Hledat

Ubytování

Ubytování město Polače

Ve městě Polače (Chorvatsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Polače

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Polače

Apartments Linda

9,6

Apartments Linda

Ubytování (Apartmány) Apartments Linda. Apartmány Linda se nachází ve městě Polače, 28 km od Korčuly. Do Neumu je to odsud 25 km. Ubytování Apartments Linda se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Matana Chano

9,1

Apartments Matana Chano

Ubytování (Apartmány) Apartments Matana Chano. Apartments Matana Chano se nachází v centru Polače na ostrově Mljet, v srdci národního parku Mljet a pouhých 100 metrů od pláže. Ubytování Apartments Matana Chano se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Rooms Karla

9

Rooms Karla

Ubytování (Penzion) Rooms Karla. Rooms Karla se nachází v obci Polače, 28 km od ostrova Korčula. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rooms Karla se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Guest House Radulj

8,9

Guest House Radulj

Ubytování (Penzion) Guest House Radulj. Apartmány Radulj se nachází na území národního parku Mljet, pouhých 10 metrů od moře a 200 metrů od centra Polače. Kolem budovy rostou palmy a borovice. Ubytování Guest House Radulj se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Palma

8,6

Apartments Palma

Ubytování (Penzion) Apartments Palma. Apartments Palma se nachází v obci Polače. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Některé pokoje disponují balkonem s výhledem na moře. Ubytování Apartments Palma se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Angelo

8,4

Apartments Angelo

Ubytování (Apartmány) Apartments Angelo. Apartments & Rooms Ogigija se nachází v obci Polače, 28 km od městečka Korčula. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a bar. Ubytování Apartments Angelo se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartments & Rooms Villa Lucija

8,4

Apartments & Rooms Villa Lucija

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Villa Lucija. Vila Lucija stojí jen 10 metrů od moře v nádherné zátoce u letoviska Polače v národním parku na ostrově Mljet. Ubytování Apartments & Rooms Villa Lucija se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dabelić

8,3

Apartments Dabelić

Ubytování (Penzion) Apartments Dabelić. Apartmány Apartments Dabelić se nacházejí v obci Polače ležící na území národního parku Mljet, jen několik kroků od moře, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Apartments Dabelić se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

X-Rooms Mljet

8,1

X-Rooms Mljet

Ubytování (Penzion) X-Rooms Mljet. Tento penzion se nachází na pobřeží v malé vesničce Polače, pouhých 150 metrů od katamaránu se spojením do Dubrovníku. Ubytování X-Rooms Mljet se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Busurelo

8,1

Guest House Busurelo

Ubytování (Penzion) Guest House Busurelo. Penzion Busurelo je situován na pobřeží v centru městečka Polače na ostrově Mljet, pouhých 200 metrů od nejbližší písečné a oblázkové pláže, a nabízí... Ubytování Guest House Busurelo se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Sponga 1

7,7

Apartment Sponga 1

Ubytování (Apartmány) Apartment Sponga 1. Situated in Polače, Apartment Sponga 1 features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant and a terrace. Ubytování Apartment Sponga 1 se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Rooms Ogigija

7,4

Rooms Ogigija

Ubytování (Penzion) Rooms Ogigija. Set on the beachfront in Polače, Rooms Ogigija features a terrace. Ubytování Rooms Ogigija se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Studio Polace 613a

Studio Polace 613a

Ubytování (Apartmán) Studio Polace 613a. Studio Polace 613a is set in Polače. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Polace 613a se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartments and rooms by the sea Polace (Mljet) - 604

Apartments and rooms by the sea Polace (Mljet) - 604

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Polace (Mljet) - 604. Apartments and rooms by the sea Polace (Mljet) - 604 provides beachfront accommodation in Polače. Ubytování Apartments and rooms by the sea Polace (Mljet) - 604 se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Polace 604b

Apartment Polace 604b

Ubytování (Apartmán) Apartment Polace 604b. Apartment Polace 604b is located in Polače. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Polace 604b se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartments by the sea Polace (Mljet) - 613

Apartments by the sea Polace (Mljet) - 613

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Polace (Mljet) - 613. Apartments by the sea Polace (Mljet) - 613 provides beachfront accommodation in Polače. Ubytování Apartments by the sea Polace (Mljet) - 613 se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Three-Bedroom Apartment in Mljet

Three-Bedroom Apartment in Mljet

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Mljet. Three-Bedroom Apartment in Mljet is located in Polače and offers barbecue facilities. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Mljet se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Polace 604c

Apartment Polace 604c

Ubytování (Apartmán) Apartment Polace 604c. Apartment Polace 604c is located in Polače. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Polace 604c se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Twin Room Polace 604a

Twin Room Polace 604a

Ubytování (Penzion) Twin Room Polace 604a. Twin Room Polace 604a is set on the beachfront in Polače. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Twin Room Polace 604a se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Studio Polace 613b

Studio Polace 613b

Ubytování (Apartmán) Studio Polace 613b. Studio Polace 613b is located in Polače. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Polace 613b se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Polace 613b

Apartment Polace 613b

Ubytování (Apartmán) Apartment Polace 613b. Apartment Polace 613b is located in Polače. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Polace 613b se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Studio Polace 604a

Studio Polace 604a

Ubytování (Apartmán) Studio Polace 604a. Studio Polace 604a is set in Polače. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Polace 604a se nachází ve městě Polače (Chorvatsko - Mljet).

Ubytování ve městě Polače

Město Polače se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Polače.