Hledat

Ubytování

Ubytování město Okuklje

Ve městě Okuklje (Chorvatsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Okuklje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Okuklje

Apartment Nadine

9,9

Apartment Nadine

Ubytování (Apartmán) Apartment Nadine. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Nadine is located in Okuklje. Ubytování Apartment Nadine se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Lampalo

9,8

Apartments Lampalo

Ubytování (Apartmány) Apartments Lampalo. Apartmány Lampalo se nacházejí v obci Okuklje a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Toto ubytování na pláži má vlastní restauraci, gril, zahradu a zařízenou terasu. Ubytování Apartments Lampalo se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Danijela

9,8

Apartment Danijela

Ubytování (Apartmán) Apartment Danijela. Apartmán Danijela se nachází v obci Okuklje a nabízí klimatizaci i balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Danijela se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Belin Mljet

9,2

Apartments Belin Mljet

Ubytování (Penzion) Apartments Belin Mljet. Apartmány Belin Mljet se nachází u pláže v obci Okuklje. Ubytování Apartments Belin Mljet se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Porto Della Vita

8,9

Apartments Porto Della Vita

Ubytování (Apartmány) Apartments Porto Della Vita. Apartments Porto Della Vita has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Okuklje. Ubytování Apartments Porto Della Vita se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments by the sea Okuklje (Mljet) - 4933

8,3

Apartments by the sea Okuklje (Mljet) - 4933

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Okuklje (Mljet) - 4933. Apartments by the sea Okuklje (Mljet) - 4933 is a 3-star property situated in Okuklje, facing the beach. Ubytování Apartments by the sea Okuklje (Mljet) - 4933 se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Vera

Apartments Vera

Ubytování (Apartmány) Apartments Vera. Situated in Okuklje, Apartments Vera features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Vera se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Okuklje 4933b

Apartment Okuklje 4933b

Ubytování (Apartmán) Apartment Okuklje 4933b. Providing free WiFi, Apartment Okuklje 4933b is located on the beachfront in Okuklje. With sea views, this accommodation provides a terrace. Ubytování Apartment Okuklje 4933b se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Holiday Home Frane

Holiday Home Frane

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Frane. Tento prázdninový dům se nachází v Okuklje, 37 km od Dubrovníku. Jeho součástí je terasa. K dispozici je kuchyň se sporákem a vlastní koupelna. Ubytování Holiday Home Frane se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Holiday home Balm

Holiday home Balm

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balm. Holiday home Balm is situated in Okuklje. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home Balm se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Okuklje Holiday Home

Okuklje Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Okuklje Holiday Home. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Okuklje Holiday Home is set in Okuklje. Ubytování Okuklje Holiday Home se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Holiday home Daniva

Holiday home Daniva

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Daniva. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday home Daniva is set in Okuklje. Ubytování Holiday home Daniva se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet).

Calm lagoon at sea

Calm lagoon at sea

Ubytování (Apartmány) Calm lagoon at sea. Situated in Okuklje, Calm lagoon at sea offers accommodation with a terrace and kitchenette. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Calm lagoon at sea se nachází ve městě Okuklje (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Okuklje

Město Okuklje se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Okuklje.