Hledat

Ubytování

Cres

Na ostrově Cres (Chorvatsko) máme celkem 542 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Cres doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Cres (312), Martinščica (43), Valun (39), Miholašćica (24), Štivan (20), Punta Križa (16), Porozina (12), Osor (11), Ustrine (11), Beli (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Cres

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Cres

House Veli Dvor

10

House Veli Dvor

Ubytování (Prázdninový dům) House Veli Dvor. House Veli Dvor se nachází na ostrově Cres, 400 metrů od pláže Melin a 600 metrů od pláže Grabar, a nabízí klimatizaci. Ubytování House Veli Dvor se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Noris (app2)

10

Apartmani Noris (app2)

Ubytování (Apartmán) Apartmani Noris (app2). Apartmani Noris (app2) se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmani Noris (app2) se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman M.I.R.A.

10

Apartman M.I.R.A.

Ubytování (Apartmán) Apartman M.I.R.A.. Located in Cres in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman M.I.R.A. Features a balcony. Ubytování Apartman M.I.R.A. se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

SALVIA

10

SALVIA

Ubytování (Apartmán) SALVIA. SALVIA se nachází na ostrově Cres, 750 metrů od pláže Melin a 1,1 km od pláže Dražica. Ubytování SALVIA se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Down by the bay

9,9

Down by the bay

Ubytování (Apartmán) Down by the bay. Down by the bay is located in Cres. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Down by the bay se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment D

9,9

Apartment D

Ubytování (Apartmán) Apartment D. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartment D features accommodation in Cres with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment D se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Lorena

9,9

Lorena

Ubytování (Apartmán) Lorena. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Lorena is situated in Cres. Ubytování Lorena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Little prince - Your Holiday home on Cres

9,9

Little prince - Your Holiday home on Cres

Ubytování (Apartmán) Little prince - Your Holiday home on Cres. Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází v Cresu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Tiny House with a View

9,8

Tiny House with a View

Ubytování (Penzion) Tiny House with a View. Tiny House with a View je prázdninový dům se zahradou a grilem situovaný ve Stivanu. V každém pokoji je šatní skříň. Ubytování Tiny House with a View se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Biba

9,8

Apartman Biba

Ubytování (Apartmán) Apartman Biba. Featuring a garden and a terrace, Apartman Biba offers accommodation in Lubenice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Biba se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Morena

9,8

Apartment Morena

Ubytování (Apartmán) Apartment Morena. Featuring a rooftop terrace, Apartment Morena is a self-catering accommodation located in Cres. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Morena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday Home Krista

9,8

Holiday Home Krista

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Krista. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Krista is set in Miholašćica. Ubytování Holiday Home Krista se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Livia

9,8

Apartment Livia

Ubytování (Apartmán) Apartment Livia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Livia is located in Cres. Ubytování Apartment Livia se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Leni

9,8

Apartment Leni

Ubytování (Apartmán) Apartment Leni. Set in Cres in the Cres Island region, Apartment Leni features a balcony and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Leni se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

NEW Holliday House Ardura

9,7

NEW Holliday House Ardura

Ubytování (Prázdninový dům) NEW Holliday House Ardura. NEW Holliday House Ardura se nachází ve Štivanu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování NEW Holliday House Ardura se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Sunset Zaglav Apartment

9,7

Sunset Zaglav Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunset Zaglav Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Sunset Zaglav Apartment is set in Martinšćica. Ubytování Sunset Zaglav Apartment se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Ivano Cres

9,7

Apartman Ivano Cres

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivano Cres. Apartman Ivano Cres nabízí ubytování v Cresu, necelý 1 km od pláže Kimen. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Ivano Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Pinja

9,7

Apartman Pinja

Ubytování (Apartmán) Apartman Pinja. Featuring garden views, Apartman Pinja provides accommodation with a balcony and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Pinja se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday Home Pernat

9,7

Holiday Home Pernat

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pernat. Prázdninový dům Pernat se nachází ve městě Pernat na ostrově Cres a nabízí terasu, výhled na hory, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Holiday Home Pernat se nachází ve městě Pernat hotely a ubytování (Chorvatsko - Cres ostrov).

Rozalija

9,7

Rozalija

Ubytování (Apartmány) Rozalija. Rozalija has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ustrine. Ubytování Rozalija se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Madonnina

9,7

Apartman Madonnina

Ubytování (Apartmán) Apartman Madonnina. Boasting garden views, Apartman Madonnina offers accommodation with a patio and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Madonnina se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Augustini

9,7

Apartment Augustini

Ubytování (Apartmán) Apartment Augustini. Apartment Augustini se nachází v Cresu, pouhých 350 metrů od pláže Melin, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartment Augustini se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Erik ****

9,7

Apartman Erik ****

Ubytování (Apartmán) Apartman Erik ****. Apartmán Erik s terasou a výhledem na město **** se nachází v Cresu, 600 metrů od pláže Melin a 1,1 km od pláže Kimen. Ubytování Apartman Erik **** se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování na ostrově Cres - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 542 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Cres.

Pro ostrov Cres doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Cres (312), Martinščica (43), Valun (39), Miholašćica (24), Štivan (20), Punta Križa (16), Porozina (12), Osor (11), Ustrine (11), Beli (10). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Cres máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Villa Frane 101 (10*), Apartment Ilario (9,9*), Villa Belej (9,9*), Apartments Nives (9,9*), Tramuntana Holiday Home (9,9*), Apartment Diminic Melin (9,9*), Apartment D (9,9*), Premium Apartment (9,9*), Barbarossa House (9,9*), Little prince - Your Holiday home on Cres (9,9*), Lorena (9,9*), Villa Mio Mare (9,8*), Hacienda Babina (9,8*), Apartment Vesna (9,8*), Apartments Stela Apsirtides (9,8*), Apartment Filipas (9,8*), Apartman Flavia (9,8*), Tiny House with a View (9,8*), Apartment Garden breeze (9,8*), Apartment Panorama (9,8*), Studio Apartment Marinella (9,8*), Holiday Home Krista (9,8*), Villa St. Martin-Reef (9,8*), Apartman Biba (9,8*), Apartment Morena (9,8*), Apartment Leni (9,8*), Apartment Estrela (9,8*), Apartment Livia (9,8*), Laura and Nevio Apartments and Rooms (9,7*), Apartment Sara - Cres (9,7*), Panorama Sunset Apartments (9,7*), Apartments Lavender (9,7*), SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9 (9,7*), Holiday Home Pernat (9,7*), Sunset Zaglav Apartment (9,7*), Apartman Pinja (9,7*), Villa Nika (9,7*), Apartman Madonnina (9,7*), Apartman Mario (9,7*), Rozalija (9,7*), Villa Antiqua (9,7*), Franceska apartmani (9,7*), Apartmens Viktor (9,7*), Cres Sučić Apartments (9,7*), Apartment Elvira (9,7*), Apartments Klemenc (9,7*), Apartmani Ivana (9,7*), Apartman Solis (9,7*), Studio Sigovic (9,7*), Apartmani Matea (9,7*), Room M (9,7*).

Ostrov Cres může být skvělým místem pro strávení dovolené.