Hledat

Ubytování

Ubytování město Štivan

Ve městě Štivan (Chorvatsko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štivan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štivan

NEW Holliday House Ardura

9,7

NEW Holliday House Ardura

Ubytování (Prázdninový dům) NEW Holliday House Ardura. NEW Holliday House Ardura se nachází ve Štivanu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování NEW Holliday House Ardura se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Cres

9,1

Holiday Home Cres

Ubytování (Venkovský dům) Holiday Home Cres. Holiday Home Cres se nachází v obci Štivan. Nabízí gril a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Cres se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Barbara Stivan

8,6

Apartments Barbara Stivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbara Stivan. Apartmány Barbara Stivan se nacházejí v obci Štivan. Pula je vzdálená 43 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán zahrnuje posezení. Ubytování Apartments Barbara Stivan se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Antonia

7,2

Apartment Antonia

Ubytování (Apartmán) Apartment Antonia. Apartment Antonia nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky ve Štivanu. Ubytování Apartment Antonia se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment in Stivan/Insel Cres 37906

Apartment in Stivan/Insel Cres 37906

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stivan/Insel Cres 37906. Apartment in Stivan/Insel Cres 37906 is located in Štivan. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment in Stivan/Insel Cres 37906 se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lumanera

Holiday Home Lumanera

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lumanera. Prázdninový dům Holiday Home Lumanera se nachází ve Štivanu, 42 km od Puly. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, výhled na moře a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Lumanera se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments SG

Apartments SG

Ubytování (Apartmány) Apartments SG. Situated in Štivan in the Cres Island region, Apartments SG features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments SG se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Salvia

Apartment Salvia

Ubytování (Apartmán) Apartment Salvia. Apartment Salvia is set in Štivan. This apartment has a garden. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartment Salvia se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laurus

Apartment Laurus

Ubytování (Apartmán) Apartment Laurus. Located in Štivan in the Cres Island region, Apartment Laurus has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování Apartment Laurus se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family House with Olive Tree Garden

Family House with Olive Tree Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Family House with Olive Tree Garden. Family House with Olive Tree Garden se nachází ve Štivanu a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a do zahrady a terasu. Ubytování Family House with Olive Tree Garden se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lorraina

Holiday Home Lorraina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lorraina. Prázdninový dům Lorraina se nachází ve Štivanu, 43 km od Puly, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu s výhledem do zahrady a klimatizaci. Ubytování Holiday Home Lorraina se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

House Stivan (4239)

House Stivan (4239)

Ubytování (Prázdninový dům) House Stivan (4239). Boasting a terrace, House Stivan (4239) features accommodation in Štivan with free WiFi and sea views. Ubytování House Stivan (4239) se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654

Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654. Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654 is situated in Štivan. Ubytování Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654 se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Anica

Apartment Anica

Ubytování (Apartmán) Apartment Anica. Apartment Anica is located in Štivan. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Apartment Anica se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lorraina

Holiday Home Lorraina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lorraina. Located in Štivan, Holiday Home Lorraina provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday Home Lorraina se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

House Lumanera - Merascica

House Lumanera - Merascica

Ubytování (Apartmán) House Lumanera - Merascica. House Lumanera - Merascica offers accommodation in Štivan, 42 km from Pula and 36 km from Rabac. The unit is 36 km from Baška. Ubytování House Lumanera - Merascica se nachází ve městě Štivan (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování ve městě Štivan

Město Štivan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Štivan.