Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Vitorin

V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně šnorchlování, cyklistiky a pěší turistiky. Apartments Vitorin se nachází v obci Sobra na ostrově Mljet, 5 km od Odysseovy jeskyně, a hostům nabízí ubytování s výhledem na moře, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Letiště v Dubrovníku je od ubytování vzdálené 58 km. Všechny apartmány zahrnují terasu, jídelní stůl, posezení a ručníky.

Vybavení ubytování Apartments Vitorin

  • Gril
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Cyklistika
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
  • Parkování na ulici
  • Letištní transfer (za poplatek)
  • Úschova zavazadel
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Sobra

Sea view apartment for two

9,6

Sea view apartment for two

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment for two. Sea view apartment for two is set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytování Sea view apartment for two se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Šojka

9,5

Apartments Šojka

Ubytování (Apartmány) Apartments Šojka. Apartmány Šojka se nachází v Sobře a nabízí soukromou pláž. Toto ubytování s možností vlastního stravování poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Šojka se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Villa Anita

9,5

Villa Anita

Ubytování (Apartmán) Villa Anita. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Villa Anita provides accommodation in Sobra with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Anita se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Anelić

9,3

Apartments Anelić

Ubytování (Apartmány) Apartments Anelić. Apartments Anelić s grilem a terasou se nachází v osadě Sobra na ostrově Mljet, 5 km od Odysseovy jeskyně. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anelić se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

apartment for family

9,1

apartment for family

Ubytování (Apartmán) apartment for family. Apartment for family offers accommodation in Sobra, 7 km from Odysseus Cave. Ubytování apartment for family se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Guest House Matana

9

Guest House Matana

Ubytování (Penzion) Guest House Matana. Set in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Guest House Matana offers accommodation with a private beach area, free private parking and a terrace. Ubytování Guest House Matana se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

APARTAMENT FOR TWO

8,3

APARTAMENT FOR TWO

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT FOR TWO. APARTAMENT FOR TWO se nachází asi 5 km od Odysseovy jeskyně a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování APARTAMENT FOR TWO se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Studio apartman za dvoje

8,1

Studio apartman za dvoje

Ubytování (Apartmán) Studio apartman za dvoje. Studio apartman za dvoje se nachází v Sobře na ostrově Mljet a nabízí terasu. 5 km od Odysseovy jeskyně. Ubytování Studio apartman za dvoje se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Guesthouse Anita

8,1

Guesthouse Anita

Ubytování (Penzion) Guesthouse Anita. Guesthouse Anita se nachází na nábřeží ve vesnici Sobra a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Guesthouse Anita se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Ruza

Apartment Ruza

Ubytování (Apartmán) Apartment Ruza. Apartment Ruza se nachází v Sobře na ostrově Mljet a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Ruza se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Family apartment

Family apartment

Ubytování (Apartmán) Family apartment. Family apartment is set in Sobra. The air-conditioned accommodation is 5 km from Odysseus Cave. Ubytování Family apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

House Mljet

House Mljet

Ubytování (Apartmán) House Mljet. House Mljet is located in Sobra and offers a terrace. Set 6 km from Odysseus Cave, the property offers a garden and free private parking. Ubytování House Mljet se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet

Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet

Ubytování (Apartmán) Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet. Situated in Sobra, within 5 km of Odysseus Cave, Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartman Mačić - Sobra - otok Mljet se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Romantic studio apartment

Romantic studio apartment

Ubytování (Apartmán) Romantic studio apartment. Set in Sobra, within 5 km of Odysseus Cave, Romantic studio apartment offers accommodation with air conditioning. Ubytování Romantic studio apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Mljet 2 You - seafront apartment 2+2

Mljet 2 You - seafront apartment 2+2

Ubytování (Apartmán) Mljet 2 You - seafront apartment 2+2. Mljet 2 You - seafront apartment 2+2 is situated in Sobra, 5 km from Odysseus Cave, and a garden and a terrace are available in-house. Ubytování Mljet 2 You - seafront apartment 2+2 se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Filip’s house

Filip’s house

Ubytování (Prázdninový dům) Filip’s house. Filip’s house offers accommodation in Sobra, 9 km from Odysseus Cave. Ubytování Filip’s house se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Mljet 4 You - seafront apartment

Mljet 4 You - seafront apartment

Ubytování (Apartmán) Mljet 4 You - seafront apartment. Set in Sobra, just 5 km from Odysseus Cave, Mljet 4 You - seafront apartment offers beachfront accommodation with a garden, a private beach area, water... Ubytování Mljet 4 You - seafront apartment se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).

Mala kuća Sobra

Mala kuća Sobra

Ubytování (Prázdninový dům) Mala kuća Sobra. Mala kuća Sobra se nachází asi 5 km od Odysseovy jeskyně a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na moře. Ubytování Mala kuća Sobra se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet).