Hledat

Ubytování

Ubytování město Pomena

Ve městě Pomena (Chorvatsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pomena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pomena

Apartments Slavica

9,5

Apartments Slavica

Ubytování (Apartmány) Apartments Slavica. Apartments Slavica se nachází v letovisku Pomena a nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Slavica se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartmani Vojvoda - Pomena

9,4

Apartmani Vojvoda - Pomena

Ubytování (Apartmán) Apartmani Vojvoda - Pomena. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmani Vojvoda - Pomena is situated in Pomena. Ubytování Apartmani Vojvoda - Pomena se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartmani Vojvoda

9,4

Apartmani Vojvoda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vojvoda. Apartmani Vojvoda se nachází v obci Pomena, 27 km od Korčuly, a nabízí zahradu. Do Neumu je to 27 km. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Vojvoda se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Pomeštak

9,3

Apartments Pomeštak

Ubytování (Apartmány) Apartments Pomeštak. Set in Pomena, Apartments Pomeštak offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Pomeštak se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Sanela

9,3

Guesthouse Sanela

Ubytování (Penzion) Guesthouse Sanela. Penzion Sanela se nachází hned vedle pláže v letovisku Pomena v národním parku Mljet a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Guesthouse Sanela se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Lorena Mljet

9,2

Apartments Lorena Mljet

Ubytování (Apartmány) Apartments Lorena Mljet. Apartmány Lorena Mljet se nacházejí v obci Pomena, 26 km od Korčuly a 27 km od Neum. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Lorena Mljet se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Guest House Matana Pomena

8,8

Guest House Matana Pomena

Ubytování (Penzion) Guest House Matana Pomena. Guest House Matana Pomena se nachází v národním parku Mljet, jen pár kroků od pláže. Nabízí restauraci s terasou, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Matana Pomena se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Guesthouse Kamarin

8,8

Guesthouse Kamarin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Kamarin. Guesthouse Kamarin stojí přímo u pláže ve vesnici Pomena a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guesthouse Kamarin se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Rooms by the sea Pomena (Mljet) - 4929

8,4

Rooms by the sea Pomena (Mljet) - 4929

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Pomena (Mljet) - 4929. Rooms by the sea Pomena (Mljet) - 4929 offers free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Pomena. Ubytování Rooms by the sea Pomena (Mljet) - 4929 se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Double Room Pomena 4929a

8,1

Double Room Pomena 4929a

Ubytování (Penzion) Double Room Pomena 4929a. Double Room Pomena 4929a is offering accommodation in Pomena. The 2-star guest house has air-conditioned rooms with a shared bathroom and free WiFi. Ubytování Double Room Pomena 4929a se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Guest House Kiko

7,4

Guest House Kiko

Ubytování (Penzion) Guest House Kiko. Penzion Kiko se nachází u pláže ve městě Pomena. Nabízí restauraci a pokoje s klimatizací, ložním prádlem a koupelnou s vanou nebo sprchou. Ubytování Guest House Kiko se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Pomena 614a

Apartment Pomena 614a

Ubytování (Penzion) Apartment Pomena 614a. Apartment Pomena 614a offers accommodation in Pomena. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartment Pomena 614a se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Pomena 614b

Apartment Pomena 614b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pomena 614b. Situated in Pomena in the Mljet Island region, Apartment Pomena 614b has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Pomena 614b se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Ubytování ve městě Pomena

Město Pomena se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Pomena.