Hledat

Ubytování

Ubytování město Prožura

Ve městě Prožura (Chorvatsko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prožura

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prožura

Apartman Kate Mljet

9,8

Apartman Kate Mljet

Ubytování (Apartmán) Apartman Kate Mljet. Apartman Kate Mljet se nachází v obci Prožura na ostrově Mljet a nabízí terasu. Ubytování Apartman Kate Mljet se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Zdenka

9,7

Apartment Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartment Zdenka. Apartment Zdenka is an air-conditioned accommodation located in Prožurska Luka, right on the sea shore. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Zdenka se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

STIGA 1 - new ap. 4 two

9,7

STIGA 1 - new ap. 4 two

Ubytování (Apartmán) STIGA 1 - new ap. 4 two. Featuring a garden and a terrace, STIGA 1 - new ap. 4 two provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytování STIGA 1 - new ap. 4 two se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirjana Mljet

9,6

Apartments Mirjana Mljet

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirjana Mljet. Apartments Mirjana Mljet jsou apartmány a apartmá situované v Prožuře, 39 km od Dubrovníku. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Mirjana Mljet se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

STIGA 2 - two bedroom ap.

8,9

STIGA 2 - two bedroom ap.

Ubytování (Apartmán) STIGA 2 - two bedroom ap.. Located in Prožura in the Mljet Island region, STIGA 2 - two bedroom ap. Features a terrace and sea views. Ubytování STIGA 2 - two bedroom ap. se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

Nono Frano

8,2

Nono Frano

Ubytování (Apartmán) Nono Frano. Situated in Prožura, Nono Frano features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytování Nono Frano se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

Charming apartment by the sea

Charming apartment by the sea

Ubytování (Apartmán) Charming apartment by the sea. Featuring a terrace, Charming apartment by the sea provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytování Charming apartment by the sea se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming House Lovro

Charming House Lovro

Ubytování (Prázdninový dům) Charming House Lovro. Boasting a garden and a terrace, Charming House Lovro offers accommodation in Prožura with free WiFi and garden views. Ubytování Charming House Lovro se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

VILA ROZA

VILA ROZA

Ubytování (Apartmány) VILA ROZA. Situated in Prožura, VILA ROZA features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování VILA ROZA se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea

BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea

Ubytování (Apartmán) BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea. BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea se nachází v Prožuře a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem. Ubytování BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Apartment Octopus

Sunny Apartment Octopus

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment Octopus. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Sunny Apartment Octopus is situated in Prožura. Ubytování Sunny Apartment Octopus se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

Ubytování ve městě Prožura

Město Prožura se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Prožura.