Hledat

Ubytování

Cres

Na ostrově Cres (Chorvatsko) máme celkem 542 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Cres doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Cres (312), Martinščica (43), Valun (39), Miholašćica (24), Štivan (20), Punta Križa (16), Porozina (12), Osor (11), Ustrine (11), Beli (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Cres

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Cres

Villa Frane 101

10

Villa Frane 101

Ubytování (Apartmán) Villa Frane 101. Set in Beli, Villa Frane 101 offers a restaurant, a garden and a barbecue. This apartment offers air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytování Villa Frane 101 se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov).

House Veli Dvor

10

House Veli Dvor

Ubytování (Prázdninový dům) House Veli Dvor. House Veli Dvor se nachází na ostrově Cres, 400 metrů od pláže Melin a 600 metrů od pláže Grabar, a nabízí klimatizaci. Ubytování House Veli Dvor se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman M.I.R.A.

10

Apartman M.I.R.A.

Ubytování (Apartmán) Apartman M.I.R.A.. Located in Cres in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman M.I.R.A. Features a balcony. Ubytování Apartman M.I.R.A. se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Noris (app2)

10

Apartmani Noris (app2)

Ubytování (Apartmán) Apartmani Noris (app2). Apartmani Noris (app2) se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmani Noris (app2) se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SALVIA

10

SALVIA

Ubytování (Apartmán) SALVIA. SALVIA se nachází na ostrově Cres, 750 metrů od pláže Melin a 1,1 km od pláže Dražica. Ubytování SALVIA se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ilario

9,9

Apartment Ilario

Ubytování (Apartmán) Apartment Ilario. Apartmán Ilario se nachází u pláže na ostrově Cres a nabízí klimatizované ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ilario se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Villa Belej

9,9

Villa Belej

Ubytování (Vila) Villa Belej. Located in Belej, Villa Belej offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This villa provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Villa Belej se nachází ve městě Belej (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Nives

9,9

Apartments Nives

Ubytování (Apartmány) Apartments Nives. Situated in Cres, Apartments Nives features free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a private beach area. Ubytování Apartments Nives se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Tramuntana Holiday Home

9,9

Tramuntana Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Tramuntana Holiday Home. Prázdninový dům Tramuntana se nachází ve městě Porozina na ostrově Cres a nabízí terasu, výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Tramuntana Holiday Home se nachází ve městě Porozina (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Diminic Melin

9,9

Apartment Diminic Melin

Ubytování (Apartmán) Apartment Diminic Melin. Offering free WiFi and sea views, Apartment Diminic Melin is an accommodation set in Cres. Ubytování Apartment Diminic Melin se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment D

9,9

Apartment D

Ubytování (Apartmán) Apartment D. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartment D features accommodation in Cres with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment D se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Down by the bay

9,9

Down by the bay

Ubytování (Apartmán) Down by the bay. Down by the bay is located in Cres. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Down by the bay se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartment

9,9

Premium Apartment

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment. Premium Apartment is located in Cres and offers a terrace. Ubytování Premium Apartment se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Barbarossa House

9,9

Barbarossa House

Ubytování (Apartmán) Barbarossa House. Located in Cres, 400 metres from Melin Beach and 700 metres from Grabar Beach, Barbarossa House provides air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Barbarossa House se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Little prince - Your Holiday home on Cres

9,9

Little prince - Your Holiday home on Cres

Ubytování (Apartmán) Little prince - Your Holiday home on Cres. Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází v Cresu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lorena

9,9

Lorena

Ubytování (Apartmán) Lorena. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Lorena is situated in Cres. Ubytování Lorena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mio Mare

9,8

Villa Mio Mare

Ubytování (Apartmány) Villa Mio Mare. Villa Mio Mare se nachází na ostrově Cres, 43 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Pula je 46 km daleko. Ubytování Villa Mio Mare se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Hacienda Babina

9,8

Hacienda Babina

Ubytování (Vila) Hacienda Babina. Hacienda Babina se nachází v obci Miholašćica, jen 120 metrů od pláže. Ubytování Hacienda Babina se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Vesna

9,8

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Vesna is set in Cres. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Stela Apsirtides

9,8

Apartments Stela Apsirtides

Ubytování (Apartmány) Apartments Stela Apsirtides. Set in Osor, Apartments Stela Apsirtides offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartments Stela Apsirtides se nachází ve městě Osor (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Filipas

9,8

Apartment Filipas

Ubytování (Apartmány) Apartment Filipas. Located in Cres in the Cres Island region, Apartment Filipas provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Filipas se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Flavia

9,8

Apartman Flavia

Ubytování (Penzion) Apartman Flavia. Situated in Cres, within 300 metres of Grabar Beach and 600 metres of Melin Beach, Apartman Flavia features accommodation with a terrace and free WiFi as... Ubytování Apartman Flavia se nachází ve městě Škatari (Chorvatsko - Cres ostrov).

