house & seaview pool. Situated in Sobra, Adriatic-house & seaview pool features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Adriatic-house & seaview pool se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet

Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet

Ubytování (Apartmán) Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet. Situated in Sobra, within 5 km of Odysseus Cave, Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family apartment

Family apartment

Ubytování (Apartmán) Family apartment. Family apartment is set in Sobra. The air-conditioned accommodation is 5 km from Odysseus Cave. Ubytování Family apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ruza

Apartment Ruza

Ubytování (Apartmán) Apartment Ruza. Apartment Ruza se nachází v Sobře na ostrově Mljet a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Ruza se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matic House-Studio App

Matic House-Studio App

Ubytování (Apartmán) Matic House-Studio App. Located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Matic House-Studio App provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Matic House-Studio App se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Filip’s house

Filip’s house

Ubytování (Prázdninový dům) Filip’s house. Filip’s house offers accommodation in Sobra, 9 km from Odysseus Cave. Ubytování Filip’s house se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic studio apartment

Romantic studio apartment

Ubytování (Apartmán) Romantic studio apartment. Romantic studio apartment is situated in Sobra. Featuring free private parking, the apartment is 7 km from Odysseus Cave. Ubytování Romantic studio apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Mljet 2 You - seafront apartment 2+2

Mljet 2 You - seafront apartment 2+2

Ubytování (Apartmán) Mljet 2 You - seafront apartment 2+2. Mljet 2 You - seafront apartment 2+2 is situated in Sobra, 5 km from Odysseus Cave, and a garden and a terrace are available in-house. Ubytování Mljet 2 You - seafront apartment 2+2 se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic studio apartment

Romantic studio apartment

Ubytování (Apartmán) Romantic studio apartment. Set in Sobra, within 5 km of Odysseus Cave, Romantic studio apartment offers accommodation with air conditioning. Ubytování Romantic studio apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Sobra

Three-Bedroom Apartment in Sobra

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Sobra. Located in Sobra, Three-Bedroom Apartment in Sobra provides accommodation with a private pool. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Sobra se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Mljet 4 You - seafront apartment

Mljet 4 You - seafront apartment

Ubytování (Apartmán) Mljet 4 You - seafront apartment. Set in Sobra, just 5 km from Odysseus Cave, Mljet 4 You - seafront apartment offers beachfront accommodation with a garden, a private beach area, water... Ubytování Mljet 4 You - seafront apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Ana

House Ana

Ubytování (Prázdninový dům) House Ana. Set about 7 km from Odysseus Cave, House Ana offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování House Ana se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Family apartment

Family apartment

Ubytování (Apartmán) Family apartment. Featuring sea views, Family apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytování Family apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Romantic studio apartment

Romantic studio apartment

Ubytování (Apartmán) Romantic studio apartment. Featuring sea views, Romantic studio apartment provides accommodation with a restaurant, a garden and a private beach area, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytování Romantic studio apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Two-Bedroom Apartment in Sobra

Two-Bedroom Apartment in Sobra

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sobra. Two-Bedroom Apartment in Sobra is situated in Sobra. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sobra se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Family apartment Mljet

Family apartment Mljet

Ubytování (Apartmán) Family apartment Mljet. Offering a garden and a private beach area, as well as a terrace, Family apartment Mljet is located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave. Ubytování Family apartment Mljet se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Mala kuća Sobra

Mala kuća Sobra

Ubytování (Prázdninový dům) Mala kuća Sobra. Mala kuća Sobra se nachází asi 5 km od Odysseovy jeskyně a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na moře. Ubytování Mala kuća Sobra se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sobra

Město Sobra se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 42 hotelů a ubytování ve městě Sobra.