Hledat

Ubytování

Ubytování město Martinščica

Ve městě Martinščica (Chorvatsko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Martinščica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Martinščica

Tiny House with a View

9,8

Tiny House with a View

Ubytování (Penzion) Tiny House with a View. Tiny House with a View je prázdninový dům se zahradou a grilem situovaný ve Stivanu. V každém pokoji je šatní skříň. Ubytování Tiny House with a View se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa St. Martin-Reef

9,8

Villa St. Martin-Reef

Ubytování (Vila) Villa St. Martin-Reef. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa St. Martin-Reef is situated in Martinšćica. Ubytování Villa St. Martin-Reef se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9

9,7

SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9

Ubytování (Prázdninový dům) SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9. Situated in Martinšćica, SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9 features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování SISTERS-HOMES VIDOVIĆI 9 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Sunset Zaglav Apartment

9,7

Sunset Zaglav Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunset Zaglav Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Sunset Zaglav Apartment is set in Martinšćica. Ubytování Sunset Zaglav Apartment se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zorica

9,6

Apartmani Zorica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zorica. Situated in Martinšćica, Apartmani Zorica features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartmani Zorica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Darko

9,6

Apartment Darko

Ubytování (Apartmán) Apartment Darko. Apartment Darko se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres. Toto 3hvězdičkové ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Apartment Darko se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jašarević

9,5

Apartmani Jašarević

Ubytování (Apartmán) Apartmani Jašarević. Apartmány Jašarević se nachází u pláže v městečku Martinšćica a nabízí soukromý bazén, výhled do zahrady, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartmani Jašarević se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chiara Martinscica

9,4

Apartment Chiara Martinscica

Ubytování (Apartmán) Apartment Chiara Martinscica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Chiara Martinscica is located in Martinšćica. Ubytování Apartment Chiara Martinscica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaview Apartment Vidovici

9,3

Seaview Apartment Vidovici

Ubytování (Apartmán) Seaview Apartment Vidovici. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Martinšćica, 18 km od města Cres, a má terasu i Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Seaview Apartment Vidovici se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mihaljinec

9,2

Apartment Mihaljinec

Ubytování (Apartmán) Apartment Mihaljinec. Tento apartmán se nachází v obci Martinšćica a nabízí gril. Na místě můžete využívat terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Mihaljinec se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER

9,2

APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER

Ubytování (Apartmány) APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER. Apartmán SENKA - VILLA OLIVER se nachází v letovisku Martinšćica a nabízí terasu nebo balkon, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a přístup do zahrady... Ubytování APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Seaside holiday house Miholascica (Cres) - 8073

9,2

Seaside holiday house Miholascica (Cres) - 8073

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Miholascica (Cres) - 8073. Located in Martinšćica in the Cres Island region, Seaside holiday house Miholascica (Cres) - 8073 has a terrace and sea views. Ubytování Seaside holiday house Miholascica (Cres) - 8073 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday home Martinšćica

9,2

Holiday home Martinšćica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Martinšćica. Holiday home Martinšćica is situated in Martinšćica and offers barbecue facilities. This holiday home features free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home Martinšćica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Renovated Old Family House

9,1

Renovated Old Family House

Ubytování (Prázdninový dům) Renovated Old Family House. Renovated Old Family House se nachází u pláže v obci Martinšćica. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na moře a zahradu. Ubytování Renovated Old Family House se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Vidovići

9

Apartment Vidovići

Ubytování (Apartmán) Apartment Vidovići. Apartmán Vidovići se nachází ve Vidovići, 40 km od Puly, 31 km od Rabače a 35 km od Bašky, a nabízí ubytování hostům i s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Vidovići se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View

8,9

Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View

Ubytování (Apartmán) Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View. Situated in Martinšćica, Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Behin

8,9

Apartment Behin

Ubytování (Apartmán) Apartment Behin. Tento klimatizovaný apartmán s terasou s výhledem na moře a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Martinšćica, pouhých 42 km od Puly. Ubytování Apartment Behin se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Pinezić

8,9

Apartments Pinezić

Ubytování (Apartmány) Apartments Pinezić. Apartmány Pinezić se nachází ve vesnici Martinšćica na ostrově Cres, 50 metrů od nejbližší pláže, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartments Pinezić se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Radic

8,8

Apartments Radic

Ubytování (Apartmány) Apartments Radic. Apartments Radic se nachází v osadě Martinšćica a nabízí ubytování s kuchyní a výhled na moře. Ubytování Apartments Radic se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Anabella

8,8

Apartmani Anabella

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anabella. Apartmani Anabella se nachází v osadě Martinšćica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartmani Anabella se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tatjana

8,6

Apartments Tatjana

Ubytování (Apartmány) Apartments Tatjana. Apartmány Tatjana se nachází v obci Martinšćica, 40 km od Puly. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartments Tatjana se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Goga

8,3

Villa Goga

Ubytování (Apartmány) Villa Goga. Villa Goga je situovaná v obci Miholašćica, 20 metrů od pláže, a nabízí ubytování se zázemím na grilování, společnou zahradou, terasou, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Villa Goga se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Hotel Zlatni Lav

8

Hotel Zlatni Lav

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatni Lav. Hotel Zlatni Lav stojí v jedinečné lokalitě nedaleko zálivu Martinščica a pouhých 300 metrů od malebných oblázkových pláží. Ubytování Hotel Zlatni Lav se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments with WiFi Stivan (Cres) - 382

7,7

Apartments with WiFi Stivan (Cres) - 382

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Stivan (Cres) - 382. Apartments with WiFi Stivan (Cres) - 382 jsou apartmány s terasou, kuchyní a Wi-Fi zdarma situované ve Štivanu. Ubytování Apartments with WiFi Stivan (Cres) - 382 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Zaglav Iva

7,1

Zaglav Iva

Ubytování (Apartmán) Zaglav Iva. Apartmán Zaglav Iva se nachází v osadě Martinšćica na ostrově Cres. Nabízí balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Zaglav Iva se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Zaglav

6,9

Apartman Zaglav

Ubytování (Apartmán) Apartman Zaglav. Apartman Zaglav s výhledem na moře se nachází v obci Martinšćica, 35 km od Rabacu a 42 km od Puly. Ubytování Apartman Zaglav se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Nuova 2 Etage

6,1

Apartman Nuova 2 Etage

Ubytování (Apartmán) Apartman Nuova 2 Etage. Apartman Nuova 2 Etage se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres a nabízí terasu a přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Apartman Nuova 2 Etage se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Stivan 382c

5,6

Apartment Stivan 382c

Ubytování (Apartmán) Apartment Stivan 382c. Apartmán Stivan 382c se nachází ve Štivanu a nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Stivan 382c se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Erba

Apartman Erba

Ubytování (Apartmán) Apartman Erba. Apartman Erba is situated in Martinšćica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman Erba se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stivan 62

Stivan 62

Ubytování (Apartmán) Stivan 62. Stivan 62 is situated in Štivan. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytování Stivan 62 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7995

Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7995

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7995. Holiday Home Stivan 7995 se nachází v obci Štivan, 37 km od Rabace a 43 km od Puly. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7995 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments by the sea Cove Merascica bay - Merascica (Cres) - 8071

Apartments by the sea Cove Merascica bay - Merascica (Cres) - 8071

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Merascica bay - Merascica (Cres) - 8071. Apartmán Uvala Merašćica 8071a se nachází ve vesnici Štivan a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. K dispozici je terasa. Ubytování Apartments by the sea Cove Merascica bay - Merascica (Cres) - 8071 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Stivan 382a

Apartment Stivan 382a

Ubytování (Apartmán) Apartment Stivan 382a. Apartmán Stivan 382a se nachází ve městě Štivan na ostrově Cres. Toto 3hvězdičkové ubytování nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Apartment Stivan 382a se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

MIA Stivan

MIA Stivan

Ubytování (Apartmány) MIA Stivan. With garden views, MIA Stivan is located in Martinšćica and has a restaurant, an ATM, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytování MIA Stivan se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Iva

Holiday house Iva

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Iva. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Holiday house Iva features accommodation in Martinšćica with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday house Iva se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house by the sea

Holiday house by the sea

Ubytování (Penzion) Holiday house by the sea. Situated in Martinšćica, Holiday house by the sea has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. All rooms have a TV with satellite channels. Ubytování Holiday house by the sea se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Martinscica 11279b

Apartment Martinscica 11279b

Ubytování (Apartmán) Apartment Martinscica 11279b. Apartment Martinscica 11279b is situated in Martinšćica. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Martinscica 11279b se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Stivan 382d

Apartment Stivan 382d

Ubytování (Apartmán) Apartment Stivan 382d. Located in Štivan in the Cres Island region, Apartment Stivan 382d is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Stivan 382d se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Studio Martinscica 14334c

Studio Martinscica 14334c

Ubytování (Apartmán) Studio Martinscica 14334c. Situated in Martinšćica, Studio Martinscica 14334c features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio Martinscica 14334c se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments for families with children Stivan (Cres) - 12804

Apartments for families with children Stivan (Cres) - 12804

Ubytování (Penzion) Apartments for families with children Stivan (Cres) - 12804. Located in Martinšćica, this apartment is 43 km from Pula. The unit is 37 km from Rabac. A dishwasher, an oven and a fridge can be found in the kitchen. Ubytování Apartments for families with children Stivan (Cres) - 12804 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments MartaMare

Apartments MartaMare

Ubytování (Apartmány) Apartments MartaMare. Set in Martinšćica, Apartments MartaMare offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments MartaMare se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Sofia

Apartments Sofia

Ubytování (Apartmány) Apartments Sofia. Located in Martinšćica, Apartments Sofia features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Apartments Sofia se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Stivan

Bella Stivan

Ubytování (Apartmán) Bella Stivan. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Bella Stivan is situated in Martinšćica. Ubytování Bella Stivan se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anima Stivan

Anima Stivan

Ubytování (Apartmán) Anima Stivan. Anima Stivan se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Anima Stivan se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Martinscica (Cres) - 11279

Apartments by the sea Martinscica (Cres) - 11279

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Martinscica (Cres) - 11279. Apartments by the sea Martinscica (Cres) - 11279 is located on the beachfront in Martinšćica. Ubytování Apartments by the sea Martinscica (Cres) - 11279 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7947

Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7947

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7947. Situated 43 km from Pula and 37 km from Rabac, Holiday Home Stivan 7947 offers accommodation in Martinšćica. Guests benefit from patio. Ubytování Holiday house with a parking space Stivan (Cres) - 7947 se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

House Martinscica

House Martinscica

Ubytování (Prázdninový dům) House Martinscica. Boasting a garden and barbecue facilities, House Martinscica offers accommodation in Martinšćica with free WiFi and sea views. Ubytování House Martinscica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

VILLA IL BLU direkt am Meer

VILLA IL BLU direkt am Meer

Ubytování (Apartmán) VILLA IL BLU direkt am Meer. Villa und Apartements IL BLU is located in Martinšćica and offers a garden. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also comes with 2 bathrooms. Ubytování VILLA IL BLU direkt am Meer se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

House by the Sea

House by the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) House by the Sea. House by the Sea is situated in Martinšćica. This holiday home provides accommodation with a terrace. Ubytování House by the Sea se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Martinscica

Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Martinscica

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Martinscica. Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Martinscica is located in Martinšćica. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Martinscica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms

Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms. Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms is situated in Martinšćica and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytování Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Martinščica

Město Martinščica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Martinščica.