Hledat

Ubytování

Ubytování město Štivan

Ve městě Štivan (Chorvatsko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štivan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štivan

NEW Holliday House Ardura

9,7

NEW Holliday House Ardura

Ubytování (Prázdninový dům) NEW Holliday House Ardura. NEW Holliday House Ardura se nachází ve Štivanu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování NEW Holliday House Ardura se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday Home Cres

9,1

Holiday Home Cres

Ubytování (Venkovský dům) Holiday Home Cres. Holiday Home Cres se nachází v obci Štivan. Nabízí gril a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Cres se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment in Stivan/Insel Cres 37906

Apartment in Stivan/Insel Cres 37906

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stivan/Insel Cres 37906. Apartment in Stivan/Insel Cres 37906 is located in Štivan. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment in Stivan/Insel Cres 37906 se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Laurus

Apartment Laurus

Ubytování (Apartmán) Apartment Laurus. Located in Štivan in the Cres Island region, Apartment Laurus has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování Apartment Laurus se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Salvia

Apartment Salvia

Ubytování (Apartmán) Apartment Salvia. Apartment Salvia is set in Štivan. This apartment has a garden. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartment Salvia se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Family House with Olive Tree Garden

Family House with Olive Tree Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Family House with Olive Tree Garden. Family House with Olive Tree Garden se nachází ve Štivanu a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a do zahrady a terasu. Ubytování Family House with Olive Tree Garden se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Anica

Apartment Anica

Ubytování (Apartmán) Apartment Anica. Apartment Anica is located in Štivan. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartment Anica se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování ve městě Štivan

Město Štivan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Štivan.