Hledat

Ubytování

Ubytování město Ustrine

Ve městě Ustrine (Chorvatsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ustrine

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ustrine

Rozalija

9,7

Rozalija

Ubytování (Apartmány) Rozalija. Rozalija has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ustrine. Ubytování Rozalija se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Medea

9,6

House Medea

Ubytování (Prázdninový dům) House Medea. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House Medea is set in Ustrine. Ubytování House Medea se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vita Vacation Home

8,3

Vita Vacation Home

Ubytování (Prázdninový dům) Vita Vacation Home. Vita Vacation Home is situated in Ustrine. Featuring free WiFi, the property also has a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Vita Vacation Home se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Ustrine

8

Apartman Ustrine

Ubytování (Apartmány) Apartman Ustrine. Apartman Ustrine se nachází na místě s výhledem na moře v obci Ustrine, 38 km od Bašky, 42 km od Rabace a 46 km od Puly, a nabízí možnost ubytování s... Ubytování Apartman Ustrine se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Letizia

7,9

Apartment Letizia

Ubytování (Apartmán) Apartment Letizia. Situated in Ustrine in the Cres Island region, Apartment Letizia has a balcony. There is an in-house restaurant and free private parking. Ubytování Apartment Letizia se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Niko

Holiday Home Niko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Niko. Situated in Ustrine in the Cres Island region, Holiday Home Niko features a terrace and sea views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Holiday Home Niko se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Heaven On Earth Ustrine

Heaven On Earth Ustrine

Ubytování (Chata) Heaven On Earth Ustrine. Heaven On Earth Ustrine is situated in Ustrine. Set on the beachfront, this property features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Heaven On Earth Ustrine se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vista della nonna Ana

Vista della nonna Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Vista della nonna Ana. Located in Ustrine, Vista della nonna Ana provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Vista della nonna Ana se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Muskardin

Apartments Muskardin

Ubytování (Apartmány) Apartments Muskardin. Set in Ustrine in the Cres Island region, Apartments Muskardin offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Muskardin se nachází ve městě Ustrine (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování ve městě Ustrine

Město Ustrine se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Ustrine.