Hledat

Ubytování

Ubytování město Pomena

Ve městě Pomena (Chorvatsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pomena

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pomena

Corallium

9,7

Corallium

Ubytování (Apartmán) Corallium. Corallium se nachází v Pomeně a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Corallium se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Corallium Lux

9,5

Corallium Lux

Ubytování (Apartmán) Corallium Lux. Corallium Lux se nachází v Pomeně a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Corallium Lux se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Pomeštak

9,3

Apartments Pomeštak

Ubytování (Apartmány) Apartments Pomeštak. Set in Pomena, Apartments Pomeštak offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Pomeštak se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Corallium Precious

9

Corallium Precious

Ubytování (Apartmán) Corallium Precious. Corallium Precious se nachází v Pomeně a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Corallium Precious se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Corallium Blue

Corallium Blue

Ubytování (Apartmán) Corallium Blue. Corallium Blue se nachází v Pomeně a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Corallium Blue se nachází ve městě Pomena (Chorvatsko - Mljet).

Ubytování ve městě Pomena

Město Pomena se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Pomena.