Tiny House with a View

9,8

Tiny House with a View

Ubytování (Penzion) Tiny House with a View. Tiny House with a View je prázdninový dům se zahradou a grilem situovaný ve Stivanu. V každém pokoji je šatní skříň. Ubytování Tiny House with a View se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Garden breeze

9,8

Apartment Garden breeze

Ubytování (Apartmán) Apartment Garden breeze. Located in Cres, Apartment Garden breeze provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Garden breeze se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Panorama

9,8

Apartment Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama. Apartment Panorama se nachází v Cresu na ostrově Cres a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Panorama se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Studio Apartment Marinella

9,8

Studio Apartment Marinella

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Marinella. Studio Apartment Marinella is located in Cres. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Studio Apartment Marinella se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday Home Krista

9,8

Holiday Home Krista

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Krista. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Krista is set in Miholašćica. Ubytování Holiday Home Krista se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa St. Martin-Reef

9,8

Villa St. Martin-Reef

Ubytování (Vila) Villa St. Martin-Reef. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa St. Martin-Reef is situated in Martinšćica. Ubytování Villa St. Martin-Reef se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Morena

9,8

Apartment Morena

Ubytování (Apartmán) Apartment Morena. Featuring a rooftop terrace, Apartment Morena is a self-catering accommodation located in Cres. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Morena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Biba

9,8

Apartman Biba

Ubytování (Apartmán) Apartman Biba. Featuring a garden and a terrace, Apartman Biba offers accommodation in Lubenice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Biba se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leni

9,8

Apartment Leni

Ubytování (Apartmán) Apartment Leni. Set in Cres in the Cres Island region, Apartment Leni features a balcony and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Leni se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Estrela

9,8

Apartment Estrela

Ubytování (Apartmán) Apartment Estrela. Located in Cres, Apartment Estrela provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Estrela se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Livia

9,8

Apartment Livia

Ubytování (Apartmán) Apartment Livia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Livia is located in Cres. Ubytování Apartment Livia se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laura and Nevio Apartments and Rooms

9,7

Laura and Nevio Apartments and Rooms

Ubytování (Apartmány) Laura and Nevio Apartments and Rooms. Set in Cres, 500 metres from Kovacine Beach, Laura and Nevio Apartments and Rooms offers accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Laura and Nevio Apartments and Rooms se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Sara - Cres

9,7

Apartment Sara - Cres

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara - Cres. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Sara - Cres is set in Cres. Ubytování Apartment Sara - Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Panorama Sunset Apartments

9,7

Panorama Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Panorama Sunset Apartments. Apartmány Panorama Sunset se nacházejí v městečku Cres, 43 km od Opatije a 46 km od Puly, a nabízejí gril i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Panorama Sunset Apartments se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Lavender

9,7

Apartments Lavender

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavender. Situated 1.1 km from Kovacine Beach in Cres, Apartments Lavender features accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Apartments Lavender se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9

9,7

SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9

Ubytování (Prázdninový dům) SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9. Situated in Martinšćica, SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9 features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

NEW Holliday House Ardura

9,7

NEW Holliday House Ardura

Ubytování (Prázdninový dům) NEW Holliday House Ardura. NEW Holliday House Ardura se nachází ve Štivanu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování NEW Holliday House Ardura se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pernat

9,7

Holiday Home Pernat

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pernat. Prázdninový dům Pernat se nachází ve městě Pernat na ostrově Cres a nabízí terasu, výhled na hory, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Holiday Home Pernat se nachází ve městě Pernat hotely a ubytování (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Zaglav Apartment

9,7

Sunset Zaglav Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunset Zaglav Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Sunset Zaglav Apartment is set in Martinšćica. Ubytování Sunset Zaglav Apartment se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pinja

9,7

Apartman Pinja

Ubytování (Apartmán) Apartman Pinja. Featuring garden views, Apartman Pinja provides accommodation with a balcony and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Pinja se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivano Cres

9,7

Apartman Ivano Cres

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivano Cres. Apartman Ivano Cres nabízí ubytování v Cresu, necelý 1 km od pláže Kimen. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Ivano Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nika

9,7

Villa Nika

Ubytování (Apartmány) Villa Nika. Villa Nika se nachází na ostrově Cres, asi 300 metrů od centra města, a nabízí moderně zařízené apartmány s klimatizací a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Villa Nika se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Madonnina

9,7

Apartman Madonnina

Ubytování (Apartmán) Apartman Madonnina. Boasting garden views, Apartman Madonnina offers accommodation with a patio and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Madonnina se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mario

9,7

Apartman Mario

Ubytování (Apartmán) Apartman Mario. Apartman Mario is located in Cres, 750 metres from Melin Beach, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Apartman Mario se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Rozalija

9,7

Rozalija

Ubytování (Apartmány) Rozalija. Rozalija has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ustrine. Ubytování Rozalija se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Erik ****

9,7

Apartman Erik ****

Ubytování (Apartmán) Apartman Erik ****. Apartmán Erik s terasou a výhledem na město **** se nachází v Cresu, 600 metrů od pláže Melin a 1,1 km od pláže Kimen. Ubytování Apartman Erik **** se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Augustini

9,7

Apartment Augustini

Ubytování (Apartmán) Apartment Augustini. Apartment Augustini se nachází v Cresu, pouhých 350 metrů od pláže Melin, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartment Augustini se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antiqua

9,7

Villa Antiqua

Ubytování (Vila) Villa Antiqua. Villa Antiqua stojí pouhých 15 metrů od moře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromou zahradou a zázemím pro grilování. Ubytování Villa Antiqua se nachází ve městě Osor (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franceska apartmani

9,7

Franceska apartmani

Ubytování (Apartmány) Franceska apartmani. Set in Cres, Franceska apartmani offers accommodation with free WiFi and free bikes. Ubytování Franceska apartmani se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování na ostrově Cres - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 542 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Cres.

Pro ostrov Cres doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Cres (312), Martinščica (43), Valun (39), Miholašćica (24), Štivan (20), Punta Križa (16), Porozina (12), Osor (11), Ustrine (11), Beli (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Cres máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Villa Frane 101 (10*), Apartment Ilario (9,9*), Villa Belej (9,9*), Apartments Nives (9,9*), Tramuntana Holiday Home (9,9*), Apartment Diminic Melin (9,9*), Apartment D (9,9*), Premium Apartment (9,9*), Barbarossa House (9,9*), Little prince - Your Holiday home on Cres (9,9*), Lorena (9,9*), Villa Mio Mare (9,8*), Hacienda Babina (9,8*), Apartment Vesna (9,8*), Apartments Stela Apsirtides (9,8*), Apartment Filipas (9,8*), Apartman Flavia (9,8*), Tiny House with a View (9,8*), Apartment Garden breeze (9,8*), Apartment Panorama (9,8*), Studio Apartment Marinella (9,8*), Holiday Home Krista (9,8*), Villa St. Martin-Reef (9,8*), Apartman Biba (9,8*), Apartment Morena (9,8*), Apartment Leni (9,8*), Apartment Estrela (9,8*), Apartment Livia (9,8*), Laura and Nevio Apartments and Rooms (9,7*), Apartment Sara - Cres (9,7*), Panorama Sunset Apartments (9,7*), Apartments Lavender (9,7*), SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9 (9,7*), Holiday Home Pernat (9,7*), Sunset Zaglav Apartment (9,7*), Apartman Pinja (9,7*), Villa Nika (9,7*), Apartman Madonnina (9,7*), Apartman Mario (9,7*), Rozalija (9,7*), Villa Antiqua (9,7*), Franceska apartmani (9,7*), Apartmens Viktor (9,7*), Cres Sučić Apartments (9,7*), Apartment Elvira (9,7*), Apartments Klemenc (9,7*), Apartmani Ivana (9,7*), Apartman Solis (9,7*), Studio Sigovic (9,7*), Apartmani Matea (9,7*), Room M (9,7*).

Ostrov Cres může být skvělým místem pro strávení dovolené.