Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Mirjana Mljet

Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Letiště Dubrovník leží od Apartments Mirjana Mljet 53 km. Apartmány a apartmá Mirjana Mljet se nacházejí 49 km od Cavtatu. Standardem je dále kuchyň s ledničkou. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Apartments Mirjana Mljet jsou apartmány a apartmá situované v Prožuře, 39 km od Dubrovníku. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. V apartmá a apartmánech je posezení a některé mají terasu a/nebo balkon s výhledem na moře.

Vybavení ubytování Apartments Mirjana Mljet

  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Letištní transfer (za poplatek)
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Prožura

STIGA 1 - new ap. 4 two

9,7

STIGA 1 - new ap. 4 two

Ubytování (Apartmán) STIGA 1 - new ap. 4 two. Featuring a garden and a terrace, STIGA 1 - new ap. 4 two provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytování STIGA 1 - new ap. 4 two se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

Charming apartment by the sea

Charming apartment by the sea

Ubytování (Apartmán) Charming apartment by the sea. Featuring a terrace, Charming apartment by the sea provides accommodation in Prožura with free WiFi and sea views. Ubytování Charming apartment by the sea se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea

BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea

Ubytování (Apartmán) BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea. BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea se nachází v Prožuře a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem. Ubytování BOCA - 3 Bedroom apartment by the sea se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).

VILA ROZA

VILA ROZA

Ubytování (Apartmány) VILA ROZA. Situated in Prožura, VILA ROZA features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování VILA ROZA se nachází ve městě Prožura (Chorvatsko - Mljet).