Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Beli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Beli

Villa Frane 101

10

Villa Frane 101

Ubytování (Apartmán) Villa Frane 101. Set in Beli, Villa Frane 101 offers a restaurant, a garden and a barbecue. This apartment offers air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytování Villa Frane 101 se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov).

Bajota House

9,4

Bajota House

Ubytování (Prázdninový dům) Bajota House. Tříhvězdičkový prázdninový dům Bajota House se nachází v letovisku Beli na ostrově Cres a nabízí terasu s výhledem na moře. Ubytování Bajota House se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Tramontana

8,8

Pansion Tramontana

Ubytování (Penzion) Pansion Tramontana. Ekologický Pansion Tramontana se nachází v Beli, v severní části ostrova Cres, a nabízí individuálně zařízené pokoje s minibarem. Ubytování Pansion Tramontana se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov).

Zora Holiday home

8,8

Zora Holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Zora Holiday home. Prázdninový dům Zora se nachází v obci Beli a nabízí výhled na město a na hory. Ubytování Zora Holiday home se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kalikut 200S

8,7

Haus Kalikut 200S

Ubytování (Apartmán) Haus Kalikut 200S. Haus Kalikut 200S se nachází v obci Beli a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Haus Kalikut 200S se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Kalikut

6,5

Apartment Kalikut

Ubytování (Apartmány) Apartment Kalikut. Apartment Kalikut se nachází v obci Beli, pouhých 26 km od Opatije. Nabízí sluneční terasu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Kalikut se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Beli 8094b

Apartment Beli 8094b

Ubytování (Apartmán) Apartment Beli 8094b. Situated in Beli in the Cres Island region, Apartment Beli 8094b is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Beli 8094b se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments with WiFi Beli (Cres) - 8094

Apartments with WiFi Beli (Cres) - 8094

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Beli (Cres) - 8094. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Beli, 26 km od Opatije. Do Puly je to 48 km. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments with WiFi Beli (Cres) - 8094 se nachází ve městě Beli (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování ve městě Beli

Město Beli se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Beli.