Hledat

Ubytování

Ubytování město Martinščica

Ve městě Martinščica (Chorvatsko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Martinščica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Martinščica

Apartmani Noris (app2)

10

Apartmani Noris (app2)

Ubytování (Apartmán) Apartmani Noris (app2). Apartmani Noris (app2) se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmani Noris (app2) se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Tiny House with a View

9,8

Tiny House with a View

Ubytování (Penzion) Tiny House with a View. Tiny House with a View je prázdninový dům se zahradou a grilem situovaný ve Stivanu. V každém pokoji je šatní skříň. Ubytování Tiny House with a View se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Sunset Zaglav Apartment

9,7

Sunset Zaglav Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunset Zaglav Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Sunset Zaglav Apartment is set in Martinšćica. Ubytování Sunset Zaglav Apartment se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Zorica

9,6

Apartmani Zorica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zorica. Situated in Martinšćica, Apartmani Zorica features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartmani Zorica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Darko

9,6

Apartment Darko

Ubytování (Apartmán) Apartment Darko. Apartment Darko se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres. Toto 3hvězdičkové ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Apartment Darko se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Jašarević

9,5

Apartmani Jašarević

Ubytování (Apartmán) Apartmani Jašarević. Apartmány Jašarević se nachází u pláže v městečku Martinšćica a nabízí soukromý bazén, výhled do zahrady, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartmani Jašarević se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Chiara Martinscica

9,4

Apartment Chiara Martinscica

Ubytování (Apartmán) Apartment Chiara Martinscica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Chiara Martinscica is located in Martinšćica. Ubytování Apartment Chiara Martinscica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments and Rooms YASMIN

9,4

Apartments and Rooms YASMIN

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms YASMIN. Apartments and Rooms YASMIN se nachází v obci Miholašćica, 18 km od Cresu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments and Rooms YASMIN se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Seaview Apartment Vidovici

9,3

Seaview Apartment Vidovici

Ubytování (Apartmán) Seaview Apartment Vidovici. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Martinšćica, 18 km od města Cres, a má terasu i Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Seaview Apartment Vidovici se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday home Martinšćica

9,2

Holiday home Martinšćica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Martinšćica. Holiday home Martinšćica is situated in Martinšćica and offers barbecue facilities. This holiday home features free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home Martinšćica se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Vidovići

9

Apartment Vidovići

Ubytování (Apartmán) Apartment Vidovići. Apartmán Vidovići se nachází ve Vidovići, 40 km od Puly, 31 km od Rabače a 35 km od Bašky, a nabízí ubytování hostům i s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Vidovići se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Anabella

8,8

Apartmani Anabella

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anabella. Apartmani Anabella se nachází v osadě Martinšćica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartmani Anabella se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Tatjana

8,6

Apartments Tatjana

Ubytování (Apartmány) Apartments Tatjana. Apartmány Tatjana se nachází v obci Martinšćica, 40 km od Puly. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartments Tatjana se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Zaglav Iva

7,1

Zaglav Iva

Ubytování (Apartmán) Zaglav Iva. Apartmán Zaglav Iva se nachází v osadě Martinšćica na ostrově Cres. Nabízí balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Zaglav Iva se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday house by the sea

Holiday house by the sea

Ubytování (Penzion) Holiday house by the sea. Situated in Martinšćica, Holiday house by the sea has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. All rooms have a TV with satellite channels. Ubytování Holiday house by the sea se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

MIA Stivan

MIA Stivan

Ubytování (Apartmány) MIA Stivan. With garden views, MIA Stivan is located in Martinšćica and has a restaurant, an ATM, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytování MIA Stivan se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday house Iva

Holiday house Iva

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Iva. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Holiday house Iva features accommodation in Martinšćica with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday house Iva se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Erba

Apartman Erba

Ubytování (Apartmán) Apartman Erba. Apartman Erba is situated in Martinšćica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman Erba se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Sofia

Apartments Sofia

Ubytování (Apartmány) Apartments Sofia. Located in Martinšćica, Apartments Sofia features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Apartments Sofia se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Bella Stivan

Bella Stivan

Ubytování (Apartmán) Bella Stivan. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Bella Stivan is situated in Martinšćica. Ubytování Bella Stivan se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Anima Stivan

Anima Stivan

Ubytování (Apartmán) Anima Stivan. Anima Stivan se nachází v obci Martinšćica na ostrově Cres. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Anima Stivan se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Studio Martinscica 14334c

Studio Martinscica 14334c

Ubytování (Apartmán) Studio Martinscica 14334c. Situated in Martinšćica, Studio Martinscica 14334c features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio Martinscica 14334c se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Villa Sofia

Apartments Villa Sofia

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Sofia. Apartments Villa Sofia se nachází v obci Martinšćica a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Sofia se nachází ve městě Martinščica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování ve městě Martinščica

Město Martinščica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Martinščica